Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-09-01, 10:47
Little, Little Ruth, where are you~?
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-14, 23:09   

- Dzięki za radę. - odparłem również teatralnym szeptem, żeby nie urazić Hikaru, mimo że jego rada była dosyć słaba. - Postaram się, w miarę możliwości. - odpowiedziałem z uśmiechem na ustach.
Po zapłaceniu wszystkich należności za telefon, z braku potrzeby dalszego przebywania na terenie sklepu, wraz z Angelą go opuściliśmy.
- Całkiem miły. W szkole też taki był... chyba. - ostatnią część wypowiadam ciszej, żeby nie doszła do uszu dziewczyny. Szczerze mówiąc niezbyt pamiętałem Hikaru z czasów szkolnych, zresztą jak większości osób z czasu spędzonego w domu dziecka, pomimo jeszcze tam mieszkałem stosunkowo niedawno. Niewiarygodne jak wspomnienia o ludziach potrafiły szybko ulotnić się z ludzkiej świadomości.
- Może przejdziemy się do Gymu, co? - zaproponowałem dziewczynie. - Chętnie był spróbował z nim zawalczyć.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2015-12-15, 21:55   

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-12-15, 21:55   

- Uch, tak szybko? - Angela wydawała się być nieznacznie zaskoczona twoją propozycją, jednak już sekundę później uśmiech wrócił na jej twarz, a ona sama kiwnęła głową. - W sumie nie wydaje się to być taką złą opcją, bo jeśli ci się teraz nie uda go pokonać, to dzięki temu będziesz się w miarę orientował, jak on walczy. Poza tym... z przyjemnością przyjrzę się sama waszej walce, może wyciągnę z niej coś nowego.
W taki oto sposób powędrowaliście dalej w kierunku sali, która nie znajdowała się daleko od sklepu, gdzie pracował Hikaru - raptem dwie ulice dalej. Okazały, przeszklony i wielopiętrowy budynek robił wrażenie, jednak gdy weszliście do środka... czekała na was niespodzianka w postaci windy, którą trzeba uaktywnić, rozwiązując zagadkę na panelu dotykowym umiejscowionym na ścianie obok:
Uzupełnij brakujące pola: napisał/a:

??? -> ??? -> ???
Starly -> Staravia -> Staraptor
Pidove -> Tranquill -> Unfezant
Fletchling -> Fletchinder -> Talonflame
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-16, 20:08   

- A ty nie zamierzasz walczyć z liderem? - spytałem Angeli, gdy ta powiedziała, że będzie się jedynie przyglądać mojemu pojedynkowi, nic nie wspominając o ewentualnej chęci wyzwania lidera do walki.
Droga do Gymu zajęła nam raptem kilkanaście minut, bo znajdował się on stosunkowo niedaleko od sklepu, w którym spotkałem Hikaru. Jako że miał być w nim toczony pojedynek, wyobrażałem sobie to jako oddalone od wszelkich zabudować miejsce, ażeby nie wyrządzić podczas walki żadnych szkód. Jednak Gym okazał się być okazały drapaczem chmur, co było w pełni niezgodne z moimi wyobrażeniami. Wszedłem z Angelą do środka, gdzie znaleźliśmy windę, z której jeśli chciałoby się skorzystać, należy uprzednio wykonać zagadkę. Na ekranie wyświetlone były trzy trójstopniowe ewolucje pokemonów ptaków. Odpowiedzą najprawdopodobniej była inna linia ewolucyjna. Tylko jakiego pokemona? Na wpadnięcie na pomysł nie musiałem czekać długo. W końcu niedawno złapałem Hawka, który miał właśnie trójstopniową linię ewolucji. Zatem podchodzę do ekranu i piszę na nim "Pidgey -> Pidgeotto -> Pidgeot", a następnie czekam na ewentualny rezultat.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-12-19, 19:25   

- Ja z liderem? Jakoś... nie interesują mnie walki, zresztą gdybym miała walczyć, to i tak bym się wpierw dokładniej przyjrzała jego metodom. Wiesz, poznaj swego wroga i te sprawy. - Angela odpowiedziała na twoje pytanie z zakłopotanym uśmiechem. Na tym urwała się wasza rozmowa, mniej więcej do momentu, gdy wpisałeś pierwszą kombinację pokeptaków, jaka ci tylko wpadła do głowy. Oczywiście - jakże byłoby inaczej - zadziałała, a drzwi do windy otworzyły się zapraszając waszą dwójkę do środka, przyjemnym światłem emanującym ciepłem. Weszliście do środka, winda was zawiozła... można by powiedzieć, wygoda pierwsza klasa, jednak... na górze, już po wyjściu z niej, okazało się, że żeby dostać się dalej, musisz rozwiązać kolejną zagadkę. Tym razem prosty labirynt.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-23, 01:03   

