Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-09-01, 10:47
Little, Little Ruth, where are you~?
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-16, 20:16   

Angela mogła mieć rację i o ile czarno-szary ptak zdawał się być optymistycznie nastawiony do zaprzyjaźnienia ze mną, o tyle jego lwi przyjaciel raczej nie podzielał tego zdania. Mudkip brał już dzisiaj udział w jednej walce i poradził sobie nawet całkiem nieźle, jednak wolałem mu oszczędzić kolejnego pojedynku.
- Ja na prawdę nie chcę z tobą walczyć. - powtórzyłem spokojnie lwiopodobnemu stworkowi. - Czy nie moglibyśmy zwyczajnie zaprzyjaźnić się bez żadnego pokazywania, kto jest od kogo silniejszy? Spójrz na swojego towarzysza, takie wyjście mu nie przeszkadza. - uśmiecham się lekko w stronę obu pokemonów, licząc, że uda mi się przekonać stworka do zaniechania walki.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2015-11-16, 21:40   

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-11-16, 21:40   

Niebieski lew na początku wyraził swoje niezadowolenie twoją decyzją prostym warkotem, jednak wtedy... o dziwo, do akcji wkroczyła Teddiursa, wyskakując z twoich objęć i powolnym krokiem podchodząc do stworka. Przyjacielsko nastawionym głosem zaczęła coś tłumaczyć, jednocześnie żywo przy tym gestykulując i od czasu do czasu wskazując na ciebie swoją małą łapką, ale po dwóch minutach takiego trajkotania jej rozmówca zapewne znużony monologiem warknął - tym razem z rezygnacją - i mruknął coś do swojego ptasiego przyjaciela, który natychmiast zerwał się do lotu i wylądował na twoim ramieniu. Lew natomiast podszedł nieśpiesznie do ciebie, nie spoglądając ci w oczy ani przez sekundę. Obrażony? No cóż... może misia złamała jego męską dumę?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-17, 08:15   

Gdy moje próby do przekonania niebieskiego stworka były zauważalnie mało efektywne, do akcji wkroczyła... Teddiursa. Niedźwiedzica podeszła bliżej dwójki pokemonów i zaczęła dyskusję z lwem. Jeśli moje próby niezbyt się udawały, to może jej się uda? Z tego też powodu jedynie stałem i przyglądałem się rozmowie dwójki pokemonów. Po pewnym czasie ptak poderwał się do lotu i przysiadł na moim ramieniu. Był to dobry znak. Pogłaskałem pokemona po główce, na twarzy miałem szeroki uśmiech. Po chwili dołączył do nas i niebieski lew. Nie był on jednak tak samo entuzjastycznie nastawiony jak jego ptasi kolega.
- Mogę ci zagwarantować, że nie pożałujesz swojej decyzji. Daję ci swoje słowo. - powiedziałem do lwa, przykucnąwszy przy nim, po czym wyjąłem z plecaka PokeBall i zbliżyłem go do stworka, a następnie kolejką kulę zbliżam do jego ptasiego towarzysza.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-11-19, 08:00   

Niebieski lew tylko warknął ledwo słyszalnie, po czym zamilkł, czekając na to, co nastąpi. Bez problemu stuknąłeś go lekko kulką, by urządzenie zassało go do środka, czyniąc cię jego właścicielem. Proces łapania drapieżnika udało się bez żadnych negatywnych niespodzianek, podobnie zresztą jak chwilę później jego ptasiego przyjaciela. Trzeba przyznać, że formowanie ekipy na podróż idzie ci całkiem nieźle, ale chyba jako początkujący trener, powinieneś przyhamować, nie uważasz?
Angela przypatrywała się całej sytuacji w milczeniu, jednak gdy było już po wszystkim, odezwała się cicho.
- Skoro chciał walki, to zapewne niedługo mu ją zapewnisz, w końcu zmierzamy do Violet, a taki lew z pewnością łatwo upoluje ptactwo tamtejszego lidera - powiedziała, a następnie wskazała głową na kierunek, z którego przybyliście. - Wracamy?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-21, 22:07   

