Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara Przydziału
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-11-12, 08:05   

FROST

Cytat:
Dojdziesz, tak jak się umówiliśmy, na 39 stronie Sebusiowej podróży. Zapewne nie będzie to już Eterna, ale chyba nie robi Ci to większej różnicy ;) Spodziewaj się lada moment PW z pytaniami o Pokemony, by muszę uzupełnić Twój pokedex. I witaj w Hogwarcie, pirszoroczniaku (jakby to Hagrid powiedział) ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Now it's mine~

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-02-08, 21:58   

 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-02-08, 21:58   

Link do Karty Postaci: Bu
Towarzysz: Zdaję się na Ciebie
Informacje o towarzyszu:
Rywal: Zdaję się na Ciebie
Informacje o rywalu:
Cel: Odnalezienie rodziców, zemsta na Akumie
Region i miasto z którego wyruszasz: Sinnoh, Hearthome
Pora roku: Lato
Rok rozgrywki: Jak u Seby i Frosta ;-;
Ulubione Pokemony: Nidoking, Umbreon, Volcarona, Electivire, Gliscor, Scolipede, Arcanine, Elektross
Znienawidzone Pokemony: Jynx, Mr.Mime, Bibarel, Luvdisc, Hauntail, Wurmple, Audino
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: No ba. Pani Pomfrey już wyleczyła moją kostkę w kilka sekund!
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Yup
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Yup
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Mogą być
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hufflepuff
Prośby/uwagi: Nah... romans!
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-02-10, 12:46   

DAFIAR

Cytat:
Czuję, że Twoja przygoda będzie dziwna i kilku wymiarowa, ale okey ;-; Przeczytałam sobie dopisek do historii i jest spoko. Pamiętaj jednak, że Akuma zabrał Ci też odznaki, więc chociaż fabularnie pokonałeś liderów, zaczynasz teraz od nowa i znowu musisz ich rozgromić, jeśli chcesz zdobyć odznaki i mieć ich zaliczonych~
Aha, dojdziesz na 50 stronie i nie będzie to już Hearthome :P
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-02-22, 00:53   

~ Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie ~

ma zaszczyt poinformować,
że posiada jedno wolne miejsce
dla młodej Poke-czarownicy lub Poke-czarodzieja!
Zapraszam chętnych do składania zapisów.



Czyli mówiąc prościej, zwolniło mi się miejsce i szukam osoby, która chciałaby zagrać u mnie jako Pokemon. Przypominam, że nie prowadzę kontynuacji przygód i kilkuosobówek. Formularz zgłoszeniowy na Poke-gracza znajdziecie w pierwszym poście tego wątku. Nie zapomnijcie zajrzeć do "Chatki Hagrida". Formularze zgłoszenie przyjmuję do 27 lutego, godz: 20:00. Potem spośród chętnych wybiorę jedna osobę (no chyba, że nikt się nie zgłosi albo jedna duszyczka ;p).
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Inui 


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 112
Wysłany: 2015-02-22, 11:09   

Formularz zapisu do Hogwartu jako Poke-uczeń
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=1324
Towarzysz: ---
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: ---
Informacje o rywalu: ---
Cel: Posiadam jeden cel główny. Odnaleźć N'a, dokopać mu za to, że mnie zostawił i po prostu z nim być. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzebne.
Świat i typ Poke-przygody: Normalny świat pokemon z ludźmi. Tak jak w anime/grach/mandze.
Region i miasto z którego wyruszasz: Unova/Nacrene City
Pora roku: Wiosna
Rok rozgrywki: 2015~ Czasy aktualne.
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: pani Pomfrey naprawia nadgarstki w kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tak
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: A rób co chcesz ;-;
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Slytherin
Prośby/uwagi: ---
_________________


