Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Kail, do czego nas to zaprowadzi?
Autor Wiadomość
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-18, 22:19   

-Dobra robota chłopaki! Wiedziałem że sobie poradzicie !- Kamień spadł mi z serca tak naprawdę. Gdy Pal dostawał wciry od tego Metapoda byłem naprawdę zaniepokojony. Na szczęście mimo tej nieprzewidzianej ewolucji wszystko potoczyło się po mojej myśli. Muszę pamiętać żeby na przyszłość ostrożniej dobierać przeciwników Pal'owi. Chociaż zaraz.... Jaka niby jest szansa żeby kolejny pokemon ewoluował w czasie walki ? Naprawdę miałem pecha... Tak czy siak nie ma co się martwić. Mam jeszcze dwóch wojowników do sprawdzenia. Czytałem że przy tej ścieżce znajduje się jakiś opuszczony hotel, plotki mówią że można tam spotkać bardzo ciekawe pokemony. Myślę że powinienem to sprawdzić. Postanowiłem wyruszyć w kierunku hotelu
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-19, 23:58   

 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-19, 23:58   

Skierowałeś się tak jak wcześniej uznałeś za stosowne, droga była dośc długa oraz ciężka z tego powodu iż zaczęło padać, a piach zmienił się w lekkie poślizgowe błoto. Nie ułatwiał fakt że widoczność pogarszała się co jakiś czas. Po chwili dostrzegłeś jakiś budynek a tam kobiete stojąca i machającą do ciebie "Tu się skryjesz przed deszczem! Chodź!". Przynajmniej tak zrozumiałeś tą gestykulacje. Gdy podbiegłeś i schowałeś się pod zadaszeniem budynku przed wejściem było znacznie lepiej, jeszcze by tylko brakowało żebyś się przeziębił w ten deszcz, wówczas był by to strzał poniżej pasa. Kobitka miała tak na oko z 30 lat - Chodź do środka, bo jeszcze tu zmarzniesz - Odparła, po otworzeniu drzwi zobaczyłeś ludzi, jakiś trenerów. Widać nie tylko ty się tu chowasz przed deszczem.
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-20, 01:04   

Strzał poniżej pasa to zaliczyłem gdy Caterpie ewoluował w trakcie walki. Mam złe przeczucia. To wszystko jest jakieś takie zbyt piękne. Zaczął padać deszcz a ja magicznie znajduje domek. Nie wiem czy mogę jej ufać, w końcu podstawową zasadą survivalu jest brak zaufania do kogokolwiek. Postanowiłem jednak wejść do domku. No cóż raz kozie śmierć
- Dzięki za zaproszenie. Naprawdę spadła mi Pani z Nieba. - Mając nadzieje że uda się spokojnie przeczekać ten deszcz postanowiłem zająć miejsce pod ścianą budynku, tak zaraz przy oknie ,aby w razie jakiejś nieprzyjemności mieć możliwość ucieczki. Po zajęciu dogodnego miejsca postanowiłem rozejrzeć się trochę po otoczeniu. W sumie wszystko wyglądało normalnie, mimo tliła się we mnie jakaś dziwna niepewność i brak zaufania do otaczających mnie ludzi.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-21, 00:13   

Po chwili gdzieś w oddali walną piorun, ty na ułamek sekundy dostrzegłeś że okno na ów czas wyglądało jak zniszczone, spróchniałe drewno z kawałkiem szyby ale nim zdołałeś to zarejestrować dłużej niż ów ułamek wszystko było jak dawniej. Do budynku za to wszedł mężczyzna, wyglądał zwyczajnie ale gospodyni mocno się zdziwiła - Nie mamy już miejsc - Odparła nagle do niego, co ciekawsze widziałeś ze dało by rade jeszcze drugie tyle osób tu zmieścić - Proszę wyjść, nie pomieścimy sie tu wszyscy - Naciskała coraz bardziej, chłopak tylko lekko się uśmiechnął po czym zza płaszcza wyciągnął chyba jakiś miecz. Dał byś sobie uciąć rękę że był to Honedge, ale przecież nie da się nim walczyć!
- Dobra, zamknij się... Dobrze wiesz kim jestem zjawo, a raczej zjawy... - Odparł, BUM! Więc jednak przeczucie wygrało!
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-21, 00:51   

Wiedziałem że to wszystko jest zbyt piękne! Takie rzeczy nie dzieją się na prawdę! Przerażony rozwojem sytuacji zacząłem składać wszystko w logiczną całość. Jedna rzecz mi do tego wszystkiego nie pasowała. Zjawy? To coś takiego w ogóle istnieje ? Mniejsza z tym Zjawy zazwyczaj równają się niebezpieczeństwu, a ja niebezpieczeństwu mówię stanowcze.... no co ? W sumie to nic bo uciekam... Momentalnie zerwałem się na proste nogi i postanowiłem skorzystać z planu który wcześniej przygotowałem. Postanowiłem przebić się przez okno i dać nogę w las. Kompletnie nie przejmowałem się osobnikiem dzięki któremu zorientowałem się co się święci. Chodź oczywiście duża była w tym zasługa pioruna, nie umniejszając zasług Matce Naturze. Skoro świadomie rozpoczął zadymę z całym tym tłumem to musi mieć na pewno jakiś sposób żeby skopać im tyłki
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-22, 21:13   

