Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Ku Nieznanemu +18
Autor Wiadomość
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-21, 23:16   

Nie wiedziałam o co chodzi Edowi z moim charmanderem, ale dałam mu lekko się bojąc. -A jak mu coś zrobisz to obiecuje, ze cała moja moc pójdzie w ciebie. Ostrzegłam go tylko. Po tym co się stało niedawno mogę się spodziewać wszystkiego. Co za tym idzie zaczęłam się tez chłopaka bać. Cały czas przed oczami mam go w masce. Bałam się teraz nie tylko o Siebie i moich przyjaciół, ale też o niego. Nie wiedziałam co jeszcze się może zdarzyć, ale ta maska... Nie mogę pozwolić by pojawiła się po raz drugi.
_________________
KP
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-24, 22:04   

 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-24, 22:04   

Wziął Ball i włożył do jakiegoś podajnika przy ów Leviatanie - A teraz - Odparł kopiąc komputer - RÓB swoje! - Wrzasnął, Leviatan tylko burknął. Cóż, śmieszne bo to komputer a raczej jakas inteligencja po czym przez ball przeszły pioruny. Gdy oddał ci ów kulkę kazał ją jednoczesnie zeskanować z tego co zauważyłaś przybyło jej aż 4lv. Ale charakter też się zmienił(Dopisz "Po wzmocnieniu przez Laviatan'a stał się bardziej arogancki w trakcie walki. Gdy przegrywa wpada w szał niczym wkurzony hipopotam) - To ci powinno pomóc - Odparł Ed
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-25, 00:04   

Przyglądałam się temu co Ed robił i w końcu odebrałam od niego ball. -Mogę wiedzieć co zrobiłeś z Chaosem? Zapytałam go spokojnie, ale mogło się dać usłyszeć lekki niepokój. Wypuściłam swojego przyjaciela z Balla. Skoro jesteśmy na statku to mogę sobie na to pozwolić. Im też należy się wolne. Chaos raczej się nie zmienił. Tylko zachowanie. -Co to za maszyna i czemu ją kopnąłeś? Aż tak źle działa? Byłam ciekawska jak zawsze. Po za tym wolę dmuchać na zimne. Ed zmienił się przez te lata i ma technologię o której inni mogą pomarzyć. Złość mi całkiem przeszła, ale zastąpił to niepokój i lekki strach o niego.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-25, 16:37   

- To Leviatan... Żniwiarz, a raczej jego "mózg". Cóż, kopnąłem go by wiedział że ma zadziałać a nie się stawiać - Odparł wychodząc z pomieszczenia - Joker ląduj - Odparł po czym po chwili byliście nad ziemią tak z 10m - A teraz wyskakuj Mira bedę za tobą. Garrus zrób patrol po układzie w sprawdzeniu czy ta mała walka nie zwabiła jakiegoś żniwiarza - Odparł zeskakując za tobą. Po chwili statek odleciał a wy byliście w nie źle zniszczonym mieście... Ludzie a raczej straż i każda służba starała się opanować zniszczenia - Hmm Typowy poniedziałek - Skwitował Ed
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-25, 21:05   

Zrozumiałam o co mu chodziło. Kiedy wylądowali zeszłam i popatrzyłam na pobojowisko. Zniszczenia były niezłe i znów przypomniała mi się maska, ale też i słowa, które wtedy powiedziałam. Spojrzałam na Eda. -Ed czy... Możemy pogadać w cztery oczy? Zapytałam patrząc na niego. Lekko sie denerwowałam mówiąc to. Miałam nadzieję, ze się zgodzi. Jednak to wtedy będzie najtrudniejsza część tej rozmowy. Jednak... Chciałam mu to powiedzieć.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-27, 17:25   

- Od razu ci powiem, nie wiem co sie stało. Jak to coś przejmuje kontrolę nie jestem sobą. Widzę te obrazy jak przez mgłę. - Odparł, chyba czuł że chciałaś z nim o tym porozmawiać. Jednak teraz jest dość patowa sytuacja. Ty wiesz co powiedziałaś, on nie. Czy zostajemy przy tym stanowisku czy jednak inaczej? - Chyba że chciałaś pogadać o Liderze czy czymś innym to tak mogę udzielić ci informacji - Dodał, cóż teraz decyzja należy do ciebie. Czy powiedzieć mu czy nie? Cholera ciężka decyzja.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-27, 17:34   

Wzdycham. -Nie to nie o liderze chciałam porozmawiać... Raczej... o tym co było i... Po prostu chodźmy na bok. Gdzieś gdzie możemy pogadać w 4 oczy i tyle. Zacinałam się co chwilę. Jednak to nie daje mi spokoju. Po za tym serce mi wali jak młotem przy nim. Po za tym jak już zaczęłam to skończę. Co do lidera to wiem, ze ma kamienne więc Mankey da sobie radę. Moge też dać Chaosa do walki. Zaczęłam odchodzić na bok szukając szybko wzrokiem miejsca gdzie można spokojnie porozmawiać. Denerwowałam się tym co ma nadejść.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-01, 17:56   

