Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Ku Nieznanemu +18
Autor Wiadomość
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-18, 22:36   

Po raz kolejny wysłuchałam tego co mówił i byłam nieźle zaskoczona. W każdym razie Mankey już stał od jakiegoś czasu gotowy do walki. -No to do dzieła Neo. Zacznij od Focus Energy. Po tym podbiegnij do niego i low kick oraz Leer. Obniżymy mu tym obronę. Następnie zacznij go atakować Scratch. Postaraj się po oczach by miał potem kłopoty z widocznością. Po tym odskok i użyj kilka razy Leer by jeszcze raz obniżyć mu obronę. Postaramy się jak najbardziej ja zjechać. Jeśli będzie atakował z dystansu unik, a jak z bliska to postaraj się kontratakować Scratch lub low kickiem. Po tym focus Energy. Zacznij do niego biec jak będzie kawałek od Ciebie. Uderz low kick by się przewrócił, skocz za niego i jak będzie się podnosił to jeszcze raz, a jak zdązy sie podnieść lub nie upadnie to Scratch najmocniej jak umiesz. Na koniec jeszcze raz Leer.
_________________
KP
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-20, 00:13   

 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-20, 00:13   

Twój Pokemon zaatakował pierwszy(HAN SHOT FIRST!) atakując Shieldona dość mocno. On natomiast nie miał zamiaru być pasywnym obserwatorem i wykonał Ancient Power które mocno zaskoczyło małpkę powodując jej chwilową dezorientacje. Dzięki temu wykonał on Tackle prosto w jego głowę a następnie zaczał kumulować energię i strzelił Flash Cannon prosto w jego pysk. Mankey po tym mocno się wnerwił i zaatakował z całej siły odrzucając poke Skamielinę na dośc spora odległość. Jednak Pokemon Eda wstał i zaczął groźnie warczeć. Jego Ataki, było bardzo potężne. Na pewno była duża różnica poziomów między waszymi Pokemonami

Mankey 68%
Shieldon 65%
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-20, 18:36   

-Bardzo miło, ze dałeś na przeciwnika z różnicą lvl. Miałam nadzieję na sprawiedliwą walkę. Powiedziałam i szybko skupiłam się na walce by nie przegrać. -Skoro atakuje często na dystans to musimy się go blisko trzymać. Biegnij na niego. Jak zaatakuje Flash Canon albo Ancient Power zacznij unikać. Jesteś mały i zwinny więc powinno ci być teraz łatwiej z unikami. Wykorzystaj to przeciw niemu. Kiedy będziesz blisko niego złap go za głowę i uderzaj nim o ziemię. Potem rzucić nim o ziemię najmocniej jak możesz i Scratch dopóki nie wstanie. Po tym focus energy i low kick. Nie dajmy mu odetchnąć. Leer kilka razy. Nie pozwól mu sie od Siebie oddalić. Scratch i Low kick. Potem skocz na niego i ujeżdżaj go jak byka na rodeo. Jak sie zmęczy zeskocz z niego i low kick.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-21, 00:25   

Twój pokemon zaczął walczyć Nieco bardziej walecznie, ale nie było to łatwe, widziałaś na twarzy Eda że i tak cie oszczędza. Shieldon nawet przestał specjalnie unikać Ataków, ale sam dalej atakował. Gdy twój pokemon zaczął atakować on skumulował Flash Cannon, lecz wówczas twój pokemon wyskoczył zza niego i zdołał spowodować że pokemon się mocno przewrócił. To jednocześnie dało ciekawy efekt bo Flash Cannon strzeliło, ale pod niego co dało w wyniku tego latającą skamielinę która gruchnęła tak mocno w ziemię że Ed ją zawrócił. Co ciekawsze dostrzegłaś że po uderzeniu było głośne ryknięcie i jakieś światła ale nie zdołałaś dostrzec co to.

Mankey 1,5lv

- Dobra, to ci się udało mam coś dla ciebie. Pamiętam jak kiedyś mówiłaś że marzysz o czymś takim - Odparł wręczając ci bransoletka z doczepionym Pokeballem. On lekko założył ci ją na rękę i kliknął w ball. Wówczas przed tobą Pojawił się Absol. Pokemon od razu wskoczył na ciebie i zaczął lizać po twarzy.
- To jest młoda Absol, samiczka - Odparł przesyłając ci ze swojego komputera dane


Absol
Typ:
Ball:
Imię:
Lv: 1
Ewolucja: Absol
Ataki: Perish Song, Me First, Razor Wind, Detect, Taunt, Scratch, Feint
Umiejętność: Super Luck
Charakter: Ta mała Absol wykluła się na Statku należącym do Edwarda, jako że była dość mała wiele czasu spędziła w ballu. Obecnie gdy zobaczyła swoją nową trenerkę tak bardzo się ucieszyła że nie mogła się powstrzymać przed okazywaniem jej za każdym razem tego uczucia za pomocą lizania po twarzy. Jest co prawda trochę bojaźliwa ale z czasem nabierze pewnie charakterku. Uwielbia rybki oraz kotleciki. Dodatkowo nie chce słuchać się nikogo poza swoją panią Mirajane.

