Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-02-01, 15:03
~Let it go, let it go!
Autor Wiadomość
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-02-09, 23:48   

//Hoenn
Uśmiechnęłam się i podrapałam Zoruę po łebku.
- Świetnie się spisałaś! - pochwaliłam ją. - Proszę, w nagrodę - wręczyłam jej dwa z sześciu Rare Candy, które miałam przy sobie. Pozostałe 4 zostawię na później, może się przydadzą. Następnie rozglądnęłam się wokoło. No dobra, może pójdę... Wyciągam mapę i próbuję się dowiedzieć gdzie i w którą stronę mam iść by dostać się do najbliższej cywilizacji. Wypadałoby wpaść do miasta, rozglądnąć się za jakimś zleceniem, może będą akurat jakieś pokazy...
_________________
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-15, 21:54   

 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-15, 21:54   

Z tego co zobaczyłaś najbliżej było Verdanturf Town. Cóż, od czegoś trzeba zacząć. Udałaś się więc bezpośrednio do niego, co prawda droga trochę ci zajmie ale przecież nie masz na czym polecieć. Lepiej już iść niż czekać na cud. W trakcie drogi po paru godzinach zauważyłaś coś w oddali, coś ala wejście do jakiejś jaskini a tam jakieś światło i odgłosy. Brzmiały podejrzliwie ale cóż, ciekawość to coś co może pomóc bądź zaszkodzić.
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-02-17, 14:06   

Super, ja po prostu kocham straszne klimaty, jaskinie itd. Nie dość, że idę od... nie wiem, kilku godzin, to jeszcze jakaś jaskinia... Nie lubię jaskiń. Z drugiej strony tam gdzie głosy, tam i ludzie, no chyba, że się ma schizofrenie... No ale nie ma ognia bez dymu, czy dymu bez ognia czy jakoś tak... W każdym razie podrapałam Zoruę za uchem i ruszyłam w tamtą stronę.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-18, 17:05   

Cóż, jaskinia wyglądała dość... Typowo, zubaty latały dookoła a wewnątrz dostrzegłaś coś czerwonego. Chyba płomień ale nie byłaś pewna. Co prawda było to dość daleko od ciebie ale widziałaś jakiś nieduży płonący punkt w oddali. Albo jakaś pochodnia albo pokemon. Cóż, nie przekonasz się stojąc w miejscu. Zorua lekko powarczała, coś jej się tutaj nie podobało, i bynajmniej nie były to zubaty. Szłaś coraz głębiej i dostrzegłaś że ów płomień jest jeszcze kawałek przed tobą ale wisi on... W powietrzu?
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-02-28, 19:21   

Pfff, jeszcze Zubatów mi było trzeba. Małe, wredne i hałasujące. Ruszyłam powoli, osłaniając dłonią głowę, by na czas nie pozwolić któremuś wplątać mi się we włosy. Nie odbijało mi na sam dźwięk słowa "nietoperz", ale za nimi nie szalałam. Pogładziłam Zoruę po głowie, kierując się w stronę lewitującego płomienia. Niezbyt to było normalne zjawisko, jednak już zapłoną we mnie ognik ciekawości.
- Hop, hop? Jest tu kto? - spytałam, w przestrzeń. Jakby jednak ktoś tutaj mieszkał, nie chciałam go zaskoczyć i potem oberwać.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-29, 00:01   

Wówczas Płomień odwrócił się w twoją stronę i dostrzegłaś tam chłopaka. Spojrzał na ciebie - Co tu robisz?! To niebezpieczne! - Wrzasnął i po chwili złapał cię za rękę. Wówczas dostrzegłaś jak jaskinia się wali... Ciekawe jest to że jego ręką była ciepła, a w środku ów jaskini było zimno, strasznie zimno... Po wydostaniu się upadłaś na ziemię... Chłopak wstał otrzepał sobie skórę - Co tam robiłaś!? To niebezpieczne wchodzić samemu do jaskiń! - Wrzeszczał, ale widząc twoje zmieszanie lekko ochłonął - Jestem Daniel Ketch
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-02, 20:48   