Lew nie był zbytnio zadowolony, jednak ostatecznie zgodził się do mnie dołączyć, nie oznaczało to jednak, że jest zadowolony ze swojej decyzji. Widać było, że rwie się on do walki, co uznałem za dobry znak. W ciągu jednego dnia moja drużyna powiększyła się z jednego do aż czterech członków.
- W takim tempie niedługo skończą mi się PokeBalle. - zaśmiałem się w myślach.
- Tamtejszy lider...? Masz rację, będzie miał okazję nieco powalczyć. - odparłem do Angeli, po początkowym zacięciu się.
Dziewczyna przypomniała mi o istnieniu całej Ligi Johto. Jako małe dziecko marzyłem o tym, żeby wyruszyć w świat i zbierać odznaki, zresztą jak każdy w tym wieku, jednak z czasem uznałem to jedynie za dziecięcą fantazję. Jakby nie patrzeć teraz też nie wydawało mi się to zbytnio pociągające. W końcu co może być emocjonującego w chodzeniu od miasta do miasta i zdobywanie jakiś odznak? Chociaż jakby spojrzeć na to z innej strony, to można dostrzec i tego zaletę. Miałbym okazję zawalczyć z silniejszym przeciwnikiem, wzmocnić się. Na pewno ułatwiłoby to mi poszukiwania Ruth.
- Jasne, możemy ruszać! - odparłem z werwą do dziewczyny.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Sebuś 
A Certain Ordinary Boy


Starter: Fennekin
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 329
Wysłany: 2015-11-21, 22:30   

- To skoro palisz się do podróży jak ten lew do walki, to lepiej nie zwlekajmy. Im szybciej wrócę do Azalea, tym lepiej, jednak mam nadzieję, że zatrzymasz się tam na dłużej - Angela uśmiechnęła się, szeroko, widząc twoją werwę do dalszej podróży, po czym w czasie przedzierania się przez las w kierunku ścieżki poopowiadała ci trochę o wcześniej wspomnianym mieście - głównie o miejscowym rzemiośle, w którego skład wchodziło wyrabianie specjalistycznych balli tradycyjnymi metodami, a także o pobliskim lesie i legendach z nim związanym. Temat nie został wyczerpany przez ten czas, dlatego rudowłosa kontynuowała go przez resztę pieszej wędrówki do Violet, która zakończyła się około siedemnastej (pardon, nie pamietam czasu, jaki dawalam ostatnio). Wtedy też dziewczyna spojrzała na ciebie pytająco.
- Jest już trochę późno, więc... może odpuścimy sobie wszystkie sprawy dzisiaj i przenocujemy w centrum? - zapytała, wskazując na charakterystyczny budynek z czerwonym dachem.
_________________

Camp NaNoWriMo - Lipiec 2015
Multikonto za pozwoleniem administracji :*
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-22, 00:47   

Dziewczyna wspomniała o Azalei. Sam wspominałem wcześniej o tym mieście, jako o możliwym miejscu przebywania trenera Teddiursy. Nie miałem o tym miejscu zbyt dużo informacji, jednak Angela co nieco mi o Azalei opowiedziała. Informacja że w mieście tym specjalistyczne kule do łapania pokemonów wykonywane są tradycyjnymi metodami, wydała mi się najbardziej warta zapamiętania. Ciekawym było również, gdy rudowłosa zaczęła mi opowiadać o legendach związanych z nieopodal Azalei położonym lasem. Wszystkie te wiadomości pragnąłem chwytać niczym gąbka, jednak wiedziałem, że jest to na dłuższą metę niemożliwe. Rozmowa tak nas pochłonęła, ża nawet nie zauważyliśmy, jak znaleźliśmy się w Violet. Było już po 17, niby niezbyt późno, jednak ja raczej na pewno nie pozałatwiałbym swoich spraw.
- Jasne, czemu nie. - odparłem do Angeli, po czym wraz z nią ruszyłem w stronę bardzo charakterystycznego budynku, którym było Centrum Pokemon.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-11-23, 21:35   

- W sumie... moglibyśmy się zawsze wybrać nad tutejsze stawy w okolicy Wieży Bellsproutów i obejrzeć zachód słońca - zaproponowała Angela, gdy powolnym krokiem zbliżaliście się do swojego celu. Szybko jednak odwróciła od ciebie swoje spojrzenie, a kątem oka mogłeś zauważyć delikatny rumieniec wstępujący na jej policzki. Co się rozgrywa w tej rudowłosej główce - tego niestety nie mogłeś stwierdzić, ale zawsze mogłeś zapytać, jednak czy to zrobisz, zależy od twojej odwagi i decyzji. Tymczasem udaliście się do jak zawsze pomocnej siostry Joy, która na waszą prośbę przydzieliła wam dwa jednoosobowe pokoiki sąsiadujące ze sobą. Teraz zaś, po tych dziesięciu minutach nadal macie sporo czasu do spożytkowania. Co zatem uczynisz, Remigiuszu?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-23, 21:41   

