Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokazy Pokemonów Smoczych
Autor Wiadomość
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-11-29, 14:26   



Wyszłam na scenę i od razu wypuściłam swoja smoczycę. -Atak, który chciałabym zaprezentować nosi nazwę Flame Dance czyli Taniec Płomieni. - Charizard wzbiła się w powietrze i zaczęła kręcić się wokół własnej osi. Płomień z jej ogona zaczął ją otaczać tworząc płomienne okręgi wokół niej. Dodatkowo jej ciało zaczęło żarzyć się na zielonkawy kolor, gdy rozpoczęła smoczy taniec bardziej znany jako Dragon Dance. Nagle smoczyca zanurkowała i wylądowała obok mnie wzbijając tumany kurzu. Na jej skórze dalej tańczyły błękitne płomyki, które raz powiększały się, gdy zbliżały się do płomienia na ogonie na pysku, a raz lekko gasły. -Taniec Płomieni polega na otoczeniu się płomieniem z Fire Spin, a następnie użyciu Dragon dance, które zwiększa statystyki ataku i obrony. Ten atak nie zadaje bezpośrednich obrażeń. Oprócz ataku i szybkości zwiększa także siłę ognistych ataków o 1/4. Dodatkowo przez 5 tur, tyle co trwa Fire Spin, gdy przeciwnik użyje fizycznego ataku otrzymuje obrażenia w wielkości 1/8 maksymalnego HP. Jest też jedna wada tego ruchu. Pokemon, który go użyje nie może zostać wycofany z walki przez 5 rund przez to, że ten atak polega na uwiezieniu samego siebie w ognistym wirze.- Wyjaśniłam działanie Tańca Płomieni. Przez ten czas płomyki zdążyły zgasnąć. Ukłoniłam się i razem ze swoim pokemonem zeszłam ze sceny.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-12-01, 16:37   

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-01, 16:37   

~ OCENY ~

Kuroiyuuki - brak odpisu, dyskwalifikacja.
Fay - wykonanie jak i opis słowny bardzo dokładne, nie mam nic do zarzucenia. Widać, że przemyślałaś swój występ, a nie dałaś bezmyślną nawalankę kilku ataków. Przyznaję 10/10pkt.
Viviann Malesci - Twój występ również bardzo mi się podoba. Dodatkowo zadbałaś o efekty dźwiękowe, które urozmaiciły nam pokaz. Przyznaję 10/10pkt.
Pikutorialu - brak odpisu, dyskwalifikacja.
Gwen Brown napisał/a:
Czas na etap drugi. Ponownie znalazłyśmy się na scenie. Po krótkim powitaniu, poprosiłam Perłę, aby przeszła do prezentacji naszego ataku.
Dragonair rozpoczęła od użycia Waterfall. Wodna fala jakby pojawiła się znikąć, sunąc wokół smoczycy. Był w tym jednak jakiś plan, bowiem woda kierowana była tak, że krążąc wokół Dragonair, powoli zasklepiała się u góry, tworząc mniej więcej kształt kopuły. Kiedy tylko osiągnięta forma była odpowiednia, Perła zamroziła całość swoim Ice Beam. Lodowy twór przypominał kształtem nieco chropowate jajo. "Jajo" było też nieco przejrzyste, widać było znajdującą się wewnątrz Dragonair, ale tak, jakby patrzeć przez zaparowaną szybę. Oznaczało to, że warstwa lodu nie była specjalnie cienka. Co dość istotne- smoczyca nie była "wmrożona" w całość- przeciwnie, miała całkiem sporo wolnej przestrzeni do poruszania się. Po chwili w środku coś zaczęła się dziać. Widać było krótki rozbłysk, a zaraz potem z wierzchołka z ogromną siłą wystrzelił świetlisty pocisk. Z początku trudno było zgadnąć co właściwie wystrzeliło, ale kiedy punkt na pewnej wysokości rozszczepił na kilka mniejszych pocisków, stało się jasne, że był do Draco Meteor. Spadające odłamki same w sobie były już groźne, jednak w momencie wystrzału oraz zderzając się z lodową konstrukcją, wzniecały tylko chmurę nowych, tym razem lodowych pocisków. Kiedy całe zamieszanie się uspokoiło, z nieco pokiereszowanej, lodowej kryjówki wypełzła Dragonair- cała, zdrowa i bardzo z siebie zadowolona.
- To co przed chwilą mogli państwo oglądać nazwałyśmy Hatching Dragon, co znaczy mniej więcej "wykluwający się smok". Jest to atak łączący zarówno typ smoczy, jak i typ lodowy. Hatching Dragon sam w sobie jest atakiem dwuturowym, o kategorii atak specjalny. Jego celność wynosi 90%, a siła około 130. Dodatkowo w pierwszej turze, kiedy tworzymy "jajo", nasz podopieczny jest praktycznie niewrażliwy na ataki rywala- Waterfall, skutecznie je zatrzymuje i neutralizuje. I na tym kończymy nasz pokaz. Dziękujemy.
Zaraz też skłoniłyśmy się ładnie i zeszłyśmy ze sceny.

