Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2015-09-13, 11:33
06.09.2015 - 12.09.2015
Autor Wiadomość
Maigre 


Starter: Snorunt
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 109
Wysłany: 2015-09-09, 17:38   

Klasnęłam delikatnie w dłonie, odchylając się przy tym zadowolona. Skoro Ralts, czy może teraz Mallory, się ucieszyła, to ja tym bardziej. Poza tym odczułam ulgę, że pierwsza propozycja została przyjęta i nie musiałam wysilać się i wymyślać drugiej.
- Mallory - powiedziałam cicho, szczerząc się do Ralts. - Pasuje ci - stwierdziłam po chwili wesoło. Przez dłuższą chwilę milczałam, nie bardzo wiedząc co mogę powiedzieć. Oczywiście, chciałam jej zaproponować dołączenie do mojej drużyny, jednak jednocześnie miałam wrażenie, że ją tym spłoszę. - Wiesz, Mallory, zakładam, że pewnie już się domyśliłaś po co tu jestem, prawda? - mruknęłam z krzywym uśmiechem. - Od dłuższego czasu podróżuję po świecie, tak naprawdę nie mając jakiegoś większego celu w życiu. Od paru lat towarzyszy mi pewien Houndour o imieniu Virus, a całkiem niedawno, podczas mojej poprzedniej wizyty w safari, dołączył do nas Fletchling Somnaire. Tworzymy taką rodzinkę, wiesz? - zaśmiałam się. - Czasem zdarzy nam się komuś pomóc. W większości pokemonom, bo ludzi staram się raczej unikać. Głównie przez to, że wcześniej miałam do czynienia z prawdziwymi potworami. Ale to nic - dodałam uspokajająco i sięgnęłam ręką do torby, szukając czegoś w niej. - Powiedz mi, kochanie - wyciągnęłam z Safariball. Położyłam go jednak obok siebie. - Nie chciałabyś dołączyć do tej naszej rodzinki? - przegryzłam wargę, bojąc się jej reakcji. - Ja i moje pokemony będziemy szczęśliwi, a ty będziesz też miała okazję wyrwać się stąd i zwiedzić świat. Co o tym sądzisz, Mallory?
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Snorunt
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2015-09-10, 09:21   

_________________

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-10, 09:21   

Maigre O dziwo mała nie wyglądała na spłoszoną. wyraźnie rozważała twoją propozycję, ale miała jeszcze takie maleńkie wątpliwości. Tak ciut ciut.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Maigre 


Starter: Snorunt
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 109
Wysłany: 2015-09-10, 17:10   

Cóż, przynajmniej tyle. Zawsze przecież mogła po prostu sobie pójść, prawda?
- Całkowicie rozumiem twoje wątpliwości, wiesz? - mruknęłam do niej. - W końcu prawie mnie nie znasz. Zatem może przedstawię ci się dokładniej, co ty na to? - zaproponowałam. - Jak już wcześniej wspomniałam, zazwyczaj przestawiam się jako Maigre, z tego względu, że moje prawdziwe imię kojarzy mi się z moimi rodzicami. A moi rodzice nie byli dobrymi ludźmi – skrzywiłam się. - Na całe szczęście uwolniłam się od nich i nie mam z nimi żadnego kontaktu. Tak naprawdę nazywam się Scarlett Lambre. Aktualnie mam dwadzieścia lat, a po świecie podróżuję odkąd skończyłam czternaście. Z Virusem poznaliśmy się, gdy znalazłam go rannego w lesie. Od tamtej pory jesteśmy razem i próbujemy odnaleźć własne miejsce w świecie – westchnęłam. - W czasie tej podróży, staram się pomóc każdemu napotkanemu pokemonowi. Moi rodzice nigdy nie lubili pokemonów i prędzej daliby sobie coś odciąć, niż im pomóc – skrzywiłam się na te słowa, jednak pokręciłam po chwili głową. - Ale ja taka nie jestem, wiesz? Ja kocham pokemony. Nie ukrywam, że są mi bliższe, niż jakikolwiek człowiek – uśmiechnęłam się szeroko. - Nie wiem, czy jest coś jeszcze, o czym mogłabym powiedzieć. Chyba, że tyle ci wystarczy? - zapytałam wesoło, przyglądając się reakcji Ralts.
_________________
 
 
     
