Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
*tutaj będzie tytuł gry*
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-03, 16:55   

Nie pamiętam, o czym dokładnie śniłam, jednak uważam, że pobudka, jaka nastąpiła rano, była najprzyjemniejszą w moim życiu. Obudził mnie bowiem odgłos ptasiego dzioba uderzającego o szybę. Po leniwym otwarciu oczu, orientuję się jednak, że ta cała podróż po Hoenn to nie jest sen, bo nie jestem nawet w stanie rozpoznać gatunku istoty o niebieskim upierzeniu. Dodatkowo jeszcze w aneksie kuchennym pomieszczenia rozchodzą się odgłosy, jakby ktoś szykował posiłek, ale... Luka?
Niezbyt chętnie przecieram oczy, by pozbyć się resztek senności, jakie ostały się na moich rzęsach, a następnie równie nieprzytomnie spoglądam na chłopaka stojącego w tamtym miejscu, w dodatku bez koszulki, dzięki czemu mam idealny wręcz widok na lekko zarysowany na jego brzuchu sześciopak...
...że co?!
Mam wrażenie, że moja zdolność myślenia o tej porze wyostrzyła się do tego stopnia, że reaguję prawie natychmiast, zarzucając sobie na głowę kołdrę, coby tylko nie naszły mnie żadne zboczone myśli na temat biednego nastolatka. Jednocześnie z moich ust wydobywa się ciche prychnięcie.
- Mógłbyś się chociaż ubrać - odpowiadam cicho, po czym wyraźnie nasłuchuję, czy Luka to robi. Jeśli tak, wtedy zdejmuję z siebie kołdrę i sprawdzam, która jest godzina, a jeśli nie... no cóż, zostaję tak, dopóki nie będę pewna, że ma chociaż na sobie jakąś koszulkę.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-07, 23:04   

  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-07, 23:04   

Luka musiał być zdziwiony, gdy tak nagle narzuciłaś na siebie kołdrę. Chłopak musiał zrozumieć aluzję, bo usłyszałaś, jak przechodzi do łóżka, po czym zakłada koszulkę.
- Nie musiałaś się zasłaniać. - powiedział młody Schwarz, gdy ściągnęłaś nakrycie z głowy. - Nie wiedziałem, że będzie ci to tak przeszkadzać.
Chłopak, już w pełni ubrany, wrócił do szykowania śniadania, a tobie dał czas na poranne ogarnięcie się. W sumie po części byłaś dziewczyną, jednak nigdy jako tako nie zajmowałaś się czy makijażem, czy czymś w takim rodzaju. Wystarczył tobie szybki prysznic, żeby być gotową na kolejny dzień. Kiedy wróciłaś do pokoju, na stole stał już stosik naleśników.
- Smacznego. - odparł Luka, po czym wziął jeden placek i zaczął smarować go czerwonym dżemem. - Przeglądałem mapę i według moim wyliczeń powinniśmy jeszcze przed wieczorem dojść do Mauville. - poinformował ciebie chłopak. - W międzyczasie zaliczymy pewnie jakiś trening w ramach przygotowań do walki z liderem. - dodał chłopaka, po czym zamilkł, a ty poczułaś nagłą zmianę otaczającego was nastroju. - Chciałbym porozmawiać o tym, co się wydarzyło w lesie. Wiem, że mogę się wydawać dla ciebie beznadziejny, ale... staram się. Chcę pokazać mamie, że mogę dorównać Lucianowi. To wszystko.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-13, 21:58   

