Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-12-11, 14:57
~Przygoda Dantego
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-08, 02:00   

- Mira, cicho - Odrzekłem, spoglądając na nią kątem oka. Jednocześnie spojrzałem na Headcraba - Ty dziś raczej przyjacielu nie zawalczysz, chociaż kto wie - Dodałem. Wówczas spojrzałem na Bolt - Dobra chłopie, pamiętaj... To nie dom - Dodałem przypominając mu że teraz nie trzeba zabijać by przeżyć. Po wejściu do środka delikatnym ruchem oczu rozejrzałem się w każdą stronę, no tak z tego co Mira opowiadała to każdy z liderów dekoruje salę według swoich zainteresowań. W sumie dosyć przewidywalna sala dla archeologa. - Spokojnie Roark, to długo mi raczej nie zajmie... - Stwierdziłem innym głosem. Nie był to już pogodny, żartobliwy głos zawadiaki. O nie, był to głos szorstki, zapadający w pamięć. Można by rzec głos człowieka który widział śmierć tak często że przestało go to ruszać, człowieka który bez problemu zabił by kogoś gdy zajdzie taka potrzeba, człowieka który przeżył już niemal wszystko - Bolt, zaczynamy zabawę - Rzekłem podnosząc oczy wprost na oczy Roarka. W oczach miałem coś czego nie widzi się na co dzień, było to doświadczenie z pola bitwy. Coś, czego wiele osób zazdrości, coś co ma w oku Lt. Surge. - Tylko się nie wystrasz... Miro - Zakończyłem to patrząc wprost na nią, sprawne oko dało by radę dostrzec że w trakcie wypowiadania tych słów ostrze na plecach delikatnie wypuściło płomień z jelca, tak w ułamku sekundy...
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Fru-sru

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-11, 19:19   

 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-11, 19:19   


Lider sali uśmiechnął się wyraźnie z czegoś rozbawiony. Co go tak jednak bawiło nie wiedziałeś. Twoja towarzyszka, zabijając was obojga wzrokiem, ruszyła o dziwo w milczeniu za wami. Jednak doskonale widziałeś, że jakby mogła to by wybuchła i was też by najchętniej wybuchła. Po chwili Mira znalazła się na widowni a ty stałeś naprzeciwko lidera sali. Teren na jakim walczyliście wyróżniał się, cała ta sala z resztą. Pole walki było ubitą ziemią na której narysowano farbą szkielet jakiegoś wymarłego pokemona. Ogólnie cała hala była w kolorach brązu i lekkiej zieleni, taki typowy "archeologiczny" wystrój. Lider sali zaczekał aż wybierzesz pokemona (zapewne domyślał się iż wybierzesz Charmeleona) a potem on wybrał pokemona -Geodude wybieram cię! -
Potem pomachał ci ręką (hehe) i dodał - ZACZYNAJ Dante-
Kątem oka spokojnie mogłeś zauważyć jak twoja przyjaciółka się (nadal) czerwieni, pewnie jak skończycie to wybuchnie i nastąpi "ścinanie głów", lider jednak nie wyglądał aby patrzył na nią. Skupiał się na walce.


