Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Na tropie swojej przeszłości. Na drodze swojej przyszłości.
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-12, 22:16   

Vulpix wesoło do ciebie zaszczekała, po czym wtuliła się w twój brzuch. Takie jej ułożenie umożliwiło ci policzenie jej ogonków, których naliczyłaś równo sześć, co oznaczało, że natrafiłaś na już dojrzałego przedstawiciela. Bądź drugą możliwością jest to, że została ona po prostu opuszczona. Jednak czy potrafiłaby ona wtedy być aż taka pocieszna? Gdy tylko zapytałaś ją o to, czy napiłaby się wody, ta przytaknęła. Wyjęłaś z plecaka malutką miseczkę i nalałaś do niej nieco wody dla Vulpix i Pancham (-0,5l)
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2016-03-19, 21:45   

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-03-19, 21:45   

Cóż, zdaje mi się, że mam niezwykłe szczęście, iż trafiłam właśnie na nią, a nie na lisa, który cholera jedna wie, jakby się zaklimatyzował w naszym wąskim gronie. No cóż, zobaczymy, jak pójdzie dalej, a na razie pozostaję w miejscu przez jakieś następne piętnaście minut, odprężając się lekko i przeglądając na szybko kupioną przez siebie świeżą gazetę (kto wie, może od wczoraj coś się zmieniło?). Po tym zaś ruszam dalej, zbierając swoje rzeczy, jednak Vulpix i Panchama pozostawiając na powietrzu.
- Nadal pewnie jesteście trochę zmęczeni po waszej walce, dlatego starajcie się zachować, dobrze? Przynajmniej póki nie dojdziemy do miasta - uprzedzam ich jeszcze, zanim ruszymy w dalszą drogę.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-23, 23:26   

Zaczęłam przeglądać świeżo zakupioną gazetę, ażby dowiedzieć się, co się zmieniło od wczorajszego wydania dziennika. Nie znalazłaś żadnego rozbudowanego i ciekawego artykułu, tak jak wczoraj. Przeczytałaś jakiś mały opis nowo otwartego Day Care w okolicach nieznanego ci zupełnie Solaceon. Gdzieś zauważyłaś informację o rozpoczynających się jutro pokazach, gdzie pierwsze miałyby mieć miejsce w Jubilife. Rzuciłaś również okiem na reklamę nowej kolekcji ubrań zimowych reklamowanych przez niejaką Candice. Musiałaś przyznać, że prezentowała się ona w nich całkiem nieźle. Jednak nie miałaś możliwości przesiedzenia tutaj całego dnia i ruszyłaś dalej w drogę.
Do Jubilife dotarłaś po jakiś kilkudziesięciu kolejnych minutach ciągłego marszu. Tak jak prosiłaś, stworki zachowywały się w miarę grzecznie. Co prawda co jakiś czas siebie szturchały lub na siebie naskakiwały, jednak była to jedynie zabawa, a nie jakiś rodzaj przekomarzania się między sobą. Jednak wracając do miasta. Było ono bardzo duże i zurbanizowane. Praktycznie kilka minut po wejściu do niego zostałaś otoczona przez wysokie wieżowce. Teraz mogłaś zrobić wszystko, co ci się żywnie podoba.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-03-27, 20:51   

Łał! Jestem po prostu... zdumiona. Wszędzie wieżowce i ulice z chodnikami wyłożonymi płytami betonowymi - zupełne przeciwieństwo mego rodzinnego Geosenge. Widziałam wprawdzie kilka wieżowców w Coumarine, a także raz byłam w Lumiose, jednakże to, że mogę pobyć dłużej w takim bogato wyglądającym mieście napawa mnie pewnego rodzaju... przerażeniem.
A co, jeśli się zgubię? Albo ktoś mnie okradnie? Boję się... chcę do domu... gdybym ja miała jakikolwiek dom. No cóż, miejmy nadzieję, że sobie poradzę, a na razie szukam wzrokiem jakiegokolwiek Centrum Pokemon, gdzie będę mogła oddać swoich urwisów do wyleczenia oraz dowiedzieć się więcej o pokazach, które wypatrzyłam w gazecie. To może być kolejna opcja na zarobek, zwłaszcza, że ich nigdy nie widziałam...
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-31, 21:57   

