Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara Przydziału
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-24, 19:56   Tiara Przydziału



rysunek by Gwen Brown

Lekko przerażony wmaszerowałeś do wielkiej sali razem z innymi pierwszoroczniakami. Profesor McGonagall zaprowadziła Was na środek między stołem Krukonów, a stołem Puchonów, po czym wygłosiła krótkie przemówienie. Okazało się, że o przyjęciu was do Hogwartu (MG Daisy) zadecyduje tiara przydziału. Stara czapka, położona na stołku, wyśpiewała jakąś dziwną piosenkę o czterech domach, dając tym samym znać o swoim istnieniu. Dobrze, Gość proszony/a jest o nałożenie tiary! *A tak na serio dawaj wypełniony formularz ^^*

Cytat:
Formularz zapisu do Hogwartu jako uczeń
Link do Karty Postaci:
Towarzysz: mówię tu o ludzkich towarzyszach
Informacje o towarzyszu: wygląd, charakter, Pokemony, twój stosunek do niego i odwrotnie itp.
Rywal: raz na jakieś 20 stron go spotkasz, zawalczysz i ruszamy dalej 8D
Informacje o rywalu: to samo co w "info o towarzyszu"
Cel: jeżeli nie masz zbyt ambitnej historii i nie jesteś setną osobą, która musi wygrać walkę ze złem to... zaryzykuj, wpisując "zdobyć wszystkie odznaki", "skompletować pokedex" lub "nic, żyję bez zobowiązań"
Region i miasto z którego wyruszasz:
Pora roku: to samo co wyżej, chodzi mi o porę roku, podczas której wyruszyłeś
Rok rozgrywki: łatwiej mi prowadzić przygody aktualne, ale jeśli bardzo Ci zależy, mogę spróbować zająć się taką, która dzieje się w roku 1950 lub wcześniej? Możesz nawet podać dokładną datę (dzień, miesiąc, rok) wyruszenia~
Ulubione Pokemony: nie więcej, niż 20
Znienawidzone Pokemony: nie więcej, niż 20
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: jeśli nie to wypad tam ;> Jeśli tak to powiedz mi, jaką napisałam ciekawostkę?
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?:
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?:
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?:
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: mówię głównie o porównaniach, jakichś dopiskach etc. Jeśli naprawdę strasznie Cię wkurzają to spróbuję się zamknąć
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?:
Prośby/uwagi: co ci się na język nasunie

Cytat:
Formularz zapisu do Hogwartu jako Poke-uczeń
Link do Karty Postaci:
Towarzysz:
Informacje o towarzyszu: wygląd, charakter, twój stosunek do niego i odwrotnie itp.
Rywal: raz na jakieś 20 stron go spotkasz, zawalczysz i ruszamy dalej 8D
Informacje o rywalu: to samo co w "info o towarzyszu"
Cel: jeżeli nie masz zbyt ambitnej historii i nie jesteś setną osobą, która musi wygrać walkę ze złem to... zaryzykuj, wpisując "zwiedzić świat Pokemonów"
Świat i typ Poke-przygody: Napisz tu w jakim świecie rozgrywa się Twoja przygoda. Czy są tam ludzie, czy Pokemony żyją jak w Mystery Dungeon, czy chcesz jakieś płacidła? A może jest to gra na bazie jakiejś książki/filmu? Ogólnie im dokładniej opiszesz swoje oczekiwania, tym lepiej.
Region i miasto z którego wyruszasz: W zależności od punktu wyżej, nie musi to być żadne miejsce ze świata Pokemonów (np. Viridian Forest, Sandgem Town).
Pora roku: to samo co wyżej, chodzi mi o porę roku, podczas której wyruszyłeś
Rok rozgrywki: łatwiej mi prowadzić przygody aktualne, ale jeśli bardzo Ci zależy, mogę spróbować zająć się taką, która dzieje się w roku 1950 lub wcześniej? Możesz nawet podać dokładną datę (dzień, miesiąc, rok) wyruszenia~
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: jeśli nie to wypad tam ;> Jeśli tak to powiedz mi, jaką napisałam ciekawostkę?
Czy chcesz mieć w przygodzie Fakemony?:
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?:
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?:
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: mówię głównie o porównaniach, jakichś dopiskach etc. Jeśli naprawdę strasznie Cię wkurzają to spróbuję się zamknąć
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?:
Prośby/uwagi: co ci się na język nasunie

