Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-09-01, 10:47
Little, Little Ruth, where are you~?
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-11, 22:11   

Kod:
[center][size=10][color=#7bacf6][b]Luxio[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię:[/b] Blackie[/size][/center]
[center][img]http://i.imgur.com/MGZTDWx.png[/img][/center][center][size=10][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/electric.gif[/img][img]http://www.serebii.net/blackwhite/pokemon/404.png[/img][img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/6/61/Spr_b_5b_404_m.png[/img][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/electric.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 15 [i][00%][/i]
[b]Ewolucja:[/b] Shinx --(15lvl)-> [u]Luxio[/u] --(30lvl)--> Luxray
[b]Ataki:[/b] Tackle, Leer, [u]Thunder Fang[/u], [u]Ice Fang[/u], [u]Fire Fang[/u], Charge, [u]Thunderbolt[/u], [u]Charge Beam[/u], Baby-Doll Eyes, Spark
[b]Charakter i historia:[/b] Thor jako Shinx był małym bohaterem, który zawsze starał się być zauważonym. Kochał światło reflektorów i robił wszystko, by się w nim znaleźć. Nie stronił przy tym od żadnego niebezpieczeństwa - zwłaszcza, gdy ktoś "pomachał" mu przed nosem odpowiednią nagrodą. Czasami z tego powodu wpadał w spore tarapaty, kiedy źle ocenił sytuację. Do rąk Remiego trafił, gdy ten spotkał go oraz Hawka w lesie między Cherrygrove a Violet. Maluch nie był do niego zbyt pokojowo nastawiony, jednak w końcu przyjął propozycję trenera.
Mimo tego faktu jego zachowanie pozostawia wiele do życzenia - niezbyt toleruje wszelkie przyjazne zamiary ze strony Blake'a, chociaż ma jednocześnie poszanowanie dla jego poleceń. Także pomimo ewolucji, nadal boi się pokemonów pająków. Kiedy jakiegoś zobaczy jest w stanie schować się z powrotem do swojego bezpiecznego Pokeballa.
[b]Umiejętności:[/b] [u]Intimidate[/u] - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
[b]Trzyma:[/b] ---[/size][/center]


Podczas skanowania swojego futrzastego partnera, gdy próbowałeś go zdopingować do walki, ten zdecydowanie warknął, jakby prychał znudzony, a następnie podszedł nieco bliżej w kierunku trzepoczącego w powietrzu ptaka. Ten zaś był na tyle szybki, że wykonał Sand-Attack, co obniżyło celność twojego podopiecznego... no cóż, niezbyt ciekawie się to już zapowiada. Thor natomiast zgodnie z twoim poleceniem użył Charge, co spowodowało, iż jego futro zaiskrzyło pod wpływem prądu i lekko się naelektryzowało. Pidgeotto jednak niewiele się tym przejął i tym razem użył ataku ofensywnego - Quick Attack (- 15%HP).
Lew nie odczuł tego tak dotkliwie, jak można by się było spodziewać, ale mimo wszystko nie mógł puścić tej zniewagi płazem i z iście stoickim spokojem wystrzelił w kierunku latającego stworka Thunderbolt. Olśniewający piorun jest nie tylko superefektywny i wzmocniony wcześniejszym Charge, jednak okazuje się być też krytyczny (- 40%HP). Auć, to z pewnością bolało, chociaż niezrażony tym ptak ponownie w czasie tej walki skorzystał z Sand-Attack. Piach w oczach z pewnością równie mocno boli, a Luxio, jakby dążąc do celu, podjął próbę zaatakowania Charge Beam, który... spudłował, uderzając w sufit. No cóż, pech chodzi po ludziach, jednak do wygranej nadal macie trochę szans. Tymczasem Pidgeotto po raz trzeci użył Sand-Attack. Thor zaś ignorując uparcie osłabiony zmysł wzroku po raz drugi w ciągu tej walki zaatakował Thunderbolt, starając się namierzyć ofiarę poprzez węch, co mu się udało (- 25%HP. Jak na razie przebieg walki wskazuje wyraźnie na twoją wygraną... ale wszystko może się jeszcze zmienić.

