Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Dwie dusze w jednej powłoce
Autor Wiadomość
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-01, 23:28   

Wychodzę z Centrum Pokemon i kieruję się do liderskiej sali, gdzie powinienem zmierzyć się z Falknerem, o którym w sumie nie słyszałem wiele - nawet wcale. Nie wypuszczam nowych towarzyszy, których podesłał mi ojciec z prostego powodu - jeżeli są to stworzenia wodne, na pewno nie zadowoli ich chodnik ani trawnik przed Centrum, a nie chcę ryzykować życia tych istot dla prostego przedstawienia się i wyjaśnienia nowej sytuacji.
Przez myśl przelatuje mi wspomnienie Logana. Chciałbym się z nim zobaczyć, jednak dopiero po walce. Priorytety.
_________________
 
     
REKLAMA 
Derp~

Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Wysłany: 2016-04-02, 18:34   

 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-02, 18:34   

Ruszyłeś w miasto... jednak tak właściwie nie wiedziałeś, gdzie znajduje się sala lidera. Przez pewien czas po prostu krążyłeś po centrum metropolii, kiedy to zauważyłeś, jak pewnego wieżowca wychodzi dwójka podekscytowanych nastolatków.
- Tak, nareszcie mamy swoje pierwsze odznaki! - powiedział jeden do drugiego.
Najwyraźniej przypadkowo udało ci się odnaleźć siedzibę lidera. Wkroczyłeś do wieżowca i od razu zostałeś przywitany przez pracującą na recepcji kobietę:
- Pan zapewne do Falknera, mam rację? Proszę usiąść, za chwilę przyjdzie. - odparła i wskazała ci rząd miękkich siedzeń.
Czekałeś zaledwie kilka minut, kiedy to z windy wyszedł wysoki mężczyzna o niebieskich włosach. Podszedł on do ciebie, czyli zapewne był to lider.
- Witaj, nazywam się Falkner. Zapewne chcesz mnie wyzwać o odznakę, mam rację? - te dwa zdania zdawały się rozwiewać wszelkie wątpliwości.

~ wygląd Falknera
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-02, 22:17   

Nie spodziewałem się, że Violet sprawi, że się zgubię, na szczęście jednak doszedłem do miejsca, które było moją destynacją. Będąc na miejscu rozglądnąłem się po wnętrzu, będąc ciepło przyjętym przez... sekretarkę? Liderzy sal mają sekretarki? Ciekawe czy mój ojciec też takową miał, ciekawe czy miał z nią romans i ciekawe czy mama o tym ewentualnie wiedziała. Kręcę głową wytrzepując imaginacje z umysłu, zostawiając tam pustkę, która zostanie wykorzystania do analizowania taktyki trenerskiej. Stresuję się. Czuję zimny pot oblewający moje ręce i nieco szybsze bicie serca.
Zupełnie nie speszyła mnie aparycja Falknera. Muszę jednak przyznać, że mężczyzna nie wygląda źle - w szatach lidera wygląda majestatycznie i jednocześnie finezyjnie. Ewentualna surowość spojrzenia neutralizowana jest przez miły i przyjemny dla ucha ton głosu, który wibruje w moim uchu.
- Witam. Nie mogę się doczekać kiedy twoja odznaka będzie moja. - Odpowiedziałem zadziornie, puszczając liderowi oczko. I czekam na ewentualny rozwój wydarzeń.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-02, 22:36   

- Zatem chyba nie zostało nam nic innego, jak udać się na arenę. - odparł Falkner, po czym zaprowadził ciebie do windy.
Zaczęliście wznosić się do góry. Patrzyłeś na podświetlane liczby - dwa, pięć, dziesięć, osiemnaście, dwadzieścia sześć, trzydzieści osiem. Ostatecznie zatrzymaliście się na czterdziestym piątym piętrze. Następnie zostałeś poprowadzony na zewnątrz... wieżowca.
- A oto i nasza arena walki! - odparł lider z rozłożonymi rękoma. - Zapewne nie jesteś zdziwiony ty miejscem. W końcu moją domeną są latające pokemony, a ona najlepiej czują się na świeżym powietrzu. Jednak nie przedłużajmy. Niech rozpocznie się pojedynek! - krzykną Falkner po czym wypuścił do walki pierwszego pokemona.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-02, 22:41   

