Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Ku Nieznanemu +18
Autor Wiadomość
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-24, 22:21   

Skanuję szybko Charmeleona. Na pewno mu się zmienił charakter przez ewolucję. Tego mogę być pewna i koniec z siedzeniem na ramieniu niestety. -Chaos nie poddajemy się. Unikaj jego taranu jak to tylko możliwe i cały czas Ember z dystansu. Jeśli jednak cię do ciebie zbliży złap go za głowę i Ember prosto w jego twarz i Sctrach. Na pewno go to zaboli. Po tym walnij go ogonem i Growl. Postaramy sie go osłabić w przerwach między atakami.
_________________
KP
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-25, 22:48   

 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-25, 22:48   

"Cóż, stało to czego mógł obawiać się każdy. Stal się maszynką do walki która chce wygrywać. Dodatkowo przez wzmocnienie ma dość chaotyczne odruchy w walce co czasem moze utrudnić walkę"
Wyglądało na to że teraz będzie chyba źle, nagle do sali wbiegł jakiś naukowiec ROARK! ETERNIA! ONA JEST ZNISZCZONA! - Wrzasnął a on jak i pokemon się odwrócił a Chaos się wnerwił i wówczas olał twoje komendy i zmasakrował rywala szybkimi atakami. Cóż, wygrałaś przez rozkojarzenia liczy się! Roark włączył Ekran a tam 70% miasta w ruinie... Dodatkowo pokazują jakieś kieskie nagrania... Dostrzegłaś czerwone Skrzydła... Widziałaś je już i Ojca Eda... Ale to nie on za młody....

Chaos 3lv
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-25, 23:13   

Ucieszyłam się z wygranej, ale nie z tego, ze Chaos olał to co mówiłam. Podeszłam do Chaosa i pochwaliłam go za walkę. Popatrzyłam po tym na ekran. To nie jest ojciec Eda... Czyżby kolejny jego syn, który ma jego moce? To możliwe bo pamiętałam jak Ed mi o tym wszystkim mówił. -Co tam się stało do cholery? Zapytałam. No to chyba druga odznaka poczeka dopóki miasto się nie ogarnie. Po chwili podchodzę do Roarka. -Dziękuję za walkę Roark. Odznaka moja jak rozumiem.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-26, 20:54   

Po wyjściu z sali(wpisz se kase za win, atak, odznakę) zobaczyłaś w na jakimś telebimie wywiad z kimś kto ni cholerę nie wyglądał na ojca Eda. Patrzyłaś chwilę "Nie, nie jestem Ginjiką... Nie mam zamiaru nikogo ranić... Od trzech prawie czterech lat jestem w regionach Ligi, a raczej w waszym świecie... Ale to kiedy indziej, Nazywam Się Dante Aligieri, na próżno wam szukać informacji o mnie, gdyż nie istnieje w tym świecie. To co działo się tamtej nocy jest spowodowane nie tyle co mną a Darkai'em. " Cóż, inny wymiar? Ale w takim razie skoro on jest z innego wymiaru to... Czy jego odpowiednikiem jest... Ed? A może jego ojciec?
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-26, 21:00   

Słuchałam tego uważnie. Inny wymiar co? Interesujące. Odpowiedniki mogą być dwa, ale bardziej bym stawiała na Ojca Eda. Idę do pokemon center uleczyć pokemony i trzeba będzie kierować się do Eterny mimo iż została z niego ruina. -I jak Shiva? Wiesz już jak mniej więcej wygląda walka wiec mam nadzieje, ze nie boisz się za bardzo. Zapytałam wilczycę idąc do budynku. Oddaje Chaosa i Neo do leczenia. Czekając na koniec leczenia idę do stołówki i kupuje dwa kotleciki dla Shivy. Tak jak obiecałam.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-26, 21:36   

Po załatwieniu tego co trzeba wyszłaś z PC i dostrzegłaś od cholery reporterów. Gdy spojrzałaś dostrzegłaś że stali wokół jakiegoś faceta - Spokojnie, wiemy o ów Dante Aligierim. Nie musicie się go obawiać gdyż Queen Industries obecnie pracuje nad urządzeniem mającym na celu powstrzymywać tego typu incydenty - Wówczas obok pojawił się Ed, dosłownie znikąd - Tak, od razu uprzedzę twoje pytanie słyszałem o nim. Nie jest on stąd jak mówił... Co ciekawsze Dante to imię technicznie mojego Pradziadka... - Dodał
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-26, 21:45   

Pokiwał głową. -Queen Industries? Co to za nazwa? Zapytałam Eda patrząc na tą masę
reporterów. -I mam mętlik w głowie. Dante powiedziała, ze jest z innej rzeczywistości więc to naprawdę był dziadek, ale w tamtej może być młody i trafił tutaj albo znowu tworze jakieś dziwne teorię. Jednak intrygowała mnie nazwa tej firmy czy co tam nosi ta nazwę.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-28, 23:52   

