Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Viviann vs Gwen
Autor Wiadomość
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-09, 22:37   

Kolejna, chyba ostatnia w tym gronie runda. Rozpoczęła ją Larvesta ze swoim Calm Mind. Ten czas wykorzystał Jolteon, starając się zaatakować Thunder Shock, jednak... Niestety, nie wyszło to najlepiej. Zamiast trafić robalka, uderzył w latarnię, która z hukiem i jękiem opadła na kostkę. Następny atak należący do Jolteona, Quick Attack, również się nie powiódł, z powodu uniku, jaki zrobiła Larvesta. Flame Charge, o dziwo, również nie trafiło celu... Wilczyca pokręciła głową z zaintrygowaniem i uznaniem dla obu walczących pokemonów. Larvesta otrząsnęła się i zaatakowała Psychic, które... w końcu trafiło, jako chyba pierwszy atak zadający obrażenia(102). Potem nastąpił Flash, który, o dziwo zadziałał idealnie. Choć czy Flash mógł nie zadziałać? Nawet sędzinę oślepiło na moment... Jednak Larvesta Podniosła się szybko. Jej Signal Beam(129) nie zdołał co prawda oszołomić psiaka, ale wyrządził sporo szkód. Jolteon nie zamierzał się jeszcze poddać. Wciąż tlił się w nim duch walki. Jego Thunder Shock nie dość, że zadziałał, to jeszcze był wyjątkowo potężny... (182). Oba pokemony dyszały ciężko, wpatrując się w przeciwnika. Oba wiedziały, że mają ostatnią szansę na zwycięstwo. I oba chciały zwyciężyć choć w tym pojedynku...



vs

Larvesta
HP: 103/1256
ATK: 148
DEF: 76
SP. ATK: 109+10%
SP. DEF: 76+10%
SPD: 205+30%(267)
- 25% Celność
+ 37,5% Unik

Jolteon
HP: 60/1336
ATK: 126
DEF: 80
SP. ATK: 175
SP. DEF: 106
SPD: 394-40%(236)


Kolejka: Gwen -> Viviann -> Koori
_________________


 
  :
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-02-10, 08:51   

_________________

 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-10, 08:51   

Się porobiło... A, raz kozie śmierć!
- Zacznij od Thunder Shock, a potem koniecznie bądź gotowa do uniku. Następnie Flash, coby znowu obniżyć celność Larvesty i ponownie gotuj się do uniku. Teraz kolejny Thunder Shock, kolejny unik i na koniec Thunder Fang oraz następny unik. Uważnie obserwuj rywalkę, nie możesz sobie pozwolić na najmniejszy błąd. Pamiętaj o unikach. Jeszcze nie wszystko stracone, Iskierko!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-10, 13:56   

Osz ty w...! Jeden strzał. jeden unik i wygramy. Muzę teraz dobrze poinstruować Larvestę aby dała radę wyjść bez szwanku

- Larvesta unik za pomocą Double Team! Zaatakuj szybko Psychic jak będzie robić unik bo z tego trudno się wyplątać, uderz nią w ziemię! Obroń się przed Flash wystrzeliwując przed siebie Fire Blast i zamknij oczy, jak poczujesz zderzenie z Thunder Shock otwórz oczy i jak Jolteon zbliży się ze swoim Thunder Fang to ty odpowiedz Psychic! i walnij nią z całych sił
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-11, 07:12   

Larvesta rozpoczęła walkę od Double Team. Kolejny raz zwiększyła swe uniki. Jednak, jakimś niezmierzonym przed naukowców i wilczycę cudem atak Jolteona... Trafił, i to z krytyczną mocą! Toż to cud, czysty cud...(182) W każdym razie ten jeden, jedyny atak wystarczył, by robak padł na matę nieprzytomny. Wilczyca podeszła do niego i obwąchała go, niepewna, czy to na bank koniec. Potem jednak zawyła głośno
- Larvesta jest niezdolna do walki. Zwycięża Jolteon. Czas na rundę drugą waszego pojedynku -[b] zawarczała zadowolona, wracając na swoje miejsce. Ciekawiło ją, jak ten pojedynek przebiegnie dalej... Niezmiernie ją ciekawiło



vs

[b]Larvesta
HP: 0/1256
ATK: 148
DEF: 76
SP. ATK: 109+10%
SP. DEF: 76+10%
SPD: 205+30%(267)
- 25% Celność
+ 50% Unik

Jolteon
HP: 60/1336
ATK: 126
DEF: 80
SP. ATK: 175
SP. DEF: 106
SPD: 394-40%(236)