Gwen Brown - tym razem Gwen chyba odrobinkę przedobrzyła, ponieważ wymyślony atak wydał mi się zbytnio zagmatwany, aczkolwiek samo opisanie jest fajne i szczegółowe, dlatego przyznaję 8/10pkt.

Odpaść tym razem musi trójka osób, które zdobyły najmniejszą ilość punktów. Są to: Kuroiyuuki, Pikutorialu oraz Gwen Brown.


Finał, czyli oczywiście walki Pokemonów. Od zwykłych różnią się tym, że rzadko kiedy udaje się je zakończyć, a zwycięzcą nie zostaje Pok z większą ilością pozostałych punktów życia. Złoto wędruje do kieszonkowego potworka, który swoją taktyką zachwyci publiczność. Tak więc brutalność spada na drugi tor, a Waszym motywem przewodnim powinna być majestatyczność wykombinowanych połączeń kilku ciosów. Fay i Viviann Malesci stoczą bitwę między sobą na arenie o podłożu wykonanym z lodu, a co za tym idzie, jest tu bardzo ślisko. Trzeba również uważać, gdzie się staje, gdyż niektóre miejsca mogą po prostu pęknąć, czego rezultatem będzie wpadnięcie Pokemona do lodowatej wody. Pogoda pochmurna, prószy lekki śnieżek (nie mylić z gradem, który odbiera niektórym Pokom życie pod koniec tury), wiatru brak. Dodatkowo jeśli atak ma w dodatkowym efekcie szanse na zamrożenie przeciwnika, owe szanse na naszej arenie rosną o 75% (przykład: Ice Punch zamiast 10% na zamrożenie ma 17,5%).
W taktyce można użyć max. 8 ciosów bez względu na to, czy się powiodą. Prosiłabym, żeby nie dawać ich za mało, ponieważ zazwyczaj stworki uderzają się na zmianę (chyba, że dochodzi do jakichś zawiłych połączeń) i potem nudno patrzeć jak jeden bije ciągle tego drugiego, któremu wyczerpały się zaplanowane uderzenia. Użycie dwa razy tego samego ruchu wykorzystuje dwa z ośmiu ruchów, dlatego proszę nie myśleć, że uderzając 5 razy Tacklem, zliczę to jako jeden!

Czas na wysłanie mi taktyk na PW macie do 4 grudnia br., godz: 17:00.
~ Dodam też, że po wysłaniu PW, nie można jej już edytować ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 13:54   


Fay napisał/a:
Wyszłam na arenę i wypuściłam z pokeballa swoją smoczycę.
-Miki, wznieś się w powietrze i zacznij kręcić się wokół własnej osi stopniowo utaczając się płomieniem z Fire Spin, a następnie użyj Dragon dance, by wykonać twój pokazowy ruch pod nazwą Flame Dance. cały czas bądź w powietrzu i zaatakuj przeciwnika przy pomocy Flamethrower, ale nie tak zwyczajnie. Otocz go okręgiem płomienia, jeśli lód w tych miejscach będzie się topił tym lepiej. Szybko zanurkuj w stronę Deino przygotowując w obu łapach atak Dragon Claw i gdy będziesz tuż przed nim uderz raz jedną, a następnie raz druga łapą. Odleć od przeciwnika wykorzystując pęd Dragon Rush, a następnie używając go znowu rzuć się na przeciwnika w taki sposób.

Będąc w "paszczy" stworzonego w ten sposób smoka wypluj w stronę przeciwnika Flamethrower. Uderz w przeciwnika i wzleć poza zasięg ataków Deino. Rzuć na niego lawinę skał z Rocke Slide. Cały czas trzymaj się w powietrzu, by czasem nie załamać lodu i nie wpaść do wody. Zacznij lecieć prosto na przeciwnika i otaczaj się płomieniem z Flare Blitz. Całym impetem uderz w Deino, a następnie wystrzel do góry, by nie narazić się na jego ataki.

