Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Lu
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-14, 21:13   

na przyszłość więcej linijek
---------------
- Nie, ale jesteśmy ich kobietami - wyjaśniła ciemnoskóra kobieta, uśmiechając się szeroko.
- Mówiąc dokładniej, narzeczonymi - dodała niebieskowłosa, spoglądając na swoją koleżankę spode łba.
- No tak, tak, narzeczonymi. Ale to może się niedługo zmienić! Planujemy wielkie potrójne wesele. Czegoś takiego jeszcze nie było w Unovie, a pewnie i nigdzie indziej. Na początku sądziłam, że ślub i te sprawy są przereklamowane, ale wizja bycia w centrum tak wielkiego wydarzenia ostatecznie mnie przekonała - odezwała się ponownie ciemnoskóra.
- Wątpię, by nasi goście byli tym zainteresowani - zaśmiała się milcząca do tej pory blondyna. - Kto do jakiego lidera? Uprzedzam, że Cilan ma dzisiaj kiepski dzień, więc lepiej byście zdecydowali się na walkę z Chilim lub Cressem, ale nie będę was zmuszać.
- Zgaduję, że Chili posługuje się Pokemonami ognistymi, a Cress? - zapytał Kougami.
- Wodnymi. Ma do nich prawdziwą smykałkę - pochwaliła mężczyznę niebieskowłosa.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Lightwood siblings

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-16, 03:23   

 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-16, 03:23   

Wyznanie kobiet zaskoczyło mnie. Narzeczonymi? No nieźle. A naprawdę spodziewałam się tego, że to one są liderkami sali. Kiedy jednak słuchałam ich tak dalej, zaczynałam się trochę gubić. Wychodzą za mąż tylko dlatego, że takiej imprezy nie było jeszcze nigdy przed nimi? Mam nadzieję, że chociaż trochę kierują się swoimi uczuciami...
- No to nie zostaje mi życzyć nic innego, jak powodzenia - postarałam się na przyjemny uśmiech i pogratulowałam trzem kobietom ich zamążpójścia. Bo jakoś nie wypadało tak zignorować tej wiadomości.
- W takim razie chciałabym zawalczyć właśnie z Cressem - oznajmiłam, pewna swojego wyboru. Skoro specjalizował się w pokemonach wodnych, to miałam już kilku kandydatów na tą walkę. Mam nadzieję, że podjęłam właściwą decyzję...
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 10:22   

- No to dla mnie został Chili - oznajmiła Kougami zaraz po tobie.
- Dobrze. Skoro wybraliście różnych liderów, musicie oddzielnie pokonać zadania, dzięki którym dotrzecie na arenę, gdyż różnią się nieco między sobą. Pana zapraszam do czerwonych drzwi pośrodku, a panienkę do tych niebieskich na prawo - oznajmiła blondyna.
- Powodzenia! - krzyknęła za wami ciemnoskóra, zanim weszliście za wskazane drzwi.
Kiedy przeszłaś przez wrota, znalazłaś się w ciemnym korytarzu. Był wąski i prowadził cały czas prosto, więc nie mogłaś zrobić nic innego, aniżeli kierować się nim do końca. Po kilku minutach dostrzegłaś w oddali światło. Ucieszona przyspieszyłaś i prędko dotarłaś do niewielkiego pomieszczenia, które wygląda niczym plac zabaw. Znajdują się tu bowiem huśtawki, karuzela, piaskownica, w której zamiast piasku jest woda, a także wysoka zjeżdżalnia. Co więcej roi się tu od niebieskich żabek, które nie zwracając na ciebie uwagi, korzystają ze wszystkich atrakcji. Jest ich co najmniej tuzin. Po chwili obserwacji dostrzegłaś drzwi po drugiej stronie pomieszczenia. Gdy udało ci się do nich przepchać, zorientowałaś się, iż są zamknięte i prawdopodobnie otwierają się po wpisaniu kodu liczbowego, ponieważ tuż obok znajduje się wbudowany w ścianę mechanizm przypominający domofon na szyfr. Teraz pozostaje tylko zdobyć zapis z cyframi, ale skąd? Kiedy się nad tym zastanawiałaś, twój wzrok przykuła jedna z żabek, która do przedniej łapki ma przyczepione coś, co wygląda niczym niewielki rulonik papieru.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-16, 17:29   

