Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2015-11-15, 09:14
08.11.2015 - 14.11.2015
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-09, 19:32   

Ja:
Bierę. Za prawdę powiadam wam- to jest to. Spojrzałam na małą, aby wybadać jej reakcję na mnie. Potem powolutku kucam, coby nieco "zmaleć" i z lekkim uśmiechem tako rzeczę:
- Witaj. Jestem Gwen. Wyglądasz bardzo sympatycznie, może mogłabym tu sobie troszkę z tobą posiedzieć? Nie bój się, nie jestem groźna
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 
FIRST OF ALL, BITCH...

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Wysłany: 2015-11-09, 19:46   

 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-09, 19:46   

No to trudno. Idę dalej.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-10, 07:31   

Gwen Brown: Ralts spojrzała na ciebie, uważnie ci się przyglądając. Widocznie uznała, że nie stanowisz dla niej zagrożenia, ponieważ kiwnęła łebkiem, pozwalając ci tym samym na zostanie w jej pobliżu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-10, 19:19   

Księciu Przykro mnie bardzo, ale w tej strefie nie możesz już łapać pokemonów. Chyba, że chcesz się tak "poszlajać" z bidy i nierozumu ;P

Ja:
Na razie jest zacnie- Ralts jest spokojna, nie ucieka, może będzie dobrze. Zważywszy na fakt, że średnio chciało mi się odwiedzać kolejną Strefę, wolałam nie dopuścić do niepowodzenia. Ale jak wyjdzie okaże się w praniu.
- Cieszę się, że nie boisz się mnie za bardzo. Może jesteś głodna? Mam tu trochę karmy, możesz się częstować. Chociaż, może żebyś nie czuła się zbyt przytłoczona moją bliskością położę ci ją kawałek ode mnie zgoda? Możesz brać ile chcesz
Jak powiedziałam tak też zrobiłam- położyłam otwartą (i nieco wysypałam na ziemię) karmę, a sama odeszłam kawałeczek do tyłu.
- Chyba w Safari nie ma zbyt wiele innych Raltsów, prawda? Jak dotąd spotkałam tylko ciebie. Nie czujesz się tu trochę samotna?- zagaiłam, ot tak.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-10, 20:34   

Gwen Brown: Ralts podniosła sobie z ziemi kilka chrupek, które następnie dokładnie wyczyściła łapkami i obchuchała, po czym zaczęła skubać granulki karmy. Na pytanie odnośnie samotności wzruszył tylko ramionami chyba niezbyt tym przyjęta.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-11-11, 14:27   

Ucieszyłam się widząc, że wąż jest nawet całkiem spokojny. Jedyne co to był bardzo ciekawski. Tak przynajmniej mogło mi się wydawać, skoro zaczął mnie tak okrążać.. Może też po prostu lubił zachowywać ostrożność?
- Nie masz się o co martwić. - powiedziałam do Sevipera. - Nic ci nie zrobię.. Ba! Jak takiego słodkiego węża można by było skrzywdzić? - dodałam zaraz.
- Jesteś na prawdę uroczy.. I widzisz.. Bardzo lubię takie stworzenia jak ty. Może zechciałbyś się do mnie przyłączyć? - spytałam. - Tutaj w Safari musi ci się bardzo, a to bardzo nudzić. A ja mogłabym pokazać ci jakieś ciekawe miejsca poza ogrodzeniem. - po tych słowach zamilkłam, by stwór mógł sobie to wszystko przemyśleć, a sama w między czasie jedynie obserwowałam jego poczynania. Miałam nadzieję, że moje słowa go jakoś zachęcą..
_________________



 
  : :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-11, 15:02   

Kuroiyuuki: Seviper machnął łbem dość wyraźnie zniesmaczony, kiedy nazwałaś go uroczym. Chyba nie lubił być tak określany- wszak to groźny gad. Tymczasem poruszyłaś kwestię opuszczenia Safari. Wąż wydawał się zainteresowany. Patrzył na ciebie wyczekująco, oczekując najpewniej, abyś rozwinęła myśl.

Ja:
Jak na razie dobrze jest. Kontakt nawiązany, Ralts wcina karmę- aby tylko czegoś nie pochrzanić i będzie git.
- Ach, czyli mam tutaj młodą indywidualistkę. To dobrze. W tym wielkim świecie trzeba umieć samemu o siebie zadbać. Samodzielność nigdy nie jest niczym złym. Podziwiam takie stworki, wiesz? Takie, które nie dają sobie w kaszę dmuchać, dla których czarne to czarne, a białe jest białe. Mają jasny cel i do niego dążą. Tak, zdecydowanie takie coś mi imponuje... Właściwie to nawet miałabym dla ciebie pewną propozycję- chciałabyś posłuchać?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-11, 15:24   

Gwen Brown: Ralts spodobało się to co mówisz, dlatego przytaknęła na pytanie, czy chciałaby wysłuchać propozycji, jaką dla niej masz.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-11, 16:06   

