Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Black Lotus
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-28, 21:09   

Sneasel przyglądał ci się uważnie, a kiedy powiedziałaś, że byliście ciekawi, co znajduje się na strychu, prychnął jedynie. Widać, że już trochę się uspokoił, chociaż trudno ocenić, jak zachowałby się po odzyskaniu kontroli nad ciałem. Zastanawiając się nad sposobem dostania się wydry do zamurowanego pomieszczenia, spojrzałaś raz jeszcze na okno. Szyba jest wybita, więc może tędy? Kto wie, ile dzikich stworków przychodzi tu na noc, żeby się schronić. Tym bardziej, że tuż pod oknem pnie się rozłożyste drzewo, po którym nawet tobie udałoby się wspiąć. W każdym razie musisz się na coś zdecydować, bo Rin niedługo może się zacząć niepokoić.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-28, 23:02   

 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-28, 23:02   

- Dobrze Sneasel, wypuszczę ciebie, jednak musisz mi coś obiecać. - powiedziałam stanowczo do mrocznej wydry. - Nie zaatakujesz mnie ani Vivian. Wtedy my sobie stąd pójdziemy i wyjdziemy z domu. To tyle. Będziemy udawali, jakby nic się nie stało. Pójdziemy stąd i nigdy nie wrócimy. - zapewniłam pokemona.
Moja oferta mogła wydać się dla pokemona nazbyt śmiała, jednak wydawała się być w miarę fair względem pokemona. Teraz jedynie musiałam czekać na jego decyzję i odpowiednio do niej dostosować swoje kolejne kroki.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-28, 23:13   

Tym razem Sneasel wysłuchał cię, a nie robił miny, jakbyś prawiła mu strasznie nudne kazanie, które miał w głębokim poważaniu. Kiedy skończyłaś mówić, Pokemon zamrugał oczami i nawet udało mu się kiwnąć lekko łebkiem. Vivian uznała to jako wyrażenie zgody na zaproponowany przez ciebie układ, dlatego "odmroziła" mroczną wydrę. Dla bezpieczeństwa robiła to stopniowo. Najpierw przednie łapy, a kiedy nie została nimi zaatakowana, wyswobodziła również nogi stworka. Ten wstał i otrzepał się niczym pies po wyjściu z wody, ale nie zrobił choćby najmniejszego kroczku w waszym kierunku. Spokojnie schowałaś Shuppet, doszłaś do małej windy i weszłaś do środka, a Sneasel stał niczym słup soli w tym samym miejscu. Kiedy pociągnęłaś za linkę, winda zaczęła zjeżdżać w dół i już po chwili znalazłaś się w kuchni, a co więcej w objęciach Rina. Chłopak po udzieleniu ci pomocy z wyjściem z ciasnego "pomieszczenia", nie puszczając cię, przysunął sobie twą osobę bliżej i wtedy mocno przytulił.
- Moja dzielna dziewczynka - wymruczał, otulając twoje lewe ucho ciepłym powietrzem, które wydostało się z jego ust. - Znalazłaś coś ciekawego na górze? - dopytał po chwili, pozwalając ci się odrobinkę odsunąć.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-30, 07:39   

Sneasel na szczęście przystanął na moją propozycję. Stworek dotrzymał swojej części układu, czyli podczas i po rozmrożeniu nawet nie podszedł w moim kierunku. Tak jak mu obiecałam, sama wycofałam się z pomieszczenia i udałam się z powrotem do kuchennej windy, po czym zjechałam na dół. Po kilku chwilach znowu znalazłam się w objęciach mojego ukochanego Rina.
- Na górze? Nic ciekawego, jedynie stare meble i książki. - odpowiedziałam chłopakowi. - Najbardziej interesujące z tego wszystkiego wydawało się być chyba jedynie wybite okno.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-31, 06:43   