No i w końcu znalazłam się w pomieszczeniu, które było zapewne moim zadaniem, które musiałam wypełnić przed walką z Cressem. Poczułam się jak w jakimś reality show. Tyle, że zamiast siedzieć w pomieszczeniu z jakimiś wężami, pająkami, szczurami czy innymi paskudztwami, przydzielono mi żabki. Nie powiem, bo podobał mi się taki układ. Teraz tylko znaleźć tą, która trzymała przy sobie szyfr...
W końcu odnalazłam w tym tłoku jednego stworka, który miał przywiązaną do łapki jakąś karteczkę. Mogłam dać sobie głowę uciąć, że był tam kod, którego potrzebowałam do otwarcia drzwi. Postanowiłam sprytnie to rozegrać, aby nikt na tym nie ucierpiał.
- Cześć. Nie przeszkadza ci to coś przyklejone do twojej pianki? O tam, z tyłu... Jeżeli chcesz, to odczepię to od ciebie, bo wygląda naprawdę koszmarnie - starałam się oszukać stworka, udając, że ma coś przyklejonego do kożucha wokół szyi. Tak naprawdę chciałam się do niego dostać na tyle blisko, aby w trakcie "pomocy" niepostrzeżenie zabrać mu rulonik z łapki.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 17:56   

Płaz okazał się przyjaźnie nastawioną istotą, która nie miała nic przeciwko twojej ofercie pomocy. Bez problemu udałaś, że zdejmujesz jej coś z pianki przy szyi, a tak naprawdę oderwałaś kartkę, którą maluch miał przy łapce. No po prostu geniusz zła. Niestety, kiedy ją rozwinęłaś, ujrzałaś następujący napis: "Pudło, ale szukasz dobrze". No serio? Lekko poirytowana zaczęłaś tropić wzrokiem gromadkę żabek. Po kilkunastu minutach dostrzegłaś kolejną z przywiązanym papierkiem do łapki. Może tam jest szyfr? Niestety malec okazał się niezwykle płochliwy i gdy robiłaś krok w jego stronę, natychmiast zwiewał, mieszając się w tłumie pozostłych Pokemonów.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-16, 18:16   

Że co? Czy to znaczy, że mam sprawdzać każdą żabkę, która ma przy łapce uwiązany taki sam papierek? Żart im nie wyszedł. Teraz byłam więcej niż pewna, że mnie nagrywają i emitują to do tutejszej telewizji.
Lekko poirytowana, postanowiłam wypuścić Vulpix i Pichu z pokeballi. Miałam nadzieję, że pomogą mi w sprawdzeniu tych wszystkich kartek, a raczej w ich zdobyciu.
- Nie załatwiałabym tak tego, ale nie mam zamiaru ganiać za tą żabką i straszyć ją jeszcze bardziej. Vulpix, Sparky, użyjcie Attract na tym osobniku i na każdym, który ma karteczkę uwiązaną do przedniej łapki - poleciłam stworkom. Nie wiedziałam, jakiej są płci, dlatego musiałam prosić o pomoc zarówno lisiczkę, jak i myszkę. Gdy zauroczyli jakąś żabkę, podchodziłam i sprawdzałam, czy na ich kartkach nie ma kodu do drzwi.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 19:38   

No proszę, Caroline staje się coraz większym geniuszem zła. Tym razem postanowiła wykorzystać dwójkę swoich Pokemonów, które rozkochały żabki z kartkami przy łapkach, dzięki czemu mogłaś bez problemu zabrać im owe papierki. Łącznie znalazły się jeszcze trzy takie płazy, nie licząc tego pierwszego. Dwa z nich miały fejkowe kartki, ale na szczęście trzecia karteluszka zawierała sześciocyfrowy kod. Po wpisaniu go do urządzenia wbudowanego w ścianę, drzwi otworzyły się przed tobą. Przeszłaś wzdłuż niedługiego, lecz wskiego korytarza i takim sposobem dotarłaś na arenę. Jest to basen, na którym znajdują się dwie duże platformy i jedna nieco mniejsza pośrodku. Nie ma pod nimi żadnych filarów czy czegokolwiek, więc wygląda na to, że po prostu unoszą się na wodzie, więc mogą nie być zbyt stabilne. Przez chwilę przyglądałaś się uważnie "boisku", dopóki koleś stojący w drugim końcu sali, którego przedtem nie dostrzegłaś, nie zawołał do ciebie, prosząc, byś weszła na jedną z większych platform. On sam zrzucił z siebie wierzchnie ubranie i pozostając w samych kąpielówkach, wskoczył do wody, a następnie podpłynął do swojej platformy. Na pocieszenie dodam, że nie ma tu nikogo prócz waszej dwójki.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-16, 20:13   