_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-12, 01:38   

Spojrzałem na Mirę wzrokiem którego nigdy nie widziała, dodatkowo spokojnie i chyba miła(heh) odparłem - Spokojnie Mira, kupie ci potem coś słodkiego na przeprosiny - A sam spojrzałem na Geodude, logiczne najpierw wybada sytuacje standardowym pokemonem. Rozejrzałem się po okolicy, sporo miejsc na ukrycie się przed atakami. - Dobra, Bolt zaczynamy zabawę. Nie przeceniajmy ich mają przewagę typu ale to nie wszystko. Nasza siłą jest co innego, zacznij łagodnie. Od razu po wejściu na arenę zastosuj Smokescreen w celu zmylenia przeciwnika a sam spróbuj ruszyć się tak w chmurze dymu by wyglądało że biegniesz z lewej strony a sam zaskocz go z prawej swoim Strength. Gdy przeciwnik odkryję gdzie się znajdujesz nie martw się, zapewne będzie starał się ciebie trafić jakimś atakiem typu Rock, wówczas gdy zacznie swój atak wyskocz przy pomocy Flamenthower'a w powietrze. W tej pozycji poczuj się jak byś był już Charizardem i poleć w dół używając na nim Brick Break. Ten atak jest jego piętą achillesową. Gdy przeciwnik oberwie bądź odskoczy strzel raz a celnie w podłoże Dragon Pulse. To spowoduje dość spore zamieszanie oraz jest szansa że jednocześnie podniesie dym/pył na arenie. Gdy przeciwnik będzie zaskoczony atakiem w arenę pobiegnij na niego i używając go jak osła wyskocz w powietrze stosując Growl. To ma szansę spowodować osłabienie się jego ataku na tyle by była szansa na ponowny celny atak zza jego pleców( o ile on je posiada) Kombinacją. Atakiem Strength złap go i zacznij miażdżyc w celu zmniejszenia jego mobilności a następnie rzuć nim w ziemię i dobij go głębiej przy użyciu podwójnego, na obu łapach Brick Break. - Odparłem, niektóre elementy tej taktyki brzmią nieco zbyt agresywnie, spojrzałem po tym na Mire czy przypadkiem nie była wystraszona tym że Bolt zamiast walczyć stara się bardziej zniszczyć/rozbić Geoduda. Stare przysłowie mówi co cię nie zabiję to cie wzmocni - Bolt, po wykonaniu ataków zastosuj ponownie Smokescreen w celu ukrycia się w dymie. Następnie nasłuchuj jego ataków i wykonywaj uniki w razie potencjalnego ataku. Geodude swoje waży, a jego poruszanie się to bardziej szuranie bądź intensywnie stawianie rąk na ziemi. Napewno usłyszysz, w razie potrzby kontruj ataki Dragon Pulse - Dodałem, potem znów spojrzałem na Mirę a kątem oka obserwowałem walkę. Nie chciałem przegrać, jakkolwiek zależy mi na niej i robię to tylko po to by zmęczyć Roarka by Ona sama miała łatwiej, znając życie i tak tego nie zauważy.
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-12, 23:59   


Geodude widać był w bardzo bojowym nastroju, tak samo jak twój Charmeleon. Bitwa (albo trening jak kto woli) zaczął twój pokemon od zasłony dymnej, która bardzo dobrze zadziałała bo przeciwnik nawet się nie skapnął kiedy nic nie widział. On jednak w odpowiedzi szybko zastosował Rollout tak szybko, iż twój podopieczny nie zdążył się wybić za pomocą Flamethrower w powietrze i został odrzucony w twoją stronę. Tajemnicą pozostaje, jak w tym dymie przeciwnik odnalazł swojego rywala. Kolejny atak Charmeleona o dziwo chybił! Geodude odskoczył na swoich silnych łapskach i zaatakował Rock Polish, co poskutkowało poturbowaniem smoka. Pokemony zaryczały na siebie a Charmeleon miał najpewniej ochotę zabić wroga, widziałeś to doskonale jednak jeszcze się powstrzymywał. Zrobienie sobie osła z pokemona lidera nie było możliwe, tak więc Charmeleon odruchowo zrobił unik kiedy Geodude zaatakował Tackle. Unik był udany, jednak twój smok chybił ponownie z następnymi dwoma atakami. Tak samo jak ataki Geodude chybiły, ognistołuski wykazał się teraz dobrą zwinnością. Póki co oba pokemony jeszcze się trzymały, widać było że Geodude jest zmęczony ale tak samo Botl. Ten smok jednak nie dał po sobie poznać, i dumnie wypinał pierś czekając na kolejną twoją taktykę.

