Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-02-01, 15:04
Niczym bohaterka kiepskiej książki...
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-15, 19:34   Niczym bohaterka kiepskiej książki...

Myśli w twojej głowie przelatywały z ogromną prędkością niczym pociski wystrzelone z armat. Twoja wiedza o genezie wydarzeń na wykopaliskach w Uhr powiększyła się. Jednocześnie dowiedziałaś się również co nieco o swojej osobie. Jak przeczytałaś w notatkach sporządzonych przez rodziców, miałaś możliwość zamknięcia tajemniczych studni rozmieszczonych po świecie i dzięki temu zapobiec samozagłady świata. Wszystko to brzmiało jak wstęp do kiepskiej książki bądź taniego filmu akcji, jednak tak przedstawia się twoja rzeczywistość. Cóż mogłaś zrobić? Mogłaś uznać to za brednie i powrócić do swojego poprzedniego życia. Jednak ty wybrałaś opcję numer 2. Postanowiłaś wyruszyć w podróż w nieznane, pozamykać wszystkie studnie i uratować Ziemię od zagłady. Bardzo szlachetnie, prawda? Jednak pewna rzecz przeszkadzała ci w spełnieniu twojego planu w całości. Nie wiedziałaś, gdzie poukrywane są te studnie. Jednak i na to znalazła się rada. W teczce znalazłaś mapę Kanto i Johto z pozaznaczanymi na nim czerwonymi krzyżykami. Przypięta do niego była notatka mówiąca, że są to prawdopodobne miejsca ukrycia kolejnych studni. Słowo "prawdopodobnie" nie napawało zbytniej optymizmem, ale przynajmniej miałaś jakiś punkt zaczepienia.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 
Roar

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-15, 19:59   

 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-15, 19:59   

Czułam się… dziwnie. Ja, która nie przepadałam za towarzystwem innych osobników mego gatunku, miałam uratować ten gatunek. Sama ludzkość jako całość mnie nie obchodziła, nie jestem jakąś zawszoną bohaterką filmu, czy innego komiksu, jednakże, jak tak sobie myślę, jest kilka argumentów za tym, by jednak świat nie rozleciał się. Po pierwsze, chcę jeszcze trochę pożyć, po drugie, jest brat i ciotka, których śmierci nie chcę, po trzecie, mam zamiar rozwikłać zagadkę zniknięcia moich rodziców, no i w końcu sam Ho-Oh mnie wybrał do tej roboty.
Mam klucz, a w dokumentach rodziców znalazłam mapę Johto i Kanto opisującą prawdopodobną lokalizację ruin Nirmoian. Po tym co stało się w Uhr, nigdy nie planowałam iść w ślady ojca i matki, ale wygląda na to, że nie mam wyjścia. Czeka mnie uganianie się za dawno zapomnianą przeszłością.
Siadam zatem na jakimś zakurzonym siedzisku, po czym lokalizuję najbliższy krzyżyk na mapie. Świat wprawdzie nie wygląda, jakby miał się skończyć w najbliższym czasie, ale i tak nie mam nic innego do roboty, więc równie dobrze mogę zacząć działać, za nim ta klątwa na dobre się rozhula.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-18, 14:50   

Usiadłaś na skórzanych fotelu przy starym dębowym biurku, które kiedyś było miejscem pracy twoich rodziców. Rozsunęłaś mapę na całą szerokość blatu, a jej krańce przycisnęłaś książkami, i zaczęłaś ją dokładnie ilustrować. Na terenie regionu Johto zaznaczone były cztery krzyżyki: jedno w okolicy miasta Violet, kolejne gdzieś u wybrzeży Olivine, następny na Lake of Rage i ostatni gdzieś na pasmach górskich pomiędzy Johto i Kanto. Pierwsze i ostatnie znajdowało się najbliżej, jednak wyprawa na Mt. Silver wydawała się o wiele bardziej niebezpieczna niż przechadzka do miasta znajdującego się niezbyt daleko od New Bark. Tym bardziej, że Mt Silver było znane jako miejsce dzikie i trudno dostępne, a mając za towarzysza jedynie Dratini przeprawa przez te tereny byłaby nie lada wyzwaniem. Jednak ostateczna decyzja i tak należała do ciebie...
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-18, 15:40   

