Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-01-31, 09:09
24.01.2016 - 30.01.2016
Autor Wiadomość
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-26, 20:39   

-Dratini. Coraz bliżej. Jednak mi zależy na Larvitarze albo Trapinch. Kręcę się po okolicy. oczy latały mi we wszystkie strony byle by danego pokemona zobaczyć. Jeśli nie znajdę tego czego chce to zadowolone sie ostatecznie innym pokemonem.
_________________
KP
 
     
REKLAMA 
Ohayo!

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Wysłany: 2016-01-26, 21:20   

 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-01-26, 21:20   

Goomy? Wspaniale! Może i jest uznawany za najsłabszego smoczego pokemona,ale Goodra jest za to bardzo potężny, a sam Goomy też ma wielki potencjał. Podszedłem do niego i wyciągnąłem
trochę karmy.
-Goomy? Cześć, jak się masz?-Chciałem nawiązać z małym nić porozumienia.-Chcesz trochę karmy?-Starałem się mówić jak najspokojniej.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
James Toru 
Zieloni górą!


Starter: Treecko
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 100
Wysłany: 2016-01-26, 22:27   

Viviann Malesci

O jest Zorua! Bardzo chętnie się zmierzę się z wyzwaniem złapania jej. Pokusiło mnie na chwilę aby po prostu ogłuszyć ją kamieniami i mieć spokój... jednak zaraz odrzuciłam tę głupią myśl. Kucnęłam więc kładąc gitarę w pokrowcu obok siebie aby się nie wywalić i zagadując klasycznie - Hej Zorua- na początku musiałam zobaczyć jej reakcję.

James Toru

Hehe - Chcesz jagodę czy nadal mam ci mówić co ja o tym świecie myślę?- podałem jej Lum Berry na otwartej dłoni, chcąc uczynić kolejny mały krok w stronę zaufania - Dzielę się z ludźmi moimi przemyśleniami, gram też na gitarze i tworzę muzykę... to co, mam więcej o sobie powiedzieć skoro już chyba nie chcesz mnie zabić wzrokiem co nie?- zapytałem Mudkpiową samiczkę.
_________________

W pełni legalne i zatwierdzone przez administrację multikonto Viviann Malesci.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-28, 20:06   

Dante: Co powiesz na samiczkę Dratini na 10lvl?

Kail: To już podchodziło pod znęcanie się nad pokemonami, wiesz? A może may nie był głodny? Najpewniej właśnie myślał sobie jakby to było, gdyby tobie wpakować głowę do miski z żarciem tak na siłę. Nie fajnie. Kurczaczek postanowił nie pozostawać dłużnym i wytoczyć potężniejsze działa- w tym wypadku Ember, z którego pomocą zdołał się wyswobodzić. O dziwo był tak rozjuszony twoją postawą, że nawet nie pomyślał o ewentualnej ucieczce.

Mirajane A tu jak na zawołanie- malutki Trapinch, samczyk na 13lvl

Orange Stworek zmierzył cię znudzonym spojrzeniem, ale znacząco się ożywił kiedy wspomniałeś o jedzeniu. Czyżby mały łakomczuch?

Viviann Lisiczka przysiadła na ziemi ciekawie ci się przyglądając. Cóż, ten gatunek był dość zuchwały i cwany z natury, więc nie zdziwiło cię, że ten konkretny egzemplarz nie wydawał się jakiś szczególnie wystraszony.

James Toru Mudkip nie skusiła się na jagodę, najwyraźniej nie była już głodna. Ale na pytanie odpowiedziała skinięciem łebka. Dobrze jest :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-01-28, 20:47   

-No, dalej mały, zajadaj.-powiedziałem podsuwając mu więcej karmy.-Widzę, że lubisz jeść, ja też.Właśnie prawie zapomniałem, jestem Orange. Jeślibyś chciał, to u mnie mam jeszcze sporo zapasów.-na dowód wyciągnąłem jeszcze troche karmy. Tanie przekupstwo, ale nie wiedziałem co mu jeszcze powiedzieć.
Miałem już przygotowany Safari Ball w razie gdyby się zgodził.
-Zatem proste pytanie: Czy chciałbyś do mnie dołączyć? Pamiętaj, że zawsze możesz mnie o coś zapytać, jeśli masz jakieś wątpliwości.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-28, 21:31   

Orange Goomy jadł, a i owszem, bo czemu nie. W myślą zasady jak dają to trzeba brać, a jak biją to uciekać. Gdy jednak przyszło do odpowiedzi na TO pytanie, mały się wyraźnie zawahał. Ostatecznie posłał ci pytające spojrzenie, sugerując jakąś autoreklamę ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
James Toru 
Zieloni górą!


