Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Dwie dusze w jednej powłoce
Autor Wiadomość
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-06, 19:40   

Chwyciwszy koszyk nie skupiłem się, ani w sumie nie zastanowiłem nad tym czego tak naprawdę potrzebuję, więc brałem to, na co naszła mnie w tamtej chwili ochota i to co przecenione. - i tym sposobem wziąłem kilka gotowych kanapek, coby mieć na ewentualną kolację w środku nocy albo na jutro rano, dwie butelki wody, gdybym po dzisiejszej nocy czułbym się mało świeży i zmięty oraz kilka smakołyków jak na łakomczucha przystało.
Następnie skierowałem swoje kroki do pokemonowego działu, coby móc zaopatrzyć moich podopiecznych; oprócz karmy rozglądam się za ciekawymi rzeczami, które mogłyby mi się również przydać w jutrzejszej walce pokemon. Czuję ekscytację i ciarki na samą myśl o jutrzejszych wydarzeniach i mam cichą nadzieję, że Thaddeus niczego nie popsuje.
Jeżeli chodzi o dalsze plany na wieczór, to po zaniesieniu zakupów i nakarmieniu pokemonów mam zamiar zadzwonić do rodziców; czuję się tutaj nieco samotny i potrzebuję do kogoś otworzyć twarz.
_________________
 
     
REKLAMA 
Derp~

Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Wysłany: 2016-02-12, 22:21   

 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-12, 22:21   

Chwyciłeś pięć hermetycznie zapakowanych kanapek z serem, pomidorem i sałatą, do tego dwie litrowe butelki wody, które w takiej formie są niezwykle poręczne, a do tego wszystkiego wziąłeś jeszcze dużą mleczną czekoladę z dużymi kawałkami orzechów oraz opakowanie chipsów o smaku papryczki chilli. Następnie udałeś się do działu z artykułami dla swoich maluczkich podopiecznych. Zgarnąłeś 10kg karmy dla pokemonów, a następnie ruszyłeś ku półkom z akcesoriami. Zobaczyłeś na nich wiele przedmiotów, w różnych kształtach i kolorach.
- Widzę, że interesują pana nasze przedmioty ewolucyjne. - odezwała się do ciebie pracowniczka sklepu. - Mamy tutaj duży wybór, znajdzie pan u nas zarówno kamienie jak i inne przedmioty. - powiedziała dziewczyna, po czym szeroko się do ciebie uśmiechnęła.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-22, 23:42   

Unoszę lekko głowę, przygryzam delikatnie wargę i skupiam wzrok na półkowym wyborze, jednak chwila namysłu sprawia, że wzrok z dóbr znajdujących się na półce przenoszę na PokeDex, który pozwoli mi przeanalizować mój skład: Gags ewoluuje poprzez poziom, a także przez Pal Pad, za którym rzucam okiem na ekspozycje. Shuppet ewoluuje poprzez poziom, więc nic tu dla niego nie znajdę. Poliwag - on natomiast może ewoluować na dwa sposoby - poprzez Water Stone oraz King's Rock. Na półce próbuję odnaleźć ten drugi, ponieważ Politoed wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Ostatnim moim podopiecznym jest nieszczęsny Togepi, który ewoluuje przez szczęście (powodzenia), a także przez Shiny Stone, za którym również się rozglądam.
Jeżeli znajdę to co chciałem, pakuję to do wózka i kieruję się ku kasie.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-23, 07:30   

Żeby nieco wspomóc się w wyborze dóbr, które zakupiłbyś w sklepie, wyjąłeś z plecaka PokeDex i zacząłeś analizować każdego z członków swojej drużyny. Dzięki temu odnalazłeś trzy potencjalne przedmioty, za którymi zacząłeś rozglądać się po półkach. Po chwili zaopatrzony byłeś w kamienną koronę, notatnik z pomarańczową okładką oraz jasny kamień, z którymi udałeś się wprost do kasy.
- Do zapłaty będzie 7.750$. - powiedziała do ciebie sprzedawczyni, po podliczeniu wszystkich produktów znajdujących się na taśmie. Jak patrzyłeś podczas kasowania rzeczy, najdrożej wychodziły ci przedmioty ewolucyjne dla pokemonów, bo każdy był po 2.500$. Następnie plasowała się karma dla pokemonów za 200$, jedzenie wychodziło ciebie 50$.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-23, 12:00   