- Potem Mira, ty idź walczyć z liderem, Chaos jest już gotowy do walki a ja pójdę pomóc ludziom - Po czym odszedł od tak do miasta. Cóż, widać nie chce mu się obecnie gadać ale cóż. Sama tez chciałaś pokonać lidera wiec może teraz? Kto wie możliwe że wygrasz i Zyskasz pierwszą odznakę? Cóż, gorzej być nie będize niż obecnie. Nic ci to nie zaszkodzi a na pewno da rozeznanie czy dasz radę z kolejnymi liderami czy może lepiej dać sobie spokój.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-01, 22:15   

Wzdycham cicho i ruszam do lidera. Wypuszczam też Shivę z pokeballa by cały czas dreptała obok mnie. W sumie... nawet dobrze, że z nim nie gadałam bo chyba bym się pod ziemię zapadła. Ruszyłam w stronę budynku sali. -Shiva tera cię proszę o jedno. Będę walczyć z liderem. Masz stać grzecznie obok mnie dobrze? W przyszłości będziesz walczyć więc chce byś zobaczyła jak to wygląda. Jak będziesz grzeczna to kupię ci kotlecika dobrze? Po czym weszłam do sali i rozejrzałam się.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-06, 19:14   

Shiva pokiwała głowa i udała się za tobą. Jednocześnie dostałaś na swojego Pokenav'a wiadomość o następującej treści "Witaj, z tej strony Przywódca Inkwizycji, jesteś wybrany do powstrzymania nadchodzącej zagłady na ziemi. Twoje zdolności zostały wystawione na próbę przez naszych współpracowników. Twoim celem jest powstrzymanie trenerów współpracujących z naszym starym wrogiem Agalpem" - Poniżej jest tylko jedna Opcja... Akceptuj.... Shiva spojrzała z ciekawością.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-06, 19:19   

Przeczytałam wiadomość i jako iż nie maiłam innej opcji to zaakceptowałam. Curiosity kill the cat- jak to mówią. Ale chwila... Agalp coś mi mówi. Przeczytałam od tyłu... Plaga. No to pięknie. Mam walczyć z plagą. Spojrzałam na Shivę. -Coś czuję, że będzie ciekawie. W każdym razie będziemy musieli być czujni zaraz po walcę z liderem. Pogłaskałam ją po główce i weszłam do budynku rozglądając się za liderem. Sala kamienna więc najwięcej zrobi Neo. Chaos i może ma wyższy poziom, ale wątpię by udało mu się coś więcej zrobić. W każdym razie tak łatwo się nie dam. -Dzień Dobry. Jest tutaj może lider sali?
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-06, 20:00   

Roark odwrócił się - A witaj, tak zapraszam. Mam nadzieję ze nie masz nic do tego ze sala jest zdemolowana od kilku dni po walce z pewnym trenerem - Odparł, zaintrygowało cię to nawet. Jaki trener by tak uszkodził salę, pomijasz fakt nowego świetlika na suficie - A więc tak, ja używam trzech pokemonów ty też. Gotowa? - Odparł czekając na twoje przytaknięcie. Cóż, widać wszystko mu już jedno ale te zniszceznia było niezłe... Duża moc...
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-06, 21:03   

-Nie. Nie mam nic przeciwko. I tak jestem gotowa na walkę. 3 pokemony?! Tego nie było w umowie, ale muszę sobie dać radę. Sala była naprawdę pięknie zdemolowana. kto mógł narobić takich zniszczeń? Jedno było pewne. Miał ogromną moc. Poszłam na drugi koniec areny i położyłam rękę na pokeballu z mankeyem. Po chwili Mankey był na polu. Miałam nadzieję, że nie będę musiała dawać Shivę na pole walki albo Kuro.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-11, 02:28   

Lider na start wystawił swoje Onixa, cóż widać że zaczynał z grubej rury. Pokemon spojrzał gniewnie na twojego Mankeya i ryknął niczym oszalały dając znać że nie da pokonać się byle małpie - Wybacz, ma uraz że pokonał go mały robaczek - Dodał lider czekając aż sama wykonasz pierwszy ruch, w sumie to logiczne bo to wyzywający ma prawo do rozpoczęcia walki nie wyzwany. Zastanawiałaś się tylko, jak pokonać tego olbrzyma tak by Mankey nie ucierpiał zbyt mocno i był w stanie pokonać coś jeszcze.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-11, 12:29   

Patrzyłam na Onixa i Mankeya. Jest wysoki i silny, zaś Mankey może z łatwością się na niego wspiąć i jest szybki. To może być dobry sposób na pokonanie go. -Dobra Neo. Teraz możesz iść na całość i nie hamować się. Mamy przed sobą przeciwnika. Użyj teraz Leer i Focus Energy. Zacznij biec na Onixa. Skacz po kamieniach po arenie by trudniej było cię trafić. Kiedy będziesz blisko niego użyj Low kick. To go na pewno zaboli. Potem postaraj się na niego wspiąć. jesteś mały i szybki wiec dasz radę. Postaraj się wejść aż na jego pysk i użyj Strach prosto w oczy. Postaraj się nie spaść z niego gdy będzie się rzucał. Następnie zejdź z niego i jeszcze raz low kick.
_________________
KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.