- Wybite okno? Serio? - zaśmiał się Rin, po czym poczochrał cię po głowie. - Chyba nie ma sensu tu dłużej siedzieć. Widziałem przez okno, że mgła w mieście już trochę opadła, więc możemy tam wrócić - zaproponował, po czym obydwoje ruszyliście do wyjścia z opuszczonego domostwa.
Jakże wielkie było twe zaskoczenie, gdy po otworzeniu drzwi frontowych, ujrzeliście stojącego przed nimi Sneasela. Pokemon nie rzuca się ani nie atakuje. Jedynie stoi i wpatruje się ewidentnie w ciebie. Szanse na to, że to ten ze strychu są prawie stuprocentowe. W końcu ile takich mrocznych wydr może łazić w okolicy?
- Cześ maluchu - odezwał się lekko zaskoczony i niczego nieświadomy Rin. Dobrze, że nie wyciągnął ręki do Poka, bo mógłby skończyć jak ty ze swoją okaleczoną kostką.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-31, 09:15   

Rin przyjął do wiadomości mój krótki raport z tego, co się działo na strychu, po czym sam poinformował mnie o tym, że warunki pogodowe nieco się polepszyły, dlatego też postanowiliśmy niezwłocznie wrócić do miasta. Kiedy mieliśmy już wyjść ze starego domu, w drzwiach stanął Sneasel, na pewno ten sam, którego spotkałam na strychu. Utwierdzało mnie w tym również to, że pokemon ewidentnie się w mnie wpatrywał. Nie chciałam dać Rinowi poznać, że mam z mroczną wydrą coś wspólnego, dlatego na razie jedynie przypatruję się dalszym ruchom pokemona. Może obecność chłopaka w pewien sposób ostudzi jej wcześniejszy ognisty temperament.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-01, 06:32   

Trudno pomyśleć, że ten spokojny Sneasel jest tym samym, który niedawno rzucił się na ciebie na strychu i pewnie byłabyś cała w okaleczeniach, gdyby nie pomysł z użyciem przez Vivian lodowego ataku, który zamroził stworka. A może on coś kombinuje? Że niby na razie grzecznie sobie stoi w miejscu i nie sprawia żadnych kłopotów, ale lada moment znów mu odbije i stanie się agresywną bestią?
- Mały, co się tak wpatrujesz w moją dziewczynę? - zaśmiał się Rin, kucając, by zrównać się wysokością z mroczną wydrą.
Pokemon obrócił łepek w jego kierunku i obnażył lekko ząbki w, o matko jedyna, przyjacielskim uśmiechu, po czym znów wbił spojrzenie w twoją osobę.
- Nie wygląda na groźnego. Może ma do ciebie jakąś sprawę? - zaproponował twój towarzysz.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-01, 07:47   

Sytuacja była niezwykle dziwna. Póki co udawałam, że nie znam pokemona, jednak nie wiedziałam, jak długo będę w stanie zostawić Rina w stanie tej błogiej niewiedzy.
- A co, jesteś zazdrosny? - nawet zażartowalam, jednak wszystko to służyło jedynie podtrzymaniu tej iluzji.
Niepokoiło mnie to, że w tym momencie Sneasel wydawał się być niezwykle miły. Jaki mógł mieć w tym cel? Czyżby chciał zrewanżować się za to, co wydarzyło sobie na strychu? Nie miałam najmniejszego pojęcia o zamiarach mrocznej wydry, dlatego podchodziła do niej niepewnie.
- Co chcesz Sneasel? - wolałam pominąć mam moje zwyczajowe "maluszku", żeby nie drażnić stworka.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-02, 00:00   

- Ja? Zazdrosny? - zaśmiał się, po czym przybliżył nieco swoją twarz do twojego ucha. - A co, chciałabyś? - wymruczał po cichu takim tonem, że mimowolnie na twojej skórze włoski stanęły dęba. Że też niektórzy potrafią posługiwać się w taki sposób swoim głosem. Niesamowite, prawda? Ciekawe ilu już ludziom zamącił w ich głowach takimi sztuczkami.
Co do stworka to postanowił usiąść na pobliskim kamieniu, skąd nadal ci się przygląda. Dziwaczny Pokemon.
- Myślisz, że ma jakiś biznes? Wątpliwe. Może po prostu potraktujesz go jak dzikiego stworka i z nim zawalczysz, co? A nóż widelec chce się sprawdzić w pojedynku? - zaproponował Rin.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 12:12   