Mam wrażenie, że po szybkim prysznicu uspokoiłam się już na tyle, że mogę spokojnie przeanalizować, co się stało i jak na to zareagowałam... a zareagowałam chyba zbyt gwałtownie, sądząc po reakcji zwrotnej Luki. No ale skąd on mógł wiedzieć o tym, że po raz pierwszy widziałam... no, tak ładnego i pociągającego chłopaka bez koszulki? W sumie powinnam mu od razu to powiedzieć.
- Uhm, Luka... przepraszam za to. Po prostu... no... ten... tak trochę atrakcyjnie wyglądałeś, a ja... no... nieważne - dukam z siebie cicho, po czym potrząsam przecząco głową, siląc się na uśmiech. - Wiesz... to wprawdzie tylko moje zdanie, ale uważam, że dorównujesz Lucianowi bez problemu i myślę, że nie musisz tego pokazywać waszej mamie, bo ona doskonale sobie z tego zdaje sprawę... wiesz, rodzice raczej kochają oboje dzieci tak samo i zwracają uwagę na ich indywidualne cechy... ale jeśli mimo wszystko nadal chcesz jej to udowodnić, to cóż... mi chyba jedynie pozostaję cię w tym wesprzeć, prawda? - zadaję proste pytanie, na które nawet nie oczekuję odpowiedzi - bo wiem, że to chcę robić. Wspierać Lukę w pokonywaniu własnych słabości.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-14, 23:18   

Luka nie wydawał się być zażenowany sytuacją, która miała miejsce, w pewien sposób zdawał się być nawet rozśmieszony twoją wcześniejszą reakcją.
- Nie ma sprawy, przecież nic się nie stało. - odparł wesoło.
Chłopak wysłuchał tego, co miałaś do powiedzenia i wydawać by się mogło, że twoje słowa w jakiś sposób do niego dotarły. Poczułaś, jak atmosfera wokół was rozrzedza się i staje się lżejsza do przetrawiania - Luka uspokoił się.
- Może i masz rację, Elena. - oparł do ciebie chłopak. - Jednak i tak chcę pokazać, chociażby to, abym nie był do niego porównywany. Niezbyt miłym jest, być cały czas przyrównywanym do starszego rodzeństwa. Jakieś wielkie czyny są umniejszane, zaś przykre sytuację ulegają wyolbrzymieniu. Nie żebym winił moją mamę, może... po prostu tak to jest być rodzicem?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-15, 22:09   

- No cóż... jestem jedynaczką, więc raczej nie znam tego uczucia bycia porównywanym do kogoś innego. Logiczne więc, że raczej ci nie pomogę w wyzbyciu się tego, bo po prostu tego nie rozumiem - pozwalam sobie na przepraszający uśmiech, po czym wracam do placków. - W każdym razie na razie zapomnijmy o tym, bo im bardziej będziesz o tym myślał, tym bardziej będziesz się tym przejmować. Dlatego ja na razie nie myślę o swoim ojcu. Minęło już kilka miesięcy, więc mam nadzieję... po prostu, że u niego wszystko w porządku. A jak zacznę od razu myśleć, to już multum zaniepokojeń, czy on aby na pewno dobrze sobie radzi, żyje, odżywia się... koszmar po prostu. Swoją drogą... świetnie ci wyszły te placki.
Tu już chyba musimy przyznać, że chyba nie mam powodu, by komplementować Lukę. Potem postaram się jeszcze podbudować jego pewność siebie, a na razie kończę posiłek i przystępuję do pakowania się. W końcu... raczej nie zostaniemy tutaj jeszcze przez kilka dni, prawda?
- Ile dokładnie jest stąd do Mauville? Przewidujesz jakąś dłuższą przerwę?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-22, 20:59   

- Dziękuję bardzo za komplement. - odparł z uśmiechem Luka, twoja uwaga musiała go bardzo podbudować na duchu.
Przez resztę posiłku temat rodziny chłopaka nie był już podejmowany. Następnie, zgodnie z twoimi oczekiwaniami, przyszedł czas na ogarnięcie pokoju i spakowanie się, co zajęło wam jakieś kilkanaście minut. Potem odnieśliście klucze siostrze Joy i wyszliście z budynku.
- Zdaje mi się, że już wspominałem ci o drodze do Mauville. A może nie... Zresztą nieważne. Wraz z jakąś półgodzinną przerwą w środku, nawet jeśli nie będziemy się poruszać zbyt szybko, powinniśmy tam dotrzeć przed wieczorem. - odpowiedział tobie Luka, kiedy byliście już na dworze i powoli wychodziliście z Verdanturf.
Po kilkunastu kolejnych minutach marszu opuściliście mieścinę i ponownie zawitaliście na zielonych terenach. Tym razem były one nieco inne, gdyż otaczające was wokół łąki były na każdym centymetrze kwadratowym usiane kolorowymi kwiatami.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-24, 21:49   