Arena, na której się znalazłam była dość... oryginalna, żeby nie powiedzieć dziwna. Spodziewałam się jakiegoś prostego pola do walki, a tutaj basen. Szczerze powiedziawszy nie uśmiechało mi się stawać na platformie, która bez żadnych umocowań dryfowała sobie na wodzie. Wyobrażam sobie, co by się ze mną stało, gdyby w ruch poszedł jakiś silniejszy atak... Tymczasem lider, Cress, bez żadnych zahamowań wskoczył do wody w samych kąpielówkach i dopłynął do platformy.
- Czy to konieczne? Mogłabym instruować moje pokemony z brzegu - zapytałam, podchodząc do krawędzi basenu. O tak, tutaj było mi zdecydowanie dobrze i nie chciałabym wskakiwać do wody. Raz, że nie byłam przygotowana na pływanie i nie wzięłam stroju kąpielowego, a dwa, że nie chciałabym rozbierać się przed obcym facetem.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 20:52   

- Hmm... No skoro tak wolisz, to nie widzę problemu. Mi znacznie lepiej wydaje się polecenia stąd, gdy jestem bardzo blisko swoich podopiecznych, chociaż nie ukrywam, że często przez to wpadam razem z nimi do wody - zaśmiał się, po czym wyjął ukryty za plecami pokeball, z którego wydobył niebieskiego stworka przypominającego trochę żabę, ale to z całą pewnością nie ten sam gatunek Pokemona, z jakim miałaś styczność kilka minut temu w pokoju z mini placem zabaw. - Tak przy okazji to jestem Cress, a to mój Panpour (14lvl). W walce możesz użyć takiej samej ilości Pokemonów co ja, czyli dwóch. Nie prowadzimy tu dwuwalk, więc zabronione jest używanie dwóch stworków jednocześnie. Masz jakieś pytania? Jeśli nie to wystaw swojego podopiecznego i zaczynaj bitwę.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Nathanek 


Starter: Wailmer
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-04-16, 22:00   

- Jestem Caroline. Nie mam żadnych pytań, możemy zaczynać - odpowiedziałam, sięgając po jednego z balli. Cress wystawił jakąś małpkę, pominę już to, skąd wyciągnął jej kulkę, skoro był w samych kąpielówkach...
- Frillish, liczę na ciebie! To będzie nasza pierwsza wspólna walka, wierzę, że dasz z siebie wszystko. Na sam początek zacznij od Mist, aby przeciwnik nie zaskoczył nas jakąś zmianą statystyk. Następnie użyj Shock Wave, które ze względu na typy powinno go zaboleć. Po uniku jego ataku postaw na Absorb, aby trochę się podleczyć. Na sam koniec zaatakuj jeszcze raz Shock Wave. Pamiętaj o unikach, możesz lewitować nad wodą a w razie potrzeby schować się pod jej taflą
_________________

Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami
Multi Frosta. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-17, 11:43   

P: Torrent - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki wodne zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
F: Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
-----------------------
Czas rozpocząć walkę! Na początku Panpour używa Play Nice, który zmniejsza atak Frillish o 10%. Potem mamy Mist - ruch sprawia, że przez pięć tur żadna statystyka Panpoura nie może ulec zmienia, a także on nie może zmienić żadnej statystyki Frillisha. Małpka przy pomocy Water Gun odbiera twojej podopiecznej 24HP. Potem mamy Shock Wave, który zabiera Panpourowi 168HP. Dalej mamy znów Water Gun, lecz tym razem krytyczny (-36HP). Absorb odbiera małpeczce 54HP, a połowę z tego, czyli 27HP zwraca użytkownikowi. Ledwo dychający Panpour uderza ponownie krytycznym Water Gunem (-36HP). No i na koniec Shock Wave, który rozkłada stworka Cressa na łopatki (Frillish +1,5lvl). Gratulacje, zwyciężyłaś pierwsze starcie, jeszcze tylko jedno i nagroda będzie twoja.
- Czas na ciebie, Lillipup! - krzyknął lider, wystawiając na miejsce poprzedniego Poka małego, całkiem uroczego pieska. Ciekawe czy potrafi dobrze pływać, skoro arenę stanowi basen.
Zanim zdążyłaś zdecydować, czy pozostawisz Frillish w walce, czy może zmieniasz ją na innego Pokemona, na salę wszedł Kougami. Pomachał ci z oddali i kciukami uniesionymi do góry życzył powodzenia, po czym usiadł na trybunach, by obejrzeć, jak sobie radzisz. Czyżby wygrał już z Chilim?