Och.
W sumie nie spodziewałem się, że Falkner będzie specjalizował się w pokemonach latających. Zupełnie wypadło mi z głowy ażeby przeszukać internet w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji o drużynie tego lidera, albo o taktykach jakie stosuje czy o miejscu, w którym będziemy walczyć.
Masz babo placek – ale na całe szczęście lubię placki, więc problem zjem w całości.
Moim pierwszym pokemonem, którego wybieram jest oczywiście Gengar. Jest on najsilniejszy spośród mojej drużyny, poza tym subiektywnie myśląc ma największe szanse na pokonanie ptaszysk przeciwko którym będziemy walczyć.
- Dobrze Trick, zaczynamy zabawę. Wiem, że typowo niewiele zadasz Pidgeyowi, jednak myślę, że z twoją obecną siłą ten ptak, czy jakiś inny nie sprawi Ci wielu problemów.
Zaczniemy od zdematerializowania się, coby zmylić ptaka i podnieść mu ciśnienie. Pojaw się za nim i siarczyście uderz go Thunder Punchem, coby połączenie zaskoczenia i zadanych obrażeń wyrządziło niezłe szkody. Następnie spróbuj użyć Hypnosis. Jeżeli ten ruch zadziała i uśpisz gołąbka, wyjedz mu nieco snów przy pomocy Dream eater, natomiast jeżeli hipnoza się nie powiedzie, ponownie się zdematerializuj i z zaskoczenia wymierz mu sążny Thunder Punch. Oczywiście, nie możemy niedoceniać przeciwnika, więc staraj się unikać wszystkich jego ataków. Jesteś duchem, potrafisz znikać. Wykorzystaj to. Powodzenia, przyjacielu!
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-02, 22:57   

Walka ja walka. Falkner zdawał się być nieco zaskoczony faktem, że używasz przeciwko niemu pokemona ducha, jednak najwyraźniej uznał to za wyzwanie. W sumie to Gengar był wyzwaniem dla Pidgeya, bo pomimo swojej pozornej słabej pozycji, znał super efektywny ruch. A to już mógł być problem. Podopieczny Falknera był niezwykle szybki i zwinny. Udało mu się uniknąć pierwszego Thunder Puncha, jednak wykonane przez ciebie combo z Hypnosis oraz Dream Eatera sprawiło, że stał się on zupełnie bezbronny. Wykorzystaliście ten moment najlepiej jak potrafiliście, zabierając ptakowi sporą część jego życia. Gdy Pidgey w końcu się obudził, starał się wyjść jeszcze na prostą jednak Thunder Punch wymierzony prosto w jego dziób przeszkodził mu w jego wielkich planach. A szkoda. Pidgey padł pokonany na ziemię.
- Wiedziałem, że będziesz dla mnie wyzwaniem, jednak nie sądziłem, że aż takim. - odparł, nieco zdegustowany, Falkner. - Jednak zobaczymy sobie, jak poradzisz sobie z nim!
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-02, 23:06   

Na mojej buźce wykwitł potężny uśmiech satysfakcji. Mój Gengar naprawdę robił świetną robotę, miażdżąc ptaka pełnym woltów uderzeniem dyskwalifikując go z walki. Poczułem dumę, jednak nie uprzedzam się do drugiego Pokemona lidera. Kto wie, czy moja pycha nie zaprowadzi mnie do zguby? Może ten Pidgeotto jest na sterydach i znokałtuje mojego ducha? Co to, to nie. Chcę wygrać i to zrobię.
Kącik ust perfidnie unosi się jeszcze raz w skupieniu.
- Trick, wykonaj tą samą taktykę na Pidgeotto. Jestem ciekaw czy zadziała. - Mówię do stworka, zerkając na Falknera z dezaprobatą. Lider? Naprawdę?
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-02, 23:13   