Kolejka: Viviann -> Gwen -> Koori
_________________


 
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-11, 22:22   

Kurde! Podeszłam spokojnie do Larvesty i wzięłam ją na ręce - Byłaś super Larvesta. Jesteś genialna odpocznij sobie w swoim pokeballu- Wyjęłam "zakurzony" pokeball i moja starterka zniknęła w kuli Chwilę się zastanowiłam kogo teraz... i wpadłam na dość ciekawy plan - Joltik chodź tutaj!- przywołałam swojego małego przyjaciela - Gwen zmieniasz pokemona czy Jolteon zostaje do końca?- Poczekałam na decyzję trenerki i kiedy można było dalej walczyć, wydałam polecenia Joltikowi - Okej zaczynamy! Joltik użyj Screech następnie korzystaj z faktu, że jesteś mały i unikaj ataku! Następnie poczęstuj przeciwnika Fury Cutter i ponownie bądź gotowy aby uniknąć ataku ze strony przeciwnika. Thunder Wave będzie dobrym ruchem i ponownie unik, jeżeli powstanie jakiś kurz czy coś to wykorzystaj to i spróbuj zbliżyć się do pokemona z którym walczysz i użyć na nim swojego Leech Life- Joltik to drugi mój najsilniejszy pokemon, oby dał radę jak najdłużej pociągnąć!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-12, 10:50   

Spojrzałam na Iskrę, spojrzałam na Joltika.
- Na razie nie zmieniam- jak już walczyć to do końca! Jak Iskra padnie, to dopiero podmienię- odkrzyknęłam rywalce
Jako się rzekło, trzeba działać.
- Iskierko, zacznij od Flash, coby mu obniżyć celność. Następnie użyj Quick Attack, może bardziej w ramach wzmocnionego uniku, ale jak już ci tam wyjdzie. Jego atak elektryczny nie powinien ci za mocno zaszkodzić (o ile Jolteon do niego dożyje xD ), więc wybij się mocno w górę (podskoczyć ma), tak żeby jego falka przeszła dołem, a potem jeszcze raz błyśnij Flashem. Na koniec kolejny Quick Attack, tutaj zdecydowanie jako wzmocnienie do uniku. Daj z siebie wszystko. Nie oczekuję, że rozgromisz drugiego przeciwnika, ale postaraj się jak najmocniej zaleźć mu za skórę. Dajesz, malutka!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-15, 21:55   

Walkę rozpoczął Joltik od Screech, obniżając ataki Jolteona. Ten uderzył Flash, zmniejszając celność robaczka. Kolejnym atakiem było Fury Cutter(119), co skutecznie zakończyło udział Jolteona w boju. Wilczyca podeszła do niego i obwąchała go, niepewna, czy to na pewno koniec. Potem jednak zawyła głośno
- Jolteon jest niezdolny do walki. Zwycięża Joltik. Czas na rundę trzecią waszego pojedynku - zawarczała zadowolona, wracając na swoje miejsce. Czekała, aż Gwen wybierze pokemona i będzie mogła wznowić swoje sędziowanie. Swoją drogą z każdą sekundą walka robiła się coraz ciekawsza...



vs

Joltik
HP: 1216/1216
ATK: 106
DEF: 73
SP. ATK: 117
SP. DEF: 73
SPD: 251
- 12.5% Celność

Jolteon
HP: 0/1336
ATK: 126
DEF: 80-20%
SP. ATK: 175
SP. DEF: 106
SPD: 394-40%(236)


Kolejka: Gwen -> Viviann -> Koori
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-16, 12:57   

Cóż, wiedziałam, że Iskra nie zadziała zbyt wiele, ale przynajmniej obniżyła u pajączka celność. Dobre i tyle.
- Dobrze się spisałaś, Iskierko. Odpocznij sobie- powiedziałam odwołując ją do pokeballa.
Zaraz też sięgnęłam po drugi. Zgodnie z wcześniejszą umową na polu bitwy zmaterializowała się moja Sylveon.
- Alena, zaczniemy od Safeguard, aby pajączek nie zagiął cię jakimś paraliżem czy innymi zmianami statusu. Potem bądź gotowa do uniku na jego kontrę. Następnie zaatakuj go Disarming Voice, który jest o tyle zacny, że nie chybia. I znowu bądź gotowa do uniku. Następnie zaatakuj Shadow Ball i znowu szykuj się do uniku. Na koniec spróbujemy go zauroczyć- Attract. Cały czas staraj się trzymać go na dystans i nie zbliżaj się do niego- teoretycznie powinno to ci ułatwić uniki. Musisz też być czujna, nie pozwól sobie na jakieś błędu. Obserwuj go uważnie i w razie czego staraj się robić uniki. Dasz radę!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-16, 20:56   