Wedle mapy w Johto znajdowały się cztery miejsca do sprawdzenia. Najbliższe na Górze Silver, ale to byłaby bardzo niebezpieczne wyprawa, bo jestem kompletnie nie gotowa na górskie wspinaczki i mam przy sobie tylko niedoświadczoną Arkadię. Innymi słowy muszę iść teraz do Violet. To kolejny punkt i na pewno będzie bezpieczniej. Krzywię się jednak trochę, patrząc na trasę do tego miasta. Będę musiała po drodze przejść przez Cherrygrove, gdzie lata temu zostawiłam brata i ciotkę, bo nie potrafiłam sobie poradzić z emocjami. Może powinnam sprawdzić co u nich, gdy będę tamtędy? Myślę i krzywię się jeszcze bardziej z poczucia winy. Pewnie mnie nienawidzą za to, że ich porzuciłam, ale nie wiem co spotka mnie podczas misji, mogę nawet tego nie przeżyć, więc może to być ostatnia okazja, aby ich zobaczyć. Eh. Pocieram dłońmi twarz, po czym sprawdzam godzinę, aby móc zadecydować co teraz zrobić.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-23, 23:43   

Ostatecznie po krótkim zastanowieniu się, wykluczyłaś podróż na Mount Silver i zdecydowałaś się na udacie do mniej niebezpiecznej okolicy, którą było Violet. Po chwili dotarło do ciebie, że chcąc dotrzeć do tamtego miasta, będziesz musiała przejść przez Cherrygroce, które kilka lat wstecz opuściłaś, zostawiając w nim samego brata i ciotkę. Targały tobą z tego powodu wyrzuty sumienia, próbowałaś domyślić się, co oni teraz mogą o tobie myśleć, o kimś kto ich opuścił i nie dawał przez długi czas znaku życia. Jednak nieuniknionym było to, że prędzej czy później trafisz w okolice Cherrygrove.
Wyciągnęłaś Pokedex, na którym sprawdziłaś aktualną datę. Na ekranie urządzenia pojawiły się duże, bardzo czytelne znaki oznajmujące, że dnia dzisiejszego jest poniedziałek, 13 kwietnia 2015 roku, godzina 12.38. Pora nie była co prawda najwcześniejsza, jednak nie było również bardzo późno. Jako że Cherrygrove leży stosunkowo niedaleko od New Bark, powinno udać ci się dotrzeć do niego przed wieczorem.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-25, 11:25   

Cóż, okazało się, że nie jest jeszcze bardzo późno. Wprawdzie już po południu, ale Cherrygrove leży dość blisko New Bark bym była w stanie dotrzeć tam jeszcze dzisiaj. Jako że żyje tam moja rodzina, którą opuściłam bez słowa, miałam ochotę się ociągać, ale z drugiej strony nie wiem ile świat może czekać na zamknięcie studni i zdjęcie klątwy, więc czas się pożegnać z domem rodzinnym. Czuję smutek z tego powodu. Chciałabym móc tu znowu mieszkać z rodzicami i bratem, ale nie zamierzam rozkleić się z tego powodu. Zimna baba się ze mnie zrobiła. W każdym razie zabieram swoje rzeczy i wymykam się z budynku po kryjomu. Nie chcę mieć na głowie policji, bo jakiś sąsiad uzna mnie za złodziejkę. Kiedy już się wydostanę, biorę kierunek na Cherrygrove. Po drodze wypuszczam Arkadię, by smoczyca dotrzymała mi towarzystwa. Nie lubię odzywać się do ludzi, więc przynajmniej posłucham swojego głosu gadając do pokemona.
- Arkadio zdziwi cię to co powiem, ale koniec z bezcelowym szlajaniem się po świecie. Okazało się, że jednak mam coś bardzo ważnego do zrobienia i liczę na to, że mi w tym pomożesz moja jedyna przyjaciółko. Mogę na ciebie liczyć, cokolwiek się stanie po drodze? – zwracam się do niej pozbawionym emocji tonem.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-25, 21:29   

