Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-12-28, 11:35
Halloween 2015
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-29, 16:33   Halloween 2015


Witajcie moi upiorni przyjaciele! Nazywam się Ruby Gloom i zostałam poproszona o przeprowadzenie tutaj halloweenowego eventu. Pochodzę z miasteczka Gloomsville i wiem z czym je się nadchodzące święto. Zapytacie "czemu?". Otóż ja sama jestem gotką, a mieszkam razem z cyklopką Irys, emo Makabrą, szkieletem Czaszką, dwugłowym mutantem Frankiem i Lesiem oraz duchem Boo Boo. Oprócz tego w naszej rezydencji spotkać możecie mnóstwo zwierząt: nietoperza Straszka, kruka Poe i moją kotkę Fatum. Właśnie, Fatum... Otóż mała wybrała się na spacer po Waszym forum i odwiedziła kilka wątków. Chciałbym, abyście odszukali posty, na które zawędrowała Fatum. Poniżej macie krótkie wyjaśnienie szukajki, a także podpowiedzi do niej.

Atrakcja pierwsza - szukajka.
Proszę sobie wzajemnie nie podpowiadać!

Zabawa polega na odnalezieniu w różnych wątkach na forum dziesięciu obrazków przedstawiających Fatum, czyli czarną kotkę pokazaną niżej. Następnie należy wysłać mi PW zatytułowane "Fatum", w którym podacie nazwę wątku i nick osoby, do której postu wklejono obrazek kociczki. Proszę nie wysyłać mi linków, samych nazw wątków czy samych nicków, bo takich odpowiedzi nie uznam! PW wysyłać można do soboty włącznie (31 października br.). Fatum:

Podpowiedzi do szukajki:
1. Dział zapomniany, bo na zadane.pl i tak jest wszystko xD
2. Hej ho, hej ho, nad jeziorko by się szło!
3. Muszę odejść, bo szkoła/praca/życie. Znacie to? :c
4. Gdzie najlepiej sprzedać nadmiar Pokemonów?
5. Jeśli potrafisz ładnie rysować bądź tworzyć wspaniałe grafiki lub piszesz ciekawe opki, ten dział na pewno jest Ci dobrze znany.
6. Znacie Ann, która lubi wymieniać się Pokemonami?
7. Skarbnica Poke-postaci.
8. Dział, w którym roi się od konkursów, w których główną nagrodą są Heart Scale.
9. Lubisz prace w ogrodzie oraz jagody? No to już wszystko jasne.
10. Wdzięk, szyk, gracja, styl - to wszystko liczy się w tym dziale.



Atrakcja druga - impreza halloweenowa.


Ruda tańczy jak szalona, nanana... Och, to znowu Wy? Hej! Może tego po mnie nie widać, ale uwielbiam szaleć i spędzać czas z przyjaciółmi. Trochę nam już nie wypada chodzić po domach za cukierkami, ale znaleźliśmy znacznie fajniejszą atrakcję. Kostiumowa imprezka! Udział może wziąć w niej każdy chętny. Przewidujemy atrakcje takie jak: tańce, łowienie jabłek, maraton horrorów, konkurs w jedzeniu hot-dogów i bufet pełen najupiorniejszych przekąsek na świecie. Proszę tylko nie zapomnieć o nałożeniu fajnego przebrania. Impreza trwać będzie całą sobotę, więc swoje fabularne posty możecie zamieszczać tu 31 października br. od 00:01 do 23:59, heh.



Za udział w szukajce:
- osoby, które znajdą 0-3 kotki -> nic
- osoby, które znajdą 4-7 kotków -> 2RC
- osoby, które znajdą 8-9 kotków -> 4RC
- osoby, które znajdą 10 kotków -> 5RC
PW wysyłać można do soboty włącznie (31 października br.).
Za udział w imprezie:
Aby otrzymać nagrodę za udział w imprezie (5000$), należy napisać min. 5 postów fabularnych. Przypominam, że jest to impreza kostiumowa i "gracie" jako postacie z KP. Głównie chodzi o zintegrowanie się z innymi, nawiązanie relacji między Waszymi postaciami itd. Proszę też, by posty nie były krótsze niż 4 pełne linijki. Impreza otwarta jest przez całą sobotę (31 października br.).
Nagroda premium (losowanie):
Spośród osób, które znajdą wszystkie kotki (10) oraz będą miały zaliczony udział w imprezie (min. 5 fabularnych postów przez sobotę), wylosuję dwóch szczęśliwców (dziewczynkę i chłopaczka, hehehe), którzy zostaną królem i królową Halloween! Myślicie, że nagrodą jest tylko fajny tytuł? Skądże! Obydwoje dostaną unikalne Exeggcute w wersji zakrwawionych mumii! Także jest o co walczyć, demony moje kochane ;)