Pidgeotto - 35%HP | - 10% Ataku
Luxio - 85%HP | - 30% Celności | + 10% Obrony Specjalnej
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
REKLAMA 
Derp~

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Wysłany: 2016-01-12, 07:27   

  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-12, 07:27   

Walka szła Thorowi całkiem dobrze. Pomimo trzykrotnie zmniejszonej wartości celności udało mu się zabrać Pidgeottowi prawie że 2/3 zdrowia. Przewaga była znaczna i wszystko wskazywało na nasza wygraną, jednak jeszcze nic nie było przesądzone.
- Thor, zacznij od wykonania Thunderbolt. Postaraj się tym elektrycznym ciosem zwalić Pidgeotto na ziemię, po czym do niego podbiegnij i wbij w jego ciało swoje ostre kły. Użyj wtedy Thunder Fang, które powinno zadać mu spore obrażenia, po czym odrzuć go od siebie, po czym poślij w niego Charge Beam. Następnie zaszarżuj na niego, podczas biegu staraj naładować swoje ciało energią elektryczną, żeby ostatecznie móc uderzyć Sparkiem.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-14, 22:26   

Po raz kolejny kolejkę rozpoczyna Pidgeotto, który za cel postawił sobie chyba obniżyć celność twego podopiecznego maksymalnie, jak się da, korzystając przy tym z Sand-Attack. Nieszczęśliwie przez to wasz następny atak, czyli Thunderbolt, nie doszedł do skutku - piasek w oczach zdecydowanie przeszkadza gorzej niż ptak, który trzepocząc radośnie nad lwiątkiem, zaświergotał, a następnie zaatakował Tackle (- 14%HP). Gdy pierzasty był blisko, drapieżnik skoczył na niego, wbijając w jego kark kły naładowane energią i wykonując spektakularny Thunder Fang (- 25%HP), pozostawiając jednocześnie paraliż, dzięki czemu Thor mógł zaatakować jeszcze Charge Beam, które trafiło idealnie w cel, pozbawiając go reszty zdrowia.
Falkner przez moment spoglądał na ciebie uważnie, a następnie kiwnął głową, uśmiechając się jakby zadowolony.
- Tego się nie spodziewałem - przyznał szczerze, po czym podał ci małe pudełko, otwierając je po drodze, by zaprezentować ci jego zawartość. - To nagroda za pokonanie mnie. Odznaka Zefira, płytka z atakiem o nazwie Roost i trochę pieniędzy... swoją drogą, interesujące, że pokonujesz pierwszego lidera tak dobrze wytrenowanymi podopiecznymi. Brałeś już udział w rozgrywkach ligowych w innych regionach? - zapytał z wyraźnym zainteresowaniem, podając ci twoją nową zdobycz i kasę w wysokości 1560$.

Pidgeotto - 0%HP | - 10% Ataku | Paraliż
Luxio - 71%HP | - 40% Celności | + 10% Obrony Specjalnej | + 1lvl
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-01-25, 14:38   

Tak jak się spodziewałem, pojedynek Luxio z Pidgeottem nie trwał długo. Jednak mimo wszystko byłem bardzo szczęśliwy, co starałem się okazać Thorowi, żeby nieco ocieplić nasze relacje. Podchodzę też do Falknera i dziękuję mu za możliwość stoczenia z nim walki. Dziwi mnie nieco chłopaka, bo co prawda zarówno Shinx jak i Starly szybko przybrali swoje wyższe formy, jednak nie była to w dużym stopniu moja zasługa.
- Eevee dołączyła do mnie dopiero niedawno, zresztą tak samo jak Luxio. Aż sam jestem zdziwiony tym, że są one tak dobrze wytrenowane - odpowiedziałam liderowi w kwestii wytrenowania moich podopiecznych. - Jeśli chodzi o rozgrywki ligowe to nie brałem do tej pory w żadnych udziału. Może to po prostu fart początkującego? - odparłem z uśmiechem.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-29, 21:20   

