Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-03-05, 11:48
Misja #003
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-01-03, 19:06   Misja #003

MISJA #003
Prezenty.



24/25 grudnia 1998r., świat. Magiczna noc z Wigilii na Boże Narodzenie, podczas której Święty Mikołaj musi oblecieć cały świat i wrzucić dzieciakom prezenty pod choinkę. Problem w tym, że nasz wesoły grubasek złamał sobie rękę i nogę podczas jazdy na łyżwach. Brzmi głupio i niedorzecznie, ale nawet takim osobistościom zdarza się popełnić gafę. Obowiązek obdarowania maluchów zabawkami przypadł oczywiście strażnikom marzeń, o czym dowiedział się Mrok. Uznał, iż to idealna okazja, aby zniszczyć dzieciom święta bożonarodzeniowe, ponieważ strażnicy nie znają się tak dobrze na prowadzeniu sań itp. jak ich przywódca. A przecież jeśli szkraby nie otrzymają upragnionych prezentów, na pewno zwątpią w istnienie Świętego Mikołaja. Plan idealny! Czerwony grubasek wyposażył swoich giermków w wystrzałowe sanie z magicznym worem, w którym znajdują się prezenty dla dzieci z całego świata, którymi "kieruje" zaprzęg siedmiu latających Stantlerów, natomiast Mrok dał swoim złoczyńcom czarny jak noc rydwan, który również lata dzięki zaprzężonym do niego dwóm Hydreigonom. Zobaczmy, kto lepiej wywiąże się ze swojego zadania.


A teraz tak bardziej do rzeczy...
Tym razem działacie grupowo i lecicie wszyscy wysoko na niebie na swoich magicznych pojazdach (saniach lub rydwanie w zależności od drużyny). Nie można odłączać się od grupy, tzn. wolno na moment odlecieć (jeśli się umie) kawałek, ale nie żeby gdzieś dalej pomknąć samemu. Oczywiście, żeby było weselej, wasze pojazdy pędzą z taką samą szybkością obok siebie, więc wzajemne przeszkadzanie sobie to podstawa. Wygrywają ci, których środek lokomocji przetrwa, czyli inaczej mówiąc, przegrywa drużyna, której sanie bądź rydwan zostaną obrócone w drobny mak. Można przeszkadzać nie tylko swoim wrogom, ale też ich Pokom, które ciągną pojazd, jednak nie można ich zabić czy mocno zranić (bardziej chodzi o wystraszenie, zdezorientowanie Stantlerów i Hydreigonów). Każdy uczestnik ma napisać 1 post, nie więcej, nie mniej. Dodatkowo każdy może zrobić JEDNĄ rzecz, a raczej użyć jednego ataku. Przykładowo: jeśli Dzwoneczek zdecyduje się na użycie swojego magicznego pyłu, nie może już użyć lśnienia albo jeśli Złota Sztrzała pośle strzałę ku Stantlerom, nie może już zaatakować kogoś innego. Nie wlicza się w to poruszanie się (tj. uniki) zarówno przy pomocy nóg jak i skrzydełek czy mocy lewitacji. Co ma na celu ten limit? Otóż to, że musicie wpierw ustalić między sobą, kto się kim bądź czym zajmie, żeby potem 3 z 7 osób z jednej drużyny nie uderzyły w jednego wroga. Chodzi też o poprawne rozplanowanie waszych zdolności i wybranie, kto jakim atakiem zdziała największe szkody. Można działać grupowo (czyt. wykonanie ciosu z połączenia dwóch różnych osób z drużyny). Nie piszecie wcześniej tutaj, kto do czego został przydzielony, dzięki czemu przeciwnicy nie wiedzą, czego mają się spodziewać. Pamiętajcie, że jest noc. Zdaję sobie sprawę, że mogłam to wytłumaczyć dosyć karkołomnie, dlatego śmiało zadawajcie pytania. Czas macie do 6 stycznia br., godz: 19:10.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2016-01-06, 16:09   

 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-06, 16:09   

Zaćmienie obejmujące część, na której stoją osoby z rydwanu.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-06, 16:57   