PS α Udział można brać tylko z jednego konta w przypadku legalnego multi ;)
PS 2 α Wszystkie wyniki podam w niedzielę (01/11/2015r.).
PS 3 α W imprezie i losowaniu o nagrodę premium udział mogą brać tylko Ci, którzy posiadają aktywne KP.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-10-31, 00:23   

 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-10-31, 00:23   

Słyszałam w mieście, że organizowany jest w nim Bal Halloweenowy. Wydałam zatem część swoich oszczędzanych od pewnego czasu pieniędzy i zakupiłam w sklepie jedną z piękniejszych kreacji. Jednak sama suknia wydawała mi się nieco słabym kostiumem na ten Bal, więc dokupiłam inne materiały, z których wykonałam ogromne motyle skrzydła, które przyczepiłam do swoich pleców. Sukienka była, skrzydła były, czarna parasolka w dłoni. Byłam w pełni przygotowana i w końcu spokojnie mogłam udać się na Bal.
Byłam nieco zdenerwowana, gdyż pomimo bycia dosyć otwartą na innych ludzi osobą, imprezy takiego typu zawsze nieco mnie stresowały, sama w sumie nie wiedziałam, dlaczego. Wchodząc na salę, zauważyłam, że znajduje się tutaj już kilkoro ludzi. Ja jednak póki co nie chciałam jeszcze z nikim rozmawiać. Wcześniej musiałam się odpowiednio zaaklimatyzować, więc stanęłam nieco na uboczu i zaczęłam obserwować wchodzących do sali gości.

~ KOSTIUM HARU
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 09:02   

W całym swoim zalataniu i nieogarnięciu, postanowiłam zebrać się w sobie i trochę zaszaleć. Okazja niejako znalazła się sama- na mieście zorganizowano Bal Halloweenowy. Skoro szaleć to szaleć- poganiałam po sklepach i skombinowałam sobie jakiś klimatyczny strój. Wyszedł ze mnie taki Halloweenowy diabełek. Albo coś w tym guście. W każdym razie raczej nie powinnam się wyróżniać z tłumu.
Kiedy byłam już gotowa potuptałam na miejsce. W sumie było jeszcze dość wcześnie- pojawiła się tylko jakaś dziewczyna. Ale nie powiem, jej strój robił piorunujące wrażenie. Niewiele się zastanawiając podeszłam do niej.
- Hej, jestem Gwen- przywitałam się, uśmiechając przyjaźnie.
- Masz niesamowity strój. Sam zamysł i te wszystkie dodatki- normalnie mistrzostwo. Bardzo mi się podoba. Podejrzewam, że ciężko będzie go czymś przebić
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-10-31, 10:46   

- Witaj, jestem Haru. - przywitałam się z dziewczyną. - Muszę ci powiedzieć, że również masz bardzo piękny i oryginalny strój.
Gwen, jak mi się przedstawiła nieznajoma, przebrana była w diabła. Jednak nie był to taki typowy czerwony, plujący ogniem diabłem, a sexi diablica. Niektórzy mogliby uważać, że strój ten jest nieco zbyt skąpy, jednak osobiście mi się całkiem podobał.
- Może sama przebrałabym się w coś podobnego w przyszłym roku? - zastanawiałam się.
Gwen zachwycała się moim strojem, możliwe że na podobnym poziomie co ja jej. Podziękowałam jej za ten miły komplement, a następnie sama skomplementowałam jej przebranie. Sama nie uważałam swojego kostiumu za jakiś wybitny, ot zwykła czarna suknia i ciemnofioletowy parasol.
- Najwięcej kłopotów sprawiły mi moje skrzydła. - odparłam do dziewczyny. - Może i wydają się one na zwiewne jak u motyla, jednak swoje co nieco ważą. - zaśmiałam się krótko. - A skąd u ciebie inspiracja na ten strój?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 12:57   