- Tak jest, wszystko się zgadza. Zapłacimy kartą. - Mówiąc to wyciągam z portfela kartę i wkładam do terminala. Podczas oczekiwania na akcje terminala pakuje zakupy do plecaka, tak, ażeby nic nie uszkodzić. W odpowiednim momencie wpisuje PIN, a gdy transakcja przechodzi przez kasę biorę z powrotem kartę, wkładam ją do portfela, a sam portfel ląduje w plecaku.
Załadowany jak muł ruszam do Centrum Pokemon, ażeby zjeść coś, nakarmić moich podopiecznych, odświeżyć się i ruszyć na miasto. W sumie idąc już w stronę pokoju przegrywam walkę z głodem i biorę jedną kanapkę, którą kupiłem i zaczynam ją konsumować. Mniam.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-23, 21:09   

Kobieta przyjmując od ciebie kartę, nawet nie zauważyła, że omyłkowo użyłeś słowa "zapłacimy". Co biedną kasjerkę winić, siedzi po kilka godzin w sklepie na kasie, musi wysłuchiwać niektórych uważających się za "panów i władców" klientów, a do tego mało jej za to wszystko płacą. Nic dziwnego, że zrobiła to wszystko w sposób mechaniczny, jednak cały czas na jej twarzy gościł szeroki uśmiech.
- Dziękuję bardzo za zakupy w naszym sklepie i zapraszam ponownie. - powiedziała do ciebie, oddając ci kartę wraz z paragonem.
Po wyjściu ze sklepu ruszyłeś w stronę Centrum Pokemon. Zamierzałeś coś tam zjeść, jednak głód okazał się na tyle silny, że na miejscu pochłonąłeś kupioną zaledwie kilka minut wcześniej kanapkę. Zaraz po jej zjedzeniu dotarłeś do lecznicy, poszedłeś do pokoju i zostawiłeś tam rzeczy, po czym zacząłeś ogarniać się przed wieczorem. W międzyczasie nakarmiłeś czwórkę swoich podopiecznych, którzy zjedli łącznie 700 gramów karmy. Po kilkunastu minutach przygotowań byłeś gotowy do wyjścia. Wróciłeś do miejsca, w którym widziałeś wiele klubów i zacząłeś rozglądać się za tym jednym konkretnym. Zauważyłeś klub w stylu nowojorskim "Manchattan", bar w angielskim typie "Green Clover" oraz klub w stylu japońskim "Tanoshi"
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-23, 23:20   

Nawet mimowolnie używam liczby mnogiej, bo podświadomie wiem, że tam siedzisz, Cassel. - Wymruczałem w myślach, wracając wspomnieniem do wizyty w sklepie. Przypominam sobie również, że miałem zadzwonić do domu, ale postanawiam to przełożyć na jutrzejszy dzień - o ile przeżyje.
Będąc już na mieście czuję się wyśmienicie - zupełnie, jakbym był u siebie w domu w Lavender, gdzie do Celadon - mieście zdecydowanie większym i żywszym - można było się dobrze rozerwać i poznać ciekawych ludzi.
Nad wyborem nie zastanawiałem się długo, bowiem uwielbiam klimaty amerykańskie, więc Manchattan, który powinno pisać się przez samo h, wpadł mi prosto w oko. Świeży, pachnący i powiedzmy syty kieruję się w stronę przybytku, poprawiając kołnierzyk przy koszulce i odruchowo przeczesując włosy.
Myślę, że wyglądam dobrze - koszula o kolorze granatowej nocy, którą nieregularnie zdobią białe kropki. Do tego ciemne spodnie i ukochane, czerwone trampki z dwoma różnymi kolorami sznurówek. Mam też na sobie bluzę, w sumie jako ubranie na wierzch, cobym nie zmarzł.
Oczywiście w kieszeni mam zminimalizowany pokeball Gagsa, a samego ducha wypuściłem na zewnątrz, ażeby miał pieczę nade mną i moją przestrzenią osobistą.
- Bądź na moje zawołanie, dobrze? - Wymruczałem do ducha, wypuszczając go z ciasnej kuli, dając mu swobodę poruszania się. Wdech, wydech - jestem gotowy. Niech zacznie się zabawa.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-27, 16:28   