- Wątpię... Jeśli ten Dante ma coś z mojego dziadka poza klątwą w mieczu to cóż... Możemy się obawiać... - Dodał po czym udaliście się w kierunku niestety zniszczonej Eterny. W drodze dostrzegłaś w powietrzu statek Eda - Komandorze, jest problem Musimy lecieć do Azeroth - Odparł, chwila Azeroth... Azeroth... Gdzieś już słyszałaś tę nazwę - Niestety Jaraxxus i spółka starają się komunikować ze Żniwiarzami poprzez Mieszkańców Azeroth. Nie ma czasu - Odparł Garuss a ty zostałaś wręcz wciągnięta przez Eda na pokład.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-29, 09:33   

No to się dzieje nie ma co. I Azeroth już gdzieś słyszałam. Kojarzyłam to, ale nie mogłam sobie przypomnieć skąd. Nienawidzę tego uczucia. Eterna i Gardenia poczeka. Tak wiec znów wylądowałam na statku Eda. -Ed musze ci podziękować. Przez to, ze ulepszyłeś Chaosa to ewoluował mi w walce, ale kłopot w tym, że jego charakter już się zmienił na dobre. Powiedziałam kiedy była okazja i wypuściłam swoją grupkę z pokeballi. Niech mają trochę wolnego czasu. -Tylko nie rozwalić Edowi statku dobrze? Mówię zwłaszcza do Ciebie Chaos i do ciebie Neo.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-29, 23:54   

Dostrzegłaś że statek wzbił się w powietrze i błyskawicznie oddalał się od ziemi... Ciekawe, nie wiedziałaś że ziemia ma tak ogromną stacje kosmiczną . Po chwili dolecieliście do urządzenia - To jest Przekaźnik Masy to pozwala nam przemieszczać się w kosmosie bez problemowego lotu przez galaktyki - Po czym statek zbliżył się do ów urządzenia i skoczył w przestrzeń. Po chwili lecieliście a za oknem widziałas tylko coś jakby tunel... Po chwili wylecieliście - Obecnie jesteśmy jakieś miliony jak nie miliardy lat świetlnych od ziemi, powrót bez przekaźnika zajął by cóż, sporo czasu... - Dodał
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-03-01, 10:45   

Wysłuchałam Eda i byłam aż zdziwiona. Nie wiedziałam, że istnieje aż taka technologia. Mimo iż wiedziałam o żniwiarzach i Proteanach to i tak byłam w lekkim szoku. -Super. A kim jest ten cały Jaraxxus o którym jest mowa? O nim mi raczej nie mówiłeś. Przypomniały mi się słowa Garrusa. Zerknęłam tez na stworki czy nie rozrabiają. Miałam nadzieję, ze Chaos i Neo nie będą się bić przez różnice charakterów.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-01, 23:16   

- Jaraxxus, władca Płonącego legionu... Cóż swego czasu był nader popularny na YT.. .W sumie nie nadal jest popularny - Odparł po czym udał się na mostek a ty zostałaś sama, w oddali dostrzegłaś planetę. To prawdopodobnie jest właśnie ów Azeroth, ale dostrzegłaś ciekawostkę bo w pobliżu latała wielka kosmiczna skała wielkości 1/3 planety... Coś jak cały kontynent! Co to jest?!
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-03-01, 23:25   

-Coś w sumie kojarzyłam go z piosenką z YT. Czyli jednak wiem o kogo chodzi. Patrzyłam na planetę i na to co ją otaczało. Byłam bardzo ciekawa jakie istoty mieszkają na tej planecie. I ten wir pośrodku planety... Interesujące bardzo. W końcu odkleiłam się od okna i schowałam pokemony do balli oprócz Shivy. Wolałam by mi towarzyszyłam. Czułam się trochę lepiej przy niej. Bałam się trochę lądowania, ale przynajmniej coś się dzieje.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-03, 20:24   

Po chwili statek zaczął kierować się ku planecie a ty dostrzegłaś że nie było żadnych satelit, żadnych stacji kosmicznych nic. Po wleceniu na planetę statek wszedł w tryb maskowania. Lecieliście nad oceanem a ty wówczas dowiedziałaś się czemu pojazd jest w ukryciu. Dostrzegłaś statki.... Stare statki... Czy to oznacza że ta planeta jest... W średniowieczu? Ale jak? Po chwili dostrzegłaś ląd... Wylądowaliście w jakimś lesie - Dobra, zostań na statku nie czekaj na mnie - Odparł po czym Ed wyszedł ze statku
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-03-04, 09:50   

Patrzyłam na całą planetę i to co było niżej. Stare statki, żadnej technologi... Albo średniowiecze albo mają od cholery magii. We wszystko już uwierzę. Mimo to lubiłam takie klimaty. Jednak bardziej ciekawiło mnie jaka rasa mieszka na tej planecie. Kiedy wylądowaliśmy w lesie miałam już wychodzić, ale Ed mnie zatrzymał. -Co? Mam zostać? Nie po to leciałam tutaj by teraz siedzieć na dupie na twoim statku. Idę z tobą i już. O nie. Nie wymiga się teraz. Nie mam zamiaru się kisić na jego statku. Jak już jestem to chce chociaż trochę pomóc, a nie robić za balast.
_________________
KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.