Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-12-28, 11:35
Crystalowych Świąt Bożego Narodzenia!
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-23, 16:30   Crystalowych Świąt Bożego Narodzenia!




Przed nami moje i zapewne wielu z Was również ulubione święto, czyli Boże Narodzenie. Przyznaję się bez bicia, że te wszystkie świąteczne reklamy telewizyjne i ślicznie ustrojone domy działają na mnie tak, jak powinny, czyli jaram się do granic możliwości. Ważne jednak, abyśmy nie zapominali, co jest najważniejszego w Bożym Narodzeniu, ale myślę, że na to pytanie każdy odpowie sobie sam. Według mnie jedną z ważniejszych kwestii jest spędzenie ich z bliskimi, dlatego tego oraz spełnienia marzeń pragnę Wam życzyć z całego serca. Uznałam, że nasza forumowa zbiorowość również coś dla Was znaczny. Mniej albo więcej, ale jednak coś. Tak więc mam nadzieję, że znajdziecie chociaż kilka minut dziennie, by aktywnie uczestniczyć w Crystalowych Świętach! Wszyscy mile widziani :3


24 grudnia. Rano zaczynamy od przyniesienia ozdób z piwnicy oraz zakupu jakiejś wielkiej, pachnącej i prawdziwej choinki. Potem naturalnie należy ubrać drzewko. Dla osób cierpliwych zostawiamy zabawę z rozplątywaniem świecidełek. Trzeba też przygotować dwanaście potraw, nakryć do stołu, zrobić szopkę... Mnóstwo pracy. Kiedy tylko wszystko będzie gotowe, a na niebie pojawi się pierwsza gwiazdka, zasiądziemy wspólnie do wielkiego, tym razem sosnowego stołu. Najpierw wypadałoby przeczytać fragment Biblii, potem dzielimy się opłatkiem i składamy sobie życzenia, jemy wszystko, co znajdzie się na stole, śmiejemy się, rozmawiamy, a telefony, tablety czy inne cuda XXI wieku odkładamy na bok, tak? Na koniec śpiewamy kolędy i otrzymujemy prezenty ;3 Możecie dawać sobie upominki z własnych KP, a dodatkowo każdy obecny tego dnia (czyt. napiszesz tu w Wigilię minimum 1 post) zgarnia Rare Candy~ Gdy wybije północ zapraszam na pasterkę.


25 grudnia. Trzy lata temu była wycieczka do Japonii, dwa lenistwo, rok kulig, a tym razem... łyżwy! Co prawda na dworze śniegu jak nie było, tak nie ma, jednakże istnieją przecież zamknięte, sztuczne lodowiska i wybierzemy się na jedno z takich. Co więcej, Wasze Pokemony również mogą wziąć udział i powygłupiać się na lodzie, a przy tym poznać inne maluchy. Tylko błagam, żadnych Charizardów! Kiedy będziemy już przemoczeni, wracamy do domu na wyżerkę. Do końca dnia mamy pełne prawo, by leżeć przed telewizorem, chwalić się prezentami, oglądać Kevina, jeść pyszne wypieki i sączyć gorącą herbatę z cytryną (dla pełnoletnich grzaniec).


26 grudnia. Wyruszamy o świcie i kolędujemy po Crystal City. A jeśli ktoś jest zmęczony po wczorajszych łyżwach, może zostać w domu przy kominku, upiec jakieś dobre ciasta, pograć w planszówki i obejrzeć "Grinch: świąt nie będzie". Postaramy się jeszcze nie sięgać po telefony, tablety i komputery, ok?


Dodatkowe informacje
1. Jak możecie przeczytać wyżej, za bycie aktywnymi w Wigilię, dostaniecie Rare Candy. Na czym dokładnie polega owa aktywność? Należy 24 grudnia napisać w tym wątku minimum jeden post. Wówczas sami dodajecie sobie należny cukierek.
2.1 Prezent (jajko "zapomnianego" Poka) dostanie każdy, kto podczas Crystalowych świąt (24-26.12) napisze tutaj min. 20 postów (nie ma znaczenia, w którym dniu ile, równie dobrze może dać 20 jednego dnia). Przy dwudziestym poście, proszę wybrać pięcioliczbowy przedział (np. 4-9, 20-25, 42-47), z którego chcecie, bym wylosowała Wam jajo. Rozdam je 27 grudnia, jak już nikt nie będzie spamił w wątku xD
2.2 Dodatkowo, jeżeli umieścicie w tym wątku w dowolnym dniu chociaż jedno własne zdjęcie przedstawiające jakąś tradycję świąteczną (np. ubraną choinkę, prezenty, potrawy świąteczne, siebie śpiewającego kolędy), do jajeczka dodam losowe, gwarantowane Egg Move. Proszę przypominać mi w dwudziestym poście, że wkleiliście fotkę, więc należy Wam się atak, okey?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2015-12-24, 11:09   