Pikutorialu 
Pikutorialu, Seth_Mint

Starter: Fennekin
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Lip 2015
Posty: 56
Skąd: Polska
Wysłany: 2015-09-10, 19:22   

-[b]Ale jeżeli chcesz walczyć możesz. Nikogo nie zmuszam do czego nie chce. Lubisz walczyć? to walczmy
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-10, 20:27   

Maigre Owszem, wystarczyło. Teraz Ralts nie miała już żadnych obiekcji i bez problemów pozwoliła ise pochwycić. Czekam na skan i zapraszam na kolejne łowy w ósmej Strefie :)

Pikutorialu Togepi chyba nie bardzo zrozumiała co masz na myśli, więc tylko posłała ci lekko zaskoczone spojrzenie.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
wikkaz 


Starter: Snubbull
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2015-09-10, 22:09   

- Hej Electabuzz nie ignoruj mnie. Może i wydaje ci się, że jestem słaby, ale to nie prawda. Naprawdę starałem się odnaleźć ciebie w tej strefie. I muszę przyznać, że nie było to łatwe. Jednak wiedziałem, że mogę spotkać w tej strefie tak wspaniałego pokemona jak ty. - Mówię do niego i przyglądam się jego reakcji. - Od razu widzę, że jesteś niesamowicie silnym pokemonem. Naprawdę chciałbym, aby posiadać w składzie takiego pokemona jak ty. Bardzo wzmocniłbyś moją drużynę i razem z pewnością osiągnęlibyśmy wiele. Mogę ci obiecać wiele walk i to, że będziesz się cały czas rozwijał. Pomyśl ile wspaniałych walk moglibyśmy razem stoczyć. Na świecie jest wielu silnych przeciwników, z którymi moglibyśmy walczyć. Z pewnością będzie to dla ciebie o wiele większe wyzwanie niż walki w tej strefie. Obiecuję, że udowodnię ci, że jestem godzien tego abyś do mnie dołączył. - Dodaję po chwili i uśmiecham się do niego.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-10, 23:28   

Miałem już podobną sytuację, kiedy inny stworek również nie pałał do mnie zbytnią ufnością, więc już mniej więcej wiedziałem, co trzeba zrobić. Wysypałem trzymaną przeze mnie karmę na ziemię i dołożyłem jeszcze trochę, po czym nieco się cofnąłem, żeby dać Pichu znak, że spokojnie może zjeść. Musiałem być bardzo ostrożny, w końcu nie chciałbym po raz kolejny oberwać piorunem. Miałem nadzieję, że ta dosyć spora górka karmy przekona elektryczną mysz, że nie mam wobec niej złych zamiarów.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-11, 16:07   

wikkaz Electabuzz ponownie zmierzył cię wzrokiem. W końcu... odszedł kilka kroków. Potem odwrócił się i zrobił zapaśniczą pozę, a następnie skinął na ciebie. Czyżby wyzywał cię na pojedynek zapaśniczy?

Mhrok Pichu patrzyła na ciebie uważnie i na karmę którą jej ofiarowałeś. Kiedy nieco się wycofałeś, ta prychając gniewnie zaraz doskoczyła do żarełka. Otaczając ją wszystkimi łapkami zdawała się wręcz wrzeszczeć: "Moje!". Lekko się zdziwiła kiedy nie robiłeś nic aby z nią walczyć lub coś w tym rodzaju. Przysiadła więc na szczycie karmy i spojrzała na ciebie jakaś taka zafrasowana. Cóż, przynajmniej nie miała już mordu w tych czarnych ślepkach.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
wikkaz 


Starter: Snubbull
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2015-09-11, 21:49   

- Jeśli tak chcesz to załatwić to dobrze. Zmierzę się z tobą i dam z siebie wszystko. - Mówię do niego z zadziornym uśmiechem na ustach.
Po chwili staję w dokładnie takiej samej pozycji jak Electabuzz i czekam na jego pierwszy ruch. Nie znam się może na tym za dobrze jednak wiem, że dam z siebie wszystko i nie poddam się. Pokaże mu, że jestem odpowiedni dla niego.
Kiedy ruszy robię dokładnie to samo i z całych sił napieram na niego. Nie daje za wygraną choćby nie wiem, co. Dokładnie obserwuje każdy jego ruch, aby nie mógł mnie niczym zaskoczyć i staram się znaleźć moment, który mógłbym wykorzystać na moją korzyść. Używam do tych zapasów całej swojej siły, aby pokazać mu, że jestem godzien zostania jego trenerem.
- Nie poddam się choćby nie wiem, co. Będę walczył do samego końca. Pokaże ci, że nie można mnie ignorować.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-12, 09:26   

