Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Ku Nieznanemu +18
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-04, 22:08   

- Cóż, walczymy z... Statkami kosmicznymi - I jeb, to się nie TRZYMAŁO KUPY - To super wielka rasa statków kosmicznych, nazywamy ich Żniwiarzami. Co kilka set tysięcy lat robią tak zwaną czystkę. To cykl który jest zawsze powtarzany od milionów lat. Nie wiemy kto ich zrobił ale mamy dość sporo informacji od Protean, ostatniej rasy sprzed poprzedniej czystki. Wszyscy jej członkowie już nie istnieją od tysięcy lat. Zostawili nam plany jak można ich pokonać ale potrzeba czasu... Jestem tu, na ziemi by postarać się ochronić jej mieszkańców. Oraz dać im świadomość o kosmosie - Mówił w trakcie kolacji, wówczas coś wyważyło drzwi....

- Z rozkazu Wielkiego Inkwizytora Królestwa Koening, Edwardzie Aligieri jesteś aresztowany
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-04, 22:12   

_________________

 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-04, 22:12   

Słuchałam uważnie i to było dziwne. Rasa, która robi co jakiś czas czystkę. -Jak rozumiem zginęło o wiele więcej ras niż tylko ci tak zwani Proteanie. I po co oni robią te czystki? Kiedy drzwi zostały wyważone zaczęło mi szybciej bić serce. Jednak miałam rację co do przeczucia. Poczułam też jak po moim ręku przeskoczył ładunek elektryczny. -Chyba twój ojciec wysłał pachołków... Rzuciłam szybko starając się kontrolować samą siebie by moc przypadkiem nie wymknęła się spod kontroli.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-04, 22:32   

Ed wstał - A kto mi niby będzie kazał iść? - Spytał wówczas, do środka wszedł nie kto Inny a sam....- Ojcze? - Odparł, ludzie widząc go od razu cofnęli się widząc ostrze Inkwizytora. - Witaj... Martwy Synu - Rzekł wyciągając przed niego ostrze, sam miecz zapłonął i zmienił wygląd(wiesz jak jego miecz wygląda z sesji) - Nie wiem jakim cudem przeżyłeś.... Ale twoja matka ma mi za złe że - Nie skończył, Edward od razu użył mocy by go odepchnąć. Co ciekawe było to znaczeni silniejsze bo poza nim wylecieli jeszcze ci inkwizytorzy, poza jednym stał w bez ruchy opierając się mocy. Wyczułas coś, coś co czułaś w ostrzach Eda... - ZABIJE CIĘ SKURWYSYNU!! - Wrzasnął twój prawie znowu chłopak włączając oba miecze i atakując agresywnie swojego ojca. Ludzie na ulicy widząc tgo zaczeli uciekać.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-04, 22:38   

Sama wstałam i patrzyłam na to z wielkimi oczami. Ciekawe co miał powiedzieć dowódca i jeszcze Ed się naprawdę wkurzył na niego. Jedna osoba tylko została i ta moc... Dziwne... Czułam to w ostrzu eda, a w jego ostrzu jest kryształ z korony Licha, ale to nie możliwe, żeby Lich king żył skoro Ed go zabił. To było strasznie pogmatwane. Patrzyłam na ich walkę. Chciałam mu pomóc, ale wiedziałam, ze moja moc na nic się nie zda plus zranię jego honor więc postanowiłam jedynie używać mocy do obrony gdyby któryś z pachołków inkwizycji chciał mnie zranić.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-06, 01:45   

Wybiegłaś przed restauracje, widziałaś dosłownie pobojowisko. Drzewa które jeszcze się lekko żarzyły po przecięciu ostrzem świetlnym. Płomienie które prawdopodobnie są zasługą ojca Eda, zniszczone ściany, samochody. Gdyby to jeszcze było mało w oddali widziałaś Shelgona Eda walczącego z trzema inkwizytorami. Wówczas pokemon spojrzał na nich gniewnie i zaczął się świecić...
- Bas....TIODOOOON! - ryknął po chwili pokemon, ewoluował a żołnierze inkwizycji odlecieli w tył staranowani przez skamielinę.