Nie jestem pewien, czy przebierając się w ten sposób nie wygłupię się zbytnio, ale skoro na zaproszeniu na ten bal zostało napisane, że przebranie jest obowiązkowe to znaczy, że nie tylko ja się przebiorę. Niepewnym krokiem wchodzę do sali i… zamiast tłumu gapiów wzrokiem obejmuje dwie rozmawiające ze sobą przebrane dziewczyny. Uśmiecham się pod nosem, drapie się po brodzie i ruszam w ich kierunku, machając turkusowym warkoczem.
- Witam szanowne koleżanki, jestem Harley. Co za cudowne stroje. – Entuzjastycznym głosem przedstawiam się, zbliżając się do dziewczyn, kątem oka wyszukując przekąsek do schrupania.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 14:27   

- Dzięki. Prawdę mówiąc nie inspirowałam się niczym szczególnym. Może Halloween jako takim z tymi pociesznymi dyńkami. A że przy broszce są skrzydełka, to stwierdziłam "a czemu by nie popchnąć tego dalej" i zupełnym przypadkiem wyniknął taki diabełek- odparłam ze śmiechem.
Tymczasem do budynku wkroczył jakiś chłopak. No, to już jest nas troje- można próbować trochę poszaleć. Osobnik ów miał dość intrygujący strój.
- Cześć, jestem Gwen. Ty w sumie też niegłupio się przebrałeś. Czyżby postać z jakiejś gry?- zagaiłam.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-31, 14:57   

Ja także zdecydowałam się przyjść na imprezę. Nie wiem co mnie podkusiło, naprawdę, tym bardziej w stanie jakim się znajduje, ale... może on pasował? W końcu nikt nie wie, że naprawdę jestem robotem i mogą uznać to za oryginalny i świetnie wykonany strój! Ale czy naprawdę się nabiorą? W sumie nie zależy mi na tym jakoś bardzo, po prostu chcę spędzić tu trochę miłego czasu, a nie mam za bardzo możliwości załatwienia sobie jakiegoś nowego stroju.
W każdym razie, przyszłam jak zazwyczaj - metalowy, srebrzysty robot zrobiony na wzór baletnicy o pięknych, błękitnych oczach i związanych blond włosach. Był jeden element który mógł nieco zadziwić osoby które także znalazły się na przyjęciu - "przerwa" pomiędzy moim brzuchem a klatką piersiową. Jedyne co je ze sobą łączyło to jakaś dziwna, nieznana mi moc, której do teraz nie zrozumiałam. Ważne, że wszystko działało.
Po wejściu nie za bardzo wiedziałam co mam ze sobą zrobić. W kontaktach z innymi byłam taka sobie, lepiej mi szło jeśli chodzi o Pokemony. Skinęłam głową do obecnych, chcąc delikatnie się uśmiechnąć, ale niestety nie potrafiłam zrobić tego w swoim nowym ciele. Spokojnie stanęłam sobie obok stołu z przekąskami i zaczęłam słuchać muzyki, nie za bardzo wiedząc za co się zabrać.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 14:58   

- Miło mi poznać, Gwen. Strój - owszem, to postać z gry. Nie gram nią co prawda, ale jej wygląd jest rewelacyjny do przebieranek Halloweenowych. Natomiast Ty, diablico, wyglądasz jednocześnie mrocznie i uroczo zarazem - cudownie. - Szczebiocę, odgarniając opadające turkusowe kosmyki włosów na czoło. - Ciekawe, czy będzie dużo osób, bo jeżeli taka frekwencja jak teraz będzie do wieczora, to nie za dobrze. - Dodaję, kierując swe kroki do misy z ponchem; chwytam plastikowy kubek i nalewam do niego napój, a następnie upijam kilka łyków.
- A Ciebie w Kryształowym Mieście jeszcze nie widziałem. Rewelacyjny strój. Skrzydła pierwsza klasa. - Słowa kieruję do dziewczyny stojącej koło diablicy. Jednakże słowa utykają mi w gardle, gdy do sali wchodzi kolejna osoba.
- Łał! Wypasiony kostium! Chyba mamy zwyciężczynie! Jak masz na imię, Sreberko? Chodź bliżej! - Czuję małe ukłucie zazdrości, ale i entuzjazm, że ktoś jeszcze przyszedł.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-31, 15:04   

