Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Odejścia
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-23, 19:34   Odejścia


Jeżeli odchodzisz z forum, napisz o tym tutaj. Nie rób z tego tragedii na połowę forum. Uprzedzamy, że Karta Postaci, Box, Konto Bankowe i Galeria Sław każdego, kto zamieści tutaj informację o odejściu, zostaną natychmiast przeniesione do archiwum (nieodwracalnie).

. SPADEK .
Osoby, które odchodzą, często rozdają swoje Pokemony, itemy czy pieniążki innym graczom. Mogą równie dobrze zadecydować, by wszystko przepadło. Natomiast jeśli nic nie wspomną na ten temat, ich itemy i kasa znikną w niebycie, a stworki pójdą do "Adopcji". Wracając jednak do rozdawania Poków w spadku...
Na forum obowiązuje zasada: "Gracz nie może w jakikolwiek sposób (nie licząc nagród w eventach/pokazach/szkółkach/legendy) zdobyć Pokemona na poziomie wyższym o więcej niż 10lvl od swojego najsilniejszego stworka". Nie można jej jednak zczitować (przykład: X odchodzi forum i oddaje Pokemony userowi Y, którego najsilniejszy stworek ma poziom 10. Za to najpotężniejszy Pok usera X posiada 50lvl, dlatego X oddaje Poki "w kolejności", czyli najpierw te na 20, potem 30, dalej 40 i dochodzi do 50). A więc jak to wygląda poprawnie i zgodnie z regulaminem? Również przedstawię na przykładzie:
Kowalski opuszcza forum i swoje potworki oddaje Nowakowi. Kowalski ma X na 20lvl, Y na 40lvl i Z na 10lvl. Nowak posiada jednego Pokemona na 5lvl, a więc nie może przygarnąć X i Y, tylko samego Z, bo tylko on ma na tę chwilę odpowiedni poziom. X i Y może powierzyć komuś innemu, wyrzucić w niebyt lub zostawić, by powędrowały do "Adopcji".

Są jeszcze trzy dodatkowe zasady:
1. User nie może decydować o swoich Pokemonach, ekwipunku, kasie itd., jeśli został już zaklasyfikowany jako nieaktywny (nie odpisał w swojej przygodzie od ponad 2 tygodni). Wtedy itemy i kasa znikają w niebycie, a stworki wędrują do "Adopcji".
2. Istnieje opcja "zamrożenia" Pokemonów. Mianowicie jeśli osoba odchodząca przepisała userowi X w spadku Pokemona na poziomie wyższym o więcej niż 10lvl od swojego najsilniejszego stworka, może go "zamrozić", by X miał czas na zmniejszenie tej różnicy. Wtedy X może przyjść i odebrać zamrożonego Pokemona. Należy jednak pamiętać, że Pok może być zamrożony max. miesiąc. Jeśli przez ten czas X nie zdoła wytrenować któregoś ze swoich Poków tak, by różnica między nim, a tym ze spadku nie przekraczała 10lvl, wówczas stworek ze spadku ląduje w "Adopcjach".
3. Opcja "zamrożenia Pokemona" opisana wyżej dotyczy tylko takich przypadków, w których osoba rozdająca Poki napisze, komu je przekazuje. Jeśli rozdający poinformuje, że odchodzi, a Poki może brać każdy (na zasadzie kto pierwszy, ten lepszy), wówczas zgłosić się po nie mają prawo tylko Ci userzy, którzy mogą przygarnąć potworka od razu, a więc różnica między Pokiem ze spadku, a najsilniejszym usera nie wynosi więcej niż 10lvl.

Całość nadzoruje moderator od przestrzegania regulaminu przy rozdawanych Pokemonach. Zadaniem moda jest wydawanie opinii na moment, w którym user odchodzący napisał post, więc nawet jakby ktoś chciał zakombinować i dokoksić "na już" swoje Pokemony zachomikowanymi RC czy innym dobrem, to też nie przejdzie. Bez werdyktu moda (ma na to 3 dni) nie można dopisać sobie żadnego Pokemona ze spadku. Nie dotyczy to jajek i skamielin! Jeśli moderator jest nieobecny lub aktualnie nie ma na forum osoby sprawującej ten obowiązek, nad spadkami czuwają administratorzy.