Jako cel obrałeś sobie amerykański bar. Postanowiłeś wziąć ze sobą Gastly'ego, który miałby robić za twojego ochroniarza, mimo że nie powiedziałeś tego wprost. Duch zmaterializował się, jednak podświadomie czułeś jego obecność. Byłeś medium, więc nie była to wielka sztuczka, ale coś w rodzaju szóstego zmysłu, podpowiadającego, że obok ciebie ktoś się znajduje.
- Na serio zamierzasz spędzić wieczór w takim miejscu? - zagaił do ciebie Thaddeus, jednak nie wyczuwałeś w jego głosie jakiegoś zgorzknienia lub chęci psychicznego przywalenia ci. - W sumie to całkiem niezły pomysł. Na pewno znajdzie się tam dużo pięknych kobiet.
Znałeś przeszłość mężczyzny i jego... spore zainteresowanie płcią przeciwną. O ile wcześniej takie wyjście na miasto mogłoby się zakończyć zabójstwem jakiejś osoby, to teraz Thaddeus był ograniczony przez ciebie i nie mógł nikomu wyrządzić żadnej krzywdy.
Wracając jednak to samego miejsca. Bar "Manchattan" był dosyć obleganym miejscem. Ludzie zarówno tańczyli na sporym parkiecie, jak pili drinki przy barze, czy po prostu siedzieli przy stolikach i rozmawiali między sobą. Wychodzi na to, że miałeś do wyboru aż trzy opcje, co zrobić teraz.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-27, 17:18   

Zdecydowanie kieruję się do baru, ażeby się napić czegoś mocno oprocentowanego. Podbijam do szynkwasu i siadam na wolnym stołku, a następnie próbuję złapać z osobą obsługującą bar kontakt wzrokowy i złożyć zamówienie na jakiegoś drinka - na przykład wiśniówkę z colą, albo czystą wódkę ze spritem - natomiast jak nie będzie tego, co lubię, zadowolę się każdym trunkiem.
Rozglądam się dyskretnie po lokalu oceniając jego wygląd, a także lustruję bawiących się tu ludzi. Wzrok swój skupiam na mężczyznach, próbując wypatrzyć jakiegoś, który przyszedł tu w tym samym celu co ja - zabawić się w rytmie dobrej, energicznej muzyki i spędzić wspólnie noc niekoniecznie w łóżku; co prawda nie liczę na żadną przygodę ani nową znajomość, ale brakuje mi jakiegoś towarzystwa, które nie hejciłoby mnie na każdym kroku. W sumie nie znam tego regionu i osoba stąd mogłaby mi wiele pomóc.
Tak czy inaczej, gdy dostaję drinka w dłoń, wypijam go sprawnie i proszę o drugą kolejkę, a gdy promile wpłyną mi do krwi ruszam na parkiet.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-01, 00:12   

Na szczęście na barze udało ci się zamówić jednego z twoich ulubionych drinków - wiśniówkę wymieszaną z colą. Podana była ona w wysokiej szklance z dużym plastrem mandarynki. Musiałeś przyznać, że zamówiony przez ciebie trunek był całkiem niezły i już po pierwszej szklance poczułeś jego moc. Zamówiłeś kolejny drink, którego powoli sączyłeś i rozglądałeś się powoli po reszcie lokalu. Sporą część klienteli stanowiły pary, jedynie pewien odsetek to były osoby wolne. Wśród nich znajdowali się mężczyźni, jednak jak wiadomo nie da się rozpoznać geja po wyglądzie, więc póki co do nich nie podbijałeś, ale co jakiś czas zerkałeś w ich stronę. Dopiero czwarty drink ośmielił ciebie na tyle, żebyś porzucił okupowanie baru na rzecz pokazania swojej rozrywkowej duszy na parkiecie. Dostrzegłeś, że Gastly trzyma się kąta baru, który był w pełni wolny od światła, w którym duch mógłby zostać zauważony. Bawiłeś się naprawdę świetnie tańcząc na parkiecie. Sam nie wiesz, ile na nim spędziłeś, ale kiedy wróciłeś do baru po kolejnego drinka, zobaczyłeś, że jest już 22.40. Dokładnie sam nie wiedziałeś, kiedy wyszedłeś z Centrum Pokemon, jednak to nie było aż takie ważne. W końcu wieczór się dopiero zaczynał!
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-04, 00:33   