Znalezienie Centrum Pokemon nie było dużym wyzwaniem. Jest to budynek ta tyle charakterystyczny, że wybijał się on swoim wyglądem nawet spomiędzy wysokich budowli znajdujących się w Jublife. Po wejściu ujrzałaś ogromną kolejkę ludzi. Z jakiego powodu oni tak stali?
- Pamiętajcie koordynatorzy, zapisy do jutrzejszych pokazów prowadzone kończą się dzisiaj o 20! Nie zapomnijcie złożyć zapisu, jeśli tego jeszcze nie zrobiliście! - po chwili dostałaś wyjaśnienie.
Cóż, sama chciałaś przystąpić do pokazów z chęci zarobku, więc nie miałaś innego wyjścia, jak po prostu stanąć w tej kolejce. W między czasie wypełniłaś formularz, zresztą tak jak inni, żeby czas stania przy okienku był jak najkrótszy.
- Zatem w czym ci mogę pomóc? - spytała siedząca przy biurku kobieta, kiedy nadeszła twoja kolej.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-02, 20:02   

Zamieszanie z tymi pokazami - to autentycznie moja pierwsza myśl na temat rozgardiaszu, jaki zastałam na miejscu. Tyle tłumów i wypełnianie jakiegoś formularza, bo potrzebny do pokazów - to akurat rozumiem, ale nie spodziewałam się, że będzie tu aż tyle zainteresowanych. Dość szybko po wypełnieniu papierka i odstaniu w kolejce staję przed biurkiem, gdzie całkiem "sympatyczna" babka zapytała, czego chcę. Czas więc na odpowiedź.
- Chciałabym się zapisać na pokazy, to chyba oczywiste, prawda? - mówię, oddając jej wyżej wspomniany formularz, gdy o niego zapyta. Potem zaś, gdy już dopełnię wszelkich koniecznych formalności, kieruję się do siostry Joy, by oddać swoją dwójkę urwisów do leczenia. Dopiero wtedy będę gotowa na podbijanie Jubilife w całości.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 21:18   

Kobieta przyjęła od ciebie wypełniony formularz, a w zamian otrzymałaś pudełeczko, w którym mogłaś kolekcjonować wstążki. Następnie udałaś się do siostry Joy, u której na szczęście nie było żadnych kolejek, dzięki czemu nie musiałaś długo czekać na oddanie i ponowne otrzymanie dwójki podopiecznych. Po wyjściu z Centrum Pokemon w sumie sama nie wiedziałaś, co mogłaś robić. Pokazy, według tego co się dowiedziałaś, zaczną się dopiero jutro, więc miałaś trochę czasu. Słońce zachodziło powoli za horyzont, co przypomniało ci, że jest już wieczór. Tak właściwie to jest pora rozpoczęcia drugiego życia każdego większego miasta. Jesteś w Jubilife, jesteś wolna. Może jest to okazja, ażeby się nieco zabawić?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-13, 20:15   

Jubilife po załatwieniu koniecznych spraw wydawało mi się być naprawdę wielkim miastem - a jednocześnie tak bardzo kusiło. Niemniej jednak ja nie chciałam popadać ze skrajności w skrajność, dlatego wypuszczam Panchama i Vulpix, a następnie zwracam się do nich z pewną wesołością w głosie:
- Nie wiem, jak wy... ale ja bym w sumie się przespacerowała na moment do jakiegoś parku, tak na piętnaście minut. Co wy na to? - pytam cicho, a gdy uzyskam aprobatę, wracam na moment do Centrum, by zapytać o ewentualne wolne pokoje i dopiero wtedy ruszam na poszukiwania najbliższego parku... albo chociaż skweru? Czegokolwiek, co można nazwać terenem zieleni.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-14, 21:15   