 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-25, 17:24   

Formularz zapisu do Hogwartu jako Poke-uczeń
Link do Karty Postaci: http://www.pokemoncrystal...p?p=27760#27760
Towarzysz: brak, póki co
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: Trener, który schwytał Pikachu!
Informacje o rywalu: Wiadomo tylko tyle, że to młody chłopak, który ma przynajmniej jednego pokemona, jakim jest Cubone. Zmierzał w kierunku Viridian City... Ale to było ponad rok temu.
Cel: Odnaleźć schwytanego Pikachu, ewoluować, dowiedzieć się, skąd jej jajo wzięło się w tak nietypowym miejscu.
Świat i typ Poke-przygody: Zwykły, ludzie i pokemony, chociaż wątki rodem z PMD też byłyby fajne.
Region i miasto z którego wyruszasz: Viridian Forest, Kanto
Pora roku: wiosna
Rok rozgrywki: 2015
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: byłam! Podobno pani Pomfrey nie ma żadnych problemów z naprawianiem złamanych nadgarstków, ba, zajmuje jej to raptem kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak, byle nie flaki porozwieszane na drzewach, miej litość :D
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tak.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: A czy piwo kremowe jest pyszne? ;x Uwielbiam tą serię i dodatki ani trochę nie będą mi przeszkadzały.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Ravenclaw
Prośby/uwagi: Wiem, że ostatnio nawalam z terminami, dlatego liczę na przygodę, która przynajmniej raz dziennie ściągnie mnie na forum ^^ Poza tym z opowieści pozostałych wynika, że nie można się nudzić, a czuję, że tego mi trzeba i obiecuję, że nie zawalę, a przynajmniej bardzo się postaram :D
_________________





  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-02-27, 22:04   

Czas pogawędzić~

Myślę, że pani moderator da mi więcej odpisów niż pani admin, chociaż pozory mogą mylić. Wydaje mi się jednak, że z Yuki mamy całkiem odmienne style pisania, dlatego się obawiam ją wybrać. Pod tym względem zdecydowanie do Kyuu czuję większą pewność. I chciałabym ją zmotywować do codziennego wbijania na forum, ale noooo tym kierować się chyba nie powinnam, więc przejdźmy do Waszych KP.
W sumie pomysłem i ciekawością dorównują sobie. Niby Pandziaka znacznie bardziej opisana, ale, jasny gwint, odleciał na legendzie w stronę słońca? No błagam ;-; Nie mam pomysłu, jak masz go odnaleźć, żeby było ciekawie. Niestety ten samym motyw (poszukiwań) jest też u Kyuubi. Doprawdy, chcę nowej krwi i nowych celów!

Humanistko, dostaniesz po łapach od Dais, ale także Długosz za:
Cytat:
Czasem go nawet nie znoszę za bycie takim miłym człowiekiem dla wszystkich w okół.

Cytat:
W zimę zawsze wolę pozostać w ciepłym koncie oraz nigdzie się nie ruszać.


A i... Obydwie mnie przerażacie, bo kojarzycie mi się ze ścianami tekstu D: Jednakże Snazzy też mi się z taką zawsze kojarzyła, a na płaszczyźnie gracz - MG nie mamy żadnych problemów z nielaniem wody~

W sumie najchętniej wybrałabym Was obydwie, aczkolwiek nie, nie, nie. Dopiero co wywaliłam LSD, bo zbyt się męczyłam. Koniec, czas podjąć stanowczą decyzję, której, mam nadzieję, nie będę żałować. Tak więc... Po dłuuuugim namyśle i kilku nieprzespanych nocach (żartuję) decyduję się na...

KONEKO


KYUUBI



~ TYM SAMYM OGŁASZAM BRAK MIEJSC W HOGWARCIE ~

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-03-14, 12:39   

Niestety Yuki długo u mnie nie pograła ;-; No ale cóż, w Hogwarcie panują brutalne zasady czasu na odpis równego tydzień.