Ja:
No to teraz wóz albo przewóz...
- Ha, podoba mi się twoje nastawienie. Widzisz, bo ja nie szwendam się tutaj tak całkiem bez przyczyny. Poszukuję tutaj nowych członków do mojej drużyny. Ale po kolei. Ogólnie jestem trenerką pokemonów, co to się szlaja po świecie razem se swoją gromadką podopiecznych. Aktualnie podróżuję sobie po moim rodzinnym regionie Kanto, ale tylko patrzeć jak siądę w samolot i polecę gdzieś dalej. Bo świat jest wielki. Ogromelny. A także niesamowicie urodziwy i pełen czy to rozmaitych pokemonów, czy też ludzi maści wszelkiej. Generalnie jako trenerka, z pomocą pokemonów zbieram odznaki w salach liderów. Ostatnio zdobyłam ostatnią odznakę z Kanto. Zobacz, to takie małe metalowe znaczki- niby nic, ale są wyznacznikiem siły lub sprytu moich podopiecznych. Ale bierzemy udział nie tylko w walkach. Czasem startujemy w pokazach, wyścigach, ringo... Jest cała masa różnych sportów i aktywności, tak że bez problemu można znaleźć coś dla siebie. Poza tym- co jest niejako moją funkcją- pomagam moim podopiecznym zdobywać doświadczenie i rosnąć w siłę. A czasem nawet przechodzić kolejne ewolucje. Generalnie kocham pokemony i każdego członka mojej drużyny traktuję jednakowo. Dbam o nich, karmię, daję schronienie i pomagam spełniać marzenia... W zamian dostaję od nich pomoc kiedy sama nie mogę sobie z czymś poradzić oraz solidną porcję towarzystwa i przyjaźni. Bo ja nie traktuję swoich podopiecznych jak jakieś sługi czy podrzędne istoty. Jesteśmy przyjaciółmi, ba- rodziną! I właśnie tu dochodzimy do ciebie, moja droga. Chciałabym ci zaproponować dołączenie do mnie i mojej drużyny. Możliwość wyrwania się z tego miejsca, zobaczenia świata i nabycia doświadczenia. Tkwiąc w tym miejscu nie osiągniesz zbyt dużo, natomiast świat poza ogrodzeniem daje całą masę możliwości. Widzę, że jesteś ambitna i masz ogromny potencjał- może więc to jest okazja, abyś mogła się rozwinąć? Przemyśl to. Nie zamierzam cię zmuszać. Tu chodzi o twoje życie, więc i decyzja musi być tylko i wyłącznie twoja. Jakakolwiek by nie była, przyjmę ją i zrozumiem. Gdybyś zechciała jednak do mnie dołączyć... Tutaj mam taką kulkę. To Safariball, taki przenośny domek dla pokemonów. Wystarczy, że dotniesz tego przycisku, o tutaj i oficjalnie staniesz się członkiem mojej drużyny. Ale nie ma pośpiechu, możesz zastanawiać się do woli, a jeśli masz jakieś pytania czy wątpliwości chętnie je rozwieję.
Na koniec położyłam przed nią wspomnianego balla i czekam na jej reakcję.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-11, 18:43   

Gwen Brown: Ralts po wysłuchaniu tego, co masz jej do powiedzenia, dotknęła kulki. Czerwone światło "wessało" Pokemona do środka. Gratulacje!
Co do skanu: napisz w charakterze, że Ralts jest bardzo samodzielna, nie ufa innym i przyzwyczaiła się oraz polubiła samotność, ponieważ w towarzystwie od razu zaczynała się przechwalać i wymądrzać, stąd brak u niej przyjaciół czy znajomych. Uważa, że na wszystko zapracować może jedynie pracą własnych łapek. Nie lubi, gdy ktoś się nad nią lituje lub stara się jej w czymś pomóc (taka Zosia Samosia).
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-12, 21:01   

Oki doki czas ruszać. Teren całkiem fajny jak na mój gust, trzymając w torbie Safariball'e, natomiast w ręce miałam woreczek z karmą. Nie miałam konkretnego pokemona na celu, postanowiłam zdać się na los. Chodziłam i bardzo uważnie oglądałam teren, szukając za kamieniami...trawą i ogólnie sprawdzałam każdy element otoczenia.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-13, 12:57   

Viviann Malesci Co powiesz na samiczkę Slugmy na 13lvl?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-13, 16:16   

O no proszę! Tego się nie spodziewałam. Jednak czułam że to nie to, może więc wyznaczę sobie cel? Skoro moja larv jest już ognista i robacza to może spróbuje złapać jakiegoś innego typa? W sumie niezły plan narodził mi się w głowie. Jak pomyślałam, tak też zrobiłam, ominęłam cicho pokemona zostawiając go w swoim naturalnym domku. Ruszyłam dalej uważnie się rozglądając dookoła.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-13, 17:37   

Viviann Malesci Idziesz, idziesz aż tu nagle zaszeleściły liście i z krzaków... wypełzł wonsz. Ale nie byle jaki wonsz- toż to najprawdziwszy Seviper, dorodne samczysko na 15lvl.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-13, 18:29   

//jeeej dzięki za wonsza ^^ Teraz próbować go schwytać :yes: //

Zatrzymałam się przed wężem i... poczułam. Tak! Bingo! To jest to, jak nic. Pytanie tylko czy on zechce się ze mną zakolegować. Dołączy do mnie? No cóż, raz kozia śmierć! - Hej...- powiedziałam łagodnym tonem, jednak nie zbliżałam się. Kucnęłam, usiadłam na kolanach aby nie być jakimś kolosem dla pokemona. Pokazałam mu lekko woreczek z jedzeniem - Ty pewnie jesteś Seviper, prawda? Masz naprawdę wspaniałe łuski... Pozwolisz mi na chwilę z tobą posiedzieć i poobserwować cię? Nie chcę ci zrobić nic złego... masz słowo biedronki- Lekki uśmiech, rozluźnione ciało, spokojne spojrzenie i przyjazna postawa. Jak pójdzie dobrze to go poczęstuję karmą... A co tam podsunęłam teraz mu jedzonko niech je.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2015-11-13, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.