Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
~Przygoda Orange
Autor Wiadomość
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-01-23, 12:44   ~Przygoda Orange

// bardzo cię przepraszam że musiałeś czekać tak długo! Ale teraz już pójdzie z górki ;)

Kanto. Miasto? Azuria (Cerulean City) dużo tutaj kanałów, jeziorek czy rzek. I nawet fakt, że dookoła leży śnieg to rzeka w kanałach i rzekach nie zamarzła. Niedaleko od ulicy po której się poruszałeś, widać było zamarznięte jezioro a na nim ludzi jeżdżących na łyżwach. Jakiś Dewgong pilnował aby tafla nagle nie pękła, sam ślizgał się po powierzchni ale i też zaobserwowałeś jak używa ataków lodowych aby zapewnić bezpieczeństwo ludziom.
W sumie nic dziwnego, że liderka sali specjalizuje się w typach wodnych. Twój Froakie towarzyszył ci w zimowy wieczór, należało by znaleźć jakieś miejsce na nocleg jeżeli nie chcesz spać pod mostem. A może jednak zrobisz coś innego a dopiero jak się ściemni poszukasz noclegu? Tak czy inaczej nie zastało cię tutaj nic ciekawego, mijałeś kolejnych przechodniów ze swoimi pokemonami.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-02-01, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Ohayo!

Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Wysłany: 2016-01-24, 21:45   

Ostatnio zmieniony przez Orange 2016-02-01, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-01-24, 21:45   

// Dobrze jest. No to zaczynamy!

Szedłem po mieście szukając jakiegoś schronienia na noc. Nagle usłyszałem straszny ryk. Tak, to pewne, byłem naprawdę głodny. Zresztą, nie tylko ja. Froakie też niecierpliwie podskakiwał.
-To co Froakie? Najpierw idziemy kupić Ci trochę karmy? Potem znajdziemy coś dla mnie.
Widząc, że mały się zgadza ruszyłem przed siebie.

// P.S. Widzę, że lubisz smoki i fantastykę (ja też). Zatem, jeśli chcesz to możesz mi jej trochę wprowadzić.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-01-27, 09:51   

//spoko coś się wymyśli...aha i pisz nieco bardziej rozwinięte posty ;) Brakuje ci dwóch linijek, jak nie masz pomysłu co jeszcze pisać możesz np. opisać co tw postać czuje i co myśli itd\\

Froakie ślizgał się na okolicznych zamarzniętych kałużach czy drodze, umilajac sobie czas podróży w "nicość" Na wzmiankę o jedzeniuspojrzał na ciebie chyba trochę zdziwiony i pokręcił przecząco głowąco oznaczało, że nie jest głodny. Jednak ty byłeś i to bardzo, na szczęście znalazłeś jakąś mini-restauracje. Szyld nad drzwiami budynku miał napis "Morskiee Wrota" Było to jedyne miejsce które mogło zaoferować ci jakikolwiek posiłek. Froakie chyba poczuł ciepło dochodzące ze środka i ruszył pędem do środka.. Ty też się udałeś do owej restauracji czy prędzej okolicznej knajpy. Wchodząc zdeżyłeś się niespodziewanie z jakąś grupką dzieci pewnie jakaś wycieczka z innego regionu (zaobserwowałeś nieznane ci pokemony tj.Snivy czy Tepig o ile sobie zeskanowałeś) Grupa wymineła cię a ty nareszcie znalazłeś się w środku. Był to klasyczny lokal urządzony w stylu morskiej głębi. Muszle, ryby, ciemne błękity okalające ściany a i tak było tutaj widno dzięki klimatycznym lampą na ścianach. Było tutaj na oko 20 ludzi. Kelnerzy i kelnerki stali przy ladzie i dyskutowali na jakiśtam temat.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-01-29, 10:42   