Co z Pokemonem przebywającym w DC, który należy do osoby odchodzącej?
Pod uwagę bierzemy poziom finalny, czyli po wyjściu z DC, ponieważ usługa jest odpłatna z góry, a nie przy odbieraniu Poka.
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-07-23, 16:55, w całości zmieniany 9 razy  
  :
     
REKLAMA 

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 282
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-25, 19:56   

Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-07-23, 16:55, w całości zmieniany 9 razy  
  :
     
Fokstrot 


Starter: Munchlax
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 282
Skąd: Teheran
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-25, 19:56   

Okej. No więc odchodzę. Nie chce mi się rozpisywać, ani pisać jakichś nadętych słów czy podziękowań, bo pewnie będę zaglądał na czata, jednakże kończę moją karierę jako gracza i mg. W związku z tym chciałbym rozdać te moje stworki//rzeczy, które jeszcze do nikogo nie powędrowały(Te, które wiszę ludziom w petrobudowie, to zabierzcie sobie sami, jeśli się jeszcze da. Jeśli nie, to przyciśnijcie moi. C:). Nie chce mi się rozpisywać na temat powodu, po prostu się ciutkę zmęczyłem. Kiedyś wrócę na stałe, jak mi się zachce.

Kolejność rozdawanych poków jest zupełnie przypadkowa.

Startera Feliego Espeona o imieniu Falka chciałbym podarować Snazzy//Sebusiowi. Bo tak.
Meowstic leci zgodnie z prośbą do Męża.
Gardevoir dla Dafa, bo chciał.
Pawniard wraca do Yuki.
Freunde dostaje nadal Snovera. Ale żeby go nie zostawić z pustymi rękoma, bo to wszak mój Freunde, to może jeszcze jajco Eeveego
Layla, jako siostra Męża dostaje jajco Smoochuma.
Cała pozostała forsa Felicjusza i Fokstrota leci na fundację Daisy.
Starter Fokstrota Shuppet chciałbym podarować Locy.
Fennekin(W zasadzie pusty, bez wypisanych ataków ani charakteru xD) dla Galla.
Deezowi pragnę podarować Pidgeya. =D
Alakazam dla kowalta. Nie wiem czy lubisz. Jak nie, to mogę ci odpalić coś fajnego na splash :/
Jeśli Marek jeszcze gra(Proszę o potwierdzenie 3:) to do niej leci jajco Mareepa.
Jajeczko Cottone do Hika
Jajeczko Absola do BlueCata. Że dopiero zaczyna. Ale liczę na dobrą polecankę co jakiś czas :3

Sorry, ale nic więcej nie mam. A jest jeszcze sporo osób, które chciałbym obskoczyć, jednakże wyszło jak wyszło.(Część poków wszak już rozdałem w Petrobudowie) Kto chce, to niech weźmie sobie skan na własną rękę. Innym osobom wyślę, ale potem. Bo jestem leniuszkiem. ;w;
Całujcie mnie wszyscy w dupę. <3
_________________

Idzie szarość, ciągle przypomina mi
Że kiedyś chciałem coś, a już tego nie trzeba mi
Ciągle mało, coraz więcej mniej
Twego ciała coraz bardziej nie trzeba mi

Więc idź tam, gdzie chcesz, nie mówiąc nic
I wróć, kiedy przyjdzie czas
Może to tylko kilka dni
 
     
Layla 


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 411
Wysłany: 2014-08-25, 21:03   

;-; Smutam z twojego odejścia ;-;
Szkoda, że rezygnujesz, ale skoro miałeś się męczyć, to nie ma nic na siłę. Szkoda mi Twoich graczy, bo prowadziłeś naprawdę świetne przygody. Mam nadzieję, że kiedyś tutaj wrócisz, no i tego... Myślę, że spełnisz swoją obietnicę i będziesz nas odwiedzał na chacie *chociaż i tak będziemy się częściej widzieli ;P*. Tak więc powodzenia i dziękuję za takie wyróżnienie. Zaopiekuję się tym jajuszkiem!
_________________
 