Większość ludzi o tej porze jest w pracy lub w szkole, jednak warto na wszelki wypadek zachować wszelkie środki ostrożności. Zatem żeby nie narazić się na żadne kłopoty z wymiarem sprawiedliwości z powodu przedostania się wewnątrz swojego własnego domostwa, dlatego wydostałaś się z niego przez okno wychodzące na ogród, a następnie przeskoczyłaś przez płot w jedną z bocznych uliczek. Gdy już wydostałaś się z terenu posesji, ruszyłaś ku wyjściu z miasta, na Drogę 29 prowadzącą do Cherrygrove. Jako że mieszkaliście w zachodniej części New Bark, już po zaledwie kilkunastu minutach nieszybkiego marszu, udało ci się dojść do terenu międzymiastowego. Wtedy też wypuściłeś Arkadię - Dratini, którą udało ci się uratować jeszcze podczas pobytu w Goldenrod. Smoczyca uśmiechnęła się do ciebie na znak, że będzie zawsze tobie towarzyszyć. Gdy tak sobie rozmawialiście, niedaleko was przysiadł na gałęzi niewielki, czarny kruk.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-26, 07:37   

Wydostanie się z domu nie nastręczało mi większych trudności. O tej porze większość ludzi przebywała poza domami, ale dla bezpieczeństwa wyszłam oknem do zapuszczonego ogrodu, a potem przelazłam przez płot, opuszczając posesję. Uśmiechnęłam się ironicznie idąc w kierunku do Cherrygrove. W końcu włamałam się jak złodziejka do własnego domu i również jak złodziejka go opuściłam, ale gdyby mnie złapano, kto dałby mi wiarę, że jestem córką Coulbertów? Po drodze wypuściłam Arkadię, która uśmiechem zapewniła mnie, że mnie nie opuści. Byłam zadowolona z tej deklaracji. W pewnym momencie zauważyłam, iż na gałęzi przysiadł sobie mały, czarny ptasi pokemon, Murkrow bodajże. Chmy, Arkadii przydałby się trening, a mi następny pokemon. Tylko ze smoczycą to daleko nie zajdę - Pomyślałam.
- Arkadio, czas byś stała się nieco silniejsza – zwracam się do niej i wskazuję jej przyszłego przeciwnika. – Widzisz tego kruka na gałęzi? Wyzwij go na pojedynek i natychmiast zaatakuj Thunder Wave. Liczę na to, że sprowokowany rzuci się w wir walki, a ty będziesz mogła owinąć się wokół niego używając Wrap
Przy okazji rozglądam się po okolicy, żeby arena bitwy nie przyniosła żadnych, nieprzyjemnych niespodzianek.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-28, 23:40   

Murkow nie spodziewał się żadnej reakcji z waszej strony, więc pierwszy ruch należał do was. Najpierw twoja podopieczna posłała w stronę czarnego kruka malutkie piorunki, które zdawały się nie zrobić na stworku nic. Jednak ty zauważyłeś, że wokół ptaka pojawiła się żółtawa poświata, oznaczająca że jest on pod wpływem paraliżu. Pokemon od razu podbił do lotu i zaszarżował na Arkadię. Ptak wylądował następnie przy powierzchni ziemi, co zostało przez was wykorzystane. Dratini owinęła się wokół niego swoim ciałem i chciała przydusić. Ptak po chwili uwolnił się z więzów i ponownie podbił się do lotu. Wasz przeciwnik chciał ponownie zaatakować, ale paraliż dał o sobie znać i ptak znieruchomiał, a następnie spadł na ziemię.

- 92 %HP
- 94 %HP, paraliż


Waszym polem walki była zwykła, niczym specjalnym się nie wyróżniająca polna droga, najzwyczajniej wydeptana w trawie. Po jej bokach znajdowały się drzewa, które rosły w odstępach ok. 1,5-2 metrów, a dodatkowo po lewej stronie przy pniach rosły sobie niskie krzaczki.
________________________
* Taka mała prośba i informacja zarazem. Nie ma u mnie ograniczenia co do ilości ataków w taktyce. Postaraj się dać jak najwięcej, żeby walka nie trwała długo :)
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-10-31, 09:37   