Mimo, że jakoś nie uśmiechało mi się jeść na jakiegoś Magikarpa (zwłaszcza w obecności moich pokemonów) to wszedłem i spytałem kelnera o menu:
-Dzień dobry. Czy mógłbym prosić o kartę dań? Hmmm. Czy może mi pan doradzić jakieś smaczne, a przede wszystkim tanie danie?-Może i nawet miałem sporo pieniędzy, ale i tak musiałem oszczędzać. (Szczerze mówiąc to nie wiem czy moje oszczędności to dużo czy mało.) Czekając na odpowiedź, patrzyłem co robi Froakie. Ufałem mu i wierzyłem, że nie narozrabia.
Szczerze mówiąc to co robił w tej chwili było słodkie. Czułem wielką radość, że wybrałem akurat jego jako startera.
-Froakie chodź tu na chwilę! Jesteś pewien, że nie jesteś głodny?-widząc, że mały odmawia, westchnąłem.-Trudno, ale jak coś to wystarczy że poprosisz.-uśmiechnąłem się do niego.
Znów poczułem głód, może on nie, ale ja na pewno musiałem coś zjeść. Nie zostało mi nic innego, niż posłuchać co kelner ma do powiedzenia.

//Chciałem spytać, bo czytałem regulamin i pisałaś tam, że za jedzenie dla pokemonów trzeba płacić, więc jak teraz sobie coś zamówię to też będę musiał odjąć sobie trochę pieniędzy z banku?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-01, 14:03   

//Tak, jak najbardziej\\
W karcie Menu były głównie dana wegetariańskie tj. paleta warzyw w trzech szosach, hot-dog z tofu, naleśniki z różnymi smakami, rozmaite makarony, sałatki, owoce moża czy nawet jakieś dania mięsne. Raczej mało prawdopodobne aby kotleciki, nugetsy czy owoce moża to były pokemony. Raczej zmodyfikowane mięso pewnie wytwarzane w jakichś laboratoriach kuchennych czy coś. Froakie był pewny że nienjest głodny i usiadł z tobą przy stoliku. Kelner podszedł do ciebie i zapytał czy może odebrać zamówe. Kiedy coś zamówiłeś (albo i nie) nagle ktoś się do ciebie przysiadł, jakaś dziewczyna która miała ciemniejszą od twojej cerę, czarne i proste włosy oraz towarzysza- Tangela. Trawiasty pokemon wyglądający jak chodzący kłębek lian, przytulił zaskoczonego Froakiego a potem pok skoczył na swoją trenerkę. Dziewczyna zdjęła misiowatego pokemoma i spojrzała na ciebie swoimi zielonymi oczami, które pięknie odznaczały się na jej ciemnej cerze - Skądś cię znam...nie zwiałeś może z domu?
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-03, 17:09   

Nie zamówiłem nic. Potem kupię składniki i sam coś ugotuję.
-Nie? Żeby uciec z domu, trzeba go najpierw mieć, racja?-jej pytanie trochę zbiło mnie z tropu.Może miewałem zaniki pamięci, ale nie było nikogo, kto by mi o tym powiedział.
-W każdym razie, jestem Orange, choć raczej nic Ci to nie mówi, a jak ty masz na imię?
Czekając na odpowiedź, spojrzałem na Froakiego. Chyba jeszcze się nie otrząsnął po tym, jakże niespodziewanym, powitaniu. Wziąłem go na ręce i spytałem:
-Co tam mały? Wszystko dobrze? Pewnie nieco się zdziwiłeś.
Ciekawiło mnie, czemu Tangela tak zareagowała widząc Froakiego?
Może one coś wiedzą na temat mojego dzieciństwa? W każdym razie, ja nic nie pamiętałem. Tak wiele pytań, a żadnych odpowiedzi.
-Froakie? A może Ty je poznajesz?-mówiłem jak najciszej by nie zrobić im przykrości.