- Myślisz, że tego chce? - spytałam, z pewną niepewności w głosie, na potwierdzenie chłopaka. - Może i masz rację.
Spotkanie ze Sneaselem sprzed kilkunastu minut nie należało do najlepszych wspomnień. Do tego jaka jest szansa, że moje wycofanie się ze strychu sprawiło, że wydra postanowiła do mnie dołączyć? Im dłużej nad tym rozmyślam, tym w mojej głowie tworzy się coraz większy mętlik.
- Sneasel, jeśli chcesz się ze mną zmierzyć, to proszę. Jednak wiedz, że nie będzie łatwo ze mną wygrać! - mówię do przeciwnika, po czym wypuszczam do walki swojego startera. - Zacznij od wykonania Sunny Day. Przyzwij słońce, które podczas tego pojedynku będzie twoim dużym sprzymierzeńcem. Następnie zacznij biec na Sneasela i wykonaj Flame Wheel. Zamień się w poruszającą się z ogromna prędkością, zabójczą oponę i staranuj swojego przeciwnika. Twoim kolejnym ruchem będzie Smokescreen, który ma na celu zdezorientowanie twojego oponenta. Gdy ten będzie brodził w ciemnym dymie niczym dziecko we mgle, ty się do niego zbliż i wystrzel potężny Flamethrower.
Przyglądam się uważnie stanowi Sneasela. Skoro chcę go złapać, muszę uważać, żeby Blaze nie potraktował go zbyt ostro. Gdy tylko sytuacja będzie podbramkowa, rozkazuję Quilavie zaprzestanie ataku, po czym posyłam w stronę mrocznej wydry PokeBall.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-03, 18:19   

S: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona.
Q: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
+Trzyma: Charcoal - Podnosi moc ataków typu ognistego o 20%
----------------
Na początku przeciwnik zaatakował Bitem (-106HP). Następnie Quilava przy pomocy Sunny Day przywołał słoneczną pogodę, co z pewnością zwiększy siłę jego ognistych ciosów. Wróg przy pomocy Leer obniżył obronę Blaze'a o 10%. Następnie obrywa od Flame Wheel (-194HP), który jednak nie doprowadził do poparzeń. Przeciwnik uderzył Scratchem (-72HP). Dalej w planach miałaś Smokescreen, a na koniec Flamethrower, jednakże to mogłoby wykończyć mroczną wydrę, dlatego zamiast kontynuować potyczkę, rzuciłaś pokeballem. Kula "wessała" Sneasela do środka. Chwilę pokręciła się na boki, ale ostatecznie znieruchomiała. Gratulacje, schwyciłaś nowego Pokemona!

Sneasel: 57/251HP
Quilava: 89/257HP (-10% Def)

Sneasel
Imię: ---


Poziom: 5 [00%]
Ewolucja: Sneasel --(Razor Claw w nocy)--> Weavile
Ataki: Bite (Egg Move), Scratch, Leer, Taunt
Charakter i historia: Sneasel zamieszkiwał strych w opuszczonym domu znajdującym na obrzeżach Azalea Town. Uwielbiał straszyć wszystkich, którzy się tam zapuszczali, dlatego zamurowano wszelkie wejścia na najwyższe piętro, co bardzo oburzyło Pokemona. Od tego czasu zaczął szczerze nienawidzić ludzi, co zademonstrował, raniąc Haru w kostkę, kiedy udało jej się dostać na strych. Z początku zamierzał przepędzić nastolatkę, robiąc jej przy tym krzywdę, jednakże, gdy został zamrożony przez jej podopieczną Shuppet, był w szoku, że dał się tak załatwić. Uznał Harumi za niezwykłą trenerką i postanowił dołączyć do jej drużyny, lecz był zbyt dumny, by poinformować ją o tym wprost, dlatego doszło do pojedynku między Sneaselem a Quilavą Blazem. Ostatecznie dziewczynie udało się pochwycić nowego stworka. Sneasel jest bardzo skryty w sobie, co jest typowe dla mrocznych Poków. Często bywa impulsywny, a jeśli go ktoś zdenerwuje, okazuje wobec niego agresję.
Umiejętności: Keen Eye - Celność Pokemona nie może zostać obniżona.
Trzyma: ---
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 18:58   