- Wiesz... to było wczoraj, a wczoraj trochę się działo... w każdym razie nieważne... - rumienię się nieznacznie i odwracam wzrok od Luki, starając się nie wspominać wczorajszego dnia, który... no, przyznajmy szczerze, na pewno ani dla mnie, ani dla młodego nie był przyjemny, przynajmniej na początku. Nadal mi głupio, że tak na niego naskoczyłam, ale nie będę go przepraszać w nieskończoność... chyba. W każdym razie czas spojrzeć na przyszłość i na to, co nas czeka dzisiejszego dnia. Hm... jak to leciało... a, mam, carpe diem! - Hm... skoro planujesz przerwę w trakcie, to co powiesz na to, żebyśmy jednak trochę poćwiczyli w czasie niej i wydłużyli ją do godziny? To chyba nie będzie taki głupi pomysł, biorąc pod uwagę, iż sam stwierdziłeś wczoraj, że treningów nigdy za dużo. Wtedy jeśli zrobimy sobie taki dłuższy postój, to przy normalnym tempie zgodnie z twoimi słowami, w Mauville będziemy akurat na wieczór, by się wyspać i rano ewentualnie spróbować podejść do lidera... - poruszam ten temat, jednak po chwili milknę, a następnie spoglądam na Lukę. - Uhm... mam nadzieję, że za bardzo nie przejmuję dowodzenia, prawda? W końcu to ty tu jesteś trenerem, a nie ja...
Po tych słowach milknę, by dalej iść w ciszy. Zobaczę przy okazji, jak długo chłopak wytrzyma bez zwracania się do mnie.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-28, 22:32   

- Nie rządzisz się. Cenię sobie każdą propozycję z twojej strony. - odparł niezrażony niczym Luka. - Sam chętnie słuchałbym zdania wszystkich swoich pokemonów, tylko że mam niestety utrudniony z nimi kontakt z wiadomego powodu. - powiedział chłopak, po czym się zaśmiał. - A jeśli o kontakt chodzi. Hekate na pewno ucieszy się, jeśli będzie mógł z nami przejść. - dodał trener, po czym wypuścił czarnego psiaka z jego kuli, na co stworek zaczął się do niego łasić z wdzięczności.
Podróż trwała wam bardzo przyjemnie, łaknęliście wszystkie widoki, które was otaczały. Czas minął wam tak szybko, że nim się obejrzeliście, odpoczywaliście na uboczu, zajadając się kanapkami zakupionymi przez Lukę.
- Chciałabyś potrenować jakiś konkretni atak czy może zawalczyć z jakimś dzikim pokemonem? - spytał ciebie chłopak pomiędzy kęsem kanapki z pomidorem a łykiem herbaty z termosu.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Sebuś 
A Certain Ordinary Boy


Starter: Fennekin
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 329
Wysłany: 2016-03-02, 22:41   

Nie rządzę się, ale... mam wrażenie, że mnie oszukujesz, Luka. Jak to jest w rzeczywistości?
Nie ukrywam, że momentami nie potrafię zrozumieć zachowania Schwarza wobec mnie. Co on tak naprawdę ma na myśli... i w jaki sposób mnie postrzega. Mam niemiłe wrażenie, że po mojej wczorajszej "pokazówce" stał się jakby bardziej potulny, zabiegający o względy samicy alfa... którą wydaję się być ja. Nie wiem jak to odbierać, ale... zachowanie chłopaka mnie rozczarowuje. Spodziewałabym się prędzej władczego trenera, który miałby w dupie moje zdanie, a co ważne... nie pytałby mnie, co preferuję. Jest to bardziej zgodne z tym, co przeżyłam przez ostatni rok niewoli w małej kulce.
Słysząc pytanie nastolatka, niechętnie odrywam się od drugiego śniadania, posyłając mu równie pytające spojrzenie, a następnie kręcę głową.
- Przede wszystkim sprawdziłabym wpierw ten miecz, który wczoraj kupiłeś - oznajmiam cicho, wskazując na ostrze, po czym... Cóż, spuszczam wzrok, by Luka nie mógł dojrzeć lekkiego wahania w moich oczach. - A jak chodzi o trening... domyślam sie, że wolałbyś stoczyć walkę z jakimś przeciwnikiem, ale ja... boję się kogoś skrzywdzić i wolałabym bardziej poćwiczyć na czymś nieożywionym...
_________________