Viviann Malesci napisał/a:
To naprawdę cud, że udało nam się tak daleko zajść! Zaraz po przedstawieniu ściągnęłam Deino wszystkie dodatki, nie mogły w najmniejszym stopniu ograniczać jego ruchów. Wyjrzałam dyskretnie na arenę... I mnie rozwaliło. Serio, lód? Mamy przerąbane, Charizard ma nad nami ch**ą przewagę, przecież potrafi latać i to bardzo dobrze! A fakt, że to mega ewolucja ma w zanadrzu pewnie całą serię mocnych i widowiskowych ataków. Usiadłam na ziemi i popatrzyłam na Deino, kurczowo zastanawiając się, kombinując, planując, przeklinając i rozważając każdy możliwy plan. Jak uważać na cienki lód? Wiem tylko tyle, że w jeziorach lód jest grubszy mniej więcej na środku... albo na odwrót? Uh.. Masakra... Deino chciał mnie pocieszyć, uspokoić ale... średnio mi to pomagało. Po chwili usłyszałam wezwanie i jeszcze bardziej zaczęłam się denerwować. Ale odetchnęłam i po prostu musiałam spróbować. Powiedziałam Deino swój plan....Wykorzystam że jest mały, zwinny i ma dobrą równowagę.

Stanęłam naprzeciw konkurentki, uważnie obserwując jej Mega Charizarda. A mogłabym się założyć, że jest jakąś liderką albo mistrzynią Poków. Mniejsza z tym
- Deino pamiętaj! Staraj się wyczuć gdzie podłoże jest kruche, unikaj miejsc gdzie najbardziej pęka lód. Najpierw zacznij od uniku! Zapamiętaj że masz użyć swoich pazurów aby utrzymać się na lodzie, wbijaj się pazurkami. Unikaj ataków Charizarda aż nie będzie blisko ciebie, wtedy spróbuj użyć Bite i uczepić się jego ogona. Jak zadziała puść się go i okręcając się, połącz Dragon Rage z Bite aby stworzyć Crazy Spiral i staraj się trafić w Chraizarda. Unikaj jego kontrataków, ślizgając się po lodzie tak jak to widziałeś w telewizji jak jeżdżą na łyżwach, masz świetną równowagę więc bądź czujny! Atakuj Charizarda na zmianę Tackle i Bite ale tylko wtedy kiedy będzie on blisko ciebie...- Wiedziałam jedno, muszę spowolnić Charizarda.
Nie miałam zbytnio pomysłu, miałam nadzieję że spodoba się to publiczności i jakoś to będzie. Ale nie zależało mi na wygranej tylko na doświadczeniu, wspaniale mi się obserwowało Charizarda i taktykę jaką wymyśliła jego trenerka. Może w końcu odnajdę swój styl...


Fay - Mega Charizard X, Miki, samica
Tough Claws - podnosi siłę ataków fizycznych o 33%.
Viviann Malesci - Deino, Dein, samiec
Hustle - Na początku walki atak Pokemona zostaje zwiększony (x1.5), ale celność jego fizycznych ruchów spada o 20%.


Czas rozpocząć walkę. Na początku Charizard wzniósł się w powietrze i stamtąd zaatakował połączeniem dwóch ataków. Po pierwsze Fire Spin, który uwięził rywala w ognistej pułapce, a dodatkowo odebra mu 119HP, a po drugie Dragon Dance - zwiększa atak i szybkość użytkownika o 10%. Sędziowie zanotowali coś w swoich tabletach. Kiedy stworek leciał dość nisko, do jego ogonu przyczepił się Deino przy pomocy Bite (-153HP). Zanim maluch zdążył sie puścić smoka, ten sam sie go pozbył, używając do tego krytycznego Flamethroweru (-240HP). Nieco inaczej niż to zaplanował, ale bywa. Gdy Dein spadał, wykonał połączenie Dragon Rage z Bite (łącznie odbiera smokowi -193HP). Najwyższy czas na Dragon Claw w wykonaniu Miki. Samica zaszalała! Cios ten ze wszystkimi dodatkowymi bonusami zabiera 875HP, czyli nieco więcej niż posiadał przeciwnik na chwilę obecną. Tym samym rozkłada go na łopatki i cóż... wygrywa pokazy! Gratulacje!