Ed walczył ze swoim ojcem na równi, gdy ten nagle spojrzał na niego gniewnie - Ban-Kai - odparł, płomienie odrzuciły Eda, baa nawet go nieźle oparzyły... To co widziałaś cóż, zaskoczyło cię - Poddaj się synu - Odparł, twój towarzysz wstał tylko i lekko się zaśmiał - TERAZ!!! - Wrzasnął a nad jego głową przeleciał jego statek, Baymax - OGNIA JOKER! - Wrzasnął ponownie, Ojciec Eda zaskoczony oberwał konkretnie z działa notabene statku kosmicznego. Ten który stał w oddali widząc to aż wzdrygnął i zbliżył się, nawet on był zaskoczony. Ed wstał, był mocno ranny. Na statku z tyłu otworzył się właz, dostrzegłaś chyba kosmitów stojących z karabinami snajperskimi, albo przynajmniej tak myślałaś. Strzelili raz w każdego z żołnierzy przy Bastiodonie. Padli od razu, z ruin okolicznego budynku wstał główny prowodyr walki w mieście - Proszę proszę, tego się nie spodzie - znów nie dokończył, Ed skoczył na niego raniąc go po ciele, ale w tym momencie on złapał Eda lewą ręką. Musiał być na tyle silny, bo oba ostrza upadły na ziemie wyłączając się. - Tak chcesz... To skończysz?... Zabijesz... Mnie? - Mówił z trudem, teraz dostrzegłaś że rany jakie miał Ed były poważne, poparzenia...
- KOMANDORZE! - Wrzasnął jeden z kosmitów zeskakując i strzelając karabinem z ów ojczulka. Ludzie, cóż to chyba najgorsze. Pokemony? Okej ale Inkwizycja która była jakkolwiek słynna oraz kuźwa KOSMICI - G...Garrus? - Odparł Ed, on ledwo co wstał ale przyciągnął oba ostrza - Odejdź na bok... Zrobię to - Odparł... Ów kosmita imieniem Garrus spojrzał dość współczująco
- Wiesz, że to cie zabije... To cześć... Jego, jego jestestwa... jesteś pewien? - Zapytał, ty nie wiedziałaś co sie dzieje, chciałaś pomóc ale... Ale coś cię blokowało, gdy potem spojrzałaś był to ów Inkwizytor... Coś w nim powodowało że nie mogłaś się ruszyć.... - Uważaj.... Komandorze - Odparł, Ed zaszarżował. Jego ojciec był pewny że nic mu nie zrobi gdy ten nagle... Zniknął, ty nie wiedziałaś co się dzieje za to ten stoicy obok aż zerwał się i zaczął biec - UWAŻAJ! TO... - Zaczął krzyczeć. Zern widząc to sam był zaskoczony, Ed pojawił się za nim i wykonał cięcie prosto w jego plecy... - Shunpo... - Wycedził przez zęby starając się zranić swego syna ale on znów znikł i pojawił się przed nim - Bingo a to... PAMIĄTKA!{/i] - Wrzasnął i zranił go po twarzy... Wówczas Nastąpił wybuch... Ty podbiegłaś do Eda... Jego ojciec wstał, i podszedł do was... Ed, resztkami sił wstał i wyciagnął ostrze przed siebie - [i]Zabije cię jeśli podejdziesz...
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-06, 16:11   

Patrzyłam na to wszystko starając się ogarnąć co i jak. Tego było za dużo. Do tego jeszcze kosmici. No po prostu pięknie. Rodzice mi nie uwierzą jak będą się pytać jak wrócę. O ile wrócę. I jeszcze nie mogłam się ruszyć bo ojczulek Eda mnie blokował. Cholera! Ed potrzebował pomocy, a ja nie mogłam nic zrobić. Kiedy Akcja była coraz bardziej gęsta podbiegłam. Sama tez wyciągnęłam rękę na której aż robiło się od ładunków. Byłam wściekła, ze go ranił i nie tylko na jednej ręce były wyładowania. Cała byłam naelektryzowana. Aż kipiało ze mnie ze złości. -Tylko spróbuj. -Warknęłam.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-12, 21:31   