Usiadłeś roztrzęsiony na drewnianym stołeczku. Pani, która przedtem zaopiekowała się Tobą i pozostałymi nowicjuszami, założyła teraz delikatnie tiarę przydziału na Twoją głowę. Kapelusz opadł, zakrywając Ci oczy i połowę uszu. Widziałeś blaski świec od dołu, jednak nie wiedziałeś, co dzieje się wokół. Wyświechtana czapka mruczała coś do siebie, aż wreszcie wydała werdykt...
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-01-31, 21:02, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2014-06-24, 20:07   Re: Tiara Przydziału

Ostatnio zmieniony przez Snazzy 2016-01-31, 21:02, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-24, 20:07   Re: Tiara Przydziału

Formularz zapisu do Hogwartu
Link do Karty Postaci: KLIK!
Towarzysz: Satan Kobayashi. Ann nie będę dopisywać, za leniwa jestem buła xD
Informacje o towarzyszu: upierdliwe stworzenie płci brzydszej w wieku 17 lat. Podobnie jak Mei należał w przeszłości do zespołu Galactic, jednak po wydarzeniach z góry Coronet udało mu się uniknąć aresztowania. Teraz pomaga swej koleżance.
Jest dobrze zbudowanym chłopakiem, który nie wystrzelił za bardzo w góre - ale nie jest też karzełkiem (170 cm). Posiada gęste ciemne włosy ufarbowane na jasnoniebieski kolor, które układa w kocie uszy, a oczy błękitne jak bezchmurne niebo. Najczęściej ubiera sie w czarny golf, jasne jeansowe spodnie i glany z niebieskimi sznurówkami.
Jego letni strój to biały bezrękawnik, ciemne jeansowe spodenki i niebieskie sandały (bez skarpet, no co byłby wtedy za obciach!).
Względem innych osób zachowuje sie życzliwie, jednak do nieznajomych podchodzi z pewna rezerwa. W obecnosci przyjaciol jest bardziej otwarty. Potrafi słuchać problemów innych, a czasem nawet coś doradzi. Niestety czasami potrafi nagle ze swojego pogodnego stanu przejść w stan przypominający apatię, ospałość.
Uwielbia lody truskawkowe i czytanie pasjonujących książek (tzn. takich w stylu Stephena Kinga). Jego Pokemonem jest Croagunk, a dodatkowo planuje zasilić drużynę Abrą.
Rywal: Junko Takeuchi (w ogóle zauważyłaś, że moja postać nadal zna tylko jej imię? XD)
Informacje o rywalu: Ma 22 lata i podobnie jak Satan i Mei należała kiedyś do zespołu Galactic. Te trzy lata zmieniły ją nieubłagalnie. Stała się nieczuła na wszystko, obojętna na błagalne łzy oraz ból (chociaż ten ostatni odczuwa). Uważa Mei za ciekawy przypadek naukowy, który powinna mieć tylko dla siebie. Jej Pokemoniastym partnerem jest Skutank.
Cel: Odzyskać pamięć, dokopać siostrze w tyłek tak, by się nie pozbierała, odkryć tajemnicę swojej dziwnej amnezji + jeśli mogę dodać, to chce, żeby jej ojciec zaakceptował w końcu Sata xD
Region i miasto z którego wyruszasz: Sinnoh, Sendoff Spring
Pora roku: Lato
Rok rozgrywki: 5 lipca 2009
Ulubione Pokemony: Nie ma xD
Znienawidzone Pokemony: Trujące i te z piątej geny xD
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Tsa, jest bardzo przeszkolona medycznie ta pani Pomfey
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Ofkors :3
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Śpiewajmy razem zów - chcę 18+ ~~
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Od biedy wytrzymam, bo w wakacje chcę przeczytać Pottera od nowa :3
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Gryfoni?
Prośby/uwagi: Daj pieroga :3
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-06-24, 20:13   Re: Tiara Przydziału