Vulpix oraz Pancham chętnie przystali na twoją propozycję. W końcu kto nie chciałby pójść do parku i się tam pobawić. Naprędce wróciłaś do Centrum, które nadal było pełne ludzi, i zarezerwowałaś pokój.
- Masz sporo szczęścia, bo są to już ostatnie wolne pokoje. - poinformowała ciebie siostra Joy. - Sporo osób przyjechało na jutrzejsze Pokazy. Będzie w nich brało udział spora liczba osób. - skwitowała to kobieta.
Następnie opuściłaś budynek i ruszyłaś na poszukiwania jakiegoś parku bądź skweru. Nie było to specjalnie trudne, wbrew pozorom w Jublife znajdowało się sporo drzew, a nie same budynku. Skwerek, do którego zaszliście, miał kształt prostokąta o wymiarach ok. 30 metrów na 50 metrów. Znajdowały się tutaj ławki, gdzieniegdzie stały lampy, a w środkowej części zielonego terenu stała fontanna. Udało wam się również znaleźć niewielki plac zabaw, teraz pusty z powodu późnej pory. Pancham i Vulpix od razu polecieli na zjeżdżalnie, aby się na niej pobawić. Podczas zjazdów wyglądali niezwykle uroczo. Sielanka jednak została wam przerwana, gdyż na teren placu weszła dwójka, całkowicie nie znanych ci stworzeń.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-15, 19:45   

Wieczór jest odpowiednim momentem na lekkie rozluźnienie. Człowiek musi wtedy wytracić całą energię i prawdopodobnie tak samo jest z Pokemonami, bowiem Aiden i Vulpix rzucili się w kierunku placu zabaw, jakby nigdy go nie widzieli... w sumie, tak może być rzeczywiście. Zapewne większość życia spędzili w dziczy. Ja natomiast... chyba za bardzo wyrosłam z placów zabaw. Nigdy nie potrafiłam się bawić beztrosko w porównaniu z pozostałymi dzieciakami. Może po prostu... byłam samotniczką? Mam nadzieję, że wraz ze zmianą otoczenia to też pójdzie w niepamięć... a na razie postresuję się lekko pokazami - w końcu Joy sama powiedziała, że ma być tyle uczestników... czy ja aby na pewno dam sobie radę?
Z nerwowych myśli wyrwało mnie nagłe pojawienie się dwóch kotów - jednego szarego, drugiego zaś czarnego. Na widok tego drugiego nawet się uśmiecham. Skoro obok mnie przechodzi czarny kot, to już gorzej być, nie może, prawda?
- Hm... zgubiliście się? A może chcielibyście coś zjeść? - zagaduję cicho koty... głównie popędzana ciekawością.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-16, 19:06   

Dwa koty zaczęły się tobie przyglądać z ciekawością, zupełnie ignorując zadane przez ciebie pytanie. To zaciekawiło również Aidena oraz Vulpix, bo przyszli oni bliżej ciebie i wspólnie z tobą zaczęli obserwować przybyszów. Dwójka podopiecznych podeszła bliżej przybyszów i zaczęła z nimi zaciekle negocjować. Po chwili zobaczyłaś szerokie uśmiechy na pyszczkach całej czwórki, co musiało oznaczać, że stworki się ze sobą zaprzyjaźniły. Wspólnie wszystkie pokemony zaczęły ganiać się po placu zabaw. Automatycznie na twojej twarzy pojawił się uśmiech.
- No cześć koleżaneczko. - usłyszałaś za sobą męski głos, który okazał się należeć do dwójki jakiś chłopaków. - A ty nie boisz się siedzieć tak sama w nocy?
- Jak chcesz, to możemy do nas pójść i się nieco zabawić. - zagaił drugi z nich. - Co ty na to?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-17, 18:22   