wikkaz Nuraliście się w trawie dobrych kilkanaście minut. I o ile z początku był to pojedynek dla idei pojedynku, szybko przeszedł w coś co można określić jako "heheszkowanie". Dość, że ostatecznie nie wiadomo jakim sposobem, ale obaj siedzieliście na trawie, zmęczeni i roześmiani od ucha do ucha. Cóż, to chyba dobry znak, nie?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
wikkaz 


Starter: Snubbull
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2015-09-12, 10:46   

- Electabuzz jesteś naprawdę niesamowitym pokemonem. Ten pojedynek naprawdę mnie wymęczył, jednak naprawdę świetnie się przy tym bawiłem. Od razu widać że jesteś naprawdę silny i nie dajesz za wygraną. - Mówię do niego z uśmiechem, zmęczony po naszej potyczce.
Po chwili wyjmuje z plecaka trochę karmy i częstuję nią pokemona.
-Zjedz trochę i zregeneruj swoje siły. Naprawdę ci się to należy. Już dawno nikt mnie tak nie zmęczył. - dodaje po chwili śmiejąc się.
Kiedy pokemon zje patrze na niego i po chwili mówię:
- Powiedz czy nie chciałbyś dołączyć do mojej drużyny i razem z nami zwiedzać świat. Obiecuje, że będzie naprawdę ciekawie. - Mówię i dokładnie go obserwuje, aby sprawdzić jego reakcję.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-12, 11:19   

wikkaz Stworek wcale nie protestował kiedy wyjąłeś karmę- praktycznie od razu się nią poczęstował. Tymczasem w kwestii twojej propozycji... machnął taką minę, że za Boga nie wiedziałeś co o tym myśleć. Ale siedział tutaj, nie wyglądał na skorego do ucieczki... A zatem może...?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-12, 11:38   

- Nie martw się Pichu, nie zamierzał tobie zabrać jedzenia. - uśmiechnąłem się, gdy elektryczna mysz podskoczyła do jedzenia tak, jakby miało za chwilę zniknąć.
Przyglądałem się temu, jak stworek powoli zaczyna jeść kolejne kawałki karmy. Zauważyłem, że jest on na swój sposób uroczy, jak tak nie strzela w okół piorunami.
- Wydajesz się być tutaj nieco samotna Pichu. - odparłem do myszki, po czym spojrzałem w niebo. - Wiem jak to jest być jedynie tłem w ludzkim społeczeństwie, zupełnie nie zauważalnym i nikomu nie potrzebnym. Początkowo próbujesz się wybić, jednak kolejne próby nie przynoszą żadnego rezultatu, aż w końcu przestajesz się starać... - sam nawet nie wiem kiedy, zaczynałem zwierzać się Pichu. - Moja propozycja może ci się wydać nieco zbyt odważna, a nawet nachalna, ale czy... Może chciałabyś ze mną pójść?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-12, 12:37   

Mhrok No, teraz mała była totalnie zaskoczona. Trudno określić czy zrobiła to świadomie czy nie, oraz czy dotyczyło to bezpośrednio twojej propozycji, ale kiwnęła leciutko łebkiem.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
wikkaz 


Starter: Snubbull
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2015-09-12, 17:12   

Wyjmuję, więc z plecaka SafariBall i powoli wyciągam go w kierunku Electabuzza.
- Będę zaszczycony, jeśli do mnie dołączysz. - Mówię i uśmiecham się do niego.
Następnie czekam na jego reakcję i patrzę dokładnie, co zrobi.
Mam nadzieję, że dołączy do mnie i zdobędę kolejnego wspaniałego pokemona do mojej kolekcji. Naprawdę ciężko jest odczytać jego zachowanie. Jest taki tajemniczy, ale widzę po jego zachowaniu, że chyba mnie polubił. Wierzę, że możemy być naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Widać to po naszych zapasach, które przerodziły się w dobrą zabawę. Oby udało mi się go zdobyć.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.