Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Brace your Self! Agalp is COMMING!
Autor Wiadomość
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-03-20, 23:01   

Kiwnęłam głową dając znać, że rozumiem i postanowiłam się porozglądać po okolicy z Shivą. Tak więc ruszyłam na prawo od reszty grupy by przeszukać kawałek terenu na którym nie byliśmy. - Uważnie patrz na okolicę Shiva. Jak coś zauważysz to szczekaj. Mogłam nie używać Kuro. Może wypatrzył by znak z powietrza... Powiedziałam do wilczycy i rozglądam się uważnie chodząc po terenie.
_________________
KP
 
     
REKLAMA 
Łopatalogicznie

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-23, 13:14   

 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-23, 13:14   

Schowałam Zoruę do pokeballa, na pewno była zmęczona po walce i sama zajęłam się poszukiwaniem tego dziwnego znaku. Zaczełam przetrząsać ziemię, ale po chwili coś mnie tknęło i się wyprostowałam.
- A w sumie po co my go szukamy? W sensie łapie, ratowanie świata, ale co ten znak robi? WOlę się upewnić, by jeszcze czegoś nie zniszczyć czy coś... - mruknęłam, patrzą na Mirę i Vivianne. - A wy wiecie?
_________________
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-23, 19:18   

Spojrzałam na Allie i wzruszyłam ramionami - Nie wiem... to jak szukanie igły w stogu siana. W końcu się znajdzie- kciuk do góry. Przywołałam moją Fletchinder oraz Swablu-ninje
- Fletchinder, Swablu musimy znaleźć jakiś znak, problem w tym że nikt nie wie jak on wygląda ani gdzie jest. Proszę cię abyś wypatrywała czegoś dziwnego z powietrza dobrze?- Pokemony coś tam powiedziały i polecialy a ja zaczęłam szukać. Zasięg jakichś 100 metrów dookoła, starałam się obchodzić każde drzewo, sprawdzałam każdy krzak i kamień bo to musiało gdzieś być. Jak znak to na pewno nie będzie pasował do ekosystemu. Wyciągnęłam lornetkę i zaczęłam przez nie szukać owego znaku. Nawet liście przeczesywałam wzrokiem a w szkicowniku zrobiłam sobie spis gzie już byłam.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-03-24, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-24, 18:13   

Po wylądowaniu i wysłuchaniu poleceń dziwnego jegomościa postanowiłem wypuścić wszystkie pokemony i przekazać im zadanie.
-Uwaga przyjaciele! Otrzymaliśmy zadanie polegające na przeszukiwaniu terenu tego wzniesienia! Zarządzam więc operacje "Scouting"! Dobierzcie się w pary! Pal i Kobe idą w kierunku zachodnim! Mike i D'Angelo biorą wschód! Sapphire Północ a ja i Ayato bierzemy południe. Szukamy dziwnych rzeczy, znaków lub miejsc nie pasujących do krajobrazu! Pod żadnym pozorem nie angażować się w pojedynki! Obszar poszukiwań 50 metrów od tego miejsca! Spotykamy się tu za 15 minut!- Wydałem polecenie swoim towarzyszom aby przeczesywali teren, zależy nam na czasie więc dlatego postanowiłem pogrupować swoich podopiecznych. Teren nie wyglądał jakoś specjalnie niebezpiecznie więc miejmy nadzieje że dobrze zrobiłem.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-03-25, 09:45   

Popatrzyłam na Allie. -Po prostu musimy to znaleźć. Jak coś nie pasuje tutaj albo zobaczymy coś dziwnego to od razu musimy się zakomunikować. Jesli coś znajdę wyślę do was Shivę. Pogłaskałam przy tym wilczycę. -Za pewne znajdzie was i jakoś poinformuje was gdzie jestem więc z mojej strony jesteśmy w kontakcie. Ruszam dalej szukając.
_________________
KP
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-28, 22:20   

Westchnęłam, ale skinęłam głową. Po prostu wolałam wiedzieć co robię, żeby potem nie było, że jakoś namieszałam i, no nie wiem, aktywuję jakoś pułapkę. Wyjęłam pozostałe trzy pokeballe i wypuściłam z nich moich przyjaciół.
- Witam wszystkich! Dzisiaj szukam... no czegoś dziwnego, w każdym razie niecodziennego! Ginny, Gniew, Dramat rozdzielcie się i jeśli zauważycie cokolwiek niecodziennego, zaraz mnie o tym powiadomcie, jasne? - liczyłam, że wszyscy szybko skupią się na tym by mi pomóc i chętnie podejdą do swojego zadania.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-31, 10:34   