_________________

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-24, 11:09   

I oto jest- dzień Wigilii. Ale przecież jest jeszcze tyle do zrobienia! Trzeba ogarnąć naszą chatkę, zrobić coś do żarcia, nagonić ludziów... Przytuptałam więc co sił w nogach i najpierw zabrałam się za sprzątanie. Przez cały rok troszkę się tu zapuściło, jak w jakieś melinie. Tak więc szmata w dłoń i wkraczam do akcji!

~~~
Post 1/20
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-12-24, 11:22   

Co prawda to Halloween jest jego ulubionym świętem, to właśnie Wigilia i Święta Narodzenia Chrześcijańskiego Bożka jest przez niego najbardziej pożądanym czasem w roku, a to dlatego, że można się najeść. Przeważnie za darmo, bowiem w jego rodzinnym mieście wszystko robili jego rodzice. Tutaj jednak, w Kryształowym Mieście nic nie zrobi się samo jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki. Postawny chłopak odziany w niebieski t-shirt i dresowe spodnie wszedł do środka przybytku, gdzie odbyć się miała tutejsza wigilia. Na środku pokoju stał już stół i dołączonego do niego krzesła, ale brak na nim jakichkolwiek ozdób. Beżowe ściany również nie zostały przyozdobione; brak jest również choinki, a kominek straszy chłodem.
Myślał, że będzie tu sam - a tu niespodzianka; dziewczyna szorująca co popadnie - ta sama, z którą pił poncz na halloween. Giętkim krokiem wszedł głębiej w salkę, dzierżąc pudełko ozdób świątecznych, głównie lampek, nawleczonych na sztywne tektury, coby nie bawić się w ich rozplątywanie.
- Cześć. Wesołych świąt, Gwen! - Zaintonował świątecznie, kładąc pudełko obok. - Pozwól, że Ci pomogę.

1/20
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-24, 12:15   

Hohohoho. Wigilia niedługo, a tyle jeszcze do zrobienia. Trzeba ruszać swe zacne dupcie do roboty. Samo nic się nie pojawi. Strój galowy mam już na sobie. Byleby tylko nie ubrudzić tej nowej sukienki, bo macocha mnie ukatrupi. Na miejscu były już dwie osóbki. Postanowiłam im pomóc, a zwłaszcza starszej lasencji w sprzątaniu domu.

1/20
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yuki 2015-12-24, 12:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
  :
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2015-12-24, 12:34   

- Cześć wszystkim! - zawołałam radośnie, wpadając do środka. Miałam na sobie śliczną błękitną sukienkę, a w uszach kolczyki w kształcie płatków śniegu, być może jedynych, jakie dziś zobaczymy, bowiem bynajmniej nie zanosiło się na białe Święta. Niemniej jednak czułam już świąteczny nastrój i nie mogłam przestać się uśmiechać. Pod pachą niosłam pudełko pełne bombek w różnych ciekawych kształtach. Teraz odłożyłam je i rozejrzałam się po domu. Stwierdziwszy, że sprzątanie jest już w toku, postanowiłam oczywiście pomóc reszcie towarzystwa. Chwyciłam za mopa i zaczęłam myć podłogę. W sumie szkoda, że nie zaczęliśmy tych porządków trochę wcześniej, choćby wczoraj, nie trzeba by było męczyć się w Wigilię i ryzykować odświętnych strojów. Ale teraz było już trochę późno na takie refleksje, toteż skupiłam się na dokładnym wykonywaniu swojej roboty.

1/20
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-24, 12:53   

Śniegu pełno, ja ubrana w gruby polar puchową kurtke. Ominęłam się chyba 2 parami czapki i szalika, moja Larv siedziała w ballu. Ja niosłam w plecaku parę składników, zaraz jak tylko wparowałam do domu krzyknęłam rozbawiona dla żartu - Kucharz przyjechał!- Szybko zajęłam ubranie grzejące. Przyszłam w ciemnych jeansach i eleganckiej białej bluzce z długim rękawem. Larvesta wysokczyła z balla i razem ze mną popędziła do kuchni. Juhu! Jeszcze nikt jej nie zajął. No to teraz ja poczaruję, zrobię na pierwszy start ciasteczka waniliowe z lukrem. A larvesta pomoże mi je upiec.

1/20
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-24, 13:06   