- Hm? - odwracam się, zaskoczona obecnością kogoś innego o tej porze w parku. No cóż, los mnie nienawidzi, bowiem widzę wyraźnie dwóch kolesi... a na dodatek ton ich głosu nie wskazuje mi na nic dobrego. Może i jestem kompletną sierotą, ale też nie jestem tępa, dlatego też zamierzam odpowiedzieć wymijająco... a może nawet i negatywnie odnieść się do ich propozycji? - Panowie wybaczą, ale ja się już zbieram. Aiden, Vulpix... idziemy, dobrze? - zwracam się do swojej dwójki towarzyszy, po czym odwołuję ich do balli, by szybko ewakuować się do Centrum - nawet biegiem, byle tylko jak najdalej oddalić się od twej dwójki... brrrrr, brak mi słów.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-17, 18:24   

- Hm? - odwracam się, zaskoczona obecnością kogoś innego o tej porze w parku. No cóż, los mnie nienawidzi, bowiem widzę wyraźnie dwóch kolesi... a na dodatek ton ich głosu nie wskazuje mi na nic dobrego. Może i jestem kompletną sierotą, ale też nie jestem tępa, dlatego też zamierzam odpowiedzieć wymijająco... a może nawet i negatywnie odnieść się do ich propozycji? - Panowie wybaczą, ale ja się już zbieram. Aiden, Vulpix... idziemy, dobrze? - zwracam się do swojej dwójki towarzyszy, po czym odwołuję ich do balli, by szybko ewakuować się do Centrum - nawet biegiem, byle tylko jak najdalej oddalić się od twej dwójki... brrrrr, brak mi słów.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-17, 21:53   

Już miałaś schować pokemony do kul i uciec w stronę Centrum Pokemon, kiedy stało się coś dla ciebie nieoczekiwanego. Cała czwórka stanęła przed tobą i przyjęła bojowe pozy. Najwyraźniej ton głosu chłopaków niezbyt im się spodobał. Twoi możliwi oprawcy raczej uznali to za... w sumie sama nie wiedziałaś za co to uznali. Po prostu zaczęli bliżej ciebie podchodzić i mówili coś o tym, że "lubią jak to dziewczyny udają niedostępne". Nie przewidzieli oni jednak jednego. W pewnym momencie czarny kot zaczął mienić się białą barwą. Jego ciało zaczęło się zmieniać niczym figurka z plasteliny. Pokemon ewoluował. Po chwili biała mgiełka opadła i zobaczyłaś kota w nowej formie.

- Ty stary, on nie wygląda nazbyt przyjacielsko. - odparł jeden z facetów do swojego kolegi.
- No co ty kurwa nie powiesz? - odpowiedział mu ze złością w głosie. - Spieprzamy stąd!
Cóż... Ta sytuacja na pewno należała do rodzaju tych dziwnych, ale cóż... Musiała się komuś przytrafić i najwyraźniej wypadło na ciebie. Ewoluowany kot, pomimo swojego nieco strasznego wyglądu, od razu zaczął się do ciebie łasić niczym jakiś uroczy Sentret czy inny pokemon tego pokroju.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-18, 21:07   

Na moment zaniemówiłam, rozglądając się dookoła w szoku. Niemniej jednak... to chyba nie jest ukryta kamera ani nic z tych rzeczy. No i mam chyba wybawcę w postaci czarnego kota, który też... zaczął się do mnie łasić? I w ogóle stał się większy niż wcześniej! Matko, ile dobroci...
- Ty... naprawdę mnie chyba wybawiłeś, wiesz, mały? O ile mogę jeszcze do ciebie mówić mały... - uśmiecham się lekko, gładząc czarne futerko kocura, a następnie spoglądam też na pozostałą trójkę. - Naprawdę wam wszystkim dziękuję... to naprawdę miłe z waszej strony... ale przecież ja jestem dla was prawie że obca... - ostatnie zdanie kieruję wprost do szarego kota i mego czarnego wielbiciela - ...chyba że chcecie do mnie dołączyć. Coś ostatnio rzeczywiście mam szczęście do zawierania nowych znajomości, a po tej nocy... rzeczywiście nie chciałabym się z wami rozstawać. Co wy na to?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.