_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-13, 00:22   

Zamknąłem oczy i spojrzałem na to duszą(Wut?), Geodude nie chce się tak łatwo poddać więc trzeba nieco zmienić podejście. Jak to mawiają, jeśli Mahoment nie przyjdzie do góry, to góra przyjdzie do Mahometa. - Bolt, zmieniamy podejście o 180 stopni. Wyczekaj aż Roark wyda kolejne polecenie dla Geoduda. Wówczas szybko przejdź do Ofensywy używając Dragon Pulse by wyprowadzić go z równowagi. Musisz wyczuć idealny moment u przeciwnika, jak w trakcie woj... - Wstrzymałem się, wypowiedzenie tego słowa było by chyba zbyt ryzykowne w obecnej sytuacji - Ja w trakcie treningów. Gdy trafisz strzel następnie kolejnym Dragon Pulse prosto w sufit. Zapewne policzą to ekstra ale w ten sposób całkowicie przemodelujemy arenę. Postaraj się strzelić w taki sposób by zwalić ów sufit na jego głowę. Zabić go to nie zabije, ale zaskoczy i wystraszy. Mało kto stara się zadawać ataki w miarę śmiertelne. Jeśli sufit zwali się na jego łeb zastosuj pełną moc Flamenthower'a by przerobić to na coś w postaci jego więzienia. Wówczas skumuluj potężny Break Brick i szarżując na "sarkofag" Geoduda zniszcz tą powłokę trafiając go prosto w ciało. W efekcie twarda a raczej kamienna struktura tego pokemona sprawi że nie odniesie śmiertelnych obrażeń, ale jest dość spora szansą na wyłączenie go z dalszej rozgrywki. Jeśli natomiast taktyka więzienia się nie uda strzel ponownie Smokescreen'em i skryj się za jedną z nowo powstałych osłon. W ten oto sposób wyczekaj na jego najmniejsze poruszenie. Sam przeciwnik o ile przez dym zdołał jakoś nas trafić, tak ze zlokalizowaniem Cię za osłoną w dymie raczej tak łatwo mu nie pójdzie. W efekcie będziesz czaił się na niego niczym łowca na swoją ofiarę. Gdy usłyszysz zbliżanie się do ciebie bądź coś co możesz potraktować jako atak, zrób albo unik w przypadku zagrożenia wykryciem przez na przykład Rollout. Jeśli jednak będzie to odgłos zbliżania się przeciwnika do twojej pozycji szybko i zarazem cicho przejdź przez osłonę od drugiej strony i zaskocz go zza pleców Break Brickiem prosto w głowę. Jeśli spowodujesz u niego pękniecie w czaszce nie bierzemy za to odpowiedzialności. Podpisał umowę że naraża życie przez bycie pokemonem. Następnie szybko wybijesz go od siebie przy użyciu Strength w teren poza areną. Celuj w ścianę bądź trybuny. - Rzekłem, cóż żarty się skończyły. To jeden z trzech pokemonów Roarka, przed nami jeszcze Onix oraz Cranidos. Bolt może nie dać sobie z nimi tak łatwo rady. Headcrab niby jest gotów do walki, Headcrab to ostateczność. Jednocześnie spojrzałem do Kieszeni, siedem cukierków. To mogło by wspomóc Bolt'a ale jednocześnie jest to ryzykowne. Chyba że... Wówczas spojrzałem na Headcraba i dałem mu jednego Rare Candy. Sam spojrzałem na Mirę oraz kątem oka na pole bitwy. To będzie chyba decydująca runda.
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-16, 22:23   


Geodude wyglądał jakby coś kombinował, lider też był dziwnie zadowolony i stał z skrzyżowanymi na klatkę piersiową rękami. Jego pokemon ni jak chciał zaatakować, Charmeleon czekał w gotowości i czekał... ale się nie doczekał. Najwyraźniej postanowił zakończyć tą bezczynność i użył szybciej niż ty chciałeś ataku, wkładając to całą swoją złość. Pewnie chciał już załatwić tego ziemniaka. Wtedy ty usłyszałeś tylko głos Roarka
- Teraz!- Geodude w odpowiedzi użył Rollout i zmienił się w poruszający głaz bez rąk. Zaczął szybko otaczać twojego Charmandera, który użył ponownie Dragon Pulse ale postanowił nie celować w sufit a w Geodude. Chybił bo trudniej mu było celować w ruchomy cel takim atakiem. Kamienny pokemon z kolei wzniecił pył dookoła smoka który znikł ci z oczu. Potem usłyszałeś potężny huk i na chwilę coś cię powaliło na ziemię, zapewne tam w środku starły się dwa ataki (najpewniej miotacz płomieni i coś od Geodude) Dosłownie trzy sekundy potem, twój Charmeleon mignął ci przed oczyma wyrzucony jak z pocisku na ścianę za tobą. I to go powaliło, wydusił z siebie ciche "Char.." i więcej się nie poruszył bo był...
- Charmeleon jest niezdolny do walki, rundę wygrywa lider sali Roark- rozległ się głos zawsze obecnego sędziego
- Geodude świetnie- padły słowa lidera - Walczymy dalej? Masz inne pokemony?- zapewne myślał, że masz jeszcze inne poki. A lider miał naprawdę świetny plan walki trzeba było przyznać. Czyżby już kiedyś stoczył podobną walkę?
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-17, 00:32   