Smak wiśni z colą, przyjemny szum w uszach, ciepło przepływające przez żyły i pot spływający po moim ciele przez taniec - tak dawno tego nie czułem. W sumie nie pamiętam kiedy ostatnim razem było mi tak dobrze. Zupełnie wyłączyłem myślenie, dałem się ponieść rytmowi muzyki tętniącej w klubie dryfując z parkietu do baru i z powrotem. Dobrze, że Gastly czuwa nade mną.
Siadam przy barze, ażeby odetchnąć. Zamawiam jeszcze jednego drinka, sączę go powoli, łypiąc delikatnie na mężczyzn. Może któryś zwrócił na mnie uwagę na parkiecie?
W sumie mentalnie wzruszam ramionami. Będę się zaraz zbierał stąd, rano trzeba być rześkim, ażeby móc zawalczyć z tutejszym liderem.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-04, 23:42   

Znowu usiadłeś przy barze i zamówiłeś kolejnego drinka, jednak nie mogłeś sobie przypomnieć, który to z kolei już będzie. Sączyłeś powoli zamówioną wiśniówkę z colą i ponownie rozglądałeś się po reszcie klubu. Jak poprzednio nie zauważyłeś nic ciekawego... początkowo. Po chwili usłyszałeś, jak z tyłu sali robi się jakiś raban. Podszedłeś bliżej zbiegowiska i zobaczyłeś szarpiących się dwóch mężczyzn.
- Jak zwykle jakaś pijacka burda. - komentowali to zebrani ludzie. - Pewnie pokłócili się o dziewczynę.
W sumie mogli mieć rację, jednak po chwili zobaczyłeś jednego z mężczyzn. Jego oczy były w pełni czarne. Widziałeś już to kiedyś. Oznaczało to, że mężczyzna ten został opętany przez złego ducha. Początkowo starał się on szarpać, jednak w pewnym momencie opadł on na podłogę.
- Ty, pomóż mi go wynieść na zewnątrz. - usłyszałeś skierowany do twojej persony niski głos.
Nim się spostrzegłeś, na twoim ramieniu oparty był zemdlały mężczyzna i wspólnie z nieznajomą ci osobą wyciągnęliście do tylnym wyjściem do alejki.
- Dzięki ci. - odparł do ciebie mężczyzna, po czym spojrzał na leżącego na ziemi mężczyznę. - Możesz już iść. W sumie to nie chciałbym, żeby-...
Ciało mężczyzny podniosło się i wydobył się z niego jakby czarny dym, który po chwili zmaterializował się w pokemona.
- Właśnie tego chciałem uniknąć. - mężczyzna odparł spokojnie. - Wybacz, że ciebie wplątuję w tę sytuację, ale pomógłbyś mi się rozprawić z tym pokemonem? - po tych słowach tajemniczy gość wypuścił z kuli pokemona z wielgachną paszczą. Stworek na widok ogromnego ducha w pierwszym momencie nieco się wystraszył, ale po chwili przybrał bojową postawę.
Wszystko to wyglądało i brzmiało niezwykle dziwacznie, jednak jednego byłeś pewien - na własne oczy widziałeś, jak z tego biednego, omdlałego mężczyzny wyszedł najprawdziwszy duch, który go wcześniej opętał. Mogłeś uciec, ale mogłeś równie dobrze zostać.
- Gastly, gas. - odparł Gags, wpatrując się w waszego przeciwnika, jakby chciał dać do zrozumienia, że chce walczyć.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-05, 00:14   