- To wiele wyjaśnia - Falkner pokiwał głową w zrozumieniu, pogrążając się na moment w zadumie. - Często w dziczy panują cięższe warunki niż tutaj, w czasie takich walk jak tak. Niemniej jednak muszę ci pogratulować posiadania tak zgranej drużyny, a teraz... chyba czas na twoją towarzyszkę, jeśli się nie mylę, prawda? - tu już zwrócił się w kierunku Angeli, która zarumieniła się mocno, czując na sobie wzrok niebieskowłosego.
- Ja... uhm... nie walczę. Przynajmniej nie dzisiaj - wyjaśniła cicho, siląc się na nieco zakłopotany uśmiech. Lider pokiwał ze zrozumieniem głową, a następnie wskazał na trybunę.
- No cóż, skoro nie dzisiaj, to pewnie w przyszłości. W każdym razie wiesz, gdzie mnie szukać, a za trybunami macie przejście do schodów. Wyjście na zewnątrz jest od tyłu budynku. Powodzenia w dalszych walkach! - ostatnie zdanie skierował głównie do ciebie, a następnie odwrócił się w kierunku szyby, przypatrując się zapewne widokom za oknem. Rudowłosa zaś zaciągnęła cię po odwołaniu lwa do kulki w kierunku schodów, gdzie też uśmiechnęła się szeroko, gratulując ci wygranej i pytając o ewentualne dalsze plany na dzisiaj.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-29, 23:31   

Miło było usłyszeć takie słowa z ust osoby doświadczonej, którą na pewno był Falkner, w końcu zostanie liderem na pewno nie było łatwym zadaniem. Podziękowałem mężczyźnie za jego życzenie powodzenia w przyszłych walkach.
- Na pewno się przyda. - odpowiedziałem z uśmiechem.
Nie zostało mi nic innego jak udać się do wyjścia z sali. Z oczywistych względów nie wyszliśmy tędy, którędy weszliśmy do budynku. Gdy znaleźliśmy się za trybunami, gdzie znajdowało się wyjście z sali, rudowłosa zapytała mnie o ewentualne plany na dalszą część dnia. W sumie jako takich nie miałem, jednak...
- Co powiesz na wyjście na obiad z okazji mojego zwycięstwa? - zaproponowałem dziewczynie. - Nie musisz się martwić o koszta, ja stawiam.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-31, 21:00   

- Obiad? Na twój koszt? - Angela przez moment wydawała ci się być lekko zbita z tropu, ale po sekundzie wyraźnie się otrząsnęła, a następnie z pełną powagą kiwnęła głową. - Jeśli tylko to nie obciąży za bardzo twojego budżetu to myślę, że powinnam się zgodzić, zwłaszcza, że masz co świętować. Przez moment naprawdę się obawiałam, że Falkner cię pokona, ale jak widać, mamy tutaj nowego mistrza Johto - dziewczyna zaśmiała się cicho, jednak po chwili znowu wróciła do dość poważnej miny. - Ale... orientujesz się mniej więcej, gdzie tu dobrze zjeść? Czy ewentualnie ci pomóc?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-31, 23:17   

- Nie martw się, w końcu dostałem teraz nieco pieniędzy od Falknera, więc chyba nieco z nich mogę przepuścić, co nie? - odparłem z uśmiechem na ustach w powodu zarobienia tak dużej ilości pieniędzy praktycznie za kilkunastominutową walkę, gdzie wcześniej na podobną kwotę musiałem pracować kilka dni.
Podziękowałem za komplement dziewczyny. Nie widziałem się może jeszcze w roli mistrza regionu, ale cieszyłem się, że powoli ja i moje pokemony rośniemy w siłę. Dobrze wytrenowane pokemony na pewno będą dla mnie podporą podczas moich poszukiwań.
- Zaś jeśli chodzi o jakąś knajpkę... - zacząłem nieco zmieszany. - Ostatnio w Violet byłem kilka lat temu, a to i niezbyt wtedy chodziłem po jakiś knajpach. Jeśli pozwolisz to oddam wybór miejsca w twoje ręce.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-03, 21:13   