Skoro zaczynamy lot to czas na obronę. Stanęłam na saniach i stworzyłam barierę wodną, która obejmuje całe sanie i pokemony renifery. Jednak kiedy skupiam sie tylko na utrzymaniu bariery nie mogę atakować więc to pozostawiam reszcie drużyny.
_________________
KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-06, 18:23   

Polecenie: Ostrzał
Jako, że podróżują oni nocą, umiejętności centaura na nic się nie zdadzą - bowiem jak można przywołać palące Słońce w środku nocy? Jej zadaniem w tej misji był siarczysty ostrzał trującymi strzałami wypuszczonymi z Łuku Mitycznej Meduzy. Jako wyborowy strzelec, mierzenie do przeciwników nie sprawia dużych trudności parzystokopytnej.
Strzela ona sprawnie i regularnie, celując w różne postacie znajdujące się na saniach.
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-06, 18:26   

Cytat:
Więc tu przyda się Yuki i jej pnącza- jak oplecie cały rydwan, umocuje smoczki i jeszcze machnie taką swego rodzaju klatkę nad całością (wszystko cały czas pnącza) to Elph może nam nadmuchać ;P


Wersja dla Daisy wyżej.

Pnączami oplatuje cały nasz rydwan, żeby trzymał się kupy, łącznie z tym, iż robię też dodatkowe umocowanie smoczków do rydwanu. Tak na wszelki wypadek. Ponadto tworze klatkę nadal z pnączy, którymi oplatuje cały rydwan. Jesteśmy pod kożuchem z pnączy.
_________________
 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-06, 18:42   

Ojej, ojej, ojej. Co może wilkołak z watahą na rydwanie lecącym hen, hen wysoko? W sumie niewiele. Dlatego tym razem musiałam zadziałać inaczej. Co mi pozostało? Ano "sama ja" (znaczy bez wilczków) i koszyczek oraz jego stopniowo odradzające się zasoby. A zatem rzucam co mi tam w ręce wpadnie celując w tamtych, coby ich trochę rozproszyć. Nie rzucam też jak jakiś karabin maszynowy- wolałam działać wolniej, ale celniej i mieć w miarę stały dostęp do amunicji. Moim celem są głównie osobnicy płci obojga albo zmierzający na nasz rydwan, albo majstrujący jakiś atak "u siebie". Chociaż, jak niechcący rzucę czymś twardszym w sanie to i nic się nie stanie. W każdym razie na dziś przewidziałam Frontalny Atak Ciastem!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Cruss 


Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 54
Wysłany: 2016-01-06, 18:45   

Moje umiejętności nie pozwalają mi na żaden rodzaj ataku dystansowego. Jedyne co mogę zrobić to bronić swojego team'u na rydwanie, przed nadchodzącymi pociskami, strzałami, kulami itp. swoim mieczem. Jest niezniszczalny, więc nie powinno być to dla mnie problemem.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-06, 18:52   

Stojąc na saniach tylko lekko się uśmiechnąłem wakując na stanie rywali i ostrzem miecza przeciąć złączenie miedzy powozem/saniami/czym to tam jest a pokemonami. Ostrze jest o tyle wygodne ze na swój dość ciekawy sposób przecina wszystko. Jeśli jest jakiś opór w postaci bo ja wiem, dodatkowych wzmocnień, pnączy, bejcy, amelinium też zostaje przecięte. W skrócie, celem jest odłączenie napędu od powozu przeciwnikom.
_________________
 
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-01-06, 18:55   

Macham peleryną, aby wywołać falę moich ulubionych Zubatów, by przeszkodzić wszystkim strażnikom w wykonywaniu ich akcji. Niby nie zrobią im większej krzywdy, aczkolwiek wbijanie się kłów w ich szyję i wysysanie krwi zaburzy równowagę tych dobrych czego skutkiem będzie zneutralizowanie kilku ich ruchów, a przynajmniej taki jest mój zamysł.
_________________
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-01-06, 19:05   