Camp NaNoWriMo - Lipiec 2015
Multikonto za pozwoleniem administracji :*
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-04, 22:52   

Nie byłaś pewna co do zachowania chłopaka. Rozważałaś najbardziej opcję, że chciał ci się po prostu przypodobać po wczorajszych wydarzeniach. Nie wzięłaś pod uwagę jednak jednej rzeczy - może Luka cały czas starał się taki być? W końcu sam ci powiedział, że jego matka w pewien sposób faworyzowała jego brata, a on sam wydawał się być osobą dosyć chłodną w relacjach z innymi ludźmi. Luka, jako że nie posiadał ojca, nie miał innego męskiego wzorca poza pierworodnym rodu Schwarz. Może jednak taka rola mu się nie podobała i postanowił zostać przeciwieństwem swojego brata? Mogłaś o to zapytać, jednak nie wiadomo, jak chłopak by zareagował na takie szczere pytanie.
- Trening z bronią oraz preferowanie walki z istotą nieożywioną. - chłopak powtórzył twoje prośby. - Mam nadzieję, że walka przeciwko jakiemuś powalonego pniakowi raczej nie będzie ci zbytnio przeszkadzać, co? - spytał się ciebie, po czym podał ci zakupiony poprzedniego dnia miecz.
Dopiero teraz mogłaś bliżej przyjrzeć się orężowi. Ostrze wyglądało na stare, to fakt, jednak nie dostrzegałaś na nim jakiś plam rdzy, czy czegoś podobnego. Nie mogłaś ze stuprocentową pewnością ocenić, z jakiego materiału był wykonany miecz, jednak prawdopodobnie było to zwyczajne żelazo. Rękojeść nie była jakoś specjalnie ozdabiana, stanowił ją zawiązany na niej materiał dla stabilności przewiązany cienkim sznurkiem. Może nie był to jakiś szczyt marzeń, jeśli chodzi o oręż, jednak póki co lepsze to niż nic, nieprawda?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-03-21, 20:54   

- No wiesz, rośliny też mają uczucia - żartuję sobie lekko, puszczając oczko do Luki, po czym ponownie skupiam swoją uwagę na mieczu. Nie jest zły - nie jest tak idealny jak ten, który został w moim domu, ale zawsze lepsze to niż nic. Podoba mi się w nim... cóż, jego prostota. Nie jestem jakoś zwolenniczką zbędnych ozdób i innych pierdół, dlatego chyba polubię tę broń. Na razie zaś ograniczam się do paru najbardziej podstawowych ruchów, a potem... cóż, chowam miecz z powrotem do pochwy, odwracając się ponownie w kierunku Schwarza. - Uhm... nie chciałabym ci w razie co zrobić krzywdy, jakbym wpadła w jakiś ferwor ćwiczenia czy coś... więc może zaczniemy po prostu od treningu bardziej takiego... typowego? Czekam na ewentualne polecenia, trenerze - puszczam do niego po raz kolejny oczko.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-25, 22:51   

Luka wydał się nieco zawiedziony z powodu twojej rezygnacji z ćwiczenia z orężem, jednak w pełni uszanował twoje zdanie. Tak jak poprosiłaś, przeszliście do ćwiczeń bardziej standardowych dla pokemonów. Ćwiczyliście głównie twoją umiejętność posługiwania się psychicznymi ruchami jak i umiejętność zwinnej teleportacji. Te dwie części były jedynie początkiem do właściwych ćwiczeń. Tak naprawdę trening Luki miał na celu wykorzystanie twojej możliwości szybkiego przemieszczania się i połączyć to z możliwością atakowania.
- Bardzo dobrze ci to wychodzi. - odparł z uśmiechem chłopak, gdy zakończyliście trening (dostajesz za niego 1lvl)
Po jeszcze kilku minutach odpoczynku ruszyliście dalej w stronę Mauville. Tak jak zaplanowaliście, dotarliście tutaj pod wieczór.
- To co, może pójdziemy teraz na jakąś kolację. - spytał ciebie Luka.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-02, 20:19   