Spojrzałem na HeadCrab'a - Dalej mały - Odparłem pewny siebie. Może HeadCrab był dość nie duży, a na ziemi żył od ledwo godziny - HeadCrab Zacznij od Harden! Następnie przejdź do szybkiej ofensywy zbliżając się do przeciwnika. Gdy będziesz nie daleko wyczekaj na odpowiedni moment stosując celnie wymierzony Absorb. Sam w razie potrzeby się wyleczysz a Geodude raczej odczuje to dość na swojej skórze. Jesteś mały, ale pamiętaj że to nie wszystko. W ten sposób zyskasz doświadczenie oraz siłę do walk. Mimo że ma nad tobą przewagę typu ty masz sam z siebie wytrzymałość. Gdyby próbował zastosować na tobie jakikolwiek atak zastosuj ponownie Harden. To znacznie zmniejszy obrażenia, a następnie uczep się jego głowy/pieści i połącz Scratch z Absorb - Odrzekłem oczekując rezultatu. Zastanawiałem się nad tym jak Bolt zdołał przegrać, albo Roark wiedział bądź miał możliwość słyszenia mnie albo widział gdzie znajduje się mój Pokemon pomyślałem jednocześnie kątem oka rozglądając się po okolicy. Co ciekawsze wiedziałem że Roark nie jest wymagającym rywalem wiec albo Bolt ma problem ze swoim nowym ciałem albo coś mi tu nie gra.

--------
5 ataków na turę potem będzie boleć, i to bardzo
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-18, 20:23   

//dzięki za PW, nie będę się bawić w te unieważnianie postów... Po prostu następny razem uważniej przestudiuję ataki pokemonów ;)//

Geodude był zmęczony walką co było widać, tak więc on na początku zwiększył swoją szybkość dla uników, jednak odczuł działanie Hardena. Odpowiedział twojemu pokemonowi Mud Sport który zepsuł ofensywę i uniemożliwił użycia Absorb'a. Kolejne Harden z twojej strony, Geodude użył Tackle jednak twój pokemon skutecznie go wyminął! "Krabowi" udało się zwinnie uczepić głowy Geodude i połączyć dwa ataki, co powaliło kamiennego pokemona na ziemię. Lider sali tylko coś wymruczał pod nosem "powrót" a potem przywołał... chyba największy koszmar dla twojego pokemona. Dosłownie i w przenośni - Onix teraz ty!- Wielki pokemon wyskoczył z balla i wydał z siebie potężny okrzyk, coś na kształt "Buoh!"
Na początek to on zaatakował błotem, celując "krabowi" między oczy aby go tymczasowo oślepić. Kolejnym ruchem od Onixa po uniku miał być Rock Tomb, miał atakować z dwóch storn aby trudniej było wykonać ruch/kontratak. Kolejnym dość prostym atakiem był Tackle po uprzednim podsunięciu się do twojego pokemona i ponownie Rock Tomb.
W międzyczasie Charmeleon wstał i podszedł do ciebie od tyłu, lekko ciągnąc cię za twoje ubranie i dumnie się wypinając. Wygląda na zadowolonego a Kabuto rzucił tylko spojrzenie pełne... kpiny? Może...
Onix- 100%
Kabuto- 93% (zmęczony)

Aha no i +0,5 lvl dla twojego Charmeleona za walkę!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-18, 20:35   

- Headcrab, jesteś niewielki, to nasza przewaga. Zbliż się do Onixa i uczep się go tak by cię nie zdołał zauważyć. Wówczas zastosuj Absorb, jako że onix nie kocha ataków Grass to zaboli go bardziej niz ciebie. A i jednocześnie trochę cię wzmocni. - Odparłem patrząc na wielkość Onixa - Przesuń się wzdłuż jego ciała ku głowie. Gdy bedziesz się tam znajdować "wtop" się w niego niczym kleszcz. Na start zastosuj Harden w celu wzmocnienia swojej Defensywy a następnie ponownie potraktuj go Absorb'em. Jeśli bedzie stał się ciebie zrzucić trzymaj się do czasu az będzie chciał się sam walnąć. Wówczas przejdź na inną pozycje i ponów Harden. Gdy będziesz gotów usiądź na głowie, albo chociaz spróbuj i zastosuj Ponownie Absorb. Nawet jeśli cię zrani to jakkolwiek się uzdrowisz a jego jak mówiłem będzie to bardziej boleć - Dodałem czekając co z tego wyjdzie.

