Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2015-11-22, 09:29
15.11.2015 - 21.11.2015
Autor Wiadomość
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-16, 18:02   

No i super, krok po kroku w końcu wyjdzie z tej kryjówki. Kiedy on sobie wcinał, ja wyciągnęłam szkicownik i oówek no i węgiel. Zerkając co chwilę na Deino, naszkicowałam pokemona; głowa z przodu i z boku, łapki, futro, detale, oczy i jego całe ciało jak stoi w normalnej pozie i jak je za krzakami
- Deino, narysowałam cię zobacz- I tutaj odwróciłam szkicownik tak, aby pokemon mógł zobaczyć moją pracę -Podoba ci się? Mam też inne rysunki- A może pokemon nie jest tym zainteresowany? Jak nie, będę musiała po prostu gadać z nim "o niczym"
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2015-11-16, 18:23   

_________________

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-16, 18:23   

R.: Kiedy wysypałeś karmę, Noibat momentalnie puścił się gałęzi i z prędkością błyskawicy wylądował koło karmy. Kilkoma zachłannymi kęsami pożarł porcyjkę i z równie zawrotną prędkością powrócił na swoje stanowisko, zerkając na ciebie wyczekująco.

Viviann Malesci Deino w dalszym ciągu wydawał się być co najmniej wystraszony. Kiedy pokazałaś mu gotowy rysunek, z początku dał nura za swoją kryjówkę. Ale potem wyszedł. Powolutku, pomalutku, podszedł pod ciebie i obwąchał twoją pracę, wyraźnie zaciekawiony. A potem nawet zaczął obwąchiwać twoją dłoń. Ostatecznie usiadł na ziemi, naprzeciw ciebie, przechyliwszy łebek. Czyżby przestał się już bać?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
R. 


Starter: Shinx.
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 41
Wysłany: 2015-11-16, 18:34   

- Oh, aż taki głodny? - mruknąłem z lekkim rozbawieniem, sięgając znów po garść karmy. - Hej, słuchaj no... może chciałbyś zawsze mieć jedzenia pod dostatkiem? Nawet znacznie bardziej zróżnicowanego niż ta karma? - zadałem pytanie, wysypując znów jedzenie na trawę i spoglądając na samczyka badawczo, z lekkim uśmiechem. No to co, zaczynamy podejmować próby zainteresowania go i przekonywania, hę? Miałem w końcu już jakiś punkt zaczepienia!
- Wiesz, smaczniejszego, świeższego. Choć widzę, że i to jedzenie ci smakuje. Ale dobrze jest mieć też wybór, prawda? - Puściłem do niego oczko, ha. - No, moje imię to Russell. Bardzo lubię gotować, więc miałbyś ze mną smakołyków pod dostatkiem. - Taka tam mała reklama na wprowadzenie.
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-16, 18:36   

// o CO tak szybko odpisujesz? :)

Na moją twarz pojawił się powoli lekki, nawet zdawać się mogło że duży "banan". Och jak to fajnie że nareszcie się przełamał i usiadł. Miałam nieco zimne dłonie ale to chyba nie ma znaczenia. Położyłam na ziemi szkicownik tak, żeby Deino ciągle widział nie-do góry nogami obrazki. Zaczęłam przewracać powoli kartki i opisywać co na nich jest i takie tam - To jest Seviper, taki pokemon-wąż może go kiedyś spotkałeś. Pozwolił mi się naszkicować, o a tutaj Larvesta która jest moją podopieczną, znam ją bardzo długo więc ją często rysuję. Gdzieś tutaj jeszcze... o zobacz, mam też walczącego Fennekina z Larvestą- Potem było tam jeszcze trochę tego, więc tak z pięć minut zleciało. Zamknęłam szkicownik i włożyłam go do torby. Przyjrzałam się Deino i zapytałam - Chciałbyś abym coś o sobie powiedziała?- Czekałam na coś w rodzaju skinięcia głową lub wzruszenia barkami że mu to obojętne. Tak jak przy Sev'ie. A potem...moment kulminacyjny? Może tak...
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-16, 18:59   

Mhrok
Po moim pytaniu Absol wstał i powoli jakby ode mnie odchodził. Już wydawać by się mogło, że to była odpowiedź na moje pytanie - po prostu nie przepadał za ludźmi. Jednak on przeszedł jedynie kilka kroków, po czym się do mnie odwrócił i stanął wyprostowany.
- Chyba rozumiem, co masz na myśli. - odparłem do niego z podniesionym kącikiem warg. - Szykuj się na porażkę! - krzyknąłem, po czym zacząłem biec na Absola.
W sumie sam nie wiem, co strzeliło mi do głowy. Biegłem właśnie wprost na jednego z bardziej niebezpiecznych pokemonów w jakimś luźnym przekonaniu o słuszności moich domysłów.