- To masz wspaniałą okazję, możesz mnie wykorzystać jako królika doświadczalnego. Ja będę walczył z liderem, a ty będziesz zbierała informacje o jego taktykach. - podzieliłem się z Angelą moim "genialnym" planem, po czym się lekko zaśmiałem. - Jestem geniuszem, nieprawdaż?
Moja odpowiedź okazała się być poprawna, co mnie ucieszyło. Drzwi się otworzyły i przeszliśmy do windy. Uznałem to za nieco słaby test, w końcu to zadanie nie należało do najtrudniejszych, a już byliśmy w drodze do lidera. Niestety tak mi się tyko wydawało. Gdy wysiedliśmy z windy, czekała na mnie kolejna zagadka, tym razem labirynt. Od razu wiedziałem, że ponownie nie będzie to trudne zadanie.

~ Rozwiązany labirynt
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-12-23, 22:38   

- Czy ja wiem... zapewne się okaże prędzej czy później - Angela uśmiechnęła się lekko, po czym, gdy już rozwiązałeś prawidłowo labirynt, popchnęła cię w kierunku drzwi, które otworzyły się automatycznie, ukazując przeszkloną z trzech stron arenę z dość wysoko położonym sufitem. Na drugim końcu pomieszczenia stał chłopak, który na oko mógł być twoim rówieśnikiem - niebieskowłosy uśmiechnięty trener z Pidgeyem na ramieniu. Widząc waszą dwójkę, kiwnął głową, a następnie odezwał się pogodnie.
- Wybaczcie te banalne zadania, ale odkąd dzieciaki zaczęły mi narzekać, że zadania są nie na ich rozum, a rodzice słali skargi do Ligi, kazali mi je uprościć - wyjaśnił. - Więc... kto z waszej dwójki walczy jako pierwszy?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-30, 14:36   

Labirynt okazał się być rozwiązany prawidłowo i czekała mnie za to nagroda. Drzwi się otworzyły i, na szczęście, nie było tam kolejnej zagadki. Po przeciwnej stronie stał niebieskowłosy chłopak, prawdopodobnie był to lider sali w Violet - Falkner.
- Nie szkodzi. - rzuciłem do niego. - Mam nadzieję, że odpłacisz mi za te banalne zagadki, trudniejszą walką. - rzuciłem, po czym wystąpiłem przed Angelę. - Ja będę twoim przeciwnikiem.
Na jego ramieniu siedział Pidgey, pospolity ptaszek występujący prawie w każdym regionie. Należał on jednak do lidera, więc na pewno był lepiej wytrenowany niż dziko występujące okazy. Musiałem być ostrożny.
- Pokaż się... Kurai! - do walki postanowiłem wybrać liska otrzymanego od Angeli przed kilkoma godzinami. Będzie to jej pierwsza walka pod moim dowództwem, ale liczyłem, że pójdzie nam dobrze. - Zacznij od wykonania Yawn. Ziewnij potężnie, co sprawi, że Pidgey będzie senny i zaraz uśnie. Sen może trwać krótko lub długo, niestety my nie mamy na to większego wpływu, dlatego musimy wykorzystać niemożność ataku Pidgeya i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Poczekaj na ten moment, po czym wykonaj Synchronoise. Cios ten sam w sobie jest silny, ale zostanie on dodatkowo wzmocniony dzięki zgodności typów, przez co stanie się jeszcze potężniejszy. Teraz nieco pomieszamy w statystykach Pidgeya. Wykonaj Tail Whip, żeby zmniejszyć obronę twojego przeciwnika. Następnie zacznij na niego biec, po czym uderz w niego Tackle. - w tym momencie dobrze by było uśpić Pidgeya, ale Falkner na pewno będzie teraz bardziej na to uważał. Chociaż spróbować nie zaszkodzić. - Eevee, ponownie spróbuj uśpić przeciwnika. Yawn, teraz! Następnie, bez względu na powodzenie poprzedniego ciosu, wykonaj Synchronoise.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-02, 22:01   