Wybiegłam za chłopakiem, w sumie raczej przez niego ciągnięta, a i tak jaskinia prawie zawaliła się nam na głowę. Nic dziwnego, że Una była tak zaniepokojona. Ciepło chłopaka było rzeczywiście zaskakujące, ale wypalenie takiego pytania, na początek znajomości byłoby trochę dziwne. Szczególnie, że ja miałam w tej chwili tylko jedno pytanie.
- Co to, do cholery, miało być?! - wrzasnęłam w stronę chłopaka, a gdy się na mnie wydarł, prychnęłam.- Nie drzyj się tak, przecież jaskinie na ogół nie są niczym niebezpiecznym... To to jest jakieś dziwne. Z resztą nie byłam tam sama, ty też tam byłeś! - mruknęłam, machając w tamtą stronę. Obrzuciłam go spojrzeniem spode łba, ale biorąc pod uwagę, że przed chwilą uratował mi życie, powinnam być troszkę milsza.- Jestem Allie, a to jest Una - powiedziałam, wskazując moją Zoruę.- Co ty w tamtej jaskini robiłeś? I albo miałam zwidy, albo tam był jakiś lewitujący płomień? I czemu ona sie nagle zawaliła? Kim ty w ogóle jesteś?
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-03, 20:17   

- Powiedźmy że jestem tutaj z powodu mojego brata... Chce załatwić kilka spraw których nie zdołał domknąć zanim zniknął - Odparł po czym podszedł do krzaków a w niech dostrzegłaś motor - Podrzucić cię do miasta? - Odparł czekając na odpowiedź. Cóż, sprawa brata? Wychodzi na to że jego krewny już raczej nie chodzi po tym świecie - A co do jaskini, chciałem coś sprawdzić. Płomień natomiast był specjalnie wyregulowaną zapalniczką którą posiadam. Lepszy płomień co za tym idzie widoczność
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-05, 22:24   

Zmierzyłam go wzrokiem, szczególnie po tej gadce, którą mi przed chwilą strzelił, nie wydawał mi się zbyt godny zaufania. Byłam jednak zmęczona, a do miasta pewnie był jeszcze spory kawałek. No i przejażdżka na motorze... to jest coś.
- No dobra - mruknęłam, ale spróbowałam się uśmiechnąć.- A co to za porachunki brata, jeśli mogę spytać? - no, może trochę nie delikatnie, ale rzadko myślę co mówię. Natomiast uwaga o zapalniczce wydawała się ciekawa. Z chęcią oglądnęłabym takie cacko. - Ej, fajne. Pokażesz mi? Jak to w ogóle działa? - spytałam.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-06, 19:38   

- Cóż, powiedźmy że ktoś go wrobił i przez to musiał odejść... Na zawsze - Odparł odpalając maszynę i ruszyliście. Złapałaś go w pasie bo jechał w miarę szybko. Po chwili przed wami była kupa ziemi a Daniel najechał na nią czołowo wybijając się w powietrze. Po wylądowaniu jechaliście dalej. Po jakimś czasie zatrzymaliście się przy PC. - Zróbmy postój, muszę coś załatwić. - Odparł i udał się za budynek. Ty po wejściu do środka uleczyłaś pokemony i zgłodniałaś. Pomyślałaś że warto będzie zapytać się nowo poznanego czy nie zamówić i jemu jakiegoś żarcia. Po udaniu się za budynek dostrzegłaś Daniela który trzymał za szyję jakiegoś... CZŁONKA TEAM ROCKET?! Dostrzegłaś że jego ręce się paliły - Gadaj... Co wiesz o Duchu Zemsty - Spytał, dostrzegłaś że Rocket pomimo że jego przeciwnik widać nie bał się go - Dobrze... Tak stawiasz sprawę? - Dodał, wówczas spostrzegłaś jego oczy, płonęły - Look in to my Eye.... I See True... You Know what i want... Tell me... TELL ME - Odparł a koleś nagle zaczał coś bełkotać po czym padł na ziemie nieprzytomny...
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-06, 20:50   