Panpour: 0/241HP - LOSE!
Frillish: 182/251HP (-10% AT) - WIN!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-17, 18:43   

- Świetnie ci poszło, Frillish! Wiedziałam, że dasz sobie radę. Chciałabym cie prosić o to, abyś jeszcze chwilę powalczyła. Być może uda Ci się pokonać tego pieska, jeśli dobrze to rozegramy. Na sam początek wleć pod platformę, na której stoi i wywal ją, aby zrzucić Lillipupa do wody. Kiedy będzie się pod nią znajdował strzel Shock Wave, które powinno go jeszcze bardziej zaboleć niż normalnie. Następnie ukradnij mu trochę życia Absorbem. Trzymaj się od niego na dystans i z daleka zaatakuj Shock Wave. Miejmy nadzieję, że twój przeciwnik nie zna ataków dystansowych i będzie musiał ryzykować zbliżeniem się do ciebie. Jeżeli tak się stanie, zawsze mamy jakieś tam zabezpieczenie dzięki twojej umiejętności, ale generalnie nie daj się mu zaatakować. Na sam koniec wykonaj Bubble - poleciłam różowemu duszkowi, patrząc przy okazji na trybuny, na których pojawił się Kougami. Uśmiechnęłam się lekko. Czyżby wywalczył już swoją odznakę?
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-18, 07:06   

L: Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony.
F: Cursed Body - Kiedy zostaje trafiony atakiem, który wymaga kontaktu fizycznego, blokuje go w 30% przypadków.
-----------------
Na początku Lillipup doskoczył do Frillish i zaatakował ją krytycznym Bitem (-120HP). Co prawda samiczka oberwała, ale przynajmniej nie miała problemu z wrzuceniem psiaka do wody, a następnie potraktowaniem go krytycznym Shock Wavem (-69HP). Maluch, chociaż był mocno obolały po elektrycznym ciosie, zdołał dopłynąć do platformy i zaatakować Tacklem, a raczej spróbować to uczynić, ponieważ Frillish obronił się przed ciosem przy pomocy swojej umiejętności. Następnie Absorbem odebrała czworonogowi 16HP i połowę z tego, czyli 8HP przywróciła sobie. Kolejny, tym razem niekrytyczny Bite powodzi się i rozkłada wodnego ducha na łopatki, oczywiście w przenośni. Czas zmienić walczącego Pokemona.

Lillipup: 146/231HP - WIN!
Frillish: 0/251HP (-10% AT) - LOSE!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-19, 19:44   

Podziękowałam Frillish za walkę i odwołałam ją do kulki. Zrobiła już dosyć swojego. Przeciwnik nieźle oberwał nawet pomimo tego, że duszek miał za sobą już jedną bitwę.
- Pora na ciebie, Vulpix. Wiem, że podłoże nie jest zbytnio obiecujące, ale postarajmy się to zakończyć szybko. Staraj się unikać kontaktu z wodą, jednak jeśli tego nie zrobisz, szybko wdrapuj się z powrotem na platformę. Na sam początek zacznij od prioretytowego Flame Charge. Kiedy uderzysz go płomiennym ładunkiem, wystrzel Energy Ball. Z racji tego, że mamy ogarniczone ruchy tak jak Lillipup, staraj się go atakować kombinacjami dystansowymi. Następnym zagraniem będzie Dark Pulse. Na sam koniec natomiast wykonaj Quick Attack, przeskakując ze swojej platformy na jego. Nie zapominaj o unikach!
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-20, 06:54   

V: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
+ trzyma: Bright Powder - zwiększa zdolność do uniku o 10%.
L: Vital Spirit - Pokemon nie może zostać uśpiony.
------------------
Jako pierwsza atakuje Vulpix, używając do tego priorytetowego Flame Charge, chociaż i bez priorytetu zaatakowałaby jako pierwsza, gdyż jest nieco szybsza od swojego przeciwnika. W każdym razie cios trafił i oprócz odebrania oponentowi 49HP, dodatkowo zwiększył szybkość użytkownika. Następnie piesek uderza Tacklem (-58HP). Nie da się ukryć, że jego głównym celem wykonania tego ciosu była chęć wrzucenia ognistego liska do wody, ale na twoje szczęście Vulpix nie dała się tak urządzić i zaraz po oberwaniu, w ramach odwetu zaatakowała Energy Ballem. Chociaż silny cios był krytyczny, zabrał Lillipupowi tylko 84HP. No może nie "tylko", bo jednak to spora ilość, ale szkoda, że zabrakło tak niewiele, by rozłożyć wroga na łopatki. Ruch nie zmniejszył specjalnej obrony Poka. Rywal atakuje Bitem (-47HP). No i na koniec mamy Dark Pulse, który wykańcza podopiecznego lidera. Oznacza to, że twoja samiczka zwyciężyła, za co otrzymuje aż +4lvl!
- Moje gratulacje, jesteś świetną trenerką - pochwalił cię Cress po wyjściu z basenu i podejściu do ciebie. - W ramach nagrody przyjmij ode mnie Odznakę Tria, TM27 Return oraz 1680$ - mówiąc to, podawał ci kolejno wspominane rzeczy. - Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy i będę mógł liczyć na rewanż - dodał, uśmiechając się ciepło.

Vulpix: 112/217HP (+10% speed) - WIN!
Lillipup: 0/231HP - LOSE!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.