Początek o tyle dobry, że Arkadii udało się kruka sparaliżować, ale ten jest całkiem silny i uderza mocno. Jednak, czy jego siła zrównoważy fakt paraliżu i to że podczas lotu może zwyczajnie zesztywnieć, a potem spaść na glebę?
- Arkadio, ruszaj szybko na Murkrowa nim się podniesie i atakuje Aqua Jetem, a potem ściśnij go kolejnym Wrapem. Kiedy będziesz go trzymała w swoich objęciach spójrz na niego i użyj Leer, by go osłabić. Jeśli nie uda ci się go ścisnąć, albo ci się wymknie atakuj kolejnym Aqua Jetem. Powtarzaj tą taktykę, gdyby paraliż znowu sprawił, że kruk spadnie na ziemię. Gdyby jednak nie chciał on zbyt często działał, a powietrzne ataki przeciwnika stały zbyt trudne do odparcia, umknij w te niskie krzaki w pobliżu drogi. Jako wąż ukryjesz się tam bez problemu. Tam tak łatwo z lotu bez szkody dla siebie samego cię Murkrow nie dopadnie, a tym możesz wypaść na niego nagle, używając Aqua Jeta.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-01, 00:02   

Prawdziwa bitwa właśnie się rozpoczęła. Paraliż cieszył ciebie, bo zwiększał waszą szansę na zwycięstwo, jednak wiedziałaś, że nie możesz jedynie na nim polegać. Arkadia, zgodnie z twoimi poleceniami, zaczęła używać do ataku Aqua Jetów, dzięki którym śmigała w te i wewte, niczym ptak. Murkrow na pewno był z tego powodu w nie najlepszej sytuacji, gdyż umiejętność latania w tym momencie nie dawała mu zbytniej przewagi. Do tego coraz bardziej we znaki ptakowi dawała się paraliż, który nie tylko zmniejszał jego prędkość, ale i co jakiś czas zatrzymywał pokemon w bezruchu. Zatem nie dziwnym było, że po tej wymianie ciosów to właśnie Dratini ostała się na nogach.

- 23% HP
- 0% HP, obrona 95%, paraliż

Dratini zdobywa 1lvl


Arkadia niesamowicie cieszyła się z wygrania przez nią jej pierwszej walki u twojego boku. Pokonany Murkrow leżał nieprzytomny na ścieżce zdany na twoja łaskę bądź niełaskę. Mogłeś próbować go złapać bądź zostawić na pastwę dzikich pokemonów. Do ciebie należało podjęcie tego ciężkiego wyboru.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-11-02, 16:57   

Chociaż kruk został sparaliżowany, nie było tak do końca łatwo walczyć z nim, ale Dratini w końcu pokonała swojego pierzastego przeciwnika i ten leżał teraz nieprzytomny na ziemi. Spodziewając się, że przyda mi się w przyszłości jakiś zdolny do lotu pokemon, wyciągam jeden z pokeballi i bezceremonialnie rzucam nim w Murkrowa. Gdy się złapie, a wątpię żeby się to nie stało skoro jest nieprzytomny oraz sparaliżowany do tego, skanuję go, chowam kulę i ruszam dalej.
- Dobra robota Arkadio – chwalę smoczycę. – Chcesz teraz odpocząć w ballu, czy towarzyszyć mi w drodze? – pytam się jeszcze jej.
Nie mam jej co dać do zjedzenia, więc chociaż nagrodzę ją możliwością wyboru.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-02, 23:26   

Jako że to po chwili wydało ci się bardziej racjonalne, zaczęłaś od zeskanowania Mukrowa. W końcu po złapaniu nadal będzie on nieprzytomny, a widok trenerki znęcającej się nad swoim podopiecznym raczej nie byłby przychylnie oceniany. Dlatego wyjęłaś PokeDex i skierowałaś urządzenie na pokemona.

Murkrow
Imię: ---

Poziom: 7 [00%]
Ewolucja: Murkrow --(Dusk Stone)--> Honchkrow
Ataki: Peck, Astonish, Pursuit
Charakter i historia: Murkrow był jedynakiem, opuszczony przez swoich rodziców niedługo po narodzinach. Michelle udało się go złapać po walce zaraz po tym, jak opuściła rodzinne New Bark. Murkrow, jako że od wczesnych lat był zdany tylko na siebie, jest w pełni samowystarczalny. Sam polował na swoje pożywienie, nie musiał się nim z nikim dzielić. Jest on również typem samotnika, jednak ze względu na to, że bał się odrzucenia, takiego jakiego od rodziców. Jednak nie wiedział on tego, że zostali oni zabici przez kłusowników, sami pozwalając uciec swojemu jedynemu dziecku.
Umiejętności: Super Luck - Współczynnik trafienia krytycznego jest ponoszony o jeden poziom.
Trzyma: ---