Mara postanowiła zniknąć z pola bitwy, by znaleźć się na ostatnim z reniferów zaprzęgu dobrych. Każdy renifer jest przypięty do sań, więc gdy odepnie je od nich, ów pojazd spadnie razem z dobrymi na ziemię. Dzięki użyciu ponownie zdolności teleportacji, zdąży wrócić na swoje sanie, zanim ktokolwiek zorientuję się, że nie ma jej pośród złych. Ona będzie stała, a oni będą spadać. Kołysząc się na wietrze.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-01-06, 19:08   

Moim zadaniem na dziś było wraz z Dzwoneczkiem dostanie się do sań i namieszanie w nich. Jak niby miałabym to uczynić? Mogę zamienić się w małych rozmiarów wróżkę, dzięki czemu niezauważona mogę podlecieć bliżej złoczyńców. Najłatwiej byłoby po prostu zniszczyć połączenie pomiędzy ciągnącymi złoczyńców pokemonami a ich rydwanem, jednak na pewno będę pilnowali, aby się to nie stało. Zostało więc nam po prostu jak największe uprzykrzanie im życia.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-01-06, 20:31   

Chyba wszyscy wiedzą, że ta misja miała pójść sprawnie i szybko. Tak też się stało. Obydwie drużyny zaplanowały kilka podobnych działań, jak np. zabezpieczenie swojego pojazdu (chociaż sanie były gorzej ochronione, ponieważ Mira nie posiada zdolności w stylu wykonania wodnej tarczy, jednak zaliczyłam to jako zrobienie osłony z kuli wody, które potrafi stworzyć) czy też odcięcie rywalom Pokemonów. Tasogaregami przy pomocy Zaćmienia sprawiła, że przeciwnicy mieli mocno utrudnioną widoczność, co odbiło się na niecelnych rzutach przedmiotami z koszyczka w wykonaniu Czerwonego Kapturka, jednak Złota Strzała jako świetny strzelec pomimo utrudnienia trafił w Night Sabera, przeszkadzając mu w zaplanowanym zniszczeniu sznurów i pnączy. Pochwalić należy również Yui, która dzięki swoim małym rozmiarom świetnie spisała się w roli pchły, czyli małego, trudnego do uderzenia przeciwnika, który umie nieźle namieszać. Szkoda tylko, że jej towarzyszka Dzwoneczek nie wywiązała się z obowiązku. Ostatecznie Noidea przegonił Yui z rydwanu, lecz musiał się przy tym nieźle nagimnastykować. Czas przejść do finału misji, czyli najskuteczniejszego pomysłu na zgładzenie oponentów - przerwanie połączenia między pojazdem, a ciągnącymi go Pokemonami. Obydwie drużyny wpadły na ten pomysł, ale komu poszło lepiej? Z pewnością zniszczenie wszystkich lin i pnączy przy pomocy miecza świetlnego byłoby szybsze niż odpięcie sznurów, czyli punkt dla Sabera, jednak zarówno on jak i Czarna Mara musieli wpierw przedostać się do wrogów. Pani od złoczyńców wykorzystała do tego niezawodny teleport. Błyskawicznie i wystarczająca odległość. Saber był zdany tylko na zwyczajne sposoby wbicia na rydwan, a do tego został zraniony trującą strzałą, dlatego nie zdążył rozwalić złym pojazdu, gdyż jako pierwsza uczyniła to Mara. Teraz możemy tylko patrzeć jak sanie spadają w dół razem z ich załogą...

Misję trzecią zwyciężają złoczyńcy (drużyna złych)!


Nie wywalę osób, które nie odpisały, ponieważ są potrzebne do misji czwartej, ale jeśli ktoś nie odpisał tutaj w misji trzeciej i nie odpisze w czwartej, wówczas zostanie zdyskwalifikowany z atrakcji i nie weźmie udziału w misji piątej, czyli ostatecznej - wielkie starcie.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-01-06, 21:47   

*zapomniała o Keiu ;-;*
Żniwiarz również przysłużył się dla swojej drużyny. Jego nietoperze co prawda nie zaatakowały strażników marzeń, jednak dorwały się do ich Stantlerów, co spowodowało, że te zaczęły panikować i zbaczać z kursu wyznaczonego przez Świętego Mikołaja, a tym samym pominęły kilka wiosek, w których dzieci czekały na wymarzone prezenty.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.