- Ach, rozumiem. Czyli nieciekawie - odparłam, kiwając głową, a w jednej chwili zrobiło mi się trochę żal chłopaka. Wsiadłam razem z nim na motor, ale muszę przyznać, ze nie spodziewałam się aż tak hardcorowej jazdy. Gdy wyskoczył, wrzasnęłam, a wrzask zaraz zamienił się w histeryczny śmiech.
- Kurde, to było super - powiedziałam, bardziej do siebie niż do niego. Po wyleczeniu mojej Zorui, wypuściłam ją z powrotem z balla, uznając, że jej też przyda się mała wyżerka. Następnie ruszyłam za budynek i stanęłam, zaskoczona tym co zobaczyłam. Co ten debil wyprawia?! Dusi kogoś?! DObra, może i z Teamu Rocket, ale bez przesady. No i teraz wiem, że z tą zapalniczką, to kłamał, bo nie sądzę by koleś, który potrafi dokonać samozapłonu potrzebuje zapalniczki. A następnym numerem przeważył szalę.- Odbiło Ci?! - warknęłam głośno, w dwóch krokach znajdując się przy nim i odpychając go od faceta. - Słuchaj, nie wiem jakie masz z nim porachunki, ani czym jest ten cholerny Duch Zemsty, ale ogarnij się, bo zaraz będziesz miał trupa! - krzyknęłam, mając świadomość, że podsłuchiwanie nie jest najlepszym zwyczajem, ale mówi się trudno.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-13, 12:00   

Spojrzał na ciebie - To nie tak Allie - Odparł, chwila skąd on zna twoje imię, przecież nie podawałaś mu go wcześniej - Zrozum, to nie tak jak myślisz.... Świat nie będzie tęsknił za tym czymś... Zrozum, on jest winny śmierci wielu osób... Oraz pokemonow... Ja Czuje jego grzechy - Odparł, wówczas zdałaś sobie sprawę że kiedyś dobre kilkanaście lat temu, jeśli się nie mylisz dziesięć, dwadzieścia słyszałaś że za oceanem na kontynencie oraz w Nowym świecie(uznajmy ze Wyspy regionów są jak ktoś powiedział wyspami Japonii a kontynent to Europa, nowy świat USA) zabijał grzeszników ogniem... Potem pojawił się na Wyspach regionów i robił to samo. Chłopak patrzył na ciebie, słońce powoli zachodziło a ty dostrzegłaś jak Rocket z tyłu się podnosi a zza krzaków wychodzą kolejni. Mieli broń... Wówczas Daniel dostał postrzał prosto w plecy... Słońce zaszło...
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-16, 16:19   

Skrzyżowałam ręce na piersi, mierząc chłopaka niepewnym spojrzeniem.
- Dobrza, może i tak,a le to nie znaczy, że my musimy działać tak samo - zrobiłam krótką przerwę, próbując przetrawić wszystkie fakty i poukładać je sobie w głowie.- Słuchaj, kim ty do cholery jesteś i skąd znasz moje imię?! - spytałam, ale wtedy zobaczyłam tego Rocketa. Chciałam krzyknąć, ale wtedy Daniel dostał strzała w plecy.- Daniel! - wrzasnęłam, podbiegając do chłopaka. - Cholera, cholera... - mruczałam, po czym popatrzyłam na Rocket'ów. Patrzę w stronę Rocketów. Uciekać czy nie uciekać? Nie zostawię chłopaka samego. -Czego chcecie? - krzyczę w ich stronę.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-17, 16:04   

Nóż wbił się w jego plecy a on nawet nie drgnął - Tak chcesz to załatwić? Nie mogę w pełni użyć swojej mocy ale - Zaczął, gdy Rocket wyjął nóż dostrzegłaś że był rozgrzany do czerwoności. On odwrócił się - Allie Odsuń się i... Proszę nie wystrasz się... - Dodał stojąc już tyłem do ciebie. Wówczas jego ręce zaczęły płonąć, głowa również.... Niedługo potem dostrzegłaś że łańcuch który miał przy sobie zaczął krążyć wokół niego - Jesteście winni... Dosięgnie was kara... - Odparł jakby demonicznym głosem... Widziałaś w pełni jego Wygląd.... Po chwili związał łańcuchem wszystkich Rocketów. Starali się wcześniej co prawda go atakować bronią palną ale on nawet nie wzdrygnął - Feel The Pain - Odparł a oni zaczęli krzyczeć...
_________________
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-03-20, 21:41   

Prawie połknęłam własny język z przerażenia. Nie bój się, pfff, łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić, zwłaszcza gdy koleś przed Tobą dokonuje samozapłonu (znowu). Przygryzłam wargę, postępując kilka kroków w tył. Najpewniej byłam cała blada, ręce mi się trzęsły. Przycisnęłam moją Zoruę do piersi. Krzyki tych ludzi...
- Daniel, przestań! - wrzasnęłam. Wiedziałam, że byli źli, ale On nie powinen stawać się taki sam. Mimo przerażenia i nóg jak z waty, zrobiłam pierwszy krok w kierunku chłopaka.- Zostaw ich, już się nacierpieli - wydusiłam.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.