------------
A kabuto nie dostał nagrody>? xD
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-22, 15:07   


Kabuto zbliżył się do Onixa ale to wystawiło go na atak błotem, Onix trafił go więc twój pokemon nie dał rady zaatakować Absorb. Kabuto zaczął panikować i desperacko chciał oczyścić się z błota, przez co zajął się tą czynnością a nie walką. A pokemon lidera wykorzystał to i celnie zaatakował Rock Tomb, więżąc twojego pokemona który w tej chwili odzyskał widoczność. Dodał do tego Tackle, zbliżając się szybko do pokemona, Kabuto użył Harden zwiększając swoją obronę. Dzięki temu nie oberwał aż z taką siłą ale na pewno to poczuł. Kiedy twój niedoświadczony pokemon się podniósł, ponownie się wzmocnił używając Absorb. Kabuto podbiegł ponownie do Onixa, ten chciał zaatakować go ponownie Rock Tomb ale małemu udało się wyminąć atak i wskoczyć na potężnego pokemona, traktując go Absorb zabierając kamiennemu trochę HP. Niewątpliwie nie było to przyjemne dla Onixa, który aż się przewrócił, nieszczęśliwie przewracając się na twojego pokemona, który zbyt mocno wczepił się w kamienną strukturę pokemona lidera i miał problem z wydostaniem się. Kiedy Onix się podniósł, Kabuto ledwo zipiał ale wrócił jakoś na swoją pozycję.


Kabuto- 41 %
Onix- 50%

//dobra dodaj sobie jeszcze 1 lvl dla Charmeleona i Kabuto ;p //
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-22, 20:16   

- HeadCrab! Wystarczy! - Odparłem dając znać pokemonowi by się wycofał - No nieźle Roark, ale teraz pokaże ci coś... Co mocno zaskoczy twoje oczy, Mira, wybacz że ci o nim nie powiedziałem.... X Mark! - Wrzasnąłem wypuszczając Metanga. Pokemon był moim towarzyszem od jakiegoś czasu, ale nie pokazywałem go Mirze. Wiedziałem że widok Semi-Legend shiny może spowodować u niej szok, złość oraz chec zabicia mojej skromnej osoby - X Mark! Zacznijmy od Take Down! To Mocno zaskoczy Onixa, sam twój wygląd spowoduje u niego szok. Roark pewnie tez będzie grubo zaskoczony. Następnie wyczekuj aż przeciwnik będzie się zbliżał i zasotsuj Confusion! Onix mocno oberwie po mózgu i jest szansa że zostanie skonfundowany. Wówczas odskocz w bok i potraktuj go naszymi Metal Claw. To sprawi u niego mocne zaskoczenie a jednocześnie sprawi że zacznie płakać z bólu. Twój Typ stalowy będzie cię dobrze chronił przed jego atakami. Gdyby onix jednak czuł się zbyt pewnie siebie Przytul go pnownie Confusion - Rzekłęm, wiedziałem że mam teraz dość spora przewagę, nie mówiąc o elemencie zaskoczenia. Mógł się spodziewać wszystkiego ale nie Metanga, w tym SHiny
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-23, 00:01   

Lider na twoją "pochwałę" uśmiechnął się tylko i powiedział - Dzięki, ty też nieźle walczysz!
Roark zrobił duże oczy, widząc twojego pokemona. No, to naprawdę godne uwagi a nawet jego Onix pewnie się zdziwił ale miał "kamienną minę"
Metang był wyraźnie bojowo nastawiony na walkę, twoja towarzyszka już totalnie nie potrafiła usiedzieć w miejscu i dymiło je prawie z uszu a z nosa buchał ogień jak u smoka. Lepiej jednak skupić się na walce, szala wygranej przechyliła się teraz na twoją stronę. Pierwszym ruchem twojego pokemona był Take Down na który Onix odpowiedział połączeniem dwa razy Rock Throw. Twój pokemon jednak pokazał, że tak łatwo się nie podda i rozbił kamienie przy okazji dotarł do Onixa i uderzył go silnie. Pewnie zabolało, pokemon jęknął i użył Rage ale atak psychiczny powstrzymał i wykończył totalnie Onixa. Lider cmoknął pod nosem i schował pokemona do balla, przywołując jednocześnie ostatniego pokemona- Cranidosa.
- Teraz będzie ci trudniej, dobrze trenowałem z moim Cranidosem. Dajemy z siebie 200 procent!- Dino-pok tupnął swoja nogą, jakby podpuszczając twojego Metanga.