Starter: Treecko
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 100
Wysłany: 2016-01-28, 23:11   

Teraz to już luz-blues skoro Mudkip się do mnie jako tako przekonała. Wzruszyłem wolno ramionami i na chwilę spojrzałem przed siebie. Zaraz jednak spojrzałem na samiczkę Mudkipa i zacząłem opowiadać - Moje imię to James i jestem początkującym trenerem....niektórzy się dziwią że dwudziestoośmioletni facet dopiero teraz zaczyna ścieżkę trenera. Jestem z Hoenn i mieszkam z paczką moich przyjaciół w bloku- wyjąłem aparat i pokazałem te same zdjęcie Mudkip co Blitzle - No i moją starterką jest Treecko imieniem Wenus ale ostatnio do mojej drużyny dołączyła się też Blitzle... Ja i Wenus jesteśmy muzykomaniakami...- Przerwałem na moment myśląc czy czegoś nie pominąłem - Znam się ogolnie na technologii, lubię sport szczególnie biegi i pływanie plus podróżuję co jakiś czas do różnych regionów a co... W sumie miałbym propozycje dla ciebie zainteresowana?
_________________

W pełni legalne i zatwierdzone przez administrację multikonto Viviann Malesci.
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-28, 23:34   

Wszystko co robię to samoobrona. On pierwszy podniósł na mnie dziób! Troche poparzyło mnie to ember, ale nie ostudziło to mojej woli walki. Oswoję go siłą!
- No chodź mały. Pokaże ci w której grasz lidze!- Pełen werwy krzyknąłem do malucha po czym przygotowałem się na próbę złapania go i przygwożdżenia do ziemi. Nie będzie mi tu kurczak podskakiwał. Zrozumie że jest słabszy
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-29, 01:16   

Uśmiechnęłam się od ucha do ucha. Podchodzę ostrożnie do maluszka. -Hej maluszku. Możę głodny? Zapytałam sypiąc trochę karmy i robiąc krok w tył. Nie chciałam go wystraszyć. bardzo mi zależało teraz na tym by maluch podszedł. Miałam nadzieję, ze maluch jakkolwiek podejdzie i skusi sie na karmę, a następnie na rozmowę.
_________________
KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-01-29, 10:13   

-Dobrze Goomy, zatem ja zajmuję się badaniem pokemonów i pomocy nim.-Nie wiedziałem co jeszcze o sobie powiedzieć.-Chodzi o to, że badam niezwykłe i rzadkie gatunki pokemonów, dokładnie takie jak ty. Oczywiście nie mam na myśli, że jedynie będę Ciebie badał, ale zamierzam też być twoim przyjacielem. Co Ty na to? Oczywiście będzie nam ciężko, ale razem damy radę!
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-29, 11:00   

James Toru Mudkip pokiwała łebkiem, czekając na twoją propozycję.

Kail Nie było to takie proste. Teraz kiedy kurczak poza dziobaniem i drapaniem ciskał też na prawo i lewo żarem, cała operacja pochwycenia go nie była już taka prosta. Ostatecznie jednak przeważyła wielkość i udało ci się go przygwoździć do ziemi, ba nawet pochwycić. A co się przy tym namachałeś to twoje ;P Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne łowy zapraszam w nowym Cyklu :)

Mirajane Z początku stworek przyjrzał ci się badawczo. Uznawszy, że nie stanowisz zagrożenia przytuptał bliżej, a nawet skusił się na karmę.

Orange To już coś. Stworek wydawał się też dodatkowo zadowolony, że uznałeś go za wyjątkowego. Może to właśnie ten szczegół przesądził o sukcesie? Tak czy inaczej pozwolił się złapać. Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne łowy zapraszam w nowym Cyklu :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-29, 12:16   

Uśmiechnęłam się widząc, że zajada. -Jesteś słodki. Mogę się założyć, że równie silny. Tak się składa, ze szukam kogoś silnego do drużyny. Jeśli zechcesz pójść to na pewno razem zbudujemy specjalną więź i staniesz się silniejszy. Ale nie tylko będzie mógł się stać silniejszy, ale tez i bawić się z innymi moi przyjaciółmi. Mam juz kilka innych pokemonów. Możliwe, że z nimi tez się zaprzyjaźnisz.
_________________
KP
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-29, 16:08   

Mirajane Pokemon wysłuchał co masz mu do powiedzenia, ale nie wydawała się całkowicie przekonany. Jeszcze nie... ale już mało brakowało ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-01-29, 16:39   

James Toru

Wyciągnąłem Safariballa i krótko powiedziałem - Chcesz się przyłączyć do mojej drużyny?- byłem tak na 98% pewny, że pokemon sie zgodzi. Przecież była zaciekawiona i w ogóle...

Viviann Malesci

- Co tam kombinujesz Zorua? Co byś chciała?- zapytałam się się lisa wyciągając szkicownik - Dasz się narysować?- zapytałam swoją może-przyszłą-niebawem-modelkę. Jednak wiedziałam jaka przeważnie jest natura tych pokemonów, cwaniaki i zuchwalce ot co. Musiałam się więc pilnować ale jednocześnie nie okazywać, że trochę jej nie ufam bo w końcu to nasze pierwsze spotkanie. Nie miałam jednak zamiaru dać się też zdominować, to ja tutaj rządzę ;)
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-29, 17:14   

-No nie daj się prosić. Nie chcesz podróżować i przeżyć sporo przygód? Póki co to tylko siedzisz w parku i chodzisz od jednego końca do drugiego. Może nie mam aż tylu przyjaciół co pokemonów tutaj, ale moja piątka jest naprawdę miła. No może oprócz jednego członka, który uwielbia walczyć. Musiałam mu wmówić, ze swoich nie bijemy. W każdym razie na pewno cię ciepło przyjmą. Mówię do niego by go zachęcić.
_________________
KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.