pro tip - Elenka nie umie Teleportu :D
----------------------------
Trzeba przyznać, że Luka potrafi dobrze rozplanować trening. Potwierdza się moja teza, iż ma dobre przygotowanie teoretyczne, a teraz pozostaje tylko przekuć to wszystko w praktykę. To może być nieco cięższe, biorąc pod uwagę kompleks młodszego brata wyraźnie widoczny w jego wypowiedziach odnoszących się do Luciana. Matko kochana, jak ja się cieszę, że nie mam ani brata i siostry, bo pewnie bym wpadła w coś podobnego... ale i tak trochę mi tęskno za ojcem...
Cholerka, znowu rozmyślam nad czym, na co nie mam wpływu. Wyraźnie zbyt mocno się rozklejam, jednak staram się tego po sobie nie poznać, a na propozycję chłopaka kiwam lekko głową.
- Jeśli wychodzenie publicznie z taką osobą jak ja nie przeszkadza ci ani trochę, to z chęcią, ale jeśli jutro znowu zamierzasz sam robić śniadanie, obudź mnie. Dawno nie miałam okazji gotować i w sumie... tęsknię trochę za tym... ciekawe, czy tata sobie w miarę radzi beze mnie... - odpowiadam cicho.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-06, 22:10   

- Niby czemu wyjście gdzieś z tobą miałoby mi przeszkadzać? - odparł Luka zdziwiony. - Jesteś takim samym człowiekiem jak inni... No może nie zupełnie, ale wiesz o co mi chodzi. Nie powinnaś się czuć gorsza tylko dlatego, że jesteś inna. Zaś jeśli chodzi o śniadanie, - chłopak zmienił temat. - to chętnie z tobą nieco jutro pogotuję.
Poszliście na kolację do japońskiej knajpki na sushi, w pełni wegetariańskie oczywiście. Jako że wspomniałaś wcześniej o swoich ojcu, Luka postanowił nieco porozmawiać o rodzinie. Dowiedziałeś się co nieco więcej o rodzie Schwarz. Matka chłopaka, Jannete, była współwłaścicielem Korporacji Devon - dużego przedsiębiorstwa zajmującego się nowymi technologiami. Jej ojciec pracował na wysokim stanowisku w banku i był w jakiś skomplikowany sposób spokrewniony z Josephem Stonem, drugim właścicielem Korporacji Devon. Jego rodzice spotkali się na jakimś uroczystym bankiecie i zaiskrzyło między nimi. Niedługo potem pobrali się, a później na świecie pojawił się Lucian, a następnie Luka.
- A co z twoimi rodzicami. Oni też są... gijinkami? - spytał chłopak, nieco jakby speszony swoją śmiałością.
____________________________
* Szczegóły xD
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-15, 20:48   

Pytanie o moich rodziców lekko mnie zbiło z tropu. Cóż, mogłam się spodziewać rozmowy w stylu "Pytanie za pytanie", jednak ostatecznie zaskoczyło mnie to, zwłaszcza, że dotyczyło to moich rodziców.
- Uhm... mój ojciec jest gijinką. Kiedyś... on nie chciał mi o tym mówić, ale był zwykłym człowiekiem, jak ty. Podejrzewam, że to, co się stało... nie do końca było przyjemne i wolał mnie nie zadręczać takimi szczegółami. Mama zaś... - tu robię sobie krótką przerwę. Nie znam swojej matki. Nie zamierzam tego ukrywać. - Nie do końca wiem, co się z nią stało, ale sądząc po reakcji taty, gdy o niej wspomina, zapewne nie żyje.
Po tym wyznaniu zamierzam trochę pomilczeć, w międzyczasie starając się niepostrzeżenie zajrzeć do umysłu Luki. Mam wprawdzie na uwadze radę Hekate, by nie nadużywać tej zdolności, ale... chyba jestem po prostu ciekawa, co on o mnie myśli.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.