Kabuto + 2,5 lvl za walkę (bo mi sie podobała xD)
Metang - 94 % (lekko zmęczony) (levle pod koniec walki)
Onix- 5% (wyeliminowany)
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-23, 22:49   

- Heh Chciał byś - Odparłem, cofnął co prada poka przed pełnym pokonaniem ale to nic. - X Mark, Cranidos stara się ciebie podpuścić ale to nic wielkiego. Masz znacznie większa przewagę nad nim. Na start zostosuj Confusion, to nieco zamota mu w głowię. Gdy będziesz gotowy przygotuj się do zaatakowania go Metal Claw. To zrani go bardziej niż ciebie. Twoja wytrzymałość sprawi że ciężko mu będzie cie powstrzymać. Gdyby starał się zaatakować cię jakimś atakiem zastosuj Confusion by wybić mu to z głowy. Gdy będziesz gotowy zacznij szybką szarże nia niego przy użycie Take Down. Gdy wówczas zbliżysz sie do niego, złap go i zacznij drapać go przy użyciu Metal Claw.
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-24, 22:21   

Cranidos tupał i fikał, uderzając powietrze swoją gruba czaszką. Najwyraźniej nie zamierzał przestawać a twój pokemon tylko coś warczał pod nosem, o ile tak to można nazwać. X Mark użył Confusion chcąc namieszać w głowie rywala, jednak Cranidos znalazł się przy nim błyskawicznie i nasypał mu piachu w oczy zaraz jak tylko Roark usłyszał twoją komendę. To spowodowało, że dino-pok zdezorientował rywala i nie ucierpiał psychicznie a jego głowa była cała i zdrowa. Usłyszałeś lekkie "hehe" od lidera sali. Mały Cranidos był bardzo szybki! Dino połączył Focus Energy i Pursuit którym potraktował Metanga od spodu. Metal Claw wyglądało tak, że twój pok gonił po całej arenie dinozaura i koniec końców trafił go raz
~Cran..doos!~ krzyknął pok lidera który odleciał na sąsiednią ścianę. I wydawałby się, że to wszystko ale Cranidos się podniósł i użył Leer aby osłabić obronę twojego pokemona.Tym razem Confusion zadziałał i dino-pok przewrócił się na ziemię. Ale znowu podskoczył w górę, używając Pursuit który zderzył się z szarżą twojego pokemona. Nastąpiła eksplozja energii w której oberwały oby dwa pokemony. X Mark próbował złapać Cranidosa ale ten znowu mu umknął a więc nici z Metal Claw. Mało tego, dinek ponownie wykazał się szybkością i uderzył zza pleców ponownie Pursuit. Twój podopieczny wylądował na ziemi...Bitwa jednak toczy się dalej!

Metang- 63%
Cranidos- 57 %
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-24, 22:44   

- X Mark, spokojnie, to kwestia czasu. My mamy dość spora defensywę, on nie aż tak bardzo. Wyczekuj odpowiedniego momentu, wówczas gdy będziesz gotów wyprowadź Metal Claw prosto pod szczękę Cranidosa. Gdy to zrobisz szybko przejdź do Confusion. To namota mu teraz w głowię dzięki czemu uzyskasz idealną chwile by móc złapać go i trzymając go przed sobą zastosować szarżę wraz z Take Down prosto w ścianę. Zastosujesz tak Cranidosa jak poduszkę powietrzną. Następnie wbij szpony prosto w niego uzywając Metal Claw a następnie odskocz. Bądź gotów, bo jeśli będzie chciał znów przejść do ataku przygotuj na niego Take Down - Odparłem, jest szansa że to sprawi jego marny koniec, ale kto wie?
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.