Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
~ Eventy
Autor Wiadomość
Pucykot 
Szczęśliwy Pustaczek


Starter: Starly
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Maj 2015
Posty: 44
Skąd: STARGUARD
Wysłany: 2015-09-29, 18:11   

Dla fejków nie ma artów </3
Cóż, może coś się wymodzi i bez nich... Pucka ogólnie nie shipuje, ale co tam. Mojego fejka widzę z Mismagiusem. Ja również lubię gdy pokemony mają jakiś wspólny typ. Łatwo mi sobie wyobrazić tę parkę majstrujące przy kotle czarownicy z mhrocznymi cieniami padającymi na ich mordki.
_________________
http://sketchtoy.com/65492080 http://sketchtoy.com/65492252 <-Desu Mietek. Tutaj, żebym go nigdy nie zgubiła.
 
     
REKLAMA 

Starter: Starly
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 310
Wysłany: 2015-09-29, 18:24   

 
     
Dexter 


Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 310
Wysłany: 2015-09-29, 18:24   


Nie dlatego, że nikt nie narysował pairingu FlareonxPiloswine, ale dlatego, że gatunki nie powinny się mieszać ! Co za zwyrole z tych ludzi, którzy łączą biedną, małą Skitty z Wailordem?! Wstydźcie się i popatrzcie na te urocze liski <3[/center]
_________________
~ But with the beast inside,
there's nowhere we can hide ~


KP | Visa Card | Box | Galeria

Multi Chmurka
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-30, 21:21   



    Zatem dobiegł koniec naszego pierwszego eventu. Jedyna osoba, która nie wytrwała do końca to Cosmos, jednak nie musi się on martwić, bo i tak otrzymuje 5RC za dotychczasową wytrwałość. Pewnie niektórzy się pytali po co prosiłem was o znalezienie partnera dla wcześniej wybranej przez was eeveelucji. Zatem śpieszę z wyjaśnieniami. Nieświadomie wybraliście sobie nagrodę w evencie ^^
    Nie tylko dostajecie ode mnie po 5RC na główkę, ale również ślicznego partnera (bądź partnerkę) do wspólnego przeżywania waszych dalszych przygód :)
    Zaś ci, którzy posiadają u mnie przygody pokemonowe otrzymują zamiast pokemona, możliwość wybrania 2 ataków z dowolnej z tabelek, oprócz level up oczywiście :). Proszę, żebyście czynili to w tym temacie.
    P.S. Dla Chmurka - wybierz te ciosy zarówno pod Dustoxa i Beautifly. W końcu nie wiadomo w co ewoluujesz ^^



Szin

Growlithe
Imię: ---


Poziom: 15
Ewolucja: Growlithe --(Fire Stone)--> Arcanine
Ataki: Bite, Roar, Ember, Leer, Odor Sleuth, Helping Hand, Heat Wave, Iron Tail
Charakter i historia: Otrzymany przez Zoyę podczas wrześniowego eventu u Remigiusza Blake'a. Growlithe jest niezwykle pociesznym stworkiem, bardzo łasym na wszelkie pieszczony czy zabawy. Jest on przy tym niezwykle przywiązany do dopiero co poznanej Zoyi oraz jest wobec niej niezwykle lojalny.
Umiejętności: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma: ---


wikkaz

Pikachu
Imię: ---


Poziom: 15
Ewolucja: Pichu --(zadowolenie)--> Pikachu --(Thunder Stone)--> Raichu
Ataki: Tail Whip, Thunder Shock, Growl, Play Nice, Quick Attack, Thunder Wave, Volt Tackle, Iron Tail
Charakter i historia: Otrzymany przez Wikkaza podczas wrześniowego eventu u Remigiusza Blake'a. Pikachu jest niezwykle waleczny i wyrwały, gdy tylko postawi sobie jakiś cel, to do niego dąży. Elektryczna mysz jest przy tym niezwykle ambitna, co sprawia, że często walczy on ponad swoje siły.
Umiejętności: Lightningrod - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---


Pucykot

Misdreavus
Imię: ---


Poziom: 15
Ewolucja: Misdreavus --(Dusk Stone)--> Mismagius
Ataki: Growl, Psywave, Spite, Astonish, Confuse Ray, Ominous Wind, Shock Wave
Charakter i historia: Otrzymany przez Erikę podczas wrześniowego eventu u Remigiusza Blake'a. Misdreavus na co dzień jest niezwykle wesołym stworkiem, często lubiącym robić innym małe psikusy. Poważnieje ona jednak podczas walki, które bierze niezwykle serio i zawsze stara się przeć do zwycięstwa.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-09-30, 21:30   

Szkoda, że Deino przeszedł mi koło nosa, ale i tak jestem nastawiona na wątki fabularne niż na posiadanie pierdyliarda pokemonów więc..
Jej! 20 lvl bez wysiłku! \o/

Dla kochanego Diego biorę: Phantom Force (Special Moves) i Dark Pulse (TM) :3
_________________



 
  : :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-17, 21:27   


    Przyszedł świąteczny okres, to i pora na Świąteczny Event! Tym razem jest on jednak ograniczony wyłącznie do moich graczy, gdyż chcę ich nieco pognębić *^*
    Event ten będzie, tak samo jak poprzedni, składał się z kilku części. Jednakże żeby teraz nieco łatwiej ocenić wasze starania, zostanie wprowadzony system punktów, dzięki któremu łatwiej będzie mi przyporządkować miejsca na podium. Waszym pierwszym zadaniem jest... wykonanie świątecznej pracy o tematyce pokemonowej. Może to być zarówno wiersz, rysunek, grafika czy krótkie opowiadanie. Wysyłacie mi je na PW, a następnie wrzucę je tutaj i ocenię. Czas macie do... 20 grudnia do godziny 17.
    Plus małe P.S. Jako że będzie to już okres przedświąteczny i nie chcę was odciągać od życia, rozdanie prezentów będzie połączone z Nowym Rokiem i nastąpi 1 stycznia. Zatem Wesołych Świąt!
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-21, 23:02   


    Nieco opóźniony komunikat, ale się pojawia ^^
    Najwyraźniej część artystyczna nie jest silną stroną moich graczy (a szkoda), bo dostałem tylko dwie prace.


    Obrazek Snazzy wyszedł nieco lepiej, dlatego dostaje ona 5 punktów, a Księciu 3 punkty. Teraz przyszedł czas na kolejny etap, tym razem będzie to łamigłówka, a konkretnie... Picross! Na czym to polega? Jako że jestem niezbyt dobry w tłumaczeniu, odsyłam was do wyjaśnienia na Wikipedii - Link!
    Jako że już wszystko jasne, a przynajmniej takie powinno być, daję wam dwie łamigłówki, które po rozwiązaniu wysyłacie mi na PW. Powodzenia ^^
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-24, 10:26   


    Tym razem łamigłówka była na pewno trudniejszy, ale znaleźli się fani takich rodzaju zagadek, co naprawdę mnie cieszy. Pierwsza układanka była trudniejsza, dlatego przypada na nią 5 punktów, a za drugą jedynie 3. Zatem wychodzi na to, że Elphiasek zdobywa 8 punktów, zaś Snazzy 3 punkty. A tak prezentuje się tablica wyników:

    Snazzy - 8 punktów
    Elphiasek - 8 punktów
    Księciu - 3 punkty
    Cosmos - 0 punktów
    Wikkaz - 0 punktów
    Veressa - 0 punktów
    Kuroyuuki - 0 punktów

    Zaś kolejnym punktem eventu jest... napisanie listu do Świętego Mikołaja. Co ma się w nim znaleźć? To co w tradycyjnym liście do tego miłego pana :) Jako że trudno jest oceniać list, on nie będzie punktowany. Ale jest on swoistym prologiem do kolejnego zadania c:
    Czas macie do 27 grudnia do godziny 18. Powodzenia ^^


     ---------- 
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-24, 19:42   

Elphias napisał/a:
Drogi Mikołaju,
nie pisałem do ciebie od kilku lat, lecz widać nadszedł czas do powrotu tradycji.
W tym roku może nie byłem wybitnie grzeczny, ale czy grzeczność musi być powodem do oceny? Każdy ma inne oceny swojego zachowania poprzez wychowanie, a to zaś zależy od rodziców. Tak zatem pytam się siebie, czy warto? Ahh... Właśnie zrozumiałem, że miałem pisać o prezentach, więc tak... Chciałbym dostać jakiegoś niezwykłego pokemona, który byłby jedyny w swoim rodzaju. Nie chodzi o błyszczącego, ale takiego jakiegoś niezwykłego... Unikalny to dobre stwierdzenie. Przydałby się także Shiny Dust, gdyż pragnę zbierać shiny pokemony. Dodatkowymi fantami mogłyby być Rare Candy, lub Enigma Berry, które przekazałbym na rozwój pokemonów, lub zasadził jagody w tym samym celu... No i może jakieś dofinansowanie? Pozdrawiam cię, ja
Elphias,
grzeczny na swój sposób dzieciak
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-12-27, 11:06   

Cytat:
Drogi Święty Mikołaju!

Piszę do Ciebie ten list, ponieważ myślę, że byłem grzecznym i dobrym chłopcem w tym roku i chciałbym pod choinkę dostać od Ciebie coś, co pozwoli mi zapamiętać lepiej ten świąteczny czas, dlatego chcę prosić Cię o błyszczącą odmianę Lunatone oraz o paczkę Rare Candy. Lunatone jest jednym z kamiennych Pokemonów, które mi się podobają – drugim jest Solrock, ale w tegorocznym, świątecznym Safari udało mi się go pochwycić, również w wersji błyszczącej, dlatego chciałbym mieć księżycowego pokemona do kompletu. Paczkę cukierków natomiast chciałbym rozdzielić między moje Pokemony, ażeby były silne na przyszły rok.
Kochany Święty Mikołaju, mam nadzieję, że spełnisz moje prośby.

Nigdy nie przestałem w Ciebie wierzyć.
Księciu
xx
_________________
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-12-27, 15:22   

Pomidorek napisał/a:

Cześć Święty...
...wiesz, że rzadko piszę listy, nie? W zasadzie nie mam nawet po co ich pisać, dlatego... czuj się zaszczycony, będąc odbiorcą tego tekstu.
Domyślasz się zapewne, dlaczego zawracam Ci głowę. Nadchodzą Święta... i muszę przyznać, że nie mam kompletnie pojęcia, co chciałabym od Ciebie dostać. Przede wszystkim zapewne dotarły już do ciebie plotki, że jestem beznadziejnie zakochana, ale przy tym raczej mi nie pomożesz, dlatego...
...prosiłabym cię jedynie o parę dobrych TM'ów z atakami. Myślę, że Calm Mind i Psyshock byłyby odpowiednimi. Za cukierkami niezbyt przepadam, ale paroma jagodami Enigma też nie pogardzę o7
Także... zdrowych i wesołych?
Lycopersicon sp.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-30, 12:20   


    Listy napisane, zatem przyszedł czas na ostatni etap naszej zabawy. Żeby nieco was rozruszać będą to... zadania matematyczne \o/ *sypiące się konfetti*
    Rozwiązania zadań, wraz z obliczeniami, przesyłacie mi na PW. Czas macie do 2 stycznia do godziny 23.59 (nie chcę wam kazać robić tego w Sylwestra :*)
    Także... powodzenia ^^




_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-13, 22:30   


    Tym oto sposobem doszedł końca Event #2. Jako że nieco przedłużyło mi się z napisaniem odpowiedzi (ale na pewno nikt tego nie zauważył .-.), nagrody zostały nieco zmodyfikowane, ale o tym potem. Teraz czas na wyniku zadań matematycznych. Rozwiązała je tylko Snazzy, co prawda tylko jedno, ale przynajmniej spróbowała, dlatego dostaje 2 punkty. Punkty wszystkich osób przedstawiają się następująco:

    Snazzy - 10 punktów
    Elphiasek - 8 punktów
    Księciu - 3 punkty

    Zatem zwyciężczynią drugiego eventu jest Snazzy *fanfary*, na drugim miejscu Elphiasek, na trzecim zaś Księciu. Oni także jako jedyni napisali listy, dlatego Mikołaj wysłuchał ich próśb i zdobywają oni mniej więcej to, o co prosili. Jednak co z innymi? Żeby oni nie byli poszkodowani, każdy z moich graczy niebiorących udziału w evencie dostaje 5RC oraz możliwość poznania dwóch ciosów z dowolnej tabelki, oczywiście poza Level Up Moveset. Mam nadzieję, że event się podobał i liczę na większą aktywność w kolejnych :)


Elphiasek

  • 5 Rare Candy
  • 2.000$


Księciu

Shiny Lunatone
Imię: ---


Poziom: 10
Ewolucja: Lunatone
Ataki: Magic Room, Rock Throw, Tackle, Harden, Confusion, Hypnosis,
Charakter i historia: Otrzymany przez Harleya podczas świątecznego eventu u Remigiusza Blake'a. Lunatone jest bardzo spokojnym i opanowanym pokemonem, jest przy tym też małomówny. Dawane mu polecenia stara się w miarę możliwości wykonać jak najlepiej, jednak na pewno nie można go nazwać chorym perfekcjonistą, zna on swoje siły i wie, że czasamia po prostu nie ma możliwości, żeby udało mu się coś zrobić. Lunatone zdaje się nieco odtrącać od innych pokemonów, jednak po prostu lubi on czasami posiedzieć sam, od tak po prostu.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---


Snazzy

  • TM Calm Mind
  • TM Psychock
  • EM Mystic Terrain
  • MT Shock Wave
  • 10 Enigma Berry
  • Możliwość wybrania dowolnego bisha,
    który zostanie wprowadzony do gry
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-14, 20:47   

"Możliwość wybrania dowolnego bisha, który zostanie wprowadzony do gry"


Yo o/ przede wszystkim dzięki za event, a teraz przechodząc do konkretów - Elenka połyka 8 jagódek (+ 4 lvl), a reszta zostaje, jak jest i idzie do KP. Z biszów Ibiszów zaś poproszę Adolfa K. Weismanna z K Project (ale w wersji z długimi włosami) :*
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2016-01-17, 09:23   

Gall bierze więc Dragon Breath dla Dratini i Shadow Ball dla Murkrowa
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-13, 13:00   


    Zima się skończyła i przyszła pseudo-wiosna, a wraz z nią kolejny event. Jego długość zależy od waszego zaangażowania, więc się przyłóżcie x:
    Pierwsza cześć polega na... odpowiedzeniu na listę pytań dotyczących anime i mangi. Pytania są w miarę proste, w większości ograniczają się do jedynie znanych przeze mnie anime, więc nie powinniście mieć trudności z udzieleniem na nich odpowiedzi. Je przesyłacie mi na PW z tytułem "Event #3". Czas na przesłanie odpowiedzi macie do godz 11 w czwartek, 18 lutego.
    P.S. Za zgodą swojego MG, udział w evencie może wziąć udział każdy


      1. Jaką klasę miał Naotsugu, przyjaciel Shiroe? [Log Horizon]
      2. Kolor oczy antagonisty głównego bohatera [Boku Dake ga Inai Machi]
      3. W co rodzeństwo wygrało z bogiem? [No Game No Life]
      4. Ile osób "wcieliło się" w postać Iony Urazoe [Selector Infected/Spread WIXOSS]
      5. Jak byli spokrewnieni Rin i Yukio z ojcem Fujimoto? [Ao no Exorcist]
      6. Jak Naruto nazywał Jiraiyę? [Naruto]
      7. Pełne imię i nazwisko głównej bohaterki. [Zero no Tsukaima]
      8. Jakie słowo często było powtarzane przez Marię? [Cannan]
      9. Jak zmarła matka głównego bohatera? [Another]
      10. Jak zginęły Yuno Gasai [Mirai Nikki]
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.