Wykonanie tej samej sztuczki nie przeszło tym razem. Gengar zamiast trafić jakimkolwiek atakiem, sam otrzymał spore bęcki od przeciwnika. Najwyraźniej znieważenie siły przeciwnika nie wyszło wam na dobre. Stawiało to was w nieco niekorzystnej sytuacji, bo Pidgeotto dalej był pełen sił, zaś twój podopieczny stracił w tej "wymianie ciosów" prawie jedną trzecią punktów zdrowia.
- Liczyłeś na to, że przejdzie identyczna taktyka? - spytał z dezaprobatą w głowie lider. - Może i twój Gengar jest silny, jednak jeśli potęga przysłoni ci trzeźwy ogląd na świat, to zawsze przegrasz.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-03, 15:00   

Oczywiście miał racje - przecież nie jestem taki głupi, ażeby to praktykować; chciałem jedynie sprawdzić jak zareaguje sędzia, Falkner, Gengar i Pidgeotto, który nie słyszał poprzedniej taktyki. Zapewne nie popełnię więcej tego błędu - tutaj, przy Falknerze mogłem sobie na to pozwolić wykorzystując masywną przewagę Gengara nad ptakami mimo jego typu, jednak gdy poziom trudności walk zwiększy się będę musiał myśleć intensywniej i bardziej strategicznie - tak, aby taktyka dla oponenta nie była oczywista tak jak teraz.
Na słowa Falknera przytakuję głową i uśmiecham się, nic jednak nie mówiąc. Wciągam powietrze nosem i wypuszczam je ustami oczyszczając umysł z głupich, trollowych myśli ażeby zrobić miejsce na taktyczne myślenie.
- Wszystko w porządku Gengar? Możesz dalej walczyć? Wybacz, że musiałeś tak mocno oberwać, coby rozwiać pewne moje rozważania - to się więcej nie powtórzy. Dosyć gadania - zdematerializuj się;; zniknij Pidgeotto z oczu i zasiej w jego sercu strach i niepewność. Znienacka pojaw się przed nim i użyj Hypnosis, ażeby zminimalizować wygraną Falknera niemal do zera. Gdy ptak uśnie - choć w sumie możesz to wykonać nawet na obudzonym oponencie - wygeneruj w jednej ręce Thunder Punch, a w drugiej Ice Punch. Na oba typy tych ataków ptak jest wrażliwy, więc dobrze byłoby żebyś trafił. Uderz jednocześnie z obu ciosów w ptaka, zadając ogromne obrażenia. Niechże się posra, o.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 15:24   

Niestety wasz oponent nie dał się uśpić, to nieco przeszkodziło wam w prostej drodze do szybkiego zwycięstwa. Nie mniej jednak dwa Punche - elektryczny oraz lodowy - zadały Pidgeotto całkiem pokaźną ilość obrażeń, jednak go nie znokautowały. Do tego można jeszcze dodać to, że użył on ruchu Roost, który zregenerować część utraconego przez niego zdrowia.
- Jednak nie będziesz miał takiej łatwej walki, co? - odparł przekornie Falkner.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-03, 16:47   

Okej. Powoli moja cierpliwość się kończy.
- Trick, zniszcz go. - Powiedziałem nieco łamiącym się głosem. Łamiącym się nie od płaczu, a od gniewu, który budził się we mnie wraz z frustracją. Nie chcę dać mu satysfakcji z tego, że wewnątrz tak bardzo emocjonalnie podchodzę do całego pojedynku. Stoimy jakąś odległość od siebie więc nie widzi moich drżących rąk i nieco przyśpieszonego oddechu.
- Zniknij natychmiast i dosiądź tego ptaka. Siądź na nim i trzymaj go mocno; uwieś się na jego szyi i nie daj się strząsnąć. Gdy będziesz dobrze siedział, w pozycji w której będziesz trzymać mocnym uściskiem ptaka, użyj serię Thunder Puncha prosto w kark; jedną ręką trzymaj się stwora, drugą uderzaj i patrz, czy równo puchnie.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-05, 22:00   