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-25, 22:26   

awww ;_; *smuteczek*

Dziękuję za jajeczko, będę się nim opiekować c:

Jak będziesz szukał jakiegoś anime, to wal śmiało C:
_________________

 
  :
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-26, 02:16   

Przykro mi Mężu, że podjąłeś taką decyzję :<
Szkoda, że odchodzisz, ale nie będę smutał, bo to nie koniec. Będziemy się widywać na splaszu i na chacie :3 No i przyrzekałeś mi, że będziemy Mężami do końca świata! *albo do twojej 25-tki ;P*
Zaopiekuję się dobrze Twoją kocicą. Meow, możesz mi wierzyć!
_________________
 
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-26, 12:54   

Feli jest gupi :C
I tak tu wrócisz, Ty :<<<
_________________





  :
     
Loca-Loca


Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 188
Wysłany: 2014-08-30, 20:54   

Dragg odchodzi i poprosił mnie o to, abym poinformowała, co i jak.

Cytat:

Odchodzę z Crystala.
Powód? Jest wiele? Ale nie wspomnę o żadnym, Dziękuję za lata wspólnej gry, jeżeli coś mnie ruszy, to raz na jakiś czas rzucę na was okiem. (W co szczerze watpię). Rzeczy na Crystalu maja się mocno nie tak. Przygotowałem też krótki testament:
- Nagroda za szkółkę. (Za 5/6 dni) idzie do Locy
- Herracross na 5 i Barboach na 4 ida do Dida (Skany wykonaj sobie sam Pszemgu)
- Zaś moja Nincada na 49 idzie do Snazzy.
Nie odszedłem wcześniej, chociaż mnie kusiło, ponieważ nie chciałem uciec drużynie podczasz szkółki. To było by bardzo chamskie. Podsumuję to wesołym:
Cześć i czołem, kluski z rosołem.
PS. Zastanówcie się dlaczego tyle ludzi ucieka z Crystala. :*
PPS. Lata, dobra to za dużo powiedzane, może to max 2 lata, albo 2,5 . ;o
 
     
Marque 
Master of Disaster


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 146
Wysłany: 2014-09-04, 16:17   

No ja się serio zaczynam zastanawiać dlaczego tyle osób ucieka, co sie dzieje, jak, dlaczego :(

Foksiuuu będę tesknić i żałować, że nie udało mi się u Ciebie zagrać :( może jak wrócisz a może gdzieś indziej się spotkamy i po piszemy? Dziękuję za pamięć i za jajko Mareepa, że pamiętałeś, że to mój ulubiony <3
_________________
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2014-09-16, 17:35   