Formularz zapisu do Hogwartu
Link do Karty Postaci: O tu :3
Towarzysz: Brak
Informacje o towarzyszu: -
Rywal: Brak
Informacje o rywalu: -
Cel: Odnalezienie rodziców i poznanie przyczyny wybuchu statku.
Region i miasto z którego wyruszasz: Sinnoh, Canalave
Pora roku: Lato
Rok rozgrywki: Taka sama jak u Sebusia :P
Ulubione Pokemony: Nidoking, Umbreon, Volcarona, Electivire, Gliscor, Scolipede, Arcanine, Elektross
Znienawidzone Pokemony: Jynx, Mr.Mime, Bibarel, Luvdisc, Hauntail, Wurmple, Audino
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?:Wstąpiłem. A ciekawostką jest fakt, że pani Pomfrey poradzi sobie z urazem nadgarstka w kilka minut :3
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tak
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Nie przeszkadzają. :P
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hufflepuff
Prośby/uwagi: To samo co wcześniej, czyli walki. :P

_________________
 
 
     
Sebuś 
A Certain Ordinary Boy


Starter: Fennekin
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 329
Wysłany: 2014-06-24, 20:14   Re: Tiara Przydziału

Cytat:
Formularz zapisu do Hogwartu
Link do Karty Postaci: A klikaj
Towarzysz: Vega
Informacje o towarzyszu: Jej prawdziwe imię i nazwisko to Lana Skydiver. Ma piętnaście lat i dość skomplikowaną historię - jest bowiem córką dwójki byłych komandorów Team Galactic, którzy po dziś dzień się ukrywają. Przez ten element swojego życia i ciągłą ucieczkę nie lubi opowiadać zbyt wiele o swoim życiu. Ludziom zazwyczaj wystarczy krótka bajeczka, przykładowo o zmarłych rodzicach. Nie jest też zbyt rozmowa, co skutecznie się dopełnia za gadatliwością Seba. Jest też dość nieśmiałą osobą - często rumieni się, gdy Seb prawi jej komplementy. Nawiasem mówiąc, to ona właśnie jako jedyna skraca jego imię do zwyczajnego "Seb".
Przejdźmy więc może do wyglądu. Ma mniej więcej sięgające do niezbyt dobrze rozwiniętego biustu włosy w dwóch kolorach - czarnym i czerwonym. Nie wiadomo, dlaczego tak się stało, ale są to jej naturalne barwy, obie odziedziczone po rodzicach. Tak samo, czarne puste oczy... Jest dość chuda i wysoka (170cm i 48kg), wszystkie ubrania na niej wiszą...
Tak więc, co nosi? Zależy od jej humoru. Najczęściej sięga po ciuchy w trzech kolorach: czarnym, białym i czerwonym. W jej ubiorze jedno jest pewne - glany, z których jeden ma czerwoną, a drugi białą sznurówkę.
Chce zostać koordynatorką, a jej starterem jest Snivy.
Bardzo ciekawą rzeczą jest to, że odziedziczyła aury esperskie obojga rodziców, co pozwala jej kontrolować wodę i ogień, jednak nie za bardzo wie, jak korzystać ze swoich zdolności.
Rywal: Ojciec (chyba), Lucian Cornett
Informacje o rywalu: W KP i u cb w Izbie.
Cel: Chce zdobyć pieniądze, które pomogłyby mu w jakiś sposób na przywrócenie matki do świata żywych (m.in. na lekarzy, opiekę dla niej, rehabilitację, jeśli się wybudzi ze śpiączki), chce dorwać ojca i odpłacić mu się pięknym za nadobne (najchętniej zrobiłby mu to samo, co on Cynthii), a także chciałby dowiedzieć się, czy także posiada aurę esperską.
Region i miasto z którego wyruszasz: Sinnoh, okolice Jubilife
Pora roku: Lato
Rok rozgrywki: Czerwiec 2013. Załóżmy, że 19 czerwca xD
Ulubione Pokemony: Nie ma konkretny, ale bardzo chciałby mieć Eevee i Gallade
Znienawidzone Pokemony: Nie lubi Duchów, Walczących (chyba, że mają podtyp Psychiczny) i Mrocznych (chociaż tu wyjątki są)
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Hagrid złamał mi rękę, ale na szczęście pani Pomfey to taka uczynna (i przystojna ;)) kobiecina, więc mnie nie boli <3
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Yup
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Yup *paczy krzywo na Dais*
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Nein.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Kra, kra, Krukon :P
Prośby/uwagi: Pani droga. Wbij to. 18 lat po wydarzeniach z gier. Jakby co, mogę ci znów PW podesłać z wyjaśnieniem, póki je jeszcze mam xD
_________________