- Ja również mam nadzieję na obiecującą walkę - odpowiedział Falkner, obserwując przez kilka sekund Angelę, która skierowała się w stronę minitrybuny ustawionej pod ścianą. Dopiero po chwili dał znać swemu partnerowi, by skierował się w stronę twej lisicy. Ptak bez żadnego opóźnienia zaatakował jako pierwszy, używając silnego, krytycznego Gust. Wiatr lekko zmierzwił futerko Kurai, która skrzywiła się wyraźnie z tego powodu (- 25%HP), jednak bezproblemowo wykonała Yawn. Jej przeciwnik rzeczywiście wygląda teraz na nieco znużonego, lecz jeszcze trzyma się jako tako na nogach - nawet zdołał zaatakować Tackle (- 15%HP). Eevee nie zaczekała jednak, aż rywal zaśnie i z miejsca zaatakowała krytycznym Synchronoise (- 25%HP), zadając ptakowi dodatkowe obrażenia ze względu na podobieństwo między nimi.
Dopiero wtedy Pidgey zasnął, dzięki czemu Kurai zyskała trochę na czasie, mogąc wykonać więcej ataków pod rząd. Tail Whip skutecznie obniżył naturalną obronę pospolitego ptactwa, a Tackle wykonane z uprzedniego rozbiegu zadało z tego powodu więcej obrażeń niż zwykle (- 17%HP). Próbowała także wykonać Yawn, które jednak ze względu na to, iż Pidgey nadal spał, nie zadziałało. Po tym ataku też wasz przeciwnik odzyskał przytomność, atakując z miejsca Sand Attack. Piach w oczach zdecydowanie zmniejszył celność lisiczki, która po tym zgodnie z twoimi dyspozycjami podjęła próbę ataku Synchronoise - udaną, dzięki czemu udało wam się zadać kolejne obrażenia przeciwnikowi (- 17%HP).

Eevee - 60%HP | - 10% celności
Pidgey - 41%HP | -10% Obrony
------------
Dodałam do Synchronoise 5% przy zabieraniu HP ze względu na jego opis :)
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-01-02, 23:08   

Póki co walka szła zaskakująco dobrze. Dzięki temu że Kurai udało się uśpić Pidgeya, mogliśmy go pozbawić sporej ilości życia. Teraz najważniejszym było, aby nie stracić tej nadwyżki a przy okazji wykończyć naszego przeciwnika.
- Znowu zacznij od wykonania Yawn! Ziewnij na tyle przekonująco, żeby wizja snu wydawała się Pidgeyowi jedyną słuszną drogą do osiągnięcia absolutu w życiu. Zaraz po tym wykonaj Wish. Jest to atak, który odnowi część twojego zdrowia. Musisz jednak uważać, bo jego efekt nastąpi dopiero w kolejnej turze. Jednak jeśli Pidgey zaśnie pod wpływem pierwszego ruchu, to nie masz się czym martwić. Następnie wykonaj Synchronoise. Zasadę działania tego ruchu znasz, więc wiesz czemu zależy mi na tym, żeby zadał on obrażenia. Jednak nie możemy myśleć o Pidgeyu tylko w perspektywie jego snu, w końcu kiedyś opuści krainę Morfeusza, a my możemy nadal z nim walczyć. Dlatego drugi raz wykonaj Tail Whip, aby jeszcze bardziej obniżyć wartość jego obrony. Następnie wyślij w stronę gwiazdki ze Swiftu. Dlaczego ten cios a nie Synchronoise? Pidgey obniżył nam obronę, więc istniałaby szansa, że uda ci się nie trafić atakiem, jednak na powodzenia Swift nie wpływają w jakikolwiek sposób modyfikacje statystyki wykonującego ten atak pokemona. Dlatego w takim przypadku jest to idealny dla nas atak. Dlatego dla pewności wykonaj go dwa razy. Powinien on być całkiem silny, zarówno ze względu na zgodność typów jak i jeszcze bardziej obniżoną obronę twojego oponenta.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

Ostatnio zmieniony przez Black Lotus 2016-01-09, 01:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-03, 19:55   

Kolejną kolejkę ponownie rozpoczął Pidgey, atakując dobrze znanym wam już Gust, które jeszcze bardziej zmierzwiło futerko rozczochranej i tak Kurai (- 15%HP). Dopiero wtedy lisica mogła na spokojnie wykonać Yawn, co spowodowało ponowne wystąpienie u ptaka objawów znużenia. Ten jednak nie przejął się tym zbytnio i ponownie zaatakował - tym razem Tackle (- 15%HP), podczas gdy twoja futrzasta podopieczna skorzystała z Wish, na którego efekty, niestety, musieliście trochę poczekać.
Gdy w końcu latające stworzenie zasnęło, twoja przyjaciółka mogła ponownie pokazać, na co ją stać. Zaczęła od udanego Synchronoise (- 15%HP), potem odzyskała nieco sił ze względu na opóźnione działanie Wish (+ 50%HP), by następnie znów obniżyć obronę z pomocą Tail Whip. Na koniec snu przeciwnika zaś zaatakowała krytycznym Swift, odbierając przeciwnikowi prawie wszystkie siły (- 25%HP). Wtedy też ptak odzyskał przytomność.