Jak zobaczyłam Sylveona zrobiłam coś na kształt: *^* i prawie zapiszczałam. Boże jaki on jest piękny! Nigdy nie widziałam tego pokemona w realu, zawsze tylko obrazki ale... aww! Dobra, pomimo że jest słodki nie będzie miał łatwo! Już przy pierwszym ruchu mnie zagięła, Joltik ma dużo ataków ze zmianą statusu... ale coś się wymyśli!
- Joltik kiedy Sylveon wykona safegurad ty zaatakuj Electroweb w nadziei że chociaż go zranimy, następnie na disarming voice kontratakuj swoim Screech, szybko potem skup się i nim ten zaatakuje shadow ball ty użyj w odpowiedzi Fury Cutter aby ataki zderzyły się. Jeżeli twój atak się nie przebije to zrób unik bo jesteś mały i szybki. Powstrzymaj cwaną próbę zauroczenia cię wyceluj w serduszka swoją Spider Web aby złapać je jak muchy! - Szybko muszę ułożyć jakiś sensowny plan bo jednak... nie chcę znowu przegrać (xD )
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-17, 11:10   

Walkę rozpoczął Joltik z racji szybkości. Użył Electroweb(62) i zmniejszył szybkość Sylveona. Dopiero potem wpadło Safeguard... Które i tak przed zmniejszeniem szybkości by nie uratowało. Następnym atakiem było Screech, a potem krytyczny Disarming Voice(320). Fury Cutter(56) trafiło idealnie... Niestety Shadow Ball(182) też, rzucając małym pajączkiem na skraj areny. Ten jednak nie poddał się, podnosząc i uderzając Spider Web w serduszka, Co, jakimś cudem, je powstrzymało... Dziwne rzeczy.



vs

Joltik
HP: 714/1216
ATK: 106
DEF: 73
SP. ATK: 117
SP. DEF: 73
SPD: 251
- 12.5% Celność

Sylveon
Safeguard(1 tura)
Brak możliwości ucieczki
HP: 1458/1576
ATK: 126
DEF: 84-20%
SP. ATK: 175
SP. DEF: 131
SPD: 240-10%


Kolejka: Viviann -> Gwen -> Koori
_________________


 
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-21, 02:31   

Musimy przeczekać ten efekt od Sylveona - Joltik skocz na Sylveona a dokładniej na jego grzbiet a potem zastosuj Bug Bite. Przeciwnik zapewne będzie chciał Cię zrzucić ale Ty skryj się na brzuchu i użyj Electroweb aby nieco nim wstrząsnąć. Bez względu na to co się stanie musisz i tak jakos unikac ataków widc po tym wszystkim uzyj Leech Life. Kolejny atak Sylveona potraktuj Fury Cutter
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-21, 10:04   

Joltik jakby nie patrzeć był szybszy, więc zaatakowałby pierwszy. Hm...
- Alena, unik i zaraz potem dwukrotnie Disarming Voice. Nie pozwól mu na siebie wskoczyć! Tu pomocne mogą być twoje ataki dźwiękowe, ale mogą same w sobie nie wystarczyć. Ganiaj po całej arenie, aby mu to dodatkowo utrudnić. W razie gdyby jednak na ciebie wskoczył zacznij się tarzać po ziemi, a potem odskocz, jeśli wyczujesz, że się go z siebie pozbyłaś. Uważaj na ten jego Leech Life, koniecznie próbuj zrobić unik, nie chciałabym, aby wyssał z ciebie nieco energii. Kontratakuj Attract, może uda ci się go w sobie rozkochać. W razie czego szykuj się do kolejnego uniku i na koniec potraktuj go Psyshock. Będzie dobrze, zobaczysz!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-25, 22:21   

Joltik spojrzał na Viviann, ale po chwili użył mało efektywnego na Sylveona Bug Bite(38). Pokemon odskoczył, zrzucając z siebie robaczka i skontrował Disarming Voice(213). Electroweb również zadziałało spowalniając Sylveona jeszcze bardziej(62). Sylveon odparł kolejnym Disarming Voice, które tym razem było atakiem krytycznym(320). Leech Life dzięki osłabionej celności nie trafił, Attract o dziwo również nie... Fury Cutter za to i owszem(56). Psyshock rzucił Joltikiem wysoko w powietrze(182). Pokemon już nie miał sił wstać. Padł nieprzytomny.
- Joltik jest niezdolny do walki. Zwycięża Sylveon, a zwycięzcą całego pojedynku ogłaszam Gwen Brown. Gratulacje! - rzuciła wilczyca schodząc z podestu i kierując się w stronę wyjścia


vs

Joltik
HP: 0/1216
ATK: 106
DEF: 73
SP. ATK: 117
SP. DEF: 73
SPD: 251
- 12.5% Celność

Sylveon
Safeguard(2/5 tura)
Brak możliwości ucieczki
HP: 1312/1576
ATK: 126
DEF: 84-20%
SP. ATK: 175
SP. DEF: 131
SPD: 240-20%


P.S
Jolteon +1lvl za wygraną z Larvestą, +0.5 lvl za walkę z Joltikiem
Sylveon +1lvl za wygraną z Joltikiem

Larvesta+0.5lvl za walkę z Jolteonem
Joltik+1lvl za wygraną z Jolteonem, +0.5 lvl za walkę z Sylveonem
_________________


 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.