Camp NaNoWriMo - Lipiec 2015
Multikonto za pozwoleniem administracji :*
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2014-06-25, 09:15   

skppiowałem towarzyszy ;-; bowiem są dodani w przgodzie i nie chciałem nic zmieniać
____________________
Formularz zapisu do Hogwartu
Link do Karty Postaci:
http://pokemoncrystal.jun...c.php?p=351#351
Towarzysz:
- Sea-chan
- Mole
- Ino
- Jam
Informacje o towarzyszu:
1. Seamus "Seam" McGeady (23 lata)
Przyjaciel, towarzysz, narzeczony.
Zmarł podczas zawalenia się kopalni.
Po śmierci odrodził się na nowo i
jest teraz wilkołakiem. Po wydarzeniu
w Komnacie Tajemnic stał się
ponownie człowiekiem, podróżował z
May i Mole'm. Pewnego razu zdradził
narzeczoną, która odeszła od niego
(najpierw zabrała ze sobą syna, lecz
ten wolał wrócić do ojca). Na
szczęście udało mu się odzyskać
ukochaną, wracając do niej wraz z
synem. Boi się i brzydzi owadami.
Pokemony:]
Houndoom "Doggie Kruger"
Octillery "Red"
Salamence "Zbyszek"
Shiny Pangoro "Nel"
Seedot
2. Mole (3 lata)
Jego pełne imiona z nazwiskiem
brzmią Molesław Yukiteru Sorumir
Anka Felicjusz Sebastian Kyuubiusz
Clesmentyn(Cleslavek) Tosiek Gencio
Locunek Snazz Ludenberg. Syn May i
Seamusa. Po ojcu odziedziczył uszy,
ogon, a także niektóre wilcze
zwyczaje. Uwielbia mięso oraz mleko,
nigdy nie tknie owoców ani warzyw.
Jest spokojnym, grzecznym, bardzo
wesołym, inteligentnym i przeważnie
nieśmiałym dzieckiem. Po rozstaniu
rodziców Mole został z ojcem, a
matkę znienawidził, ale potem znów
dorośli do siebie wrócili i mały nie
czuje żadnej urazy do rodzicielki.
Pokemony:
Rufflet "Dean" | Hustle
Mightyena "Soiree" |
Intimidate
3. Jam (19 lat)
Koordynatorka, najlepsza przyjaciółka
Ino, zwariowana, szalona,
przyjacielska, bardzo gadatliwa,
działa pod wpływem emocji i
gwałtownie.
Pokemony:
Crobat
4. Ino (20 lat)
Koordynatorka, najlepsza przyjaciółka
Jam, cicha, spokojna, rozważna,
nieśmiała, skryta i trochę tajemnicza,
ma bardzo dobre relacje z Molem.
Okazuje się, że dziewczyna ma kilka
magicznych zdolności
charakterystycznych dla gatunku
elfów (nie odczuwa zimna ani gorąca,
jej rany goją się błyskawicznie), a
dodatkowo przewiduje przyszłość
oraz ma wizje.
Pokemony:
Mandibuzz
Rywal:
- Stary dziad z chatki, który jest dziadkiem Sea-chana
- ta kobieta, co spała z Sea-chanem
Informacje o rywalu: Nie znam
Cel:
- zdobyć pomarańczową ligę
- odkryć tajemnicę wyspy Mandarin Island North
Region i miasto z którego
wyruszasz:

Pomarańczowe wyspy - Mandarin Island North
Pora roku:
wiosna
Rok rozgrywki:
aktualny
Ulubione Pokemony:
wszystkie już mam ;-;
Znienawidzone Pokemony:
Lilteo, To coś rówego z Kalos
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?:
jeśli nie to wypad tam ;> Jeśli tak to
powiedz mi, jaką napisałam
ciekawostkę?:

Pani Pomfrey nastawiła nadgarstek w kilka sekund ~
Czy zezwalasz na wątki przemocy w
przygodzie?:

Tak
Czy zezwalasz na wątki miłosne
oraz +16/+18 w przygodzie?:

Tak
Czy nie przeszkadzają ci
potterowskie dodatki?:

Tak
Do jakiego domu w Hogwarcie
chciałbyś należeć?:

Ravenclaw
Prośby/uwagi:
Kiedyś kupić dom i samochód ~
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 10:42   

SNAZZY

Cytat:
Oczywiście robimy kontynuację, a cel i wszystko masz takie jak w dawnej izbie~ Arthur nie zaakceptuje Satana, nie łudź się XD I nie śpiewaj, bo masz i tak +16, pfff.


DAFIAR

Cytat:
Oczywiście robimy kontynuację, a cel i wszystko masz takie jak w dawnej izbie~ Walki? Ależ się uczepił ich, naprawdę ;p


SEBUŚ

Cytat:
Oczywiście robimy kontynuację, a cel i wszystko masz takie jak w dawnej izbie~ I nie pacz tak krzywo. Niewiele dni zostało do 15 lipca ^^ Co do PW... hmm... a wyślij.


DID

Cytat:
Oczywiście robimy kontynuację, a cel i wszystko masz takie jak w dawnej izbie~ Nie wiem, jak powinnam zrozumieć o to niżej. W senie "tak", że tak, czy "tak", że nie, ale tak będę je dodawać od święta ^^
"Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?:
Tak "



PODSUMOWUJĄC:
Wszystko kontynuujemy, przygody Wam zaraz pozakładam. I jeszcze odnośnie Pokemonów, bo na pewno jakieś podochodziły, a ja powinnam wpisać je do izby, to pisać na PW albo przy okazji w odpisach. Dziękuję za wysłuchanie ;*
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2014-06-25, 20:25   Re: Tiara Przydziału


Link do Karty Postaci:
Towarzysz: Coni White ! <3
Informacje o towarzyszu: Urocza osóbka, <wygląd>, Chyba się we mnie podkochuje, chociaż nie wiem, jest troskliwa, a za razem delikatnie dziecinna. Uwielbia trwonić pieniądze, jej pokemony to Houndour, Quilava, Noibat i Jigglypuff (czy jak mu tam).
Rywal: Jeszcze nie mam! :O Musimy załatwić kogoś!
Informacje o rywalu: Hmm... Wiem! Jakiś brunet, przystojny i wredny, ale nie do końca taki zły hmm... bo przez niego wyrażam zgodę na wątki miłosne +18..? :D
Cel: Chyba jestem mało ambitną osobą ._. // Teraz moim celem jest dążenie do doskonałości i grand festival Kalos oraz odkrycie zagadki podziemnego laboratorium/ruin (pamiętasz o tym Pendrive'ie?:D)
Region i miasto z którego wyruszasz: Kalos, Cyllage City
Pora roku: wyjątkowo ciepła zima :D
Rok rozgrywki: 2014
Ulubione Pokemony: Glaceon, Manectric, Garchomp, Lucario, Swampert
Znienawidzone Pokemony: raczej brak
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Żadna kość nie jest problemem w starciu z Panią Pomffrey!
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Orle Pióro.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Orle Pióro.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Absolutnie mi nie przeszkadzają :D
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Niezmiennie, Gryffindor!
Prośby: Przystojny brunet.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 21:49   

JAKE

Cytat:
Oczywiście robimy kontynuację, a cel i wszystko masz takie jak w dawnej izbie~ Wgl jak ty na to wpadłeś, że Coni podkochuje się w Jake'u? ;x O pendrive pamiętam, a jak. Orle Pióro odpowiedzą na wszystko xD A w prośbach to mówisz o tym samym brunecie czy innym? I on chyba nie był szczególnie przystojny, o ile dobrze kojarzę.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-07, 23:20   

Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun...php?p=1866#1866
Towarzysz: brak
Informacje o towarzyszu: nie ma towarzysza, nie ma informacji
Rywal: w przygodzie zawarty
Informacje o rywalu: Mard Geer. Cichy i spokojny. Gardzi ludźmi, i chce ich wytępić za wszelką cenę. Mówi o sobie w trzeciej liczbie. Jego stosunek do Keisuke, jest taki sam jak do reszty "robaków", bo tak zwie ludzką rasę. Natomiast chłopak go nienawidzi za to co zrobił mnichom. Jego celem jest całkowite zgładzenie go, w ramach zemsty
Cel: Zniszczenie wszelkiego zła na świecie. Anihilacja Mard Geer'a
Region i miasto z którego wyruszasz: Ty już stworzyłaś ten region, więc miasto i wybierz
Pora roku: Wiosna
Rok rozgrywki: 2014
Ulubione Pokemony: Gengar, Pyroar, Alakazam, Metagross, Gliscor, Electrivire, Zoroark, Ursaring, Scizor, Lucario, Abomasnow, Steelix, Delphox, Serperior, Pangoro, Ambipom, Umbreon, Houndoom, Sharpedo, Absol
Znienawidzone Pokemony: Dedenne, Raichu, Azumarill, Slurpuff, Aromatisse, Granbull, Delibird, Bronzong, Chatot, Dodrio
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: jeśli nie to wypad tam ;> Jeśli tak to powiedz mi, jaką napisałam ciekawostkę? Pani Pomfrey potrafi naprawić złamany nadgarstek w ciągu kilku sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Przez wzgląd na cel mojej postaci, to chyba konieczne :3
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Mogą być
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: nie przeszkadzają, chyba że będziesz nimi spamiła co post :)
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Ravenclaw
Prośby/uwagi: co ci się na język nasunie: Masz być miła dla mnie :)
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-07, 23:45   

KEISUKE

Cytat:
Jako, że Jake jest teraz półtrupem to wbijaj xd stan dexa: 1, miasteczko jakieś Ci wybiorę, przygodę założę z rana albo po południu. Coś jeszcze? Hmm... Stawiaj przecinki według zasad. A! I oczywiście nie licz, że spełnię prośbę :3 jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Amara 


Starter: Growlithe
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 15 Wrz 2014
Posty: 68
Wysłany: 2014-09-28, 11:45   

Link do Karty Postaci:
Klik
Towarzysz:
Brak
Informacje o towarzyszu:
-
Rywal:
Brak, ale chętnie bym takiego poznała :D
Informacje o rywalu:
Hm... fajnie gdyby był ciut starszy od niej, lubił ją wnerwiać no i +18 mile widziane :D
Cel:
Nie ma konkretnego celu. Obecnie chce sprawdzić się jako trenerka, a w przyszłości pójść w ślady ojca i założyć hodowlę.
Region i miasto z którego wyruszasz:
Kalos, Shalour City
Pora roku:
Wiosna
Rok rozgrywki:
Aktualny, nie kręcą mnie stare daty XD
Ulubione Pokemony:
Luxray, Lucario, Aggron, Charizard(X), Frosslas, Samurott, Hydreigon, Tyrantrum, Sceptille.
Znienawidzone Pokemony:
Wszystkie typu bug
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?:
Jeśli złamię kiedyś nadgarstek, to śmigam do pani Pomfrey, bowiem leczy go w kilka sekund!
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?:
Tak
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?:
Jak najbardziej :D
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?:
Nie ma problemu! Pisz ile chcesz xD
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?:
Gryffindor <3
Prośby/uwagi:
Chciałabym przenieść się, ponieważ nie znoszę czekania w przygodzie, jestem dość aktywną osobą, codziennie na kompie/tablecie, więc mam nadzieję że przyjmiesz mnie i pomożesz w przygodzie. Moja fabuła u Kyuubi ma raptem kilka postów, więc mogłabym równie dobrze zacząć ją od nowa, jeśli postanowisz mnie przyjąć :)
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-09-28, 12:03   

Wybacz, ale mam max graczy i niestety muszę odrzucić Twoją przygodę :c
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Adrian

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 25 Paź 2014
Posty: 7
Wysłany: 2014-10-25, 15:39   

Formularz zapisu do Hogwartu
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun...p?p=16431#16431
Towarzysz: ---
Informacje o towarzyszu: ---
Rywal: ---
Informacje o rywalu: ---
Cel: Pomagać pokemonom, zdobyć odznaki i zabłysnąć w lidze, aby jego sława wzrosła i aby mógł przekonywać ludzi do zakładania rezerwatów
Region i miasto z którego wyruszasz: Kanto, Pallet Town
Pora roku: początki lata
Rok rozgrywki: aktualny
Ulubione Pokemony: Electivire, Magmortar, Sceptile, Weavile, Magnezone, Manectric, Armaldo, Dragonite.
Znienawidzone Pokemony: Trubbish, Munna.
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Pewnie. Pani Pomfrey potrafi naprawić złamany nadgarstek w kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tak, ale bez 18 +.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Mogą być, byle nie ciągle.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Ravenclaw
Prośby/uwagi: ---
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-10-25, 15:46   

Wybacz, ale mam max graczy i niestety muszę odrzucić Twoją przygodę :c
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-11, 21:10   

Formularz zapisu do Hogwartu
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?p=5595#5595
Towarzysz: Nie ma. Wystarczy Sebuś, nje? :D Ale jak cię napadnie jakiś pomysł, to możesz kogoś wrzucić~
Informacje o towarzyszu: Brak.
Rywal: Jake Frost
Informacje o rywalu: Ma 17 lat. Brat bliźniak Jack'a, syn Elric'a i Katherine. Od Jack'a różni się tym, że posiada kruczoczarne włosy i złote oczy. Zakała i czarna owca w rodzinie Frost'ów. Robi wszystko, aby uprzykrzyć życie ludziom z jego środowiska. Posunie się do wszystkiego, czego dowiódł, zabijając Bonnie i porywając własnych rodziców. Gardzi nimi, a szczególnie ojcem, ze względu na ich wybór dotyczący odziedziczenia tronu Lodowego Królestwa. Nienawidzi swojego brata i pragnie, aby zniknął z powierzchni ziemi, gdyż wtedy mógłby objąć tron. Przesiąknięty złem, nie zna litości, wyzbył się wszystkich pozytywnych emocji. Jack nic nie wie o jego Pokemonach. Wygląd -> >>>Klik<<<
Cel: Głównym celem Jack'a jest odnalezienie rodziców, zemsta na bracie za zabicie Bonnie oraz porwanie ich rodziców (śmierć za śmierć?), objęcie tronu w królestwie (ale to raczej nie tak szybko. Chyba, że coś stałoby się jego rodzicom). Myślę, że w trakcie rozgrywki coś jeszcze dojdzie.
Region i miasto z którego wyruszasz: Te same, co u Sebusia :D Sinnoh, Eterna
Pora roku: Tak jak wyżej, lato, początek lipca
Rok rozgrywki: Ten sam, co u Seby~
Ulubione Pokemony: Roserade, Swampert, Mamoswine, Hydreigon, Metagross, Gengar, Manectric, Blaziken, Goodra, Salamence, Lapras, Torterra, Sceptile, Wailord, Phanpy, Aipom, Infernape, Beartic, Lucario, Togekiss.
Znienawidzone Pokemony: Swalot, Spritzee, Snorlax, Jynx, Clefabe, Bergamite, Inakay.
Czy wstąpiłeś do Chatki Hagrida?: Wstąpiłem. Dowiedziałem się, że pani Pomfrey mogłaby naprawić złamany nadgarstek w kilka sekund.
Czy zezwalasz na wątki przemocy w przygodzie?: Tak.
Czy zezwalasz na wątki miłosne oraz +16/+18 w przygodzie?: Tak.
Czy nie przeszkadzają ci potterowskie dodatki?: Nie przeszkadzają~.
Do jakiego domu w Hogwarcie chciałbyś należeć?: Hefalumpy... to znaczy Hufflepuff.
Prośby/uwagi: Mogłabyś wprowadzać raz na jakiś czas ducha Bonnie? A tak, dla urozmaicenia rozgrywki :3 No i można by wprowadzić jakąś postać, która by te duchy widziała i się z nimi porozumiewała, al
bo dać Jack'owi takie cuś. Wiesz, laboratoria, nielegalne eksperymenty i te sprawy :D
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.