Event

Po szukaniu w pewnym momencie Allie znalazła coś na wzór kamiennej tabliczki, jednak gdy ją przetarła okazało się że jest to przestażały Pokedex. Wygląda jak z przed dwudziestu, trzydziestu lat. Cóż, możliwe że to właśnie to. Po chwili Dante spojrzał i uśmiechnął się - Dobra robota Alle - Odparł wyjmując i wypuszczając Steelixa - Steel, Harden - Odparł a sam coś kliknął na ów Dexie a na ów pokemonie pojawił się obraz wyświetlany z ów pokedexa po czym widzieliście Reda - Pamiętnik, wpis 2324. Odnalazłem ślady nowej legendy. Nie wiem jak można ją nazwać ale mieszkańcy tej krainy zwanej Sinnoh mówią na niego Arceus. Według moich informacji trzeba odnaleźć świątynie - Po czym wpis się skończył
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-04-01, 16:08   

Po spotkaniu z moimi towarzyszami podszedłem do tych tam stojących przy starym pokedexie. Po wysłuchaniu wiadomości zadałem pytanie
-Czyli co ? Teraz będziemy się bawić w jakichś archeologów? Będziemy szukać pokemona żeby zabić Agrafa ? - Kompletnie zrezygnowany usiadłem na polanie i popatrzyłem na Dantego
- Powiedz tylko że wiesz gdzie mamy iść- Cholera jasna, w co ja się pakuje ?
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-04-01, 21:09   

Przyszłam do grupy i obejrzałam wpis. Ciekawe. Nie spodziewałam się takiego. -Agalpa. Poprawiłam Kaila. Denerwowało mnie to, ze cały czas bue oamieta imienia naszego przeciwnika. -No to w takim razie...trzeba ruszać poszuklać świątyni Arceusa tak?
_________________
KP
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-04-02, 01:38   

-YYY dzięki - powiedziałam, choć nie miałam pojęcia co zrobiłam. Spraw stała się trochę jaśniejsza gdy Dante uruchomił to nagranie. - Chyba jest dość stare... Przecież o Arceusie wiemy już całkiem sporo... No i ten pokedex najnowszy nie jest...
_________________
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-02, 21:15   

Podeszłam do Dantego i spojrzałam na owy przedmiot. Trochę się wystraszyłam jam wypuścił Steelixa bo to wielkie bydle no ale to tylko tak na sekundę serce mi skoczylo do gardła. O co chodzi ? Nie mam pojęcia
Nawet ten cały wpis nie wydawał mi się jakoś specjalnie ekscytujący. O Arceusie było coś tam wiadomo więc. .. - Co robimy? - pytanie było skierowane do każdego ...
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-02, 21:31   

Fabuła

- Udamy się do Sinnoh, ale nie mam zamiaru marnować czasu - Odparł po czym wyjął z kieszeni kostkę i rzucił wam pod nogi. Gdy ów coś wybuchło pojawiliście się nad ziemią przy jeziorze Męstwa. Spadaliście ale wówczas Charizard złapał was a Dante Mirajane i Allie. Po chwili byliście przy jeziorze - Musimy dostać się do jednego ze znanych podziemi legend. - Odrzekł a Charizard zaczął przenosić was do jaskini na środku jeziora. Gdy byliście przy wejściu Dante spojrzał w niebo... - O nie... Bolt, Powrót - odrzekł cofając smoka i rzucając wam Pokedex - Macie iść i znaleźć wskazówki! - Po czym spojrzał w niebo. Tam nagle otworzyła się coś jakby czarna strefa i w jej "objęciach" stanęło 10 postaci
- Dante Aligieri... Myślałeś że zabiłeś nas? Wybacz, ale Agalp nas wskrzesił i wzmocnił... Zginiesz tak jak ty zabijałeś nas pokolei - Odrzekł jeden z nich i gdy ów przestrzeń znikła zanim wbiegliscie do środka zobaczliście jak Dante aktywuje znowu Bankai - Espada....
    _________________
     
     
         
    Mirajane 


    Starter: Charmander
    Profesja: trener
    Profesja poboczna: ewolucjonista
    Karta Postaci: przejdź
    Karta Postaci Pokemona: przejdź
    Dołączyła: 03 Lis 2015
    Posty: 196
    Wysłany: 2016-04-03, 21:32   

    Wszystko się działo za szybko, ze aż ciężko było potem nagle zrozumieć co jest grane. Złapałam pokedeks, który rzucił Dante. Po tym 10 pojstaci się pojawiło. Czułam, że są mocni i nie mają dobrych zamiarów co do Dantego. -Dasz sobie z nimi radę Dante? zapytałam lekko zaniepokojona sytuacją i ich słowami. Po czym spojrzałam na grupę. -Lepiej ruszać. Nie możemy tracić czasu.
    _________________
    KP
     