- Duch? Mam w tym nieco wprawę. - Wymruczałem, przygotowując się mentalnie do walki. Alkohol w tej sytuacji nie jest moim sprzymierzeńcem, ale staram się wymówić każde słowo poprawnie i składać zdania, ażeby były całkiem logiczne.
- Dobrze Gags. Pierwszym naszym ruchem będzie Shadow Ball, który wymierz w twarz. Staraj się być czujny, ażeby nie dostać od oponenta. Następnie spróbuj zrobić coś takiego - zdematerializuj się i pojaw się za Dusknoirem uderzając z Ice Puncha. Zdematerializuj się ponownie i pojaw się z drugiej strony, ażeby użyć Fire Puncha i znów zniknij. Następnie pojaw się przed nim, przed jego twarzą i wymierz mu celny Thunder Punch w policzek. Zobaczymy jak to wyjdzie. - Polecam swojemu podopiecznemu, obserwując pole walki. Może uda mi się go złapać? Wróć - jednak nie, nie mam ze sobą trenerskiego sprzętu. W międzyczasie spoglądam na nieznajomego, lustrując go od dołu wzwyż. Wydaje mi się, że ten mężczyzna ma coś wspólnego ze światem duchów, jednak boję się, że to tylko wpływ alkoholu na mój splątany umysł.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-05, 22:57   

Wykonany przez Gagsa na początku Shadow Ball nie zrobił na waszym przeciwniku dużego wrażenia. Ba, nie zrobiło to na Dusknoiru żadnego wrażenia. To tak jakby pyknąć plastikową kulką w wielgachnego Wailorda - żaden efekt. Jednak jego "kontratak" był dużym zaskoczeniem dla Gastly'ego, który uderzył w ścianę.
- Nie dobrze, bardzo niedobrze. - mówił twój towarzysz, któremu walka również nie szła najlepiej.
Co prawda jego Mawile póki co się trzymała na noga, jednak głównie próbowała unikać ataków ze strony ogromnego ducha, niż próbować go zaatakować. Nagle zobaczyłeś zza siebie jasne światło, które rozświetlało dotychczas ciemną alejkę. Wszyscy, którzy się tutaj znajdowali, zainteresowali się żródłem tego blasku, czyli... twoim Gagsem. Pokryty on był czymś na wzór świetlistego cienkiego, płaszczyka. Po chwili powstało coś na wzór niewielkiego wybuchu, po czym zamiast Gastly'ego, zobaczyłeś na jego miejscu zupełnie innego pokemona.

- Hau, ter? - odparł zdziwiony Gags
Ewolucja twojego podopiecznego była wam w tym momencie bardzo na rękę. Haunter podniósł się z podłoża i od razu zaczął okładać Dusknoira pięściami przy ataków w różnych typach. Ten obrót akcji pozwolił również Mawile'owi przejść z defensywnego trybu walki do większej ofensywy. Dusknoir próbował się bronić, jak tylko mógł, ale zmasowany atak waszej dwójki to było dla niego najwyraźniej zbyt dużo i postanowił się wycofać.

Haunter otrzymuje 1lvl

- Dobrze się spisałaś. - mężczyzna pogratulował swojej podopiecznej, po czym schował ją do kuli i udał się bliżej ciebie. - Dziękuję ci za pomoc. Zapomniałem się chyba przedstawić. Nazywam się Logan.

~ wygląd Logan - autor: nieznany
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-06, 21:37   

Nie dociera do mnie w pełni to co się stało; pewien etap w życiu, kiedy to po raz pierwszy zobaczyłem wystraszonego ducha, Gagsa, zakończył się - teraz przede mną lewituje wykształcony duch z dwoma pięściami, zdolnymi wykonywać ruchy, które w jego poprzedniej formie ewolucyjnej wydawały się absurdalne (widziałeś kiedyś jak Gastly używa ruchu typu Punch?)
Uśmiecham się szeroko, a oczy poniekąd zachodzą mi łzami... albo pijacką mgłą, nie jestem pewien.
- Dzięki Gags.. w sumie to imię do Ciebie już nie pasuje. Może być Trick? - Proponuję, podchodząc do duszka. Widzę, że jest równie zdezorientowany co ja, jednak próbuję rozświetlić jego nastój ciągłym uśmiechem. Ewolucja jest dobra.
Dochodzą do mnie słowa Logana. Zwracam się ku niemu, unosząc lekko brwi.
- Nie ma sprawy, jestem zawsze chętny do pomocy. Jestem Harley, miło mi. Chcesz może wyskoczyć na jakiegoś kebaba? Zgłodniałem nieco. - Puszczam mu oczko, wskazując budkę z żarciem na wynos.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.