Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Kail, do czego nas to zaprowadzi?
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-04, 22:43   

Koleś się odwrócił i złapał cię za ubranie podnosząc w górę - Co powiedziałeś... Śmieciu? - Odparł a następnie rzucił tobą w tył ulicy. Cóż, widać że mimo w miarę przeciętnej postury miał dość sporą siłę w bicku. Widac że nie oszczędzał się wiec widać masz problem. Ludzie w okolicy odsunęli się chyba nie chcąc wchodzic mu w drogę, w końcu nagle okazuje się ze to Pudzian o zwykłej posturze!
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Leń

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Wysłany: 2016-03-05, 12:13   

 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-05, 12:13   

-Żebyś nauczył się chodzić pajacu- Pudzian nie pudzian każdy ma słaby punkt, jako że z natury jestem jestem człowiekiem który jest bardzo delikatny w kontaktach z innymi ludźmi postanowiłem wytłumaczyć temu koledze jego nie odpowiednie zachowanie. Zacząłem niezwykle delikatnie, od tak zwanego Ball check'u w postaci porządnego kopniaka między nogi. Jak już wspomniałem, każdy ma słaby punkt. Gość nie wygląda na jednego z tych mnichów co żyją w odosobnieniu i całymi dniami biczują się po jajach w celu utwardzenia ich. Jeśli ten ruch mi się powiedzie to ładnym akcentem kończącym tą niesamowicie merytoryczną dyskusje będzie football kick wymierzony w potylice.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-06, 19:44   

Zanim zdążyłeś go kopnąć ten złapał cię za nogę i rzucił w latarnie. Cóż, trochę pogruchotałeś sobie kości - Czy ty sądzisz że możesz mi zagrozić? Zanim ty zdołasz wykonać atak ja już dawno go zatrzymam - Odparł kierując się do ciebie, widać że na pewno nie jest to zwykłe przeszkolenie w walce i poziom między wami jest znacznie większy niż możesz sobie wyobrazić. Trochę jak próba walki Chomika z Tygrysem...
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-06, 20:13   

Wszędzie przekokszeni przeciwnicy. Takiego pecha jak ja nie ma nikt. No cóż, według starej maksymy najlepszą obroną jest atak. A najlepszy atak w tym wypadku to ucieczka. Dlatego odwracam się do niego plecami i daje długą . Staram się nie patrzeć za siebie. Nie mam zamiaru sobie psuć humoru.

Kolejny problematyczny typ na mojej drodze. Czemu nie mogę spotkać na przykład rudej nimfomanki? Ehh świat byłby taki piękny. Jak tylko uda mi się zgubić gościa to wracam do PC
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-19, 23:16   

Udało ci się dostać do PC, jednak nie było to łatwe. Byłeś zmęczony, obolały oraz cóż raz cię dogonił i wówczas wleciałeś w jakieś kosze na śmieci... Wiec dodatkowo jeszcze nie miałeś zbytnio przyjemnego zapachu. Ludzie patrzyli na ciebie nieco pogardliwie bo nie oszukując się, wyglądałeś nieco ja jakiś bezdomny co szuka pisiont groszy na jakiś trunek niż na trenera. Nie pomagał ci fakt że w dodatku byłeś na tyle zmachany że próby mówienia były dośc ciężkie...
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-25, 20:57   

Naaah ważne że jestem cały i zdrowy. Stan jest drugorzędny. Muszę się upewnić czy ten Hulk gdzieś się nie czai tu w pobliżu. Pokemony uleczone już mam tak więc nie ma sensu spędzać tu więcej czasu. Jeśli go nigdzie nie ma to trzeba się trochę ogarnąć. Wychodzę z PC w poszukaniu jakiegoś zajazdu. Jak dobrze pójdzie to wynajmę tam pokój z łazienką i się ogarnę
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-05, 14:10   

Po szukaniu niczego nie znalazłeś, cóż widać w mieście a raczej w okolicy jedynym zajadem było Centrum Pokemon. Nie mając wyjścia wróciłeś do wcześniejszego budynku by móc spokojnie zobaczyć co i jak. Dodatkowo zobaczyłeś plakat "Turniej walk między regionalny!", cóż wejście i udział za darmo a może da się coś wygrać. Warto by było spróbować ale kto wie czy przeciwnicy nie okażą się zbyt silni, a zresztą kto by się tym przejmował? Trening to trening grunt że darmowy
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-04-06, 22:19   

Bum! Idealnie, ten plakat spadł mi z nieba! Chociaż... wróć! Nie spadł bo wisiał! Tak to jest to, czuje że moja błyskotliwa dedukcja jest dziś na najwyższym poziomie. Dobrze wiem co to oznacza. Mniej więcej to że w pierwszej rundzie trafie jakiego Mega Lucario który zamiecie mój zespół pod dywan. Ale hej! Darowanemu turniejowi nie zagląda się w drabinkę nie ? Postanowiłem się zgłosić do tego turnieju. Przynajmniej trochę doświadczenia wpadnie. Przecież nie jestem na jakimś super poziomie żeby aktualnie celować wszędzie w zwycięstwo. Moim towarzyszom też przyda się takie przetarcie. Poczują atmosferę turnieju i zobaczymy co uda się zdziałać. Tak więc udałem się tam gdzie mogę się zapisać na turniej. Jeśli zostanie mi trochę czasu do rozpoczęcia udam się gdzieś przeprowadzić mały trening.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-12, 16:17   

Z tego co pisało był on organizowany daleko za miastem, na wyspie o ciekawej nazwie "Valor Clif". Z tego co wyczytałeś transport na wyspę odbywa się w każdym z miast za pośrednictwem różnych sposobów transportu, Wody, powietrza, drogi etc. Z tego co widziałeś tutaj był to Balon. No, na pewno jest to dość ciekawa opcja, zważając że do najszybszych nie należy. Ale co ci szkodzi? Tak czy siak dziś odlatuje ostatni "transport" na wyspę wiec zerwałeś plakat i udałeś się tam. Po chwili stanąłeś przed balonami. Było tam kilka osób ale nie jakiś tłum.
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.