Zern podszedł spokojnie do was. Używając swoich mocy odrzucił ciebie oraz Garusa w tył. Spojrzał na stojącego Eda - No proszę, jednak... - Nie skończył... Ed zaczął krzyczeć i rzucił się na Swojego ojca, ba prawie odciął mu rękę. Garrus spojrzał na ciebie - Mira tak? Musisz go zatrzymać! Swoim głosem i sobą nie tym co umiesz! Jak wiesz ojciec Komandora jest potężnym ziemianinem, ale u Eda nie ma takich samych mocy... Poza dwiema... Shunpo oraz... - Spojrzałaś na niego, na jego twarzy w połowie była jakaś maska, czułaś ból bijący od Eda. Ten oboma ostrzami atakował szaleńczo swojego Ojca. Gdy ten który stał wcześniej obok ciebie się zbliżył w sekundę przed nim pojawił się Ed. - FGraaa HAHAHA - Wrzasnął i odciął mu całą rękę. Ów poszkodowany Padł. Zern szybko pojawił się za swoim synem - To nie MOŻLIWE! - Wrzasnął, Ed wówczas odrzucił go w tył... Po chwili odrzucił jedno ze swoich ostrzy i zaczął go torturować... Piorunami.... - Mira, proszę pomóż Komandorowi... On... On nie jest teraz sobą to coś go przejęło... Przez ten czas kiedy go znam... Cały czas na zależało mu na tobie!
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-12, 22:11   

Patrzyłam na tą scenę zszokowana, ale słowa Garrusa dotarły do mnie. Wstałam z ziemi i popatrzyłam na Eda. Bałam się, ale musiałam to zrobić. Podbiegłam do niego i położyłam mu rękę na ramieniu. Wiedziałam, ze spojrzy na mnie. -Ed! Przestań! Wiem, ze go nienawidzisz, ale przestań. Walka jest skończona wygrałeś. Po tych słowach przytuliłam go mocno. -Wiem, ze ci na mnie zalezy, ale nie musisz już walczyć. Więc prosże cię tylko byś przestał. Kocham cię słyszysz! Wrzasnęłam ostatnie zdanie bo nie miałam pojęcia czy to do niego trafi. Najwyżej zginę.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-19, 22:33   

Ed spojrzał się na ciebie po czym odrzucił lekko w bok i zaatakował swojego Ojca. - ED! USPOKÓJ SIĘ BO INACZEJ! - Wrzasnął, ty zaczęłaś się lekko dusić... Spostrzegłaś że ojciec Eda wykonał pociągniecie ręką przy twarzy i pojawiła się tam podobna maska ale cała. Wówczas zablokował on atak Eda z łatwością. Po chwili Sprzedał mu kopa ale ten odskoczył w bok i zranił go. To co cie zaskoczyło, poparzenia Eda one zniknęły. Gdy ten chciał wykonać kolejny atak Ed odskoczył w tył i wyciągnął ostrze przed ojca - CERO!!! - Po czym promień strzelił w Zerna, ten zablokował atak wówczas maska Eda padła a ten opadł na ziemie... Dodam że miasto jest zniszczone w 40%....
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-19, 23:19   

Zaklęłam pod nosem gdy nie udało mi się go uspokoić. "jestem do niczego... Znowu..." Przeszło mi szybko przez myśl. Patrzyłam na to co sie dzieje nie mogąc uwierzyć własnym oczom, ale to się dzieje naprawdę. Kiedy tylko Ed upadł podbiegłam do niego szybko. Sprawdziłam czy żyje. Martwiłam się strasznie o niego. Łzy napływały mi do oczu gdy do głowy przyszła mi myśl, ze mogę go znowu stracić. Odrzuciłam od siebie te myśli szybko po czym spojrzałam na jego ojca. Mimo iż go powstrzymał to teraz może go po prostu zabić gdy ten jest nieprzytomny. Byłam gotowa go chronić. Czułam jak na moich rękach zbiera się energia by wystrzelić kulą elektryczności w niego gdyby była potrzeba.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-20, 20:06   