Niestety, odrzuciło cię to w tył. Cóż, widać to coś nie chciało cię zostawić. Chłopak swoim Honedge przeciął zjawę a ty usłyszałeś straszny krzyk/pisk który był niemal jak przejechanie pazurami po tablicy. Wszystkie osoby zniknęły w budynku, a ty zobaczyłeś że jest to wcześniej szukany hotel, ale mocno zniszczony etc. Chłopak widząc cię podszedł i przystawił ci poke ostrze do szyi - Nie jesteś zjawią, więc co tu robisz - Odparł, czułeś jak miecz patrzył się na ciebie gniewnym spojrzeniem chcącym cię zabić. Dostrzegłeś że chłopak miał na sobie czerwony płaszcz, a na ramieniu taki znak - Gadaj bo tracę cierpliwość -Dodał gniewnie...
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-22, 21:38   

Cholera, nie tego się spodziewałem. Liczyłem na szybką i bezpieczną ucieczkę. Ja i mój bezkresny pech. Zawsze w tandemie... Zmuszony sytuacją obserwowałem jak chłopak kasuje zjawę, tego co miał zrobić za chwilę nigdy się nie spodziewałem. Zaczął mi grozić swoim Honedge i zadawać dziwne pytania. Muszę przyznać że tak naprawdę bardziej zainteresowała mnie architektura tego hotelu niż jego smęty
- Ja jestem trenerem, poluje na pokemony. A co tu robię? Aktualnie stoję i patrzę się na Ciebie, gdy ty wymachujesz swoim Honedge jak jakiś wariat- W szermierzy mu się bawić zachciało. Kompletnie ignorując niebezpieczeństwo związane z dalszym lekceważeniem tej osoby nadal badałem otoczenie
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-28, 15:10   

Spojrzał na ciebie dość wymownie - Sir Reno Jackson, inkwizytor Koening z licencją na działanie w Kalos - Odparł chowając Honedge, ty nie wiedziałeś o co mu kuźwa chodzi, inkwizytor? Coś jak ta parodia z latającego cyrku monthy pytona? Patrząc tak az wzdrygnąłeś - Reno, zostawmy tego debila nie przyda nam się - Ten głos, on pochodził od... HONEDGE?! TO TEN POKEMON MÓWIŁ?! - Hon, to dobry plan ale czuje że tutejszy władca oraz Najwyższy nas zabije albo przynajmniej zamknie na tydzień z opowieściami Gadeona... Strach - Odparł do ostrza i spojrzał na ciebie - Ty coś umiesz? Czy jesteś dupa wołową? - Zapytał, jak na chwile obecną dalej byleś zaszokowany gadającym mieczem.
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-28, 23:36   

- Inkwizytor, he he he. A ja ci wyglądam na rycerza Jedi czy co ? Masz bardzo nie kulturalnego tego pokemona. Pewnie dlatego tkwi w pierwszym stadium ewolucyjnym . Najlepiej wychodzi mi całkowita ignorancja i brak zainteresowania- Swoim zachowaniem próbowałem zamaskować zaskoczenie i zaciekawienie nietypowym pokemonem posiadanym przez chłopaka. Dobra, zabił jakieś duchy ale nadal nie kupuje tej jego bajeczki o byciu inkwizytorem. Mieszkając w Lumios przez te kilka ostatnich lat widziałem sporo czubków ale ten na pewno mieścił by się w czołówce rankingu na największe dziwadło.
-Chcesz coś jeszcze ode mnie? Nie mam czasu na gadanie z wariatami.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-30, 17:22   

- Hmm twoje pokemony są ciekawe - odparł mając w ręku twoje Balle, nawet nie zauważyłeś kiedy ci je odebrał - A i radzę być miłym. Zjawa która tu urzęduje nie wypuści nikogo. Jest głodna a ty miałeś być jej obiadem - Skomentował to szybko, cóż coś było na rzeczy skoro jego chciała wyprosić. - Chcesz przeżyć? Wykonuj moje rozkazy - Odrzekł odrzucając ci Balle - Te pokemony nic jej nie zrobią, chyba że wystawi swoich podopiecznych. Duchy ale wówczas to też zależy od tego jaki to duch - Dodał a sam wyciągnął z kieszeni Ball - Chodź tu Rex - Odrzekł, wówczas przed nim i zarazem przed toba pojawił się Lairon. Duże bydle, nie ma co - Rex, idź przodem - Dodał a pokemon go posłuchał...
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-01, 11:25   