Walka trwała nadal. Była ona dosyć... monotonna. Wykonywanie jednego ataku, serio? Tylko na tyle ciebie stać? Miałeś szczęście, bo pierwszy cios był krytyczny, a dodatkowo sparaliżował Pidgeotto, dzięki czemu twoja droga do zwycięstwa była niezwykle łatwa (Gengar dostaje 1lv)
- Cóż.. Chyba nie pozostało mi nic innego, jak ci pogratulować. - odparł Falkner, schowawszy swojego znokautowanego podopiecznego do jego kuli. - Jako symbol zwycięstwa pragnę także wręczyć ci tę oto Zephyr Badge. - powiedział lider, wręczając ci odznakę oraz nagrodę pieniężną.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-06, 00:42   

- Dziękuję, Falkner. Z początku byłem sceptycznie nastawiony do tego czy jestem odpowiednią osobą, która może brać udział w zdobywaniu ligi Jotho, jednak teraz po pierwszym kroku postawionym w kierunku bycia najlepszym trenerem tego regionu zaczynam być dobrej myśli.
Wiem, że nasz pojedynek nie był do końca fair, wybacz mi to. Nic nie poradzę, że mam zdolnego Pokemona.
- Mówiąc ostatnie zdanie uśmiecham się zawadiacko, odbieram nagrody i opuszczam salę w Violet.
- Dziękuję Trick. Byłeś boski. Należy Ci się odpoczynek. - Pochwaliłem ducha, pozwalając mu wrócić do kuli by zaznał nieco spokoju po ostatnich burzliwych dniach. Odznaka Zefiru jest taka ładna - oglądam ją dokładnie, a następnie chowam do portfela <<chyba, że dostałem jakiś pokrowiec na to od Joy, to chowam odznakę w pokrowcu>>. W końcu, chociaż jedna rzecz która mi się udała w życiu. Brawo Harley. Jeszcze siedem sal i elitarna czwórka i będziesz mistrzem.. to gdzie teraz?
Będąc na zewnątrz budynku rozglądam się wokół i próbuję przypomnieć sobie drogę do Centrum Pokemon, gdzie mam zamiar złapać Logana i zaproponować mu wspólną podróż - kto wie, może się zgodzi? A wtedy uda mi się go poderwać albo on mnie poderwie? Niewiele się zastanawiając ruszam w drogę powrotną do Centrum Pokemon.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-07, 21:04   

Trick był niezwykle zadowolony, kiedy go pochwaliłeś. Schowałeś go do kuli, a następnie uczepiłeś zdobytą kilka minut wcześniej odznakę do pudełka otrzymanego w Ecruteak poprzedniego dnia. Droga do Centrum Pokemon nie była trudna, gdyż była doskonale oznakowana. Nie musiałeś jednak nawet wchodzić do budynku, bo na przeciwko wyszedł tobie Logan.
- Hejka, walczyłeś już z Falknerem? - zadał ci pytanie mężczyzna. - Po tej uśmiechniętej minie widzę, że raczej tak.
Wtedy zadałeś mu pytanie o to, czy Logan nie zechciałby do ciebie dołączyć podczas podróży. Mężczyzna nie wydawał się być zaskoczony tym, że go o to zapytałeś. Ba, wydawać by się mogło, że nawet na to czekał.
- Jasne, czemu nie. - odpowiedział rezolutnie, po czym klepną cie w ramię.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-14, 20:54   

- Dzięki. Teraz przynajmniej nie będę musiał gadać sam do siebie. Albo sam do niego.,, ymh, tak, walczyliśmy z Falknerem jednak był bez szans. Mam za dobrego pokemona, co zrobisz, nic nie zrobisz. - Skomentowałem jego zapytanie, wzruszając lekko ramionami. Mógłbym w sumie pokazać odznakę którą dostałem, ale wydało mi się to zbędne.
- Wyspany po dzisiejszej nocy? - Pytam, będąc naprawdę ciekawy. Zerkam na niego lustrując go czujnym, gejowskim okiem szukając w nim ewentualnych oznak zainteresowania mną. Czekając na odpowiedź i kontynuację rozmowy zerkam na mapę wybierając jakie miasto jest następne na mojej trasie do zwycięstwa.
- Idziemy do Azalea. - Wtrącam w ewentualną rozmowę unosząc oczy i nos z PokeDexowej mapy. I jak powiedziałem, tak zrobiłem - ruszyłem powolnym krokiem w kierunku wyznaczonym przez GPSa.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.