Podszedł powoli dezaktywując maskę, ostrze wróciło do zwykłej formy - Arthas, Zastąp im wspomnienie walką z jakimś stworem a nie z moim Synem - Odparł a on posłusznie zaczął wymawiać coś pod nosem - No proszę, jednak coś odziedziczyłeś - Zaczął ale wówczas spojrzał żę Garrus ma go na muszce - Ręce do góry, tak bym je widział... - Odaprł, on spokojnie wstał i podniósł - Bez mojej pomocy - Zaczął ale Garrus był szybszy - Radził sobie bardzo dobrze to nie jest jego największe zranienie jakie uzyskał. A teraz idź przecz - Odparł karząc wylądować okrętowi Eda. Zern spojrzał na was po czym kucnął przy Edzie - Nie kontrolujesz swojej złości - Odparł i rzucił ci coś pod nogi. - Ten Pokemon możę ci się przydać. Pomoże niszczyć maskę Eda gdy ta się pojawi - Po czym znikł, jak i reszta Inkwizycji...
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-20, 21:57   

Kiedy było po wszystkim spojrzała na pokeball. Szybko go schowała i udało jej się wziąć Eda pod ramię. -Dzięki Garrus. Powiedziałam tylko do kosmity. -Gdyby nie to, że w niego celowałeś to może by zabił mnie i Eda. Jednak statek też się przydał. Zastanawiała się co jest w pokeballu. Kiedy statek otworzył właz weszłam i znalazłam pokój Eda. Położyłam go w jego łózku. Do ich doktora nie trzeba było iść. Rany same się zagoiły. Sama zaś usiadłam na jakimkolwiek siedzeniu w jego kabinie i spojrzałam na kulę. Po chwili podrzuciłam ją by pokemon, który tam był wyszedł. -Oby coś co naprawdę się przyda.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-20, 22:32   

Pojawił się mały Fletchling, pokemon zaczął fruwać po okolicy a następnie usiadł ci na głowie i zaczął wić sobie gniazdo w twoich włosach. - Ciekawe, to coś dał ci ojciec Komandora? O co w nim nagle taka dobroć? - Odparł Garrus, a po chwili Ed skomentował - Chce wkupić się w łaski, ma to w zwyczaju do kobiet... Chędoży każdą... - Odparł wstająć a raczej zeskakując z łóżka i przyciągając swoje ostrza. - Joker, maskowanie oraz lot wokół miasta, nie potrzeba jeszcze dodatkowych wrażeń - Odparł jak by nigdy nic....
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-20, 22:52   

Zdziwiłam się, ze tak nagle Ed wstał, a Garrus niespodziewanie się pojawił. Fletchlinga pogłaskałam lekko po główce i nie myśląd duzo przytuliłam się do Eda. -Martwiłam się o Ciebie. Powiedziałam do niego. Po chwili odkleiłam się. -Nie wiem czemu mi go dał. Powiedział tylko, ze pomoże mi z twoją maską co sie pojawiła i pomoże mi z mocą. Nie wiem jak taki mały ptaszek może mi pomóc z elektrycznością. Po tych słowach zaczęłam się zastawiać jak mu dać na imię. Wypuściłam też Absol. Chciałam by była obok mnie. -Hej mały co powiesz na imię Ori albo Kuro? Zapytałam go.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-21, 21:16   

Ed nawet nie burknął nic tylko udał sie do pomieszczenia z wielki napisem STOP DON"T GO - Komandorze, jest pan pewien że... - Zaczął Garrus - Tak Garrus, on nam pomoże czy tego chce czy nie. Mira, dla pokeball ze swoim Charmanderem - Odparł Ed, Twój ptaszek nastroszył piórka przed wejściem do ów pomieszczenia. Widać że coś mu się nie podobało - Daj go Mira - Odparł stojąc przednimi, po chwili je otwierając. W środku był coś jakby super komputer z oczami - Ahhh Komandor Aligieri... - Odpar - Tak, Leviatan... Pomożesz nam czy tego chcesz czy nie
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.