- W takim razie zdaj się na moją łaskę i niełaskę, jeśli chodzi o jedzenie, Remi - Angela zaśmiała się cicho, po czym dała ci znać, żebyś za nią szedł. W międzyczasie odezwała się tylko raz. - Swoją drogą, trochę mnie zaskoczyłeś, że wszystko załatwiłeś w jeden dzień. Dzięki temu może wcześniej dojdziemy do Azalea...
Po kilkunastu minutach dotarliście do obrzeży śródmieścia Violet i stanęliście przed czymś, co przypominało małą knajpkę w stylu "kup i zjedz na zewnątrz" - mały lokal z zaledwie kilkoma stolikami wewnątrz oraz małym ogródkiem na zewnątrz. Rudowłosa bez litości zaprowadziła cię do środka, a następnie wskazała na menu, gdzie napisane było:
Cytat:
Tortilla Express - Cennik

  • Baza tortilli - 10$ za sztukę
  • Dodatki: warzywa - 4$ za każdy rodzaj | mięso - 8$ za każdy rodzaj | sosy - 5$ za każdy rodzaj
  • Każdy napój - 10$ za 2l
  • Do zamówień powyżej 100$ 2 l napoju gratis


Angela nie zwlekając ani chwili zamówiła sobie jedną tortillę z sałatą, pomidorem, kurczakiem i sosem czosnkowym (31$), a następnie zwróciła się z pytaniem, co ty zamierzasz zjeść.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-07, 23:42   

Pozostawienie się na pastwę Angeli nie okazało się być wcale złym pomysłem. Dziewczyna wstrzeliła się idealnie, bo ja również przepadałem za torillami. Mieszkając w New Bark, nie chodziłem często po knajpach z powodu braku wystarczającej ilości pieniędzy, więc musiałem zadowalać się domowymi naleśnikami.
- Poprosiłbym tortillę z sałatą, ogórkiem, oliwkami, pomidorem, kurczakiem oraz sosem chilli. - przekazałem ekspedientce swoje zamówienie.
Jedynym co nam pozostało to poczekać na nasze jedzenie, po czym zacząć się delektować przepysznymi tortillami. Czas oczekiwania na pewno nie będzie krótki, a taka niezręczna cisza nieco mnie denerwuje, więc postanowiłem nieco przełamać lody pomiędzy nami.
- Angela, skąd tak właściwie pochodzisz? I w jakim celu zmierzasz do Azalei? - pytam się jej. - Nie żebym był jakimś wścibskim gościem czy coś w tym rodzaju, po prostu... Po prostu jeśli mamy razem podróżować, to chyba warto się zapoznać, nie uważasz?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-10, 18:42   

- Uhm, ja już chyba trochę o tobie wiem, chociaż nadal mniej niż ty o mnie. W każdym razie fajnie miałeś, że mieszkałeś w Violet. U nas w Azalea jest trochę... tak pusto. I bardziej wiejsko. Violet to przy tym miasto na miarę Goldenrod - odpowiedziała rudowłosa, gdy po opłaceniu zamówienia udaliście się do wolnego stolika niedaleko wyjścia (39$, razem z zamówieniem Angeli płacisz 70$ :3), gdzie mieliście też czekać na dostarczenie zamówienia. - Tak jak już ci wspominałam, mieszkam z rodzicami w Azalea i zajmujemy się hodowlą i rozmnażaniem Pokemonów typu normalnego na zamówienie, głównie bogatszych ludzi, chociaż czasem zdarza nam się robić wolontariat i część z danego miotu przekazywać do New Bark dla pana Elma. Większość mojej rodziny jednak nadal sobie leżakuje rozproszona nad morzem w Hoenn. Byłam u nich dwa lata temu i muszę przyznać, że nie było źle, jednak wolę nasze rodzinne Johto. A jak jest z tobą? Teoretycznie wiem już, ze jesteś z Violet, jednak nic więcej...
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-13, 23:00   