- Czyli mamy tutaj po prostu efekt domina. - wtórowałam dziewczynie śmiechem.
Jak na przypadkową zbieraninę kilku niezwiązanych ze sobą elementów efekt końcowy był niesamowity. Gdyby nie to, że Gwen opowiedziała mi historię powstania jej ubioru, to bym dalej sądziła, że był on projektowany od podstaw. Wtedy dołączyła do nas trzecia persona. Był to mężczyzna ubrany w... dosyć oryginalny strój. Przebranie mężczyzny bardziej pasowałoby dla jakiejś dziewczyny, jednak czy w takich typu imprezach nie chodziło po prostu o dobrą zabawę?
- Masz rację, jestem tutaj nowa. - odparłam do Harleya. - Jestem Haru i dopiero niedawno tutaj się sprowadziłam. Uznałam, że przyjście tutaj będzie dobrą okazją do zapoznania kilku nowych osób. - uśmiechnęłam się do niego. - I bardzo dziękuję za ten komplement.
Podczas naszej rozmowy do sali weszła kolejna osoba. Była to dziewczyna przebrana w futurystyczną zbroję robota. Pomysł na sam strój był bardzo ciekawy i na pewno będzie się ona wyróżniała wśród innych osób. Dziewczyna w przebraniu robota stanęła na uboczu, najwyraźniej nie chcąc jeszcze z nikim rozmawiać. Harley również ją zauważył i tak samo jak ja zachwycił się jej stronę, dodatkowo zapraszając dziewczynę, żeby dołączyła do naszej trójki.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2015-10-31, 15:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-10-31, 15:06   

/miałem nadzieję, że mogę przyjść jako dżejk xD/

Weszłam na imprezę w moim super kostiumie, bo wszyscy wiedzą, że Halloween to ten czas, gdy można ubrać się jak kompletna ździra i nikt nie może Ci zwrócić uwagi. Nie miałam również specjalnej pompy na imprezowanie, więc od razu ruszyłam w stronę stołu z przekąskami. Na początek postanowiłam się porozglądać za tym co dzieje się dookoła i kto przyszedł na szalone party. Widać wiedźmowe trendy królują! Dobrze, że nie poszłam w tym kierunku..
_________________

Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 15:09   

- Wygląda na to, że frekwencja się nam poprawia- stwierdziłam, widząc, że ktoś wchodzi.
"Ktosiem" była kolejna dziewczyna. Ale jej wygląd był zdecydowanie najbardziej wyróżniający się. Ot choćby dlatego, że jej klatka piersiowa unosiła się kawałek nad biodrami. Niewiasta zdecydowanie nie była taka całkiem zwykła.
Bratnia dusza?- przemknęło mi przez myśl. W sumie czemu nie? Też miałam swoje sekrety, z tym, że nie aż tak uwidocznione. Mogłyby mnie zdradzać oczy, ale wszyscy pewnie myślą, że to soczewki. Ale nie. Bo kto by się spodziewał, że takie wątłe chuchro jak ja może się przeistoczyć w co najmniej półtonowego smoka? W sumie sama się tego nie spodziewałam, ale różne rzeczy dzieją się z człowiekiem w czasie podróży. Ot chociażby trafi się taka gadzia klątwa...
- Nie wiem jak wy, ale niespecjalnie zamierzam stać tu jak kołek cały czas. Osobiście chętnie obejrzałabym jakiś horror. Jeśli chcecie, możecie dołączyć- stwierdziłam, do swoich dotychczasowych towarzyszy.
Na sucho jednak nijak idzie coś oglądać. Podeszłam więc do bufetu, przy którym kręciła się nowo przybyła.
- Cześć, Gwen jestem- przedstawiłam się.
- Pomyślałam, że może póki jeszcze nie ma zbyt wielu osób załączę jakiś horror. Może chcesz dołączyć?- zapytałam.
W międzyczasie sięgam po jakieś przekąski.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-10-31, 15:18   