Sneasel, pomimo swojego pozornie niskiego wyszkolenia, nieźle dał w kość dla Quilavy. Ten jednak poradził sobie niezwykle dzielnie z przeciwnikiem i ostatecznie wygrał, i sprawił, że moja drużyna powiększyła się o kolejnego członka.
- Brawo Blaze! - pogratulowałam stworkowi i dałam mu dwie Sitrus Berry jako nagrodę za zwycięstwo.
Teraz jedynym co nam zostało, był jedynie powrót do miasta. W Azalei również znajdował się lider i na pewno zechcę z nim zawalczyć.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-03, 19:21   

Kiedy wróciliście do miasta, gdzie mgła już opadła, wszystko zdawało się być inne niż przedtem. Miasteczko niby małe, a ludzie jest tu jak mrówek. Ciekawe czy wszyscy tu mieszkają, czy może w najbliższym czasie ma odbyć się tu jakaś atrakcja, co wyjaśniałoby nagły przypływ turystów i podróżników. Ruszyliście przez zatłoczoną Azaleę, zatrzymując się dopiero przy gymie. Trzeba przyznać, że rzuca się w oczy ze względu na kształt i kolory. Budynek został bowiem stworzony na wzór biedronki!
- No to przynajmniej zastanawianie się nad typem tutejszego lidera mamy już z głowy - zaśmiał się Rin.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 22:51   

Gdy tylko mgła opadała, miasto zdało się jakby zupełnie odżyć. Tabuny ludzi wyszły na ulice miasto i zaczęło przechadzać się uliczkami. My zaś z Rinem udaliśmy się na poszukiwania Gymu, który był bardzo łatwy do odnaleziania.
- Najwyraźniej mamy to z głowy. - odparłam z uśmiechem do chłopaka, patrząc na okazały budynek w kształcie biedronki.
- Zatem lider bądź liderka, będzie używać pokemonów robaków. Całkiem ułatwia mi to sprawę, bo mogę użyć chociażby Quilavę, Shuppet czy nawet Sneasela czy Polarnego Vulpixa. - wymieniłam po kolei swoje możliwe wybory w walce o odznakę. - Daje mi to całkiem spore pole do popisu, jeśli chodzi o pojedynek.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-04, 07:25   

Jako, że nie mieliście niczego do roboty, weszliście do środka gymu. Na początku znaleźliście się w pomalowanym na zgniłozielony kolor holu. Jest wąski i długi, a jedynymi elementami, jakie się tu znajdują, są zdjęcia porozwieszane asymetrycznie i w nierównych odległościach od siebie na obydwóch równoległych do siebie ścianach. Jak można się było spodziewać, przedstawiają najrozmaitsze Poke-robaki, a gdzieniegdzie przewija się również postać fioletowowłosego, dosyć młodego chłopaka trzymającego siatkę na motyle. Czyżby ów młodzieniec był tutejszym mistrzem? Po dotarciu do końca tej "robaczej alejki" napotkaliście nowoczesne drzwi z zamontowanym do nich automatem. Aby przejść dalej, należy przyłożył do urządzenia swój pokedex, gdyż walczyć z liderem mogą jedynie osoby posiadające min. jedną odznakę. No a pokedex rejestruje zdobywane przez was odznaki, jeśli o tym nie wiedziałaś.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.