I tu pojawia się pytanie do Kyuu, czy zechciałaby jeszcze grać Vulpixem u mnie? Bo z chęcią poprowadzę tą grę. Chyba, że masz już MG innego ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-03-16, 13:02   

Z chęcią zagram ^^
_________________





  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-03-28, 12:12   

~ Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie ~

ma zaszczyt poinformować,
że posiada jedno wolne miejsce
dla młodej Poke-czarownicy lub Poke-czarodzieja!
Zapraszam chętnych do składania zapisów.



Czyli mówiąc prościej, zwolniło mi się miejsce i szukam osoby, która chciałaby zagrać u mnie jako Pokemon. Przypominam, że nie prowadzę kontynuacji przygód i kilkuosobówek. Formularz zgłoszeniowy na Poke-gracza znajdziecie w pierwszym poście tego wątku. Nie zapomnijcie zajrzeć do "Chatki Hagrida". Formularze zgłoszenie przyjmuję, dopóki ktoś fajny się nie napatoczy. To... Czekam! :D



Przegania od siebie klątwę szybko zdychających Poke-gier, kysszzzz, apage!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-01, 16:07   

Formularz zapisu do Hogwartu jako Poke-uczeń.
Link do Karty Postaci
: Link.
Towarzysz: Syriusz o imieniu Phantump.
Informacje o towarzyszu: Syriusz prawie niczym nie wyróżnia się z wyglądu od innych stworków swojego gatunku, chociaż gdyby przyjrzeć się jego wyrastającym z głowy gałązką, są bardziej zagięte do środka, przez co przypominają diabelskie rogi. To psotnik jakich mało, dlatego Ludwik tak go polubił. Za dnia lubi kryć się w wysokich koronach drzew, by mieć jednocześnie cień i odrobinę słońca, by mógł przeprowadzać fotosyntezę. Nie jest zbytnio towarzyski, jednak towarzystwo Dyniowego go nie drażni.
Nie lubi dzieci, być może jest to spowodowane rzekomymi legendami na temat pojawiania się tych pokemonów na świecie - podobno są to dusze zmarłych w lesie małych dzieci, które był zbyt młode by udały się na spoczynek.
Lubię go, naprawdę go lubię, mimo, że czasem jest zbyt ponury - ale to w końcu taki typ. Myślę, że on też mnie lubi, tylko po swojemu, nie ukazując tego jakoś szczególnie.
Rywal: Wśród pokemonów, którym zrobiłem psikusa na pewno się takowy znajdzie, jednak szczerze powiedziawszy nie wiem kto to jest.
Informacje o rywalu: -
Cel: Wyruszyć stąd i zobaczyć trochę świata. No proszę Cię, ile można gnić w tym samym lesie od roku?
Świat i typ Poke-przygody: Świat wyrwany z gier.
Region i miasto z którego wyruszasz: Viridian Forest.
Pora roku: Wiosna.
Rok rozgrywki: Pierwszy kwietnia - tak zwany dzień żartownisiów. ;)
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Oczywiście; Pomfrey dzięki swoim medykamentom, które niestety nie smakują jak sok z dyni, pielęgniarka jest w stanie "naprawić" kość. :)
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: +18.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Plażo proszę. :D
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hufflepuff.
Prośby/uwagi: Niech Potter będzie Ci inspiracją zawsze i na wieki!
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-01, 19:03   

Cytat:
wyrastającym z głowy gałązką

Też kiedyś napisałam coś w liczbie mnogiej z końcówką "ą" zamiast "om" i neechan mi to wypominała! Dlatego teraz ja wypomnę Tobie, a potem Ty wypomnisz komuś innemu i tak stworzymy... mądrzejszy świat *o*

Cytat:
Rok rozgrywki: Pierwszy kwietnia

Czy tylko ja mam podnietę z tego, że wybrałeś dzień, który nie dość, że jest dzisiaj, to jeszcze świetnie nadaje się na datę wyruszenia w podróż dwóch żartownisiów? Jeśli tak t trudno! Właśnie ze względu na to zepnę poślady i założę Ci grę dzisiaj, choćby się paliło i waliło <3 Chyba, że będę mieć lenia...