Black Lotus
Froakie zaczął się prężyć niczym paw. Mogło to oznaczać tylko jedno - trafiłam w jego czuły punkt.
- Na pewno będziesz wyglądał równie uroczo po ewolucji. Będziesz też wtedy jeszcze silniejszy i szybszy niż teraz. - rozsiewałam przed żabą jej prawdopodobną przyszłość. - To dopiero musiało by być coś, mam rację?
Teraz czekałam tylko na odpowiedni moment, przytaknięcie Froakie'go. Oznaczałoby to, że złapał ze mną jakiś kontakt. Wtedy zadaję mu pytanie:
- Hej, a może poszedłbyś ze mną, co? Przy moim boku mógłbyś rosnąć, rozwijać się, aż któregoś dnia stałbyś się potężnym Greninją. Co ty na to?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-17, 21:05   

R. Noibat ponownie rzucił się na karmę, tak jak to zrobił chwilę wcześniej. Kiedy jednak rzuciłeś mu propozycję możliwości posiadania stałego źródła żarcia, smoczek wyraźnie się zainteresował. Nie odfrunął tym razem i został na ziemi. Patrzył na ciebie wyczekująco, ale i z ciekawością, niejako domagając się dalszych wyjaśnień.

Viviann Malesci Smoczek przyglądał się twoim rysunkom, ale trudno powiedzieć czy jakoś specjalnie go zachwyciły. Maluch był dalej nieco zdystansowany do ciebie i nie anonsował się ze swymi odczuciami artystycznymi. Aczkolwiek słuchał co mówisz, bo na pytanie o to, czy masz mu coś o sobie opowiedzieć skinął łebkiem.

Mhrok Cóż, najwyraźniej Absol wiedział, że człowiek choćby nie wiadomo jak mocarny nie ma szans przeciwko atakom pokemonów, czy też ich pazurom czy kłom. Ograniczył się więc do szybkich, naprzemiennie wyprowadzanych ciosów i uników. Trzeba przyznać, umiał się poruszać i na pewno byłby cennym wojownikiem, bowiem niespecjalnie pozwolił ci chociażby dać się uderzyć. Aczkolwiek w tym całym zamieszaniu znalazłeś pewną regułę- Absol wydawał się jakby oszczędzać jedną ze swych łap i jeśli nieco zbyt długo na niej opierał cały ciężar ciała, zdawała się leciutko drgać. Musiała to być pamiątka po jakiejś dawno stoczonej potyczce... i jego słaby punkt. Chyba nie będzie w tym nic złego, jeśli to wykorzystasz.

Black Lotus: Froakie zastanowił się chwilę, ale nie musiałaś się obawiać. Zaraz też energicznie pokiwał łebkiem, a ostatecznie nawet pozwolił się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne łowy zapraszam w nowym Cyklu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-17, 21:33   

Okejos, przynajmniej go czymś zajęłam a on nie zwiał, kiedy dostałam sygnał, że mogę mówić...opowiedziałam - No więc tak, na imię mam Vivian. Jak widzisz lubię rysować, jednak tworzę muzykę na pianinie i gitarze. Słyszałeś kiedyś muzykę? Mogłabym ci kiedyś coś zagrać, taką spokojną melodie. Prócz tego razem z moimi podopiecznymi- Larvestą i Seviperem- podróżuje po całym świecie, zwiedzając najciekawsze zakątki, walcząc na arenach i rozwijając pokemony. Hmm, moim głównym celem jest założenie hodowli Larvest, jednak ostatnio się nad tym zastanawiam- tutaj na chwilę przerwałam - Wiesz, raczej trzymam się z dala od tłumów. Niecierpię tłoku, więc podróżuje bardzo rzadko jakimś środkami transportu. Lubię spędzać czas z pokemonami, zdaje mi się że czasem, że pokemony są mądrzejsi niż ludzie. Po prostu...czasem tak myślę. No to tyle - i tu uśmiechnęłam się do Deino. Potem wyciągnęłam z torby Safariball'a i w tym momencie trochę szybciej zabiło mi serce - Hm, to jeste Safariball. Jeżeli chciałbyś podróżować, posłuchać muzyki, może nawet uda się wspólnymi siłami uda się wyewoluować w potężnego smoka... Możesz do mnie dołączyć a ja pomogę ci. Jeżeli podejmiesz decyzję, dotknij tego przycisku na środku. Nie będę cię do niczego zmuszać, wybór należy do ciebie- Mówiłam do niego spokojnie i łagodnie, uśmiechając się. O rany oby się udało!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-17, 21:44   

Viviann Malesci Deino słuchał uważnie wszystkiego co mu opowiadałaś. A kiedy wyjęłaś Safariballa, początkowo cofnął łebek, ale ostatecznie nieśmiało, bo nieśmiało, dał się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne łowy zapraszam w nowym Cyklu :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-17, 23:47   