-Prosił bym Cię kolego żebyś oddał mi moje pokemony.- Powiedziałem wyraźnie poddenerwowany. Polowanie na jakieś duchy, czarownice lub inne gówno było naprawdę ostatnią rzeczą potrzebną mi tego dnia do szczęścia. Mało mnie interesują pobudki tego pajaca, JA chcę stąd tylko wyjść
-Wyjście jest tam. Prosił bym cię żebyś nie uwzględniał mnie w swoich poronionych krucjatach, Wariacie. - Chcąc jak najszybciej zakończyć tą znajomość postanowiłem udać się do wyścia
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-04, 22:03   

Wówczas poczułeś nagle ból w ramieniu, gdy spojrzałeś krwawiłeś, natomiast jego Honedge lekko ociekał z krwi - Umiem czytać w myślach, bądź grzeczny to przeżyjesz. Nie ma stad wyjścia do puki nie zginie zjawa. Proszę bardzo możesz próbować ale prawdopodobnie skończysz jak duchy tych których widziałeś. - Odparł idąc przed siebie zostawiając cię samego. Rana nie była głęboka a raczej powierzchowna, ale sam fakt wykonania jej tak szybko... To nie był człowiek, a jeśli był to chyba super szybki. Nawet nie zanotowałeś kiedy wykonał atak.
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-05, 15:56   

-Pogrzało Cię ? Nie mam zamiaru bawić się z tobą w pogromców duchów. Zabij tą zjawe szybko i daj mi spokój!- Wyraźnie poddenerwowany krzyknąłem na dziwaka. Czytanie w myślach? Numery w totka i co dostane w losowaniach też potrafi odgadnąć ? Wiem że siedzi mi w głowie, niech wie że uważam go za popapranego dziwaka. Mam nadzieje że to wszystko się jak najszybciej skończy i pozbędę się go. Kto by chciał mieć z kimś takim coś wspólnego ? Postanowiłem pójść za nim, niech zrobi co do niego należy. Przynajmniej szybciej skończy się ta nasza chora znajomość. Kto to widział w ogóle używać pokemona do ranienia ludzi? To na pewno podpada pod jakiś kodeks karny.
- Skoro wiesz co właśnie sobie pomyślałem to miejmy to już z głowy.- Poszedłem za nim, ale nie zamierzam mu pomagać.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-12, 21:19   

- Nie podpada, jak byś miał nieco wiedzy wiedział byś że jest to dozwolone na terenie wszystkich 6 regionów. Wasze prawo dostosowuję się do naszych wymogów nie chcąc tym samym wszczynać kolejnej wojny jak kilka lat temu - Odparł bez większego problemu/ Honedge który był przy pasie patrzył na ciebie kaprawym wzrokiem - Reno, a moze użyjemy go jako przynęty? Będzie przynajmniej mniej problematyczny - Rzekł miecz, ów facet pokiwał głową - Wykryje że to podstęp... - Skwitował idąc dalej. Fakt, bałeś się go ale próba bycia zbyt odważnym mogła by cię chyba przynim doporowadzić do śmierci. Po chwili przed wami pojawiły się trzy Hauntery oraz jeden Gastly - Ty zajmij się Gastlym ja biore resztę... Bastiodon! - Odparł a pokemon idący na przodzie zaszarżował
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-01-12, 22:08   

-Cholera, Ghastly. Kogo ja mogę użyć?- Zacząłem zastanawiać się kto będzie skuteczny w walce z Pokemonem duchem. Noibat jest zmęczony więc odpada. Steph ma same ataki typu normal i nie umie Foresight więc również kicha. Kobiego i Anthonego też nie wystawie bo ich jedyny ofensywny ruch to Tackle. Wybór pada więc na Sapphire, jej Vine Whip powinno działać na Ghastlego przy czym jest ona na tyle potężna żeby poradzić sobie z większością przeciwników.
-Pokaż się Sapp! Skopmy tyłek temu Ghastly! O ile jakiś ma oczywiście- Wypuściłem małą Snivy z Pokeballa i przystąpiłem do omawiania z nią taktyki
-Słuchaj, przeciwnik to duch więc jedynym atakiem którym zrobisz mu krzywdę będzie Vine Whip. Atakuj tym atakiem na przemian z wykorzystaniem Leer. To powinno przynieść oczekiwany skutek. Przy unikaniu jego ataków staraj się wykorzystać swoją wrodzoną zwinność. Markuj uniki i ciosy. Nie bój się atakować w drugie tempo. Zobaczysz, na pewno go pokonamy- W głębi ducha podjąłem decyzje że jeśli ten duch mi zaimponuje to dołączy do mojej drużyny.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.