         
    Viviann Malesci 
    Fru-sru


    Starter: Larvesta
    Profesja: trener
    Profesja poboczna: ewolucjonista
    Karta Postaci: przejdź
    Karta Postaci Pokemona: przejdź
    Dołączyła: 03 Paź 2015
    Posty: 687
    Wysłany: 2016-04-04, 07:52   

    Odwołałam Swablu i Fletchinder no i tak jak Mira, też uważam że działo się wszystko za szybko. Dante strasznie szpanował swoimi "mocami" co mnie wkurzalo. Kiedy spadaliśmy to ja tylko zamknęłam oczy a serce waliło mi jak oszalałe. Charizard nas złapał a ja poklepałam go po szyi w podzięce. Fajny lot. No tak, oczywiście znowu Dante nie powiedział czego dokładnie mamy szukać ale już pół biedy z tym. Oczywiście pojawiła się jakaś szajka a Dante biegnie sam. On kontra 10 osób które Agalp wskrzesił. I wskrzesi ponownie. Podeszłam do Miry i spojrzałam na Pokedex...szczerze? Zgłupiałam
    - Mira co teraz? Mamy użyć Pokedexu aby coś odnaleźć ale co???
    Uh.... .-.
    _________________

    KP ll Box ll ~Bank~ ll


     
         
    Kail 
    Leń

    Starter: Noibat
    Profesja: trener
    Profesja poboczna: hodowca
    Karta Postaci: przejdź
    Wiek: 30
    Dołączył: 17 Lis 2015
    Posty: 210
    Skąd: Tarnów
    Wysłany: 2016-04-04, 22:19   

    Po zobaczeniu co się dzieje na zewnątrz stwierdziłem że to nie miejsce dla mnie. Wskrzeszenia ? To klimat ewidentnie nie dla mnie. Dante kazał szukać wskazówek więc tym się zajmę. Zanim moje towarzyszki zabrały się za ustalanie wersji postanowiłem wyruszyć przed siebie. Przecież tu gdzieś musi być to wejście. Niech się tam bije, nie zamierzałem nawet kiwnąć palcem żeby mu pomóc. Nawet mi za to nie płacą a my się tak nadwyrężamy. My to znaczy Ja i moje pokemony. Tak więc ręce w kieszenie i do przodu
    -Musimy znaleźć jakieś wejście do podziemi, nie słyszeliście nigdy o czymś takim jak ruiny Arceusa maluchy?- Powiedziałem nie zwracając uwagi na to co robi reszta grupy
    _________________
    Karta Postaci

    Box

    Bank
     
     
         
    Wyświetl posty z ostatnich:   
    Odpowiedz do tematu
    Nie możesz pisać nowych tematów
    Nie możesz odpowiadać w tematach
    Nie możesz zmieniać swoich postów
    Nie możesz usuwać swoich postów
    Nie możesz głosować w ankietach
    Dodaj temat do Ulubionych
    Wersja do druku

    Skocz do:  

    Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
    Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

    | | Darmowe fora | Reklama

    Daisy7 (administrator)
    ania.daisy7

    Gwen Brown (administrator)
    38162565

    Yuki (grafik)
    35451075
    Yukiyorin

    Did (grafik)
    44021735
    Otaku helper
    www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

    WAW Pokemon

    Yousei

    SNM
    SnM

    PokeSerwis

    Hentai Island

    Dragon Ball Alternate World
    Dragon Ball Alternate World

    Tin Tower

    Darkest Night

    Czarodzieje

    Mystic Falls
    Mystic Falls

    Wishmaker

    Undertale

    Digimon Quartz

    Poke Tail

    Jadore Dior

    Spesogenesis

    Horizon

    Seven Kingdoms

    Bangarang

    Dysharmonia

    Arcadias

    Deireadh

    SPQR

    Dzikie Psy

    Uru'bean

    Lords of Brevort

    Death City

    Black Butler
    BlackButler

    Hogwart Dream
    HogwartDream

    Zombie is coming

    FT Path Magician

    Wolvex

    Phantasmagoria

    Ninja Clan Wars

    Wilki 94

    Mortis

    Wishtown

    Valoran
    Valoran

    Fairy Tail New Generation

    Antyris

    Hoshi Fusion

    Spectrofobia

    X-Men RPG

    The Avengers

    Virus

    Riverdale High School

    Marudersi

    Bottled Stars

    Death City

    Draco Dormiens

    Ninja Gaiden
    Ninja Gaiden PBF

    Epoka Nordlingów

    Pokemon Eternal

    Era Bleacha

    Król Lew PBF
    Król Lew



    Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
    Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
    Pokemon Crystal launched 2011-03-23.