Kod:
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/absol.gif[/img]
[b]Absol[/b][img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Typ: [/b][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/dark.gif[/img]
[b]Ball: [/b][img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/9/93/Bag_Pok%C3%A9_Ball_Sprite.png[/img]
[b]Imię: [/b]
[b]Lv: [/b] 1
[b]Ewolucja: [/b]Absol
[b]Ataki: [/b]Perish Song,     Me First, Razor Wind,     Detect,     Taunt,     Scratch, Feint   
[b]Umiejętność: [/b]Super Luck
[b]Charakter: [/b]Ta mała Absol wykluła się na Statku należącym do Edwarda, jako że była dość mała wiele czasu spędziła w ballu. Obecnie gdy zobaczyła swoją nową trenerkę tak bardzo się ucieszyła że nie mogła się powstrzymać przed okazywaniem jej za każdym razem tego uczucia za pomocą lizania po twarzy. Jest co prawda trochę bojaźliwa ale z czasem nabierze pewnie charakterku. Uwielbia rybki oraz kotleciki. Dodatkowo nie chce słuchać się nikogo poza swoją panią Mirajane.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-21, 10:38   

Podeszłam do Mankeya. -Wspaniale sie spisałeś Neo. Razem tworzymy niezły zespół. Popatrzyłam na Edda i pokeball, któy mi dał. Po chwili starałam się Pozbyć Absol by przestała mnie lizać po twarzy. -No już, już. Spokój! Pogłaskałam ją za uchem. -Dam ci na imię Shiva. Po tym znów ją pogłaskałam. Po tym w podzięce skoczyłam Eddowi na szyje. -Dziękuję. Po chwili odkleiłam się od niego. -Może mi sie wydaje albo Shieldon ewoluował podczas walki. Słyszałam aż za dobrze jego ryk. Więc zgaduję, ze jest już Bastiodonem. Wypuściłam jeszcze Chaosa by zobaczył nową przyjaciółkę. -Chaos, Neo to jest Shiva. Nasza nowa przyjaciółka i chce byście byli dla niej mili. I nie. Nie jest ona wrogiem Neo. Specjalne zaznaczyła to wiedząc o bardzo bojowym charakterze małpki.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-21, 14:13   

- Nie, to etap między ewolucją. Nie chce by zmieniał się w Bastiodona. Czas jaki spędził w przestrzeni kosmicznej odbił sie i na nim. Ewolucja była by złym znakiem w obecnej sytuacji- Skomentował to szybko, nie wiesz o co chodziło Edowi ale jeśli uważa że Bastiodon mógł by być nibezpieczny dla otoczenia to pewnie ma racje. W końcu to jeden wielki taran - Dobra, ale narazie - Rzekł wciskając coś na urządzeniu - Tu masz kartę płatnicza idź sobie coś fajnego na wieczór kup - Odparł i gdzieś znikł...
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-21, 14:24   

Nie za bardzo zrozumiałam, ale kiedy dostałam kartę zdziwiłam się. Od tak dał mi kasę? Zdziwiona spojrzałam na pokemony. -Dobra ferajna. Zbieramy się i idziemy na zakupy. Chaosa wzięła na jedno ramię, Shiva będzie szła obok mnie, ale nie wiedziałam jak z Neo. Zdecydowałam, że jak będzie chciał to się gdzieś usadowi. Ruszyłam do miasta do sklepu z ciuchami. Musiałam w końcu coś mieć na wieczór. Nie podobała mi się perspektywa chodzenia po sklepach zwłaszcza, że nienawidziłam chodzić w sukienkach, sukniach i butach w obcasem. Jednak jak mus to mus.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-22, 21:17   

Neo zdecydował się wrócić do Balla, cóż walka mocno go zmęczyła. Ty chodziłaś po sklepach, szukałaś, szukałaś etc i w końcu znalazłaś cos [utl=http://numoco.sklep.pl/galerie/c/czarna-sukienka-z-ladnym-dekoltem-23-2-3_678.jpg]odpowiedniego. [/url] Nie było to co prawda w twoim guście zbytnio, ale podobało ci się i myślisz że Edowi również się spodoba. Po wyjściu ze sklepu rozejrzałaś się, dostrzegłaś że niedaleko ratusza stał pojazd. Nie zdziwiło by cię to zbytnio gdyby nie fakt że miał dość dziwny znak ale nie zdołałaś go dostrzec. Z tego co zauważyłaś tylko bylo już koło 17. Wówczas dostałaś wiadomość od Eda że masz być koło 19 w wyznaczonym miejscu, to chyba ta restauracja.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-22, 22:09   