Cytat:
Prośby/uwagi: Niech Potter będzie Ci inspiracją zawsze i na wieki!

Cóż... Myślę, że mogę spróbować ^^

KSIĘCIU



~ A zapisy do Hogwartu zamykam ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-05-06, 16:45   

~ Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie ~

ma zaszczyt poinformować,
że posiada jedno wolne miejsce
dla młodej czarownicy lub czarodzieja!
Zapraszam chętnych do składania zapisów.



Niestety klątwa Rudej nie dała mi się nacieszyć prowadzeniem Poke-gry, dlatego nie zamierzam z nią dłużej walczyć i tym razem poszukuję zwykłego gracza będącego człowiekiem. Mam jednak niesamowicie wyszukane wymagania *^*

Po pierwsze: Tylko osoby aktywne. Nie mówię, żeby spamił dwudziestoma odpisami na dzień, ale no kurczę blaszka jeden odpis na dwa dni to rzaaaaadko i nie mogę się wczuć w taką przygodę! D: Osobiście odpisuję kilka razy dziennie, gdyby ktoś pytał, więc mogę się chyba uznać za aktywnego emdżi.
Po drugie: Nowicjusz. Chcę zacząć fajną przygodę osobie, która dopiero co założyła KP i nie ma już 10 Pokemonów na +30lvl. Możesz mieć jednego czy dwa stworki na 5-10lvl + brak jajek lub jedno~
Po drugie i pół: To, że szukam nowicjusza, nie znaczy, że musi być to osoba całkiem nowa na forum. Może być to równie dobrze jakiś stary koń, ale pod warunkiem, że ma nową, czyściutką, świeżutką KP <3
Po trzecie: Chęć przygody. Odnosi się to do punktu wyżej. Chcę, żeby Twoje Pokemony rozwijały się w przygodzie i tu zdobywały poziomy. Byśmy wspólnie poznawali ich oryginalne charaktery, upodobania. Tak samo zdobywanie ich. Jeśli zamierzasz pozyskiwać połowę stworków (czy to w formie ruchomej, czy jajeczkowej) gdzieś poza przygodą, to idź sobie precz, szatanie ._.
Po czwarte: Żadnych kontynuacji.
Po piąte: Żadnych przygód kilkuosobowych.
Po szóste: Żadnych oklepanych historii. Proszę o oryginalność. Samo zdobywanie odznak czy wstążek jest gorsze od krówek anyżowych. Tak samo ratowanie świata albo zemsta na bracie, bleee. Weź miej jakiś ciekawy cel, a najlepiej to kilka, żeby właśnie Twoja postać mnie zaciekawiła .o. Na własnej skórze przekonałam się, że sielankowe przygody albo takie bez celu okropnie mnie zniechęcają ;/
Po siódme: Bez lania wody. O tym to już sb przeczytacie w "Chatce Hagrida". Jeśli fascynują Cię niesamowite opisy przyrody na 20 linijek, a do tego 50 na charakterystykę zwykłego sprzedawcy to... wyłącz tą kartę xD Odpisy w graniach 5-10 linijek są jak najbardziej okey. I wcale nie chcę nikogo tym oduczyć pisania. Skądże! Nienawidzę tych bezsensownych postów z miliardem powtórzeń, błędów, brakiem interpretacji i sensu. Będę bić linijką po nadgarstkach! I Wy też mnie pouczajcie!
Po ósme: Realne walki. Syn forumowy mnie kiedyś na to natknął i w końcu zaczęłam je stosować. Nie liczę już żadnych statystyk i nie odejmuję dokładnej ilości HP. Po prostu walka toczy się, stworki używają ataków w dowolny sposób, ale nie idziemy zgodnie z jakimś harmonogramem, żeby było jak od linijki, czyli NUDNO. Oczywiście patrzę na zależności typów, który Pok jest ogólnie silniejszy lub ma więcej HP, co robi dany atak itd.


