Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Kail, do czego nas to zaprowadzi?
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-13, 00:14   

Twój pokemon zaczął wykonywać polecenia zgodnie z wytycznymi. Przez chwilę wyglądało to dosc dobrze, jednak gdy Gastly zastosował Lick, twój pokemon dostał paraliżu. Co za nie fart, ale coś w tym jest. Snivy miała przewage w poziomie co dawało ci dość sporą szansę. Jednak paraliż dał też sporo Gastlyiemu. Wykonał on Mean Look , blokując ci możliwość wymiany pokemona a następnie potraktował go Hypnosis. Cóż, twoja roślinka smacznie teraz spała ;p

Gastly 70
Snivy 75
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Leń

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Wysłany: 2016-01-14, 15:36   

 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-14, 15:36   

*Serio? W następnej turze ewoluuje ?*

Cholera, Co ja teraz mogę zrobić ? Mój pokemon śpi a ja nie jestem w stanie zmienić stanu walki innym pokemonem. Muszę przyznać że nie mam żadnego pomysłu. W przypływie desperacji podbiegłem do snivy i zacząłem ją cucić
-Wstawaj mała. To nie czas na spanie. Dobrze ci szło, jest walka. Przecież to twój żywioł. Wstawaj mała.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-19, 22:35   

Nie tym razem
-------------------------
Twój pokemon dalej chrapał a gastly wykorzystał to stosując Night Shade. Twoja Snivy rzucała się w koszmarach po czym nagle się obudziła, niestety była zdezorientowana co się dzieje. Duch wykorzystał to i zastosował na niej Curse, niedobrze masz teraz dość niezły ogranicznik czasu by pokonać rywala albo Twój pokemon dostanie sporę obrażenia. Kątem oka dostrzegłeś żę dwa z trzech Hunterów już leża....

Gastly 30
Snivy 55
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-20, 18:42   

- Cholera, mała musimy wygrać. Jak go pokonasz to dostaniesz w nagrodę 2 smaczne Enigma berry ! Użyj leer na tym małym skurczybyku a następnie bij go Vine Whip! Nie daj mu nawet na chwile odpocząć. Postaraj się mu wsadzić pnącza w oczy żeby nie mógł więcej używać Hypnosis. Bez tego ataku będzie łatwiej. Pamiętaj że w ciebie wierze!- Po krótkiej motywacji objaśniłem małej taktykę. Wierzę że sobie poradzi. No co innego nam pozostało ? Nie posiadam innego pokemona który zaszkodziłby temu ghastlemu a poza tym nie mogę zmienić walczącej snivy. Mam nadzieje że dwa Enigma Berry będą odpowiednią zachętą dla małej jaszczurki. Co to tego dziwaka to niech sobie ubija tyle pokemonów ile chce. Niech skasuje tą zjawę żebym mógł się stąd ulotnić.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-20, 20:02   

Po chwili twój pokemon dostał jakby dopalaczy w dupie i skupił się w pełni na przeciwniku. W efekcie pokemon padł na pysk a raczej obłok twarzy. Można by powiedzieć że w ostatniej chwili, jeszcze chwila i Curse by zadziałał idealnie. Twój pokemon czekał na nagrodę gdy naglę zaczął świecić. Błysk był ogromy a po chwili przed toba stała dumna Servine!

Widać walka ją na tyle zmotywowała że w efekcie zachciało jej się dorastać.

+2lv = 17 i Ewolucja ;p
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-20, 21:52   

-Gratulacje mała! Super Ci poszło! Łap swoje obiecane Enigmy!- Rzuciłem Jaszczurce dwie Enigmy i pogłaskałem ją. Po czym dodałem
- Musisz być pewnie potwornie zmęczona. Chcesz wrócić do pokeballa ?- Nie będę jej tam przecież wpychał na siłę. Na pewno następna walka nie będzie należeć do niej. Może użyje w końcu Shinxa? Kto to wie. Postanowiłem zwrócić się do swojego przymusowego kolegi
- Kiedy w końcu zabijesz tą zjawe?
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-20, 22:29   

- Zabić to mało powiedziane. Lepiej pasuje wypędzenie. I trudno powiedzieć, ale na pewno licz na jakiś opór, bo po obecnej walce może narosnąć. W razie potrzeby stój za mną, wątpie by np Gengar był czymś realnym do pokonania przez ciebie - Skomentował idąc dalej, twój pokemon za to nie chciał wrócić, czuć było że rozpiera ją duma i chce jeszcze walczyć, albo przynajmniej chce pobawić się nowym ciałkiem. Szliście dalej i dostrzegłeś coś co wprawiło cię mimo wszystko w lekkie dreszcze. Na jednym z filarów wisiało już rozkładające się ciało Trenera, na oko miał 10-11 lat. Przy pasie tylko jeden Pokeball. Chyba nawet go widziałeś, wcześniej jak był zjawą.
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-21, 11:00   

-Cholera, tego się nie spodziewałem. Żal chłopaka. Co z nim zrobimy? Mówię o pokemonie. Żaden z nich nie zasługuje na wieczność w pokeballu.-Zwróciłem się do towarzysza który przed chwilą wypowiedział prawdopodobnie najbardziej kulturalne zdanie prawdopodobnie od czasu narodzin. Z ulgą też przyjąłem że ten chamski Honedge się nie wtrącił. Pewnie dlatego jest dalej Honedge. Wracając do tematu chłopca, zbliżyłem się do trupa i wyciągnąłem rękę po pokeballa. Nie mogę powiedzieć że nic nie czułem widząc trupa takiego dziecka, ale ktoś coś musiał zrobić z tym biedakiem
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-25, 16:29   