Jako iż miałam sukienkę to jeszcze szybko pobiegłam kupić ładne buty na obcasie. Z tym było już łatwiej. Zakupiłam je i ruszyłam do centrum pokemon. Kiedy byłam w pokoju wypuściłam pokemony, które miała i powiedziała by poczekały chwilę. Zaczęła się szykować. Zrobiła lekki makijaż, założyła strój. Pokazała się w tym stroju swoim pokemonom. Akurat była gotowa na dziesięć minut przed 19.00 była gotowa. Ruszyła do restauracji. Wzięła też pokeballe. Tak na wszelki wypadek. Miała nadzieję, ze strój spodoba się Eddowi. Po chwili była przed daną restauracją. Rozejrzała się czy Edda nie ma już na miejscu. Sprawdziła czas. Może to ona się spóźniła. Denerwowała się i to bardzo. Starała się nie wyglądać na taką.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-26, 23:13   

Po chwili usłyszałaś tylko jak coś przelatuje nad głową. Dostrzegłaś Ogromny statek. Ze statku wyskoczył Ed w miarę luźnym stroju. Czarna koszula, lepsze spodnie, ba nawet nie było tak widać ostrzy przy jego pasie. Gdy był już na ziemi machnął ręka a ludzi zapomnieli co się przed chwilą stało To jak, wchodzimy? - odparł wyciagając dłoń, czułaś się dosyć nieswojo. I nie była to zasługa tego stroju a tego co miało się dziś dziac. czułaś że to się jakoś ciekawie skończy.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-27, 20:20   

Nie zdziwiłam się. Jego moce umieją wszystko. Przeczucia mnie nie myliły się nie mogę ich zignorować. Nie raz dzięki nim wiedziałam co się będzie działo i zazwyczaj dzięki temu mogłam tego uniknąć albo pomóc tego uniknąć. W zależności co to było. -Tak Edwardzie. Powiedziałam dając mu swoją dłoń. Czekałam tylko aż wejdę z nim do restauracji. Byłam cały czas poddenerwowana. To był pierwszy raz od dość długiego czasu odkąd z nim gdziekolwiek wyszłam. To było tak jakby zacząć coś robić po naprawdę długiej przerwie. Miałam nadzieję, ze nie zobaczymy mojego zdenerwowania i tego, ze jestem spięta.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-29, 23:05   

Weszliście do budynku. Było bardzo elegancko i przyjemnie. Widać było inne pary, a nawet rodziny, które miały sporo kasy do wydania. Usiedliście przy jednym ze stolików. Podszedł do was kelner i podał karty. Od razu spojrzeliście do nich. Ed po chwili zwrócił się do kelnera. -Dla mnie pieczony łosoś i do tego czerwone słodkie wino dla nas obojga - Spojrzał na Ciebie być powiedziała szybko dla siebie zamówienie. Kelner zapisał sobie to co chciał Ed i spojrzał w twoją stronę by zapisać co sobie życzysz do zjedzenia.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-29, 23:17   

Szybko spojrzałam na kartę i po chwili już coś mi wpadło w oko do zjedzenia. -Poproszę sałatkę grecką. Powiedziałam szybko i odłożyłam kartę. Kiedy kelner odszedł spojrzałam na Eda. -Nie spodziewałam się tego, ze mnie zabierzesz do restauracji. Na statku u Ciebie po wytłumaczeniach poszedłeś sobie gdzieś, a ja miałam mętlik w głowie. Nie wiedziałam od czego zacząć rozmowę i cały czas czekałam w napięciu na to co ma się zdarzyć bo wiedziałam, że po prostu się stanie.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-04, 21:54   

- Cóż, ja poproszę na chwilę obecną tylko wino - Odparł po czym spojrzał na ciebie - Cóż, skłamałem mówiąc że jestem na ziemi tylko z twojego powodu oraz tego że mam ją bronić. Jest wojna Mira, w kosmosie też żyją ludzie i przygotowują się do wojny. Wojny w której ziemia też może ucierpieć jako postronny obserwator. - Odrzekł, cóż czułaś że nie był tu z dobroci swojego serca. - Moja załoga to Kosmici w głównej mierze... Jestem Komandor Edward Aligierii, Rycerz Jedi oraz Żołnierz sił przymierza Cytadeli. - Odparł, chwila wojna?
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-01-04, 22:03   

Cóż... wiedziałam, że to zbyt piękne by było prawdziwe by był tu tylko z mojego powodu więc mnie to nie zdziwiło za bardzo, ale wojna... Na to nie byłam gotowa. Wierzyłam, że nie jesteśmy sami w kosmosie i są inne rasy, ale nie spodziewałam się, ze dowiem się tego na dość szybko i to jeszcze w takiej sytuacji. -Ciekawy temat do rozmowy na kolacji. Odpowiedziałam tylko. Po raz kolejny namieszał mi chłopak w głowie. -Co jeszcze mi powiesz? Może to, ze jest jedna ogromna cywilizacja, która to zaczęła? Czy może był jakiś inny powód tego wielkiego konfliktu, który się rozpętał? Jak już sie pytać to o wszystko bo czuje, ze później czasu nie będzie.
_________________
KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.