Zerkając w strone ziomka z wyrzutnią rakiet zaczęłam chichotać. Przyjście tutaj było świetnym pomysłem! Chyba strategia na 'kipiącą seksem niewiastę' nie załatwi mi żadnej VIP'ówki, trudno. Wypięłam co miałam do przodu i z uśmiechem powitałam Diablicę.
-Hej, Vereesa. - wyciągnęłam w jej kierunku dłoń. -Horror brzmi okej, dopóki frekwencja nam nie podskoczy fajnie podkręci atmosferę. - zachichotałam i sięgnęłam po miskę z popcornem, a następnie ruszyłam krokiem modelki z wybiegu w stronę projektora na którym miałyśmy odpalić film.

Podeszłam jeszcze do Mhrocznej wróżki, by przywitać się z nią i kolesiem z wyrzutnią rakiet.
-Cześć, Vereesa. Możecie mi mówić.. Verr. - wyciągnęłam dłoń do tej parki nachylając się sensualnie. Po coś się ma te metr osiemdziesiąt!
_________________

Box | Bank
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-31, 15:23   

Ponownie skinęłam głową, do dwójki osób, które zdecydowały się ze mną przywitać. Powoli ruszyłam w ich stronę - nieco sztucznie, nieludzko, ale nie miałam na to większego wpływu. Nie miałam też zamiaru sterczeć przy tej ścianie przez całą imprezę.
- Chloe - odpowiedziałam krótko swoim cichym, zrobotyzowanym głosem.
On także może się wydawać dziwny dla reszty imprezowiczów, ale no cóż - nie mam na to najmniejszego wpływu. Wpatrywałam się w nich przez moment, słuchając rozmowy, po czym skinęłam też do kolejnej osoby, która przybyła na imprezę. Kobieta, w stroju który no cóż... niezbyt przypadł mi do gustu, ale nie dało się po mnie zauważyć żadnego zniesmaczenia. Jednak moją uwagę w końcu zwróciła propozycja dziewczyny przebranej za diabełka - obejrzenie horroru.
- Chloe jest za - ponownie się odezwałam.
Styl mowy też był nieco odmienny, ale no cóż... Będą musieli się przyzwyczaić!
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 15:25   

- Witam, witam. Niezła ździra z Ciebie. - Odpowiadam mniej radośnie niż poprzednio, tym samym, prawie niezauważalnie wywracając oczy teatralnie. - Przepraszam na chwilę. - Mruczę i odchodzę od nowoprzybyłej, kierując się do Gwen i dziewczyny-android. Na moje szczęście dziewoje stały przy przekąskach.
- Wybaczcie, że wam przeszkadzam. Horror to całkiem niezła myśl - na przykład moglibyśmy obejrzeć... "Dom w głębi lasu"! Słyszałem, że jest całkiem okej - nietuzinkowy, specyficzny i straszny. Na swój sposób. - Wchodząc bezczelnie w rozmowę niejako czekam na odpowiedź upijając kolejnych kilka łyków ponchu. Wyłączam się jednak, na chwilę, rozmawiając ze sobą w myślach.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-31, 15:27   

- Masz rację, - poparłam Gwen, widąc jak wchodzi kolejna osoba, tym razem w stroju policjantki. - ale im nas więcej, tym lepiej, co?
Sala z biegiem czasu zaczęła się zapełniać. Już było nas pięć osób, więc niedługo powinno być ich coraz więcej. Zanim z Gwen poszliśmy w stronę stołu przekąskami, do naszej trójki dołączyła dziewczyna w przebraniu policjantki.
- Miło mi ciebie poznać Veressa, jestem Haru. - przedstawiłam się jej. - Muszę przyznać, że twój strój jest bardzo... odważny. - następnie zwróciłam się do Gwen. - Horror brzmi ciekawie. Jakieś konkretne propozycje?
W już czwórkę ruszyliśmy w stronę stołu z przekąskami, żeby wziąć sobie coś do jedzenia podczas filmu. Tam zapoznaliśmy Chloe, dziewczynę w przebraniu robota. Mówiła ona w większości monosylabami, najwyraźniej wczuwając się tym samym bardziej w swoją postać.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.