- W sumie to nie jest zły pomysł. Zawsze to lepsze niż siedzenie w pokoju. - odparłem na propozycję dziewczyny, dodatkowo lekko się uśmiechając.
Angela przez jakiś czas będzie mi towarzyszyć, więc czemu nie miałbym się z nią zaprzyjaźnić? Dodatkowo mój argument o samotnym siedzeniu w pokoju był w stu procentach prawdziwy. Gdybym siedział sam ze sobą, najprawdopodobniej zadręczałbym się myślami o poszukiwaniach Ruth, a tak przynajmniej będę miał okazję się trochę rozerwać.
- Nasze pokemony nie ucierpiały podczas drogi, więc możemy od razu ruszać w miasto. - powiedziałem do dziewczyny. - Może zahaczymy też o centrum i zjemy tam jąkąś kolację, co?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Sebuś 
A Certain Ordinary Boy


Starter: Fennekin
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 329
Wysłany: 2015-11-24, 22:16   

- Jasne. A skoro nasi podopieczni i tak raczej trzymają się dobrze, mógłbyś też im zrobić mały trening wieczorny czy coś w ten deseń - zasugerowała jeszcze rudowłosa, nim ty wyszedłeś z propozycją wspólnego obiadu na mieście. Biedna dziewczyna zarumieniła się jeszcze mocniej niż zaledwie kilka minut temu, jednak dzielnie się wyprostowała i kiwnęła głową. - Jeśli nie wiesz, gdzie jest dobre jedzenie, zawsze mogę ci podpowiedzieć - dodała po chwili, po czym już zamilkła.
Po krótkiej wędrówce dotarliście nad stawy, gdzie oprócz mostu prowadzącego na wysepkę z okazałą wieżą znajdowały się także pola do walk trenerskich, plac zabaw dla dzieci, siłownia pod gołym niebem i wybieg dla pokemonów. Angela rozejrzała się po wszystkich atrakcjach niepewne, a następnie posłała ci pytające spojrzenie.
_________________

Camp NaNoWriMo - Lipiec 2015
Multikonto za pozwoleniem administracji :*
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-24, 23:00   

- Bardzo chętnie. - odparłem, gdy Angela zaproponowała wspólny trening.
Po wyjściu z Centrum Pokemon ruszyliśmy w stronę Sprout Tower. Wieża położona była nad stawem, a żeby się dostać do budynku było trzeba przejść przez piękny drewniany most. Mimo mieszkania w domu dziecka w tym mieście, niezbyt wiele pamiętałem z tego okresu. A może po prostu nie chciałem pamiętać? Sam nie byłem tego pewien.
- Wygląda na to, że okazja na potyczkę napatoczyła nam się niezwykle prędko. - odparłem do dziewczyny, gdy zauważyłem pola do walk trenerskich pomiędzy innymi atrakcjami dla turystów. - Co powiesz dodatkowo na mały zakład? Ten, kto przegra, stawia obiad. Co ty na to?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-11-25, 21:41   

- Ano na to wygląda - odpowiedziała Angela, uśmiechając się szeroko, po czym na twoją sugestię na temat walki, zawahała się na moment, spoglądając to na ciebie, to na swoją torebkę. W końcu, jakby nie była do końca pewna siebie, kiwnęła głową, wyciągając ze środka pokeball. - Dwie walki w ciągu jednego dnia z tą samą osobą... tego się nie spodziewałam, ale źle chyba nie będzie, nie? W każdym razie zgadzam się na twoją propozycję, Remi, ale potem pójdziemy kupić ci w końcu telefon - uprzedziła, przypominając ci przy tym o sytuacji z Cherrygrove, kiedy musiała za ciebie podać numer kontaktowy. Wypuściła także swojego kolejnego podopiecznego, którym okazał się... jelonek o brązowo-różowym umaszczeniu. Stworzenie wręcz ze stoickim spokojem czekało na twój ruch.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-26, 13:40   