Historia pokemona była... dosyć smutna. Podeszłaś do jego ciałka i delikatnie dotknęłaś go kulą. Miałaś rację, że złapanie go nie będzie najtrudniejsze. Kula już po krótkim chybotaniu się na boki kliknęła. Udało ci się zatem powiększyć swoją drużynę o kolejnego, całkiem silnego członka. Dratini wolała pozostać z tobą. Jednak jako że wyglądała na zmęczoną, wolałaś jej zbytnio nie narażać i pozwoliłaś jej podróżować w swoim plecaku. W pełni przygotowana ruszyłaś w dalszą drogę. Po drodze mijałaś kolejne kierunkowskazy, które wskazywały coraz bardziej zmniejszającą się ilość drogi do Cherrygrove. Wiedziałaś, że i tak w końcu do niego dotrzesz, więc nie starałaś się nawet specjalnie tego przedłużać. W końcu dotarłaś pod duży napis "Cherrygrove City" oraz mniejszy dopisek pod nazwą metropolii: "Miasto, w którym możesz poczuć zapach kwiatów i morską bryzę.". Po kilku latach tułaczki po regionie, w końcu wróciłaś na stare śmieci.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-11-07, 20:22   

Dobra, dorobiłam się drugiego członka zespołu, a Arkadia postanowiła mi towarzyszyć, chociaż była na tyle zmęczona walką, że musiałam ja wsadzić do plecaka. Ruszyłam dalej, a znaki drogowe chamsko informowały mnie o zmniejszającej się odległości między mną, a Cherrygrove. Nie było sensu bawić się w ociąganie. I tak musiałam tędy przejść. Tylko co ja do cholery mam zrobić jak już dojdę do miasta? Lepiej ignorować ciotkę oraz brata, czy skonfrontować się z ich stosunkiem do mojej ucieczki? Ach. Mocno wahałam się i nadal byłam niezdecydowana, kiedy ostatni znak oznajmił mi początek Cherrygrove. Dobra, wpierw pójdę do Centrum, aby zajęli się pokemonami, a potem… potem zobaczymy.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-11, 01:03   

Nie byłaś przekonana co do tego, aby wrócić do domu ciotki. Rozważałaś, czy rozważniejszym było to uczynić, czy może przejść przez Cherrygrove, nawet nie zaglądając do ciotki i brata. Decyzję kiedyś i tak będzie trzeba pociąć, jednak ty postanowiłaś odłożyć ją w czasie i najpierw przejść się do Centrum Pokemon. Nie było to trudne, ze względu na charakterystyczny, czerwony dach tego miejsca. Po wejściu do środka przywitała ciebie miła muzyczka. W środku było kilkoro ludzi, którzy siedzieli z boku i rozmawiali ze sobą. Ty zbliżyłaś się do recepcji, przy której stała kobieta o jasnoróżowych włosach.
- Witam w Centrum Pokemon. W czym mogę pomóc? - przywitała się z tobą z uśmiechem na ustach.
Przekazałaś jej dwójkę swoich pokemonów i zostałaś poinformowana, że ich leczenie zajmie kilka minut. Zaczęłaś rozglądać się po budynku, na ścianach dostrzegłaś kilka plakatów, jedne mówiły o tym, jak ważne jest odpowiednie wytrenowanie oraz bezpieczeństwo pokemoów, inne były zwykłymi reklamami jakiś firm bądź zakładów bliżej związanych z pokemonami.
- Uwierz w siebie i swoje pokemony! Zapisz się już dzisiaj! - w pewnym momencie dobiegły ciebie te słowa, jak okazało się leciały one ze stojącego w kącie telewizora. - Przeżyj przygodę, zwiedź niezwykłe miejsca i zawalcz o miejsce na podium! Tylko jeden będzie miał okazję zmierzyć się z najznamienitszymi trenerami w regionie - Elitarną Czwórką! Może to ty będziesz miał tą szansę? Zapisz się do Ligi Johto w najbliższym Centrum Pokemon i przekonaj się o tym na własnej skórze.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.