Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-09-01, 10:47
Little, Little Ruth, where are you~?
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-03-17, 20:58   

naprawdę źle się czuję, więc miejmy nadzieję, że nasze szlachetnie nam panujące adminki nie uczepią się tego jednego poziomu :C
--------------------
Walka poszła... nie ma co ukrywać, gładko i przyjemnie. Obserwowanie Kurai w walce przynosiło ci nieopisywalną radość, zwłaszcza, iż samiczka chyba nieco zapomniała o swoim lśniącym futerku. W każdym razie potyczka zakończyła się wygraną lisiczki, która zadowolona sama z siebie zaczęła emanować jasnym, srebrzystym blaskiem, doskonale pasującym do jej sierści. Po kilkudziesięciu sekundach tajemnicze światło zniknęło, zostawiając po sobie czarnowłose stworzenie ze szpiczastymi uszami oraz niebieskimi elementami. Po jego wzroku jedynie udało ci się rozpoznać w nim ukochaną Kurai.
Twój przeciwnik zaś z uśmiechem zawrócił swoją fasolkę do kulki i skłonił się nisko.
- Noc jest jeszcze wczesna, jednak wystarczająca na przemianę w Umbreona - oznajmił niczym myśliciel z tym głębokim tonem, a następnie wskazał na budynek za sobą. - Nie mam pojęcia, czy masz gdzie wrócić na noc, jednak chciałbym zaproponować ci herbatę i krótką rozmowę.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-17, 22:20   

  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-17, 22:20   

Walka szła Eevee bardzo dobrze, co było dla mnie aktualnie bardzo na rękę. Tak jak po części się spodziewałem, wygrana przeciwko Bellsproutowi sprawiła, że Moon Shard zaczął działać i pobudził proces ewolucji u lisiczki. Mimo że widziałem to po raz trzeci, znowu przeszedł mnie dziwny dreszcz. Gdy srebrna poświata opadła, ujrzałem nową formę lisiczki w pełni majestatu.
- Wy-... Wyglądasz przepięknie. - była to w zupełności prawda.
Czarne futerko lśniło w świetle księżyca i dodawało piękna i tak już ślicznej Umbreon. Skoro Eevee zmieniła formę, to postanowiłem jej także zmienić imię na...
- Luna. - oznajmiłem Umbreon. - Co na to powiesz? - spytałam, chociaż uznałem, że nowe imię przypadnie jej do gustu.
- Chętnie wstąpię na krótką pogawędkę i herbatkę. Zaś jeśli chodzi o lokum, to mam gdzie spać. - odpowiedziałem mnichowi, w międzyczasie wyjmując PokeDex i skanując Umbreon.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-03-26, 17:21   

Kurai prze moment przyglądała ci się w skupieniu spokojnym wzrokiem, jednak w końcu pochyliła łebek, dając ci znać, że się zgadza. Mnich za to odezwał się cicho.
- Z tego co wiem na taką prywatną zmianę możecie się umówić we własnym gronie, ale tak oficjalnie powinno się to zrobić w Goldenrod... ale cóż, to zależy od was - powiedział, uśmiechając się lekko, a następnie rozsunął shoji, zapraszając cię gestem do środka wraz z Umbreon.
Całość prezentowała się dość tradycyjnie - ot, stół na środku pomieszczenia, a wokół niego po jednej poduszce do siedzenia z każdej strony. Podłoga wyłożona matami tatami, a z boku udało ci się dostrzec coś na podobieństwo komody, gdzie stał czajnik elektryczny i pudełko, prawdopodobnie z herbatami.
- Muszę przyznać, że nieczęsto goszczę tutaj jakiegokolwiek trenera, młodzieńcze, jednak ty i twoja przyjaciółka na to zasługujecie. Napijesz się zielonej czy zwykłej czarnej herbaty? - zapytał, wskazując wam, byście spoczęli, a następnie sam podszedł do czajnika. - Swoją drogą... jak u ciebie chłopcze ze znajomością legend? Znasz cokolwiek z mitologii naszego świata?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-28, 23:37   

Z wielką przyjemnością przyjąłem zaproszenie od mnicha na herbatę. Pomieszczenie, do którego się udaliśmy, wyglądało całkowicie zwyczajnie, ot stał tutaj stój, kilka mat, komoda wraz z czajnikiem. Jak na miejsce, gdzie można po prostu usiąść i porozmawiać, wystarczało ono w zupełności.
- Może być zielona. - odparłem do mnicha.
Jego kolejne pytanie było dosyć... niecodzienne. W końcu kto pyta się o takie rzeczy? Nie mniej jednak był on mnichem, więc pewnie w sposób mniejszy bądź większy był powiązany z wierzeniami różnych ludzi.
- Co nieco wiem o naszej mitologii. Może nie jestem jej jakimś wybitnym znawcą, jednak co ważniejsze rzeczy znam. - odpowiedziałem mężczyźnie. - A czemu się pan mnie o to pyta?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-03-29, 20:12   

Leniwa ze mnie klucha, gomene, a twoch skanów nienawidzę x.x za dużo kodów x.x
---------------------
Kod:
[b]Charakter i historia:[/b] Kurai wykluła się jako pierwsza z piątki rodzeństwa Eevee, a następnie trafiła do rąk Remigiusza jako nagroda od Angeli za wygraną walkę. Lisiczka jest wielką damą, a elegancja to jej drugie imię. Każdy ruch wykonują z niezwykłą gracją, a jej uśmiechy oraz spojrzenia ujmą nawet najbardziej kamienne serca. Uwielbiała zabawiać się kosztem zauroczonych nią samców, którzy walczą o jej względy. Lisica kochała czystość i zawsze starała się zachować czyste oraz schludne futerko, co czyniło ją ostrożną, choć nieszczególnie zajadłą wojowniczką. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne sprawiały Eevee wielką radość. Jej charakter uległ sporej zmianie w wyniku ewolucji w Umbreon. Kurai (zwana teraz przez Remiego Luną) została spokojną i cierpliwą wojowniczką, która wprawdzie nadal stara się unikać zadrapań, jednak koniec końców da się zabrudzić. Zabiegi pielęgnacyjne nadal sprawiają jej wielką radość, jednak wyszukany gust nieco się zmienił - jest w stanie zaakceptować więcej istot w swoim otoczeniu, chociaż nadal uwielbia obżerać się jagodami Sitrus.


Mnich odpowiednio przygotował kubki z torebkami, a następnie w oczekiwaniu na zagotowanie się wody nalał niewielką ilość wody i postawił przed ucieszoną z tego powodu Kurai. Dopiero po tym zwrócił się do ciebie.
- Pytam o to, ponieważ... nie ma co ukrywać, czasy robią się coraz gorsze, a my, mnisi, odczuwamy to najbardziej - rzekł tym pouczającym tonem mędrca. - Pośpiech rządzi ludźmi, a ludzie zapominają o tym, co najważniejsze, czyli o radości z życia. Coraz częściej przeoczamy drobne, ale istotne rzeczy...
Tu mnich zrobił sobie krótszą przerwę, spoglądając ci prosto w oczy. Ich tęczówki miały intensywny, chociaż ciemny zielony kolor.
- Wśród nas, mnichów, krąży pewna legenda, która też według zapisków naszych poprzedników powtarzała się co kilkaset lat. Mówi ona, że w momencie największego zagrożenia dla ludzkości pojawiają się dwie osoby blisko ze sobą związane, chłopak i dziewczyna. Towarzyszą im zawsze Umbreon i Espeon. Ta opowieść nie jest zbyt znana wśród ludzi w Johto, jednakże... widząc cię dzisiaj z twoją przyjaciółką, mam ochotę się nią podzielić z kimś innym.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-31, 07:58   

Przysłuchiwałem się opowieści mnicha z pełnym zaangażowaniem. Może nie było widać tego po mojej osobie, jednak bardzo chętnie chłonąłem nową wiedzę. W sumie to nauka stanowiła jedyną możliwość na odseparowanie się od otaczającego świata. Może się to wydawać pesymistyczne, jednak dużo dzieci w domu dziecka starało się znajdywać dla siebie jakieś zajęcie, które sprawiałoby, że nie myślałyby one o tym wszystkim.
- Muszę powiedzieć, że jest to niezwykle ciekawa legenda, - przyznałem mnichowi. - jednak uznawanie mnie za kogoś z niej jest nad wyraz błędne. Jestem zwykłym chłopakiem po przejściach i raczej nie mógłbym być zbawicielem świata, skoro czasami sam mam problem z własnymi zmartwieniami. - dodałem.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-01, 20:27   

Mnich jedynie roześmiał się, słysząc twoją wypowiedź.
- Przecież nie uznałem cię chłopcze, za reinkarnację postaci z mitu. Po prostu uznałem, że ewolucja twojej małej towarzyszki jest idealną okazją, a dodatkowo wydajesz się być spostrzegawczy. Zapewne dużo podróżujesz, więc też spotykasz na swojej drodze różnych ludzi. Będziesz mógł ocenić, gdzie jest ziarno prawdy w legendzie. A z innych spraw... walczyłeś już z Falknerem, chłopcze? Czy dopiero się przymierzasz?
Tu mnich zrobił krótką przerwę na podejście do czajnika, w którym zdążyła się już zagrzać woda. Zręcznym ruchem rozlał wrzącą ciecz do dwóch kubków, a następnie przeniósł je na stolik, dokładając do tego cukier i śmietankę w charakterystycznych małych pojemniczkach. Mężczyzna sam wsypał do swojego naczynia jedną łyżkę białych kryształków, by potem dodać do tego jedną śmietankę. Dopiero wtedy spojrzał na ciebie poważnym, jednak jednocześnie podziwiającym wzrokiem.
- A więc legenda. Wszystko zaczęło się w czasach, gdy Johto nie miało jeszcze formy takiej, jaką znamy obecnie, a składało się z szeregu oddzielnych osad połączonych jedynie szlakami handlowymi oraz wspólną mową. Życie w osadach przebiegało w miarę spokojnie, ludzie umierali, a na ich miejsce rodzili się nowi. Niemniej jednak czasy nastały... niekoniecznie dobre. Wnikliwi obserwatorzy spostrzegli coraz większy ubytek w ludności kontynentu oraz tajemniczy mrok otaczający coraz ściślej większe z osad. Czas jakby przyśpieszył, a ludzie stali się bardziej zachłanni. Nasz lud ogarnęła ciemność, a wtedy pojawiła się tajemnicza para. - Mnich upił łyk ze swojego kubka, a następnie spokojnie kontynuował. - Ona i on. Młodzi, jednak stanowili pewnego rodzaju potęgę, która osobno może niewiele dała radę zrobić, jednak razem stanowili już niezwykle silne zagrożenie dla wszechogarniającego Mroku. Towarzyszem dziewczyny był Espeon, natomiast chłopaka Umbreon - oba stworzenia były ponoć opanowane i doskonale radziły sobie w sytuacjach stresujących, a ponadto łączyła je więź rodzinna, podobnie zresztą jak mówiono o ich ludzkich towarzyszach. Najbardziej charakterystycznymi partnerami tej dwójki były jednak olbrzymie ptaki, które potem zadomowiły się na dobre w Johto. My znamy je w dzisiejszych czasach jako Lugię i Ho-oh, święte ptaki Ecruteak i Wysp Wirów. Nie wiadomo do końca, jak udało im się przepędzić mrok z serca ludu, jednak legenda mówi, że osiedli na stałe na naszych ziemiach, a co kilka pokoleń młoda para będąca potomkami tamtej dwójki jest zmuszona ponownie przepędzać z pomocą świętych ptaków ciemność, która próbuje zaślepić serca obywateli Johto. Niemniej jednak... obawiam się, że ci to nie grozi. W końcu to przypadek, że twoja Eevee właśnie ewoluowała w takich, a nie innych czasach.
Tu mnich puścił do ciebie oczko, a następnie sięgnął dłonią do Kurai, by nieco poczochrać jej futerko na łebku, co też samiczka odebrała pozytywnie.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 21:02   

Tak, najpewniej się wygłupiłem, stwierdzając, że mnich chce przytknąć mi łatkę "bohatera z legend". Nie mniej jednak nieco tak to wyglądało. Na szczęście ten nie uznał tego za duże faux pas z mojej strony. Po chwili dostałem herbatę, do której dodałem płaską łyżeczkę cukru. Zauważyłem, że mnich dodał do swojego naparu dodatkowo śmietanę. Widziałem ludzi, którzy robili tak samo, ja jednak nie umiałem się do tego przekonać.
Przysłuchiwałem się opowieści mężczyzny z pełną uwagą, starając wyłapać się każde, nawet najmniej istotne szczegóły. Legenda ta była bardzo ciekawa i, nie wiedzieć czemu, zaczynałem odnajdywać w niej pewne zależności z moim życiem. Sam posiadałem siostrę i może istniała nawet jakaś szansa, że jest ona trenerką i posiada Espeona, jednak nie znaczy to, że jesteśmy potomkami tego rodzeństwa.
- Muszę przyznać, że jest to bardzo pouczająca opowieść. - odparłem do mnicha po moich krótkich rozmyślaniach. - Dziękuję, że się pan nią ze mną podzielił.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-06, 16:59   

- Ależ nie ma za co dziękować. Uważam, że my, czyli ci, którzy powinni nieść od początku do końca kaganek oświaty, powinniśmy dzielić się takimi zapomnianymi historiami częściej - odpowiedział na twoje podziękowanie mnich, po czym pożegnaliście się w miarę uprzejmie - mężczyzna nawet nie próbował cię zatrzymywać dalej, a dodatkowo życzył dalszej przyjemnej podróży. Ty zaś pogrążyłeś się w myślach, przyrównując jakby mechanicznie opowieść mnicha do swojej własnej sytuacji i Ruth... swoją drogą ciekawe, co się z nią stało.
W taki sposób minęła ci droga do Centrum przebyta wraz ze spokojną Kurai, która wdzięcznie kroczyła obok twych nóg, natomiast gdy otworzyłeś drzwi swego pokoju, spostrzegłeś Teddiursę pogrążoną w głębokim śnie na twym łóżku. Zegar stojący na szafce wskazywał godzinę 22.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-06, 17:21   

Byłem w takiej konsternacji, że nawet nie zauważyłem momentu, w którym szedłem do Centrum, tylko jakbym od razu pojawił się w swoim pokoju. Opowieść mnicha sprawiła, że znowu zacząłem intensywniej myśleć o Ruth - Gdzie jest? Co robi? Z zamyślenia wyrwał mnie dopiero widok śpiącej Teddiursy. Niedźwiadek był w podobnej sytuacji - porzucony przez bliskich, samotny...
- Nie martw się, odnajdziemy twojego trenera. - mówię do niej, nawet wiedząc, że głęboko śpi, i tak musiałem jej to zapewnić. - Obiecuję ci to.
Następnie idę do łazienki, biorę prysznic, przebieram się i wskakuję do łóżka obok Tedidursy, starając się jej nie obudzić.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-06, 20:25   

Plan na pozostałą część nocy był jakże prosty jak budowa cepa - prysznic, przebranie się i błogi sen. Pierwszy punkt programu, czyli stanie pod deszczem ciepłej wody (gdyż, jak domyślamy się, zapewne zimny prysznic nie jest dla ciebie ciekawą opcją), nie był niczym rewelacyjnym, chociaż strumienie letniej cieczy zdecydowanie spłukały z ciebie resztę myśli dotyczących siostry. Potem zaś, po przyodzianiu się w pidżamę, mogłeś spokojnie powędrować do łóżka, co też uczyniłeś, kładąc się ostrożnie pod kołdrą wraz z Teddiursą - nawiasem mówiąc, stworzenie przytuliło się do ciebie przez sen.
Nie pamiętałeś dokładnie, po jakim czasie zasnąłeś, jednak obudziło cię pukanie do drzwi. Za oknem jest już w miarę jasno, Kurai stoi przy łóżku, czekając cierpliwie na twoją decyzję, natomiast niedźwiadek przeciera zaspane oczka, rozglądając się, jakby próbował przypomnieć sobie, gdzie jest.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-06, 21:22   

Miałem przepiękny sen o... tak właściwie nie pamiętam o czym, ale ktoś postanowił mnie z tego snu wybudzić! A to był taki przepiękny sen! Wstałem nieco zdenerwowany, bo w końcu co to za moda, żeby budzić ludzi o tak wczesnej porze. Jednak gdy już postawiłem swoje pierwsze kroki na podłodze, wpadłem w pewien stan konsternacji. Osoba, która się dobija do moich drzwi, na pewno wie o tym, że śpię, więc zapewne przyszła ze sprawą niecierpiącą zwłoki. Bo w końcu jakie mogłoby być inne wytłumaczenie? Z tą myślą podchodzę do drzwi i je otwieram.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-07, 07:22   

Otworzenie drzwi to pierwsze, co ci przyszło do głowy - i w sumie prawdopodobnie najlogiczniejsza opcja. W każdym razie po uchyleniu ich zauważyłeś Angelę, która wyglądała na równie zaskoczoną. Po chwili jednak przeszła do rzeczy.
- Przepraszam, nie wiedziałam, że jeszcze śpisz. - Ton jej głosu brzmiał całkiem szczerze. - Dostałam godzinę temu wiadomość od rodziców, że powinnam wrócić jak najszybciej do domu, bo przyjechała kuzynka i... po prostu powinnam wrócić, a przez to zamieszanie z Union Cave nie jestem pewna, czy powinnam jednak ryzykować i próbować się tamtędy przedrzeć, czy jednak wybrać drogę naokoło... dlatego chciałam też zapytać, w jakim kierunku ty zamierzasz teraz podążyć.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-07, 07:49   

Okazało się, że za drzwiami stała Angela. W sumie było to całkiem logiczne, bo jedynie ona mogła coś ode mnie chcieć tak wcześnie.
- Nie, skąd. I tak miałem już wstawać. - okłamałem ją, żeby nie sprawiać jej przykrości.
Wysłuchałem to, co dziewczyna miała mi do powiedzenia. Okazało się, że musiała jak najszybciej wrócić do Azalei. To miło z jej strony, że nawet mimo pośpiechu przyszła do mnie i zapytała się, czy chciałbym z nią dalej iść.
- I tak chyba pójdę do Azalei, żeby zdobyć tam kolejną odznakę, więc mogę ci dalej towarzyszyć. - odparłem z uśmiechem na twarzy. - Jednak wcześniej chciałbym załatwić jeszcze sprawę z Ruth, jeśli nie masz nic przeciwko.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-04-07, 10:59   

- Och... - Angela pokiwała ze zrozumieniem, gdy usłyszała twoje małe kłamstewko. Widać było wyraźnie, iż nieco się rozluźniła. Gdy wspomniałeś o Ruth, także powtórzyła gest, obdarzając cię wyrozumiałym spojrzeniem. - Spokojnie, tak bardzo do Azalea mi się nie śpieszy. Załatw to, co masz załatwić i dopiero wtedy ruszymy, dobrze? - oznajmiła, jednak po chwili dodała coś jeszcze. - Hm... myślisz, że będzie lepiej jeśli pójdę z tobą, czy powinnam zaczekać na ciebie w jakimś umówionym miejscu? - zapytała cicho.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.