- Dobrze, dobrze. - odparłem ze śmiechem, gdy Angela przypomniała mi o telefonie. - Jednak najpierw walka.
Angela wypuściła zupełnie mi nieznanego pokemona. Jako że kojarzyłem większość pokemonów zarówno z Johto jak i Kanto, śmiało mogłem stwierdzić, że jest to stwór spoza obu tych regionów. Na głowie jelonka dostrzegłem kwiatek, co mogłoby świadczyć, że jest to pokemona typu Trawiastego, jednak pewności nie miałem stuprocentowej.
- Raz kozie śmierć. - pomyślałem, po czym wypuściłem do walki złapanego tego samego dnia Starly'ego. - Co powiesz mały na walkę?
Walka walką, jednak nie wiedziałem o tym stworzeniu zupełnie nic, poza tym że jest pokemonem typu Latającego, na co wskazywała jego budowa oraz fakt, że jest on ptakiem. Zatem wyciągnąłem PokeDex, żeby móc go zeskanować.
- Zatem do walki! - zagrzałem pokemona do pojedynku, po przeczytaniu jego skanu. - Starly, zacznij od Wing Attacku. Wzbij się w powietrze, po czym zapikuj na swojego przeciwnika i w niego uderz. Następnie oddal się od przeciwnika, a następnie, lecąc blisko przy ziemi, zaszarżuj na niego i przeszyj ciałko jelonka Aerial Acem. Po tym ciosie podleć wyżej od pokemona Angeli i przez dłuższą chwilę pozostać poza zasięgiem jej ruchów. Wykonaj wtedy Growl, aby zmniejszyć siłę ciosów jelonka, po czym zapikuj i od razu użyj Quick Attack, żeby zwiększyć swoją prędkość, i uderz w trawiastego pokemona. Na koniec uderz w jelonka Steel Wing. Twoje ostre niczym brzytwa skrzydła powinny nieźle zaboleć, gdy zaatakujesz nimi pokemona Angeli.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-11-28, 20:42   

Cytat:
Starly
Imię: Hawk


Poziom: 10 [00%]
Ewolucja: Starly --(14lv)--> Staravia --(34lv)--> Staraptor
Ataki: Tackle, Growl, Quick Attack, Wing Attack, Aerial Ace, Roost, Steel Wing
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari, gdzie został złapany przez podróżującego trenera z Jotho, zaś ten po pewnym czasie wypuścił go oraz Shinxa na wolność, nie wyjaśniając stworkom ani słowa. Maluchy dość mocno przeżyły tę rozłąkę, dlatego gdy Remigiusz zaproponował im dołączenie do swojej drużyny, Hawk nie wahał się ani przez chwilę.
Starly jest dość przyjaznym pokemonem, który nie ma większych problemów z nawiązywaniem znajomości. Bardzo lojalny i wierny względem trenera, dawnego, a teraz także i aktualnego - darzy go ogromnym szacunkiem i chętnie wypełnia jego polecenia. Przynajmniej wtedy kiedy trzeba - czyli głównie "w ludziach" czy też kiedy trafi się jakaś potyczka, czy inne pokazy. Na co dzień bowiem jest strasznym łobuziakiem i zdarza mu się porządnie nabroić czy też wpakować w jakieś kłopoty. Wtedy można gardło zedrzeć, a i tak się nie posłucha. Cóż, ten typ tak ma.
Umiejętności: Reckless - Zwiększa siłę ataków obosiecznych (np. Double-Edge) oraz powodujących obrażenia przy nietrafieniu (np. Jump Kick) o 20%.
Trzyma: ---

Taki oto krótki skan wyświetlił ci się na urządzeniu, dzięki czemu mogłeś już bez problemu zacząć walkę przeciwko jelonkowi. Ptak bez problemu zgodził się na uczestnictwo w pojedynku i odważnie podleciał do Deerlinga z zamiarem użycia Wing Attack, jednak zanim Starly to uczynił, przebiegły ssak użył Camouflage. Powierzchnia boiska, na którym przyszło wam walczyć, jest piaszczysta, dlatego też typ przeciwnika zmienił się na ziemny, a atak twego podopiecznego zabrał mu nieco mniej zdrowia (- 15%HP). Od razu po uderzeniu Hawk zaczął oddalać się na bezpieczną odległość, jednakże Deerling zdążył wykonać jeszcze Fake Tears, obniżając tym samym Obronę Specjalną ptaka - ten zaś postanowił się impulsywnie zrewanżować Aerial Ace (- 15%HP).
Niby mogło się wydawać, że Starly powoli zaczyna kontrolować walkę, jednak następny ruch Deerlinga spowodował, że Angela uśmiechnęła się leciutko, natomiast Starly mocno został zraniony przez niespodziewane Hidden Power, które okazało się być superefektywne z powodu bycia atakiem typu lodowego (- 22%HP). Twój ptasi kompan mimo obrażeń i widocznego skrzywienia obecnej do tej pory zadