Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Kail, do czego nas to zaprowadzi?
Autor Wiadomość
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-02, 17:23   

-Wybacz, jesteś ze mną lub przeciwko mnie. Taka kolej rzeczy.- Poinformowałem stworka po czym zwróciłem się do Shinxa
- Thunderbolt, jeśli nie zadziała to Wild charge. Jeśli użyje protect to nie podpalaj się . Pamiętaj że nie może używać go pod rząd. Musimy metodycznie przeć do przodu przyjacielu.- Pogłaskałem Shinxa i wysłałem go do walki z takim przekazem.
- Okrążaj go i atakuj, schodź z linii ciosu i kontruj. Zrób wszystko żeby go pokonać
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-06, 19:17   

 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-06, 19:17   

Twój pokemon został poinstruowany po czym zaatakował przeciwnika pokonując go bez większego problemu(1,5lv). Wówczas jednocześnie dostałaś na swojego Pokenav'a wiadomość o następującej treści "Witaj, z tej strony Przywódca Inkwizycji, jesteś wybrany do powstrzymania nadchodzącej zagłady na ziemi. Twoje zdolności zostały wystawione na próbę przez naszych współpracowników. Twoim celem jest powstrzymanie trenerów współpracujących z naszym starym wrogiem Agalpem" - Nie dostrzegłeś wiadomości by nie akceptować... Za to twój towarzysz nawet nie wzdrygnął, klikasz akceptuj?
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-07, 22:23   

Podziękowałem Shinxowi za dobrą walkę. Mimo że nie była ona zbyt zacięta to poradził sobie koncertowo. Co prawda żal mi tego Yamaska bo coś czuje że mógł być jedyny w swoim rodzaju. Po zauważeniu wiadomości zwróciłem się do dziwaka
-Hej ! Ty ! - Zawołałem do mojego towarzysza tej wątpliwej przygody.
-Chyba dostałem zaproszenie od twoich znajomych na jakąś imprezę, znasz jakiś sposób żeby się z tego ewakuować ?- Cóż może być weselszego niż nadstawianie tyłka za organizacje z którą nawet nie jestem związany? No po prostu magia. Osobiście uważam się za osobę o naturze którą można by określić w RPG jako chaotyczny neutralny więc jeśli ta cała tajemnicza postać to jakaś ponętna blondynka byłbym skłonny rozważyć połączenie sił. Cholera! Zapomniałem że ten typek czyta w myślach. Aaa tam. Wiń grę a nie gracza kolego!

Korzystając z chwili spokoju w oczekiwaniu na reakcje tego typka postanowiłem przeskanować i spotkać się z małym Pichu
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-09, 14:45   

Kod:
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/pichu.gif[/img]
[b][color=Yellow]Pichu[/color][/b][img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img][b]
Typ: [/b][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/electric.gif[/img]
[b]Ball: [/b][img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/93/Bag_Pok%C3%A9_Ball_Sprite.png[/img]
[b]Imie: [/b]
[b]Lv: [/b] 5
[b]Ewolucja: [/b]Pichu[b](Przyjaźna) ->[/b]Pikachu[b](Thunderstone) ->[/b]Raichu
[b]Ataki: [/b]    Thunder Shock    ,     Charm
[b]Umiejętność: [/b] Static
[b]Charakter: [/b]Pichu jest straszną przylepą, bliżej mu do pokemona maskotki niż jakiegokolwiek wojownika. Unika i boi się walki, co może być spowodowane byciem Baby formą, oraz fakt że przebywał w coś ala Hibernacji przez dość długi czas. Boi się ludzi i każdego pokemona, co jak najbardziej jest wytłumaczalne.
[b]Trzyma: [/b]

Cytat:


Pichu
Typ: 

Ball: 
Imie: 
Lv: 5
Ewolucja: Pichu(Przyjaźna) ->Pikachu(Thunderstone) ->Raichu
Ataki:  Thunder Shock , Charm
Umiejętność: Static
Charakter: Pichu jest straszną przylepą, bliżej mu do pokemona maskotki niż jakiegokolwiek wojownika. Unika i boi się walki, co może być spowodowane byciem Baby formą, oraz fakt że przebywał w coś ala Hibernacji przez dość długi czas. Boi się ludzi i każdego pokemona, co jak najbardziej jest wytłumaczalne.
Trzyma:


On spojrzał na to - [i]Cóż, to nie zależy od mojej osoby. Wymiksować się czy jak ty to tam nazwałeś zbytnio się nie da, jeśli Lider stwierdził że jesteś potrzebny to tak jest. Osobiście nie wiem co w tobie zauważył ale cóż, nie moja broszka.[i/] - Skomentował i udał się w głąb budynku a ty za niem, cóż próba "zrezygnowania" w takim razie nie wchodziła w grę wiec trzeba będzie zagryźć zęby i udać się na ów spotkanie... Może tam uda ci się zrezygnować z "zaszczytu" działania w owym planie....
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-09, 15:12   

Zasmucony tym że nie mogę się wywinąć z całej sytuacji westchnąłem i udałem się za panem obojętnym. No bo co innego mi pozostało? Dobrze że mam miejsce w zespole i nie muszę odsyłać tego Pichu do boxu. Pozwoli mi to szybciej złapać z nim jakiś kontakt. Żal mi tego pokemona i jego historii. Taki mały a już tak doświadczony przez los. Postaram się dać mu dobry dom.
-Hej ! Ty! Jak ty w ogóle masz na imię ? I kim jest ten cały Aghkalp?- Zadałem pytanie Inkwizytorowi. Skoro już muszę z nim współpracować żeby się stąd wydostać to niech zna moje dobre oblicze. Nie zaszkodzi mi to. W sumie nie mam pojęcia czemu pytam go o imię skoro i tak zaraz zapomnę. A już wiem ! Istnieje przecież takie coś jak kultura. Trochę niemiło zwracać się ciągle do niego per Ty.
- Daleko jeszcze do tej zjawy ?- Dorzuciłem po czym zamilkłem w oczekiwaniu na odpowiedź
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-09, 21:57   

- Agalp, cóż to jeden ze starych Heroldów złych Bogów. Dobre 3000-4000 tysiące lat walczył na odległym regionie Koening z przodkiem Wielkiego Inkwizytora. Został pokonany i myślano że to wystarczy. Po niecałych 30-40 latach powrócił by zemścić się z pomocą swego pana na ludziach. Wówczas przodek bohatera który uśmiercił Agalpa, obecny lider Inkwizycji wraz z całą armią pokonali go ponownie. Niestety wrócił jeszcze parę razy średnio co 200-300 lat. Jednak tym razem wykorzystał najwyraźniej potęgę Demonów przez co Wielki Inkwizytor musiał szukać pomocy u innych. I tak, dodam że Wielki Inkwizytor walczył z nim przez cały czas, dzięki swoim zdolnością nie starzeje się i jest na pewien sposób nieśmiertelny. Może zginąć tylko od śmiertelnego ciosu. A co do zjawy niedaleko, czuje jej klimakterium(naczynie będące zakotwiczeniem Lichów oraz zjaw w realnym świecie) - Odparł
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-09, 22:05   

- Czy tylko ja uważam że drzewo genealogiczne twojego szefa jest dziwne? Obecny inkwizytor jest przodkiem bohatera który uśmiercił Aghbara tak? Czyli ma jakieś 4000 lat a jego potomek jest bohaterem który uśmiercił wroga z którym On czyli ten jak go tam nazwałeś gigantyczny Inkwizytor walczy tak? - Wyraźnie skonfundowany wywodem kolegi zadawałem kolejne pytania
- A nie pomyśleliście żeby usiąść z tym Ahapem i pogadać ? Może udało by się mu wcisnąć jakiś mały skrawek ziemi na zadupiu i przestał by się w końcu strzelać ? Poza tym serio będziemy próbować go zabić żeby za 200 lat znów się z nim bawić ? Nie łatwiej było by go gdzieś uwięzić po prostu ? - Im więcej się dowiaduje o tej całej organizacji tym bardziej pokręcona się wydaje
-Co to jest to Klimakterium? Jak to rozwalisz to będę już mógł sobie iść?
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-09, 22:12   

- Sprawa wygląda tak, Agalp czyli Plaga. On nie ma zamiaru rozmawiać. Jego misją jest zabicie życia na ziemi. A to raczej nie jest czymś co chcemy zastać na tym świecie. Nasz przywódca fakt, jest przodkiem 1 zabójcy Agalpa ale on nie ma możliwości zniszczyć go. Próby były... Nie wiem czy znasz się na historii ale powód dla którego regiony są czasem porozrzucane to właśnie sprawka zniszczenia ciała Agalpa. A co do Klimakterium, zniszczenie to tylko usunięcie kotwicy. Wówczas tylko będę musiał ją wypędzić zabić czy jak ty to tam nazwiesz - Odparł, Bastiodon robił się niespokojny....
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-09, 22:20   

- Acha, Akhbar to ten zły. Ale nadal nie odpowiedziałeś mi dlaczego nie chcecie go nigdzie uwięzić.- Gdy zauważyłem Jak zachowuje się jego towarzysz odruchowo sięgnąłem po pokeballe. Przygotowałem na wszelki wypadek Mike'a (Torchic) i D'Angelo(Pichu) aby nie tracić czasu w razie ewentualnego niebezpieczeństwa tylko odrazu zareagować. Kluczem do sukcesu jest szybka reakcja. Jak u rewolwerowców !
- Reno, twoja kruszynka się trochę zestresowała.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-11, 02:26   

- Cofnij się - Odparł wyjmując Honedge i puszczając go by ten sam lewitował. On natomiast wyciągnął bicz, dostrzegłeś że był on zamoczony w czymś co dał byś sobie głowe uciąć że jest zapewne wodą święconą i złapał/oplątał nim ów Zjawę którą się pojawiła. Honedgę momentalnie zniszczył Klimakterium a Bastiodon Zastosował Hyper Beam niszcząc związaną zjawę. Wówczas dostrzegłeś jak w pomieszczeniu, jak i całym pewnie budynku otwierają się okiennica a cały nastrój grozy znika. - To tyle - Odparł kierując się do wyjścia z budynku i odchodząc w swoją stronę, co ciekawsze nie padało i był poranek coś koło 7-7.30, wiec ile ty tam czasu spędziłeś?
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-12, 19:13   

Jak ten czas tam musiał szybko lecieć. Obstawiam że ta cała dziwna sytuacja trwała całą noc. Gdy wchodziłem do tego dziwnego budynku zaczynało się już przecież ściemniać. Ciekawe czy ta cała ulewa też była iluzją.

Nie wiedziałem co teraz robić. Mogłem bez celu udać się przed siebie, lub wybrać się w stronę któregoś z miast. Z Lost Hotel można było szybko dotrzeć do Laverre City i Denmille Town. Ciekawszą opcją wydało sie Laverre City więc tam skierowałem swoje kroki. Im dalej od Aquacorde tym lepiej. Może nie spotkam nikogo z rodzinki.

Zawsze lubiłem klimat dużych miast. Na pewno to miało wpływ na moją obecną decyzje
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-18, 17:26   

Cóż, skierowałeś się tak jak zdecydowałeś do miasta. Nikogo nie spotkałeś na drodze, w sumie nic dziwnego był ledwo poranek. Po paru godzinach dopiero doczłapałeś się do miasta gdzie możliwe że znajdziesz coś interesującego poza Poke Center. Miasto cóż, żyć żyło swoim życiem. Mało kto zwracał uwagi na osoby wchodzące do miasta, w sumie nic dziwnego każdy miał to gdzieś. Po rozejrzeniu się dostrzegłeś że ów Inkwizycja wcześniej spotkana w osobie Reno ma tu coś ala "bazę" a dokładniej ZASRANY POJAZD PANCERNY który chyba wytrzyma gniew 100 nidokingów
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-22, 18:27   

No tak. Jak już się pokazywać to tylko i wyłącznie na bogato. Ktoś tu cierpi na nadmiar budżetu. Ta cała inkwizycja nie miała być przypadkiem organizacją tajną ? Dobra. Dopóki nie będzie próbował mnie przejechać to udam że go nie widzie. Caaałkowicie nic nie widzę. Swoje pierwsze kroki w nowym mieście skierowałem do centrum pokemon. Pasuje wyleczyć towarzyszy po ciekawej przygodzie. Szczególnie Noibata który dostał w kość zanim jeszcze się ona tak naprawdę rozpoczeła. Później udamy się na jakiś delikatny trening.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-26, 21:10   

Udałeś się do Pc ale ktoś stanął ci na drodze. Wpadłeś na niego i spojrzałeś, cóż dość wysoki w czarnej bluzie. Rzucił cię w tył - Z drogi śmieciu - Odparł odchodząc dalej, cóż nieznany koleś właśnie na ciebie wpadł, rzucił w tył i stwiedził ze to twoja wina. Dzień dobry w mieście! Cóż, widać że jednak może to być ciekawa wizyta w ów mieście
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-26, 23:49   

-Wyp .... Cieciu, Naucz się chodzić.- Rzuciłem po czym udałem się dalej do centrum. Co to za czasy żeby nawet w mieście ludzie nie potrafili chodzić. Nadmiar buraków, ktoś powinien prowadzić selekcje przed bramą miasta. Zero kultury. Jak tak w ogóle można ? Miejmy nadzieje że chamstwo, buractwo i drobnomieszczaństwo nie zepsuje mi tego pięknego dnia. W końcu mam tyle do zrobienia. Byle bez złości
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.