Po wzięciu Pokaballa i przeskanowaniu go zobaczyłeś że jest to Pichu, dodatkowo z ciała wypadł Thunder stone(Tak, nagrody ze świąt). Koleś nic nie powiedział tylko zdjął ów ciało po czym z kieszeni wyjął chyba jakieś kamyczki - Nie ma czasu go pochować, jedyne co można zrobić to spalić ciało jak robili to w zamierzchłych czasach - Odparł posypując go ów kamyczkami a następnie rzucił zapałkę ciało zapłonęło całkowicie - Żywica - Odparł uprzedzając cię czemu płomień jest niebieski. Po spaleniu ciała skierował się ku górze schodami.
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-25, 18:48   

Jak kolwiek było by to moralnie dyskusyjne postanawiam zabrać ze sobą tego malucha. Nikt nie zasługuje na to aby tkwić w tym pokeballu całą wieczność. Kamyk ewolucyjny też z chęcią przygarnę. Co do ciała to wydaje mi się że spalenie go to dobry pomysł. Nie chcemy aby truchło tego biedaka było znów wykorzystane przez te potwory. Zaczynam coraz bardziej rozumieć postępowanie tego gościa. Może i jest irytujący ale za to czasem zdarza mu się myśleć. No cóż, przynajmniej jego miecz siedzi cicho.
-Pokój jego duszy- Powiedziałem pod nosem po czym zwróciłem się do towarzysza.
-Załatw tą zjawę jak najszybciej
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-27, 17:15   

- Zabić, cóż raczej odesłać... Nie jestem aż tak silny jak mój szef - Skwitował po czym skierował się dalej w górę. Im głębiej w las tym więcej drzew powiadają. Ciała dawnych trenerów, chyba przeżarte do kości. Cóż, to co tutaj się działo musiało trwać już dość długo. Bastiodon kolesia nagle zawarczał a przed wami pojawiła się ów zjawa. - "Nikt... Nie... Przejdzie" - Odparła znikając. Wokół was ponownie pojawiły się pokemony duchy. Ty stwierdziłeś że powalczysz z tym najmniejszym Yanmask. Tamten wziął na siebie znacznie większe gabarytowo poki.
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-27, 18:31   

-Zabić, odesłać. Jak zwał tak zwał. Ważne żebym miał to z głowy- Powiedziałem zaraz po spotkaniu ducha. Yamask. Ciekawy pokemon. Miejmy nadzieje że najsłabszy z całej tej zgrai na usługach zjawy. Może udało by się go przekabacić na naszą stronę ? Wyjdzie w praniu, jak zawsze. Do walki postanowiłem wystawić małego Shinxa. Muszę zobaczyć co potrafi ten mały kot. Przyznaje otwarcie, wiąże z nim duże nadzieje. Mam tylko nadzieje że mnie nie zawiedzie.
-Słuchaj mały, za wiele to my nie możemy mu zrobić. Dlatego chcę żebyś skoncentrował się na dwóch atakach. Wild Charge i Thunderbolt. Głównie używaj tego drugiego ponieważ pierwszy to broń obosieczna. Duży atak i odrzut więc definitywnie trzeba z nim uważać. W defensywie staraj się schodzić z linii ciosu. Nie skacz, po prostu staraj się okrążać go i atakować wtedy gdy straci orientacje.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-01, 15:11   

Twój pokemon zaatakował jak chciałeś, widać nawet że szło ci to nieźle. Ba, nawet nie stawiał oporu. Widać, nie chciał współpracować z tą zjawą jak reszta poke duchów. Twój pokemon wykorzystywał to i atakował jak szalony by pokonać przeciwnika. Duch obrywał coraz to mocniej, a ciebie zastanawiał fakt czy da się złapać czy może po prostu nie chce mieć nic wspólnego z tym co się tutaj dzieje. Tak czy inaczej zauważyłeś że tamten koleś już pokonał 2/3 grupy....

Twój 100%
Yanmask40%
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-02, 15:02   

Kompletnie zaskoczony rozwojem sytuacji oniemiałem. Wiedziałem że Shinx oczekuje dalszych instrukcji ale przetwarzanie sytuacji zajęło mi strasznie dużo czasu. Ten niechętny do walki pokemon bardzo mnie frapował.
-Shinx! Stój!- Rozkazałem maluchowi po czym dodałem
-Słuchaj Yamask. Nie musisz służyć tej zjawie, mogę cię uwolnić z tego obowiązku.- Powiedziałem po czym pokazałem duchowi pokeball. Do niczego nie zamierzam go zmuszać. Jeśli odmówi każe Shinxowi go wykończyć
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-02, 15:31   

Pokemon spojrzał na ciebie i pokiwał głową na nie, cóż albo nie chciał iść bo tak albo nie wiedział czy można ci udać. Gdy Shinx w takim razie zaczął atakować przeciwnik zastosował Protect w celu uniknięcia ataku. Atak został zblokowany a pokemon mocno się wnerwił. Cóż, nie dziwisz mu się, wpierw oferujesz mu współpracę a gdy odmawia atakujesz. Zawsze jest jeszcze możliwość zaatakowania go zbicia i złapania pomimo jego chęci. Wówczas w końcu się przyzwyczai. Shinx czekał na dalsze instrukcje.

Twój 100%
Yanmask40%
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.