Ten niby pojedynek jedynie utwierdzał mnie w tym, że Absol będzie wspaniałym towarzyszem. Dzięki tej, zdawać by się mogło przypadkowej szamotaninie, udało mi się wypatrzeć słaby punkt u Absola. Była to jedna z jego łap, na której wolał długo nie stać. Teraz wystarczyło bardziej lub mniej przypadkowo uderzyć w nią nogą bądź ręką i tym samym pokazać swoją wyższość nad pokemonem. Tak przynajmniej wydało mi się w pierwszym momencie. A może rozważniejszym byłoby nie wykorzystywać tego błędu? Oto i pytanie - być dobry i przegrać, czy złym i wygrać?
- Absol, widzę, że dzieje ci się coś z nogą. - jednak dobre intencje wzięły górę. - Mógłbym ciebie uderzyć w to miejsce i niechybnie bym wygrał, ale... Ale nie chciałbym takiego zwycięstwa. - teraz zostało mi jedynie liczyć, że moja szlachetność nie sprawi, że stracę możliwość pochwycenia Absola.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
R. 


Starter: Shinx.
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 41
Wysłany: 2015-11-18, 09:34   

- No... gdybyś do mnie dołączył, to nie chodziłbyś nigdy głodny. Dbam o swoich towarzyszy. - powiedziałem z uśmiechem i dorzuciłem mu jeszcze trochę karmy. Zmarszczyłem brwi w namyśle, bo co by tu jeszcze... - Wiesz, moglibyśmy wspólnie zadbać o to, byś w przyszłości ewoluował w dużego, silnego Noiverna jeślibyś chciał. Jestem trenerem pokemonów, ale nie musiałbyś walczyć jeślibyś nie chciał, moglibyśmy znaleźć ci inne zajęcie, które bardziej by ci odpowiadało. -Znów chwila namysłu. - Generalnie to zwiedzilibyśmy dzięki mej profesji kawałek świata i popróbowali przy tym różnego rodzaju jedzenia. - Uśmiechnąłem się nieco szerzej, starając się odpędzić od siebie myśli związane z żarełkiem, bo sam lubiłem próbować różnych rzeczy, aaa... - No... bo widzę, że lubisz sobie podjeść, więc zapewne tego byś sobie nie oszczędzał, co? - Obserwowałem uważnie jego reakcje. Skoro trafiłem w "czuły punkt", to warto było zachęcać małego dalej i ogólnie wymieniać zalety, przy tym podkreślając tą główną, chyba najważniejszą dla tego małego głodomora.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-19, 11:12   

Mhrok Absol już miał znowu zaatakować, kiedy usłyszał co mówisz. Zatrzymał się w połowie manewru i dosłownie osłupiał. Z osłupiałym wyrazem pyska po prostu usiadł. Takiej postawy z twojej strony kompletnie się nie spodziewał i najwyraźniej Absol musiał rozkminić co z tym faktem zrobić.

R. Noibat wydawał się zniesmaczony faktem, że przypisałeś mu łatkę łakomczucha. Najwyraźniej powód jego obżarstwa był bardziej prozaiczny- od dawna nie najadł się porządnie. Ot i wszystko. Aczkolwiek wysłuchał co masz mu do powiedzenia. Koncepcja podróży i ewolucji bardzo mu się spodobała. Popatrzył na ciebie wyczekująco. To chyba odpowiedni moment na Safariballa, co?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-19, 11:24   

- Jak mówiłem wcześniej, nie chciałbym tej słabości wykorzystać przeciwko tobie. - powtórzyłem zdezorientowanemu nieco Absolowi. - Nawet jeśli miałbym przez to przegrać, po prostu nie chcę.
Czemu się tak tego zapierałem? Ludzie niejednokrotnie potrafili wykorzystywać czyjeś słabe punkty dla osiągnięcia własnych celów czy jakiś korzyści. Czemu ja tak nie mogłem zrobić, nawet raz? Moje sumienie mi na to nie pozwalało, wręcz krzyczało, żebym nie zniżył się do poziomu swoich dziecięcych oprawców.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-19, 11:26   

Mhrok Powiem tak- kupiłeś go tym szczerym wyznaniem. Absol podszedł i najzwyczajniej w świecie praktycznie sam władował ci się do Safariballa. Nawet nie musiałeś go specjalnie zachęcać. Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne łowy zapraszam od nowego Cyklu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-19, 11:31   

Głosy z zewnątrz namówiły mnie na wejście na ostatnią - najrzadszą - strefę Safari. Nie jestem osobiście przekonany do tego miejsca po ostatnim niepowodzeniu w złapaniu Duskulla, ale może tym razem mi się poszczęści?
Przeglądając listę pokemonów zastanawiam się nad starterami poszczególnych regionów i mimo tego, że zbliżają się pokazy smoczych pokemonów nie jestem zainteresowany żadnym pokemonem z tego typu. Moją uwagę przyciąga Porygon; ciekaw jestem czy można go tu złapać, skoro to program, plik komputerowy. Oczywiście jestem zainteresowany również Eevee, Castformem, Drifloonem i Larvestą.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-19, 11:40   

Księciu Naści tego Porygona na 12lvl
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.