- Urodziłem się w Olivine i tam spędziłem pierwsze kilka lat mojego życia. Dopiero później przeprowadziłem się do Violet, a ostatni rok spędziłem w New Bark, także zwiedziłem kawałek Johto. Wydawać by się to mogło fajnym przeżycie, możliwością obejrzenia wielu miejsc, ale tak naprawdę ja... - tutaj wykonałem pauzę, po czym przełknąłem ślinę, żeby móc powiedzieć to, co chciałem. - Trzynaście lat temu straciłem rodziców. Zostali oni zamordowani. - nie byłem pewien, jak Angela zareaguje na moje wyznanie. Na pewno nie było ono łatwe do przetrawienia, jednak na pewno kiedyś ta kwestia i tak by wypłynęła.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-14, 22:07   

Przez większość twojej wypowiedzi Angela słuchała uważnie, nie okazując żadnych gwałtownych reakcji. Dopiero przy ostatnim twym zdaniu jej oczy rozszerzyły się znacznie, a jej cichy głos zabrzmiał tak, jakby się bała niesamowicie.
- Za... zamordowani? - tyle z siebie wydukała, ale tyle dobrego, że na tyle cicho, że nikt się nie zainteresował waszą konwersacją. Dosłownie dziesięć sekund później pojawił się przy was młody chłopak, podając wasze zamówienie. Dopiero wtedy rudowłosa rozejrzała się dookoła, a następnie spojrzała ci prosto w oczy - z pewnym wycofaniem i niepewnością. - Aż trochę mi głupio, że zapytałam... przepraszam za to, ale... masz ogólnie podejrzenia, kto mógł to zrobić. I myślisz, że jesteś raczej bezpieczny... po tym wszystkim?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-14, 22:54   

- Sam do końca tego nie wiem. - odpowiadam w pierwszej chwili. - Rodzice pracowali w policji, w wydziale kryminalnym, więc pewnie nadziali się tam na wielu niebezpiecznych typów. Szukałem kiedyś informacji o ich zabójstwie, jednak udało mi się jedynie ustalić, że w tamtych okolicach działał w tamtym okresie Team Rocket. Możliwe, że to przez nich zostali zabici. - dzielę się z dziewczyną moimi przypuszczeniami co do morderców moich rodziców. - I raczej nie ma co się martwić. Stało się to z jakieś 14 lat temu, więc pewnie ta organizacja się już rozpadła.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-15, 18:12   

- Team Rocket... kiedyś o nich rzeczywiście było głośno, nawet u nas w Azalea - odpowiedziała Angela, nadal cichym tonem i od niechcenia biorąc do ust pierwszy kęs zrolowanego placka pszennego. Dopiero po jego przełknięciu odezwała się ponownie. - To było kilkanaście lat temu, ale pamiętam, że była z tego całkiem poważna awantura. W Azalea dość popularnymi pokemonami są Slowpoke'i i właśnie one zostały obrane za cel przez Team Rocket... nie chcę sobie nawet przypominać, bo gdy w końcu udało ich się przepędzić, większość z nich była w opłakanym stanie... w każdym razie teraz rzeczywiście sprawa mocno przycichła, chociaż tata non stop mi przypomina, by o nich pamiętać. Większość z nich zapewne tylko się przyczaja, udając przykładnych obywateli... - ponownie nastała cisza, jakby Angela zamyśliła się mocno, jednak po chwili znowu się odezwała. - Ale... chyba nikt cię nie atakuje ani nie obserwuje, nie?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.