Wigilia... Wreszcie. Przybiegam do chatki i widzę, ze jest już kilka osób. -hej wszystkim!-zawołałam wchodząc. Zdejmuje kurtkę i widać, ze mam na sobie niezbyt dobry strój na wigilię. Jednak miałam na rękach pudełko z ozdobami i jakąś reklamówkę. Odkładam pudełko obok innych, a reklamówkę na kanapę. Pomagam Gwen i Alianie w sprzątaniu domu. Ścieram kurze w rogach i na meblach. po tym zabieram się za okna. Niestety za bardzo się wychyliłam w pewnym momencie by wytrzeć okno i zleciałam ze stołka zrywając przy okazji firankę.

1/20
_________________
KP
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-24, 13:19   

O, zebrało się nas już kilka sztuk. Bardzo dobrze.
- Uszanowanko i wesołych Świąt wszystkim!- zawołałam buszując po kątach z miotełką do kurzu i omiatając pajęczyny.

2/20
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2015-12-24, 13:22   

Nagły huk tak mnie wystraszył, że o mało nie wypuściłam z rąk mopa. Rozejrzałam się szybko, szukając źródła hałasu, i zobaczyłam leżąca na podłodze dziewczynę.
- Mirajane! - krzyknęłam, biegnąc w jej stronę. - Nic ci się nie stało? - zapytałam, wyciągając rękę, by pomóc jej się podnieść. - Z dwojga złego dobrze, że poleciałeś w tę stronę, a nie na zewnątrz - dodałam pocieszającym tonem.

2/20
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-24, 13:26   

Powolutku, mamy jeszcze czas- zawołałam.
- Żyją wszyscy?
Nagły huk nieco mnie wystraszył, ale kiedy sytuacja była względnie opanowana, przeszłam do ogarniania naszego stołu. Zanim przykryje się go obrusem trzeba go troszkę doczyścić.

3/20
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-24, 13:35   

Pierwotnie chciałam przybyć na to świąteczne spotkanie jako jedna z pierwszych osób, jednak jak zwykle musiałam zaspać i się spóźnić. Jednak nawet mimo tego spóźnienia nie uświadczyłam na spotkaniu tłumów. Większość osób była mi nieznana, jednak spomiędzy ludzi dostrzegłam Gwen, którą pamiętałem z halloween'owego przyjęcia sprzed dwóch miesięcy. Podeszłam do niej, aby się z nią przywitać i ewentualnie o sobie przypomnieć, gdyby mnie nie poznała.

1/20
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-24, 13:53   

Okej ciasteczka (dokładnie trzy blaty czyli jakieś 30 sztuk) są gotowe! Teraz cebula... uh, oh! Trzeba obrać ziemniaki, zagotować i pognieść. Twarożek... TAK! Robię teraz pierogi ruskie. Krzyknęłam z kuchni - Nie podjadać ciastek!

2/20
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-24, 14:10   

O, kolejna znajoma twarz. Pamiętam tę dziewczynę z imprezy halloweenowej. Zaraz, jak ona się nazywała...
- Haru? Hej, miło cię widzieć. Wszyscy tak się zasprzątali, łącznie ze mną, że ledwie nadążam patrzeć kto przychodzi- powiedziałam, chichocząc.
- Chyba najwyższa pora zabrać się za coś do naszej wieczerzy. Jakby mnie ktoś szukał lub chciał coś pomóc, będę buszować w kuchni- powiedziałam, kierując się do owego pomieszczenia.
Hm, na początek chyba machnę tradycyjną sałatkę wigilijną. Taką jak w domu...

4/20
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-24, 14:11   

Żeby nie czuć się nieco bezużytecznie, poszłam wraz z Gwen do kuchni, żeby pomóc jej w przygotowaniach do świątecznej kolacji. Jako że żyłam w domu sama z małą, to często miałam okazję pomagać jej w kuchni, zatem czy przygotowywanie pierogów albo barszczu nie stanowiłoby dla mnie większego problemu.

2/20
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-24, 14:23   

Tymczasem Gwenia się zawzięła i zaczęła brzechtać sałatkę. Pokroiła najpierw wszystko co tam było jej potrzebne, wwaliła to następnie do sporej michy, a na koniec dorzuciwszy "majezonu" wymieszała i odstawiła do lodówki.
- To sałatkę już mamy. Pierożki widzę się produkują, ciastka też jakieś są... To ja machnę teraz kompotu z suszu!

5/20
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.