//Przepraszam że nie odpisywałem. Miałem takie problemy z połączeniem z internetem, że
nawet nieobecności nie mogłem sobie wpisać. Na szczęście jest już lepiej.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-06, 18:30   

Dziewczyna zaśmiała się i prawie spadła z siedzenia, Tangela też... Widać było, że ta parka chyba jest z jednego worka. Szybko jednak i pokemon i dziewczyna uspokoili się a ona powiedziała - Jestem Nina ale przyjaciele mówią na mnie Śmiechajka a to jest Tangela ale raczej mówię na nią Misiek bo uwielbia się przytulać. Do każdego, jak już zauważyłeś- i tu mrugnęła porozumiewaczo do twojego pokemona. Tangela z kolei wskoczyła Ninie na ramię i zaczęła się przytulać do jej szyi i włosów. Froakie otrzepał się i wzruszył ramionami, że nie poznaje tych tutaj.
Dziewczyna tylko się wyszczerzyła i zaczęła dalej pytania - Orange to ty jesteś co z domu dziecka skoro tak gadasz? A nie wiem może widziałam twojego klona hehe- znowu sie zaśmiała - Wiesz przejdę od razu do tego co chcę, słuchaj szukam jakichś rekrutów do drużyny ratunkowej w Kanto... Zainteresowany?
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-07, 11:54   

-Cóż, najpierw odpowiem na pierwsze pytanie: Tak jestem z domu dziecka. Co do drugiego... Na wstępie się zgadzam, ale prosiłbym Cię o dokładniejsze informacje na temat twej propozycji.
W końcu nie wiedziałem nawet na czym ma to polegać racja? Jest wiele rodzajów pomocy: leczenie ich jak w Centrum Pokemon, dokarmianie głodnych pokemonów jak to robi wiele osób, albo pomoc taka, jaką ofiarują Pokemon Rangerzy (nie jestem pewien jak się to odmienia) i chyba z tym mi się najbardziej kojarzyło.
-A tak w ogóle to jesteś pewna, że to mnie widziałaś? Wiesz jest wiele ludzi, którzy są podobni do siebie, a ja chyba niczym się nie wyróżniam?- Mówiłem prawdę. Szczerze mówiąc to zwykle staram się nie wyróżniać. Po prostu nie sądzę żeby było to potrzebne. W końcu, co to daje? Chwilową, nie zawsze dobrą sławę.
-W zasadzie to jak mam się do Was zwracać?
Naprawdę, nie wiedziałem. W zasadzie, oprócz Froakiego, prawie nigdy z nikim nie rozmawiałem.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-07, 17:44   

Nina wzruszyła ramionami - Nina mi mów a jej Tangela- zaczęła wtulać się w duszącą ją Tangelę. Dziewczyna wyglądała jakby tutaj była ale jej oczy były nieobecne, zupełnie jakby była gdzieś tam w górze na chmurze z wielorybami. Niemniej była w stanie ci odpowiedzieć - Drużyna Ratunkowa Pokemonów w Kanto. Co tutaj dużo tłumaczyć, po prostu przechodzisz wraz ze swoimi pokemonami szkolenie na ratownika pokemonów. Potem jest egzamin i jak go zdasz wraz z pokemonami, to zostajecie przydzieleni do odpowiedniej drużyny i witamy! Masz zapewnione darmowe jedzenie, nocleg i partnera. Jak nie ma wezwania to trenujecie, co 6 miesięcy jesteście wysyłani na dodatkowe szkolenia a co roku zdajecie sprawdzian na wyższy stopień strażnika. Masz jeszcze jakieś pytania?- Froakie słuchał Niny a jego oczy dosłownie świeciły, spojrzał na ciebie wyczekująco jakby błagając abyś się zgodził. Jemu chyba wizja bycia ratownikiem bardzo się podobała, jednak to do ciebie zależy decyzja. Nina jakby widząc twoje niezdecydowanie dodała jeszcze - Oczywiście nie myśl sobie, że to jakieś wojsko. Mamy fajny i duży ośrodek oraz opcję bycia ratownikiem pokemonów ALBO ludzi. Jak wolisz ale żeby ratować ludzi musisz mieć pokemony o wspólnym typie np. wodnym ale nie musi być jako główny typ-
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-07, 19:27   