Dziękuje wszystkim, dzięki którym czas spędzony an forum był dla mnie odskocznią i fajną zabawą. Zwłaszcza Dafciowi, Didowi, Lucasiowi i Foksowi za to, że podjęli się prowadzenia mojej przygody.
Serdeczny kij w tyłek osobom, które skutecznie uprzykrzały te chwile.
Ostatnia wola xD
Dla Dafiara: Growlithe, Claucher, Luxray, Golden Zorua, Riolu, Shiny Magby, Shiny Mega Banette, Altaria, Shiny Houndour, Shiny Misdreavus, Drifloon, Carbink, Cubone, Plusle, Lilipup, Cyndaquil, Liepard, Shiny Fletchinder, Shiny Lapras (Tooth), Carvanha (Tooth) | 14x Heart Scale, 2x Fire Stone, 1x Thunder Stone, 1x Shell Bell, 1x Exp Share, 1x Proszek Shiny, 2x Rare Candy.
Dla Ella: Najwspanialszy na świecie Caterpie z Wysp Pomarańczowych, Różowego Pikachu (Tooth). OPIEKUJ SIĘ NIMI, PAŁKO. Dorzucam POR, 2x Black Glasses i Dedenne. <3
Dla Dida: Easter Torchic (Tooth). Całą resztę już masz… ;_;
Dla Lucasia: Shiny Braixen (Tooth), Dratini (Tooth), Spiritomb, Absol, Espurr, Shiny Eevee x2, Charmander, Zorua x2 (Matr i Tooth), Vulpix, Shiny Eevee (Tooth), TM: Solar Beam, Wild Charge, Superpower, Earthquake, Sword Dance, Attract, Moss Rock (Tooth), 2x Smooth Rock (Tooth), Bright Powder (Tooth), Shell Bell (Tooth), Wide Lens (Tooth), Expert Bell (Tooth).
Dla Chmurka: Shiny Eevee, Shiny Snorunt, Spiky-eared Pichu x2 (Matr i Tooth), Skiity, Shiny Ralts, Magmar (Tooth), Eevee x2, Mawile , piniądzory 44.129$ (Tooth) + 20.710$, 4x Rare Candy (Tooth)
Dla Alistera: Litwick, Rufflet, Shiny Pachirisu, Turtwig (Tooth), Goomy (Tooth), 34x Sitrus Berry, 28x Lum Berry, 1x Oran Berry, 1x Cheri Berry, 2x Leppa Berry, 1 Persim Berry, 6x Qualot, 7x Kelpsy (Tooth), Jajko Dratini (Tooth), Jajko Cyndaquila (Tooth), Kupon 25% do adopcji
Dla Snazzy: Shiny Minccino <3
Dla Yuki: Fletchling, Sezonowy Linoone.

Jak o kimś zapomniałam to sorry. <3 Skany wyślę priorytetem. Ten kto potrzebuje ma Shuusiowe numery GG/Tel bądź login Skajpaja, także jesteśmy w kontakcie ANDRZEJE.

Nie polecam, Shu. *^*
_________________


 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2014-09-16, 20:07   

Żegnam cię z honorami :( Szkoda, że nie będzie już takiego kochanego poywora jak ty :(
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2014-09-17, 10:18   

Dla Yuki: Odchodzę.
Ano.. żadna niespodzianka ;P

Całą kasę oraz przedmioty (do skupu i spieniężyć!) dla Daisiaka i jej fundacji :D
Wszystkie pokemony dla Alistera ;* O ile jeszcze tu jest <3

3majcie się misiaki.
_________________
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-09-17, 10:48   

Jestem, jestem. Mam nawet Multi które zatroszczy się o poki
_________________
 
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2014-09-17, 12:58   

No odchodzicie jak stare dziadki... :(

Papa Jake :c Trzymaj się tam ;)
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-09-17, 14:27   

mój graczeł sb idzie :< Coni popadnie w depresję ;D!
a tak na serio to szkoda, ale no trzymaj się i dzięki za możliwość prowadzenia Ci bardzo ciekawej przygody, a także za pieniążki dla fundacji~

Mamy nadzieję, że może kiedyś wrócisz C:
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Soru 
Gay Master


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 101
Skąd: z czeluści zapomnienia
Wysłany: 2014-09-26, 16:33   

Szkoda - żałuję, że nikt mnie nie pogonił ani nawet nie dostałam żadnego powiadomienia na pocztę czy coś, że zdjęte zostaje mi stanowisko MG.
No nic. Miło było, ale już nic mnie nie trzyma.
Moje pokemony, kasę jak i przedmioty - rozdzielam pomiędzy moich biednych graczy, którym nie dane było pograć dłużej niż jeden post.
Bierzcie według uznania. Chociaż niech Ivy - mój starter trafi do Loca-Loca. I w sumie Pan Karp też.
Resztą się podzielicie po równo, albo coś - proszę tylko, abyście napisali co kto bierze żeby administracja wiedziała.
Dowiedzenia.
Fajnie się z wami żyło przez ten ponad rok.

Jak się nikt nie zgłosi to wszystkie poki jakie Loca zechce niech idą do niej.
Ewentualnie niech każdy z userów forum czuje się zachęcany do napisania tutaj i wzięcia jakiegoś poka lub itemka - ale podkreślam, że Loca i reszta moich byłych graczy ma pierwszeństwo w wyborze.
_________________



Avatar & obrazek postaci by http://sashamya.deviantart.com/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.