Eevee - 90%HP | - 10% celności
Pidgey - 1%HP | -20% Obrony
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-05, 10:12   

Pidgey utrzymywał się na łapkach już na ostatkach sił. Wystarczyło, że Eevee wyprowadzi jeden celny i silny cios, żeby go pokonać.
- Kurai, wykonaj Quick Attack! - poleciłem lisiczce wykonanie cios, który ją przyśpieszy i tym samym zwiększy szanse na powodzenie.
Dalsze wydawanie poleceń nie miało sensu, bo Eevee na pewno się domyśli, że ma atakować, aż Pidgey utraci ostatki swojego życia. Zostało mi jedynie czekanie na efekt jej działań.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-05, 20:21   

Ostatnia część walki przeciwko Pidgeyowi poszła zgrabnie, bowiem Kurai zaatakowała z całej swej siły Quick Attackiem, prześcigając w ten sposób ptaka i kończąc jego walkę. Biedny przeciwnik legł na ziemi nieprzytomny, co spowodowało, że jego opiekun skrzywił się lekko, wycofując go do kulki, a następnie posłał ci całkiem zadowolony uśmiech.
- Całkiem ciekawa ta walka, ale zobaczmy, co powiesz na to... Pidgeotto! - powiedział, po czym wyrzucił w powietrze drugi ball, tym razem uwalniając wyższą formę ewolucyjną Pidgeya - Pidgeotto, którego upierzenie nadal było utrzymane w brązowej kolorystyce, jednak cechą wyróżniającą był barwny pióropusz tuż nad dziobem oraz ogon. Wyglądał na trudnego przeciwnika, ale... czy taki naprawdę jest? Chyba pora się przekonać.


Eevee - 90%HP | - 10% celności | + 1lvl
Pidgey - 0%HP | -20% Obrony
Pidgeotto - 100%HP
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-06, 23:57   

- Doskonale się spisałaś! - powiedziałam do Eevee, po czym mocno ją przytuliłam.
Walka szła różnie, raz górą była moja podopieczna, raz pokemona Falknera, ale ostatecznie udało wygrać się nam. Procentowo zdrowie Eevee drastycznie nie spadło, jednak mimo to na pewno była ona bardzo zmęczona, dlatego postanowiłem nie wystawiać jej do dalszej walki. Skoro Pidgeotto był w połowie pokemonem typu latającego, postanowiłem wybrać pokemona, który ma z nim największe szanse na wygraną.
- Naprzód Thor! - wybrałem do pojedynku Shinxa złapanego kilka godzin wcześniej. - Co powiesz na szybką walkę?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-08, 22:54   

Kurai kiwnęła tylko głową, gdy dałeś jej do zrozumienia, iż zamierzasz ją wycofać - zapewne adrenalina już lekko opadła i samiczki nie było stać na razie na inną reakcję. Może to więc dobrze, że postanowiłeś ją wymienić na Thora, któremu zresztą już wcześniej obiecałeś wyzwanie w postaci dobrze zapowiadającej się walki? Czując, że wygraną masz już praktycznie w kieszeni, wypuściłeś lewka z kulki i... tu spotkało cię zaskoczenie, jednak nie tylko ciebie - kątem oka mogłeś zauważyć Angelę, której wręcz oczy wyszły na wierzch. Chyba jedynie lider zachował pewnego rodzaju spokój, uśmiechając się zachęcająco - na jego twarzy mogłeś jednak zauważyć też, iż wyraźnie jest pod wrażeniem majestatu twojego podopiecznego.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-01-08, 23:53   

Adrenalina podsyciła we mnie chęć walki z Falknerem i ostatecznego zwycięstwa z nim. Po wypuszczeniu Thora do walki liczyłem na szybkie jej rozpoczęcie, jednak pewna rzecz mi to przerwała. Shinx ewoluował. Jego przemieniona forma wyglądem niezbyt się różniła od poprzedniej, od pojawiło się nieco więcej czarnego futerka, a jego sylwetka była bardziej umięśniona. Odruchowo chwyciłem za PokeDex, żeby zeskanować wyewoluowanego Shinxa.
- Doskonale Thor. Teraz na pewno uda nam się wygrać! - starałem się zagrzać psiaka do walki. - Zacznij od wykonania Charge. Naładuj swoje ciałko energią elektryczną, aby następnie móc ją wypuścić. W jaki sposób? Mianowicie wykonaj Thunderbolt. Zmagazynowana w twoim ciele energia odnajdzie teraz ujście i wzmocni ten elektryczny ruch. Następnie wystrzel Charge Beam, który nie tylko zada obrażenia, ale ma również wysoką szansę na wzmocnienie wartości twojego Specjalnego Ataku, co bardzo by nam pomogło podczas tej walki. Na koniec ponownie wymierz w Pidgeotto silny Thunderbolt. Niech ptak wie, że nie warto z tobą zadzierać!
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.