Mega Charizard X: 1094/1440HP (+30% ataki z kontaktem fizyczym, +10% AT, +10% szybkość)
Deino: 0/1232HP (+50% AT, -20% cel. fizycznych ataków)



Niniejszym mam zaszczyt ogłosić, iż finał zwycięża... Charizard! Wielkie gratulacje Fay! :3 Oczywiście równie gromkie brawa prosimy dla Vivann Malesci za zajęcie miejsca drugiego, a tym samym walkę do końca~

1 msc. - FAY
Nagroda: Wstążka Pokazów Pokemonów Smoczych + 2000$ + Heart Scale + Pokemon smoczy z 1 EM na 18lvl
Dratini
Imię: Dash

Poziom: 18
Typ:
Ewolucja: Dratini (30lvl) -> Dragonair (55lvl) -> Dragonite
Ataki: Mist (Egg Move), Wrap, Leer, Thunder Wave, Twister, Dragon Rage
Charakter i historia: Dash został znaleziony przez rybaka w wysokiej trzcinie, w którą musiał się wplątać i nie mógł z niej wydostać. Udało mu się to dopiero z pomocą rybaka, który zabrał Pokemona do centrum, gdyż miał na ciele kilka niegroźnych ran. Gdy stworek dochodził do siebie w lecznicy, zainteresował się nim kolekcjoner smoków i wkrótce wykupił go razem z Axew, a następnie sprzedał dwa razy drożej organizatorom pokazów. Ci oddali malucha w ręce Fay - zwyciężczyni Pokazów Pokemonów Smoczych. Dash ma bardzo energiczną naturę, uwielbia zdrową rywalizację, a nienawidzi ciągłego przebywaniu w kulce. Jest także żywym przykładem lojalności, gdyż potrafi przedkłada przyjaciół ponad własne pragnienia. Niestety jest również uparty, arogancki i zbyt pewny siebie, więc nie ma mowy o słuchaniu zdania innych, bo on wie wszystko najlepiej.
Umiejętność: Shed Skin - Po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma: ---

2 msc. - VIVANN MALESCI
Nagroda: 1500$ + Heart Scale + Pokemon smoczy z 1 EM na 10lvl
Wiem, że Axew ani jego ewolucje nie znalazły się w Twoim TOP5 smoków, ale trzy z nich były legendami, Hydreigon to dalsza ewolucja Deino, którego już posiadasz, a forma podstawowa Flygona nie ma typu smoczego, dlatego też wybrała Axew.
Axew
Imię: Apple

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Axew (38lvl) -> Fraxure (48lvl) -> Haxorus
Ataki: Endeavor (Egg Move), Scratch, Leer, Assurance, Dragon Rage
Charakter i historia: Axew została znaleziona przez farmera w jego spiżarni, gdzie dobierała się do słoików z suszonymi jabłkami, stąd imię Apple nadane jej przez farmera. Mężczyzna nie znał się na Pokemonach, więc wolała zabrać małą do centrum, by tam Siostra Joy sprawdziła, czy nic jej nie jest. Na szczęście okazało się, że nie oprócz lekkiej nadwagi. Gdy samiczka spalała zbędne kilogramy w lecznicy, zainteresował się nią kolekcjoner smoków i wkrótce wykupił ją razem z Dratini, a następnie sprzedał dwa razy drożej organizatorom pokazów. Ci oddali malucha w ręce Viviann - zdobywczyni drugiego miejsca w Pokazach Pokemonów Smoczych. Najważniejszą cechą tego Pokemona jest nic innego jak lenistwo. Mogłaby całymi dniami zbijać bąki, a najchętniej spędziłaby większość swojego życia w ciepłej chatce przy kominku, wcinając z apetytem przetwory jabłkowe. Świetnie zna się na kuchni, jest bardzo uczciwa i brzydzi się kłamstwem.
Umiejętność: Unnerve - Sprawia, że przeciwnik jest zdenerwowany, co powstrzymuje go od jedzenia trzymanych Berry.
Trzyma: ---

3 msc. - GWEN BROWN
Nagroda: 1000$ + Heart Scale + jajko Pokemona smoczego z 1 TM i 0% szansy na shiny
Jajko Carbite z Dragon Claw (dałam losowy TM, bo ten stworek nie ma żadnych EM)



Następnych pokazów spodziewać się możecie jak zwykle za ok. dwa miesiące, czyli w lutym ^^
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.