EDIT:
Zgłoszenia przyjmuję do najbliższej soboty. Wyniki mogę dać przed południem, a może wieczorem. Nie wiadomo, dlatego radzę nie zostawiać zapisu na ostatnią chwilę ;p
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-05-07, 17:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2015-05-07, 13:18   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci: tutaj
Towarzysz: chętnie przygarnę.
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: chętnie przygarnę.
Informacje o rywalu: -
Cel:
- odnaleźć Edrika Loritza i skłonić go do wyjazdu z Foxhills i współpracy z Revelation;
- dowiedzieć się czegoś o własnej rodzinie;
- przeżyć pobyt w Foxhills i poznać jego tajemnice (a powinno ono w tajemnice obfitować);
- doprowadzić do ewolucji Eevee w Espeona i/lub złapać jakiegoś innego psychicznego pokemona i jak najlepiej poznać ten typ;
- udowodnić matce, że... że Alliana nie jest bezużyteczna? Że zbyt szybko ją skreśliła? Po prostu zdobyć jej akceptację i sprawić, że będzie dumna;
- zobaczyć na własne oczy Unowny i dowiedzieć się o tych pokemonach jak najwięcej.
Region i miasto z którego wyruszasz: Foxhills, a gdzie ono się znajduje, to już mi raczej obojętne.
Pora roku: wczesne lato.
Rok rozgrywki: czasy współczesne, niech będzie 2015.
Ulubione Pokemony: Alakazam, Musharna, Meowstic, Xatu, Sigilyph, Gardevoir, Zoroark, Absol, Liepard, Houndoom, Charizard, Ninetales, Rapidash, Zebstrika, Raichu, Chandelure, Lapras, Dragonair, Altaria, Braviary
Znienawidzone Pokemony: Jynx, Mr. Mime, Probopass, Klefki, Hariyama
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Wstąpiłam i chciałabym w tym miejscu polecić wszystkim panią Pomfrey, zapewnia bardzo fachową opiekę medyczną.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak, ale bez przesady, nie przepadam za rozszalałą brutalnością.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: 16+
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Bring them on. :D
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Gryffindor.
Prośby/uwagi:
- Na razie chciałabym się skupić na rozwiązywaniu zagadek i próbach wyjaśnienia dziwnych zjawisk mających miejsce w Foxhills. I choć momenty z dreszczykiem jak najbardziej powinny występować, to raczej nie piszę się na rasowy horror. Do tego trochę rodzinnej dramy i romans, bo czemuż by nie.
- Nie mam tego wpisanego w ekwipunku, ale Allie zabrała ze sobą rzeczy takie jak ubranie na zmianę, przybory toaletowe czy notatnik i coś do pisania.
 
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2015-05-07, 15:31   

Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń

Link do Karty Postaci:
Klick!

Towarzysz:
-

Informacje o towarzyszu:
-

Informacje o rywalu:
-

Cel:
Wygrać serię Igrzysk, powrócić do domu.

Region i miasto z którego wyruszasz:
Kanto. Ale miasto.. Hm. ;-; Może Lavender! *Come, little children, come with me..*

Pora roku:
Wiosna, początek lata.

Rok rozgrywki:
2055r.

Ulubione Pokemony:
Misdreavus, Snorunt.

Znienawidzone Pokemony:
Wszystkie inne.

Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?:
Tak. Coś tam o nadgarstku reperowanym u Pani Pomfrey.

Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?:
Tak.

Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?:
Tak.

Czy nie przeszkadzają ci Potterowskie dodatki?:
Nope.

Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?:
Hufflepuff! <3

Prośby/uwagi:
Jak zechce mi się zrobić KP Pokemoniastą, to będzie Hogwartowa. XD
[/i]
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.