-Co ty na to Froakie?-spytałem mojego pokemona.
-Zatem, Nina, zgadzam się, ale mam jeden warunek: Będę mógł dalej prowadzić, a w zasadzie zacząć prowadzić swoje badania i obserwacje na temat pokemonów. Oczywiście mówiąc badania, mam na myśli nie takie jakie wykonują lekarze, a bardziej sprawdzanie ich zachowania, sposobów ewolucji i zmian w ich wyglądzie na przestrzeni lat... Przepraszam, zapewne Was zanudziłem tym swoim bełkotem. Czasami mi się to zdarza. Dlatego właśnie wolę pracować z pokemonami, a nie lubię też ograniczeń jak w tym przypadku jeden typ, więc od razu mogę stwierdzić, że jeśli zdam egzamin to będę wolał pomagać pokemonom.-Nagle zdałem sobie sprawę, że nie spytałem swojego pokemona.
-A co ty sądzisz mały? Kogo wolisz ratować? Ludzi, czy pokemony?
Nie wiadomo dlaczego, ale nagle poczułem niepokój. Może się mi tylko zdawało, a może nie. Lepiej spytam o to swojego pokemona, Froakie raczej też by wyczuł gdyby coś było nie tak. W każdym razie w tej chwili się denerwowałem. Może to dlatego?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-08, 18:16   

Pracodawczyni (xD) wysłuchała twojego warunku, zastanawiając się dłuższą chwilę nad tym co jej powiedziałeś. Chyba tego się nie spodziewała, nie wiedziała chyba co o tym sądzić. Froakie spojrzał na ciebie i chwilę się zastanowił, po czym pokazał na Tangelę co najpewniej znaczyło, że chciałby ratować pokemony. Poza tym twój pokemon aż cały dygotał z radości na myśl, że mógłby być kimś tak ważnym dla całego zespołu no i że ty mógłbyś być ważny razem z nim... zapewne dużo myśli kłębiło się teraz w żabiej głowie. Nina w końcu powiedziała - No dobrze, przedyskutuję tę sprawę z innymi ale myślę że nie będzie problemu. To jak, powiesz dlaczego zwiałeś?- wtedy kelner przyniósł jakąś rybę z warzywami dla Niny oraz specjalną poke-karmę dla Tangeli. Dziewczyna i pokemon zaczęli zajadać a twój towarzysz chyba się rozmyślił i pokazał na swój brzuch z głupim uśmiechem.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-09, 12:43   

Cóż ja nie miałem takiego parcia na szkło, jak mój pokemon, ale przynajmniej mogłem być pomocny.
-Co Froakie? Jednak jesteś głodny, co? Czekaj, skończymy rozmowę i Ci coś przygotuję. A co do Twojego pytania, głównym powodem było to, czego tyczy się moja poprzednia prośba. Tam nie miałem odpowiednich warunków. W dodatku najlepiej jest prowadzić obserwacje w terenie. I ostatni powód: ja i Froakie nie umiemy zbyt długo usiedzieć w miejscu. Dlatego podróżujemy z miasta do miasta, prawda mały?-spytałem swojego pokemona. Już myślałem co by tu mu "ugotować". Najpewniej znów zrobię coś w rodzaju sałatki z poke-karmą i jagodami. Co można zrobić? Genialnym kucharzem nie byłem.
-Nina, chciałem jeszcze Cię spytać czym ty się zajmujesz w Drużynie Ratunkowej Pokemonów w Kanto?-ciekawiło mnie czy była to oficjalna nazwa, czy tylko opis czym się zajmują.Nagle zdając sobie sprawę, że moje pytanie mogło być niegrzeczne czy coś w tym stylu, szybko dodałem:
-Oczywiście, jeśli nie chcesz odpowiadać to nie musisz.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-17, 11:10   

Nina już chciała ci odpowiedzieć gdy jej Tangela ponownie sie do niej przytuliła, czego chyba dziewczyna tym razem sie nie spodziewała. Skutek był taki, że dziewczyna spadła z krzesła razem ze swoim pokemonem. Nim zdążyłeś zareagować ona z powrotem siedziała i zaczęła odpowiadać na zadane jej wcześniej pytania - Słuchaj to nie działa tak że oni chodzą tylko do pożarów, tamci ściągają pokemony z drzew a ci kopią doły przeciwpożarowe bo tylko to należy do ich obowiązków. Nie. Tłumacze jeszcze raz. Każdy ma stopień zaawansowania i w zależności od stopnia powołuje sie odpowiednie zespoły. Przykładowo masz stopień J czyli najniższy a ja stopień 4 czyli prawie najwyższy i pojawia się wezwanie ze wybuchł pożar w fabryce. W tedy idzie mój team i twój tyle że twoja drużyna zajmuje się dopilnowaniem ewakuacji a mój zespół gasi pożar a ci z najwyższym stopniem wchodzą do środka i ratują kogo się da- w zależności od stopnia i wyszkolenia każdy w jakiejś akcji coś robi. Oczywiście DRK ma wiele grup z różnymi stopniami i jeżeli jest wezwanie to nie idzie cały ośrodek a wybrane przez szefostwo teamy. Rozumiesz? Aha i nie martw się o jedzenie, wszystko jest w DRK pod nosem więc... decyzja? -
Zakończyła to pytaniem, chyba chce abyś ostatecznie podjął decyzję czy w to wchodzisz czy nie.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-18, 16:54   

- Rozumiem, a decyzji nie zmieniam. Biorę tą robotę! Tak z ciekawości: Stopień J to skrót od słowa Junior?
No to co Froakie? Chyba zaczyna się nowy etap w naszym życiu? Cóż Nina my już musimy iść. Muszę jeszcze poszukać czegoś do jedzenia dla Froakiego i jakiegoś noclegu. Gdzie zatem mógłbym was jutro lub kiedy już zostanie podjęta decyzja na mój temat, znaleźć?
Mówiąć to zacząłem zbierać się do wyjścia. Późno było. Ciężko będzie o nocleg. Może prześpią się, jak to się mawia "pod mostem"? Czasami im się to zdarzało, choć woleli raczej np. drzewa od mostów. Westchnąłem cicho.
-Chodź Froakie.-Powiedziałem kierując się do wyjścia.
Ciekawiło mnie gdzie znajduje się ośrodek DRK? Trochę korciło mnie również, by spytać o zapłatę, ale nie chciałem być chciwy. Wychodząc, jeszcze raz omiotłem wzrokiem miasto. Miałem rację. Wszystko było zamknięte.
-Dobra Froakie co powiesz na to, by przespać się pod tym drzewem?-Spróbowałem się uśmiechnąć.-Wybacz, znowu zapomniałem kupić jakiś namiot czy coś w tym rodzaju. Chodź, masz moją kurtkę jako koc. Spójrz na niebo, ładna noc, nieprawdaż?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-23, 15:56   

Kobieta wyszczerzyła się - No tak, dokładnie to od słowa Junior. Ej a ty gdzie?- krzyknęła i wybiegła za tobą z restauracji. Złapała cię za ramię nim jeszcze zniknąłeś jej z oczu - Idź się przespać do Centrum Pokemonów, jest jakieś 200 metrów stąd wystarczy że pójdziesz prosto. Przyjdę tam jutro o punkt 9:00 okej?- Froakie pokiwał głową aby iść do CP przecież tam jest otwarte 24/7 tam więc się udałeś. Nina pożegnała się z tobą i poszła w przeciwną stronę. Było późno, może około 22 jak nic, po krótkiej wędrówce prosto ulicą zauważyłeś owe Centrum Pokemonów. W środku siostra Joy dała ci klucz do jednoosobowego pokoju z miejscem do spania dla pokemonów. Położyłeś się i zasnąłeś. Twój sen jednak przerwał Froakie gdzieś w środku nocy, obudziłeś się i zauważyłeś jak twój pokemon wychodzi ukradkiem przez okno na pole do treningu. Na zegarze była 5:20 rano, słońce nie miało jeszcze okazji wędrować w górę po niebie. Kiedy zajrzałeś za okno ujrzałeś jak twój pokemon chyba próbuje nauczyć się nowego ruchu. Zaczynał lekko świecić, jakby taka aura a potem biegł do przodu jednak nic poza tym. Zrezygnowana żabka westchnęła i położyła się na ziemi, patrząc na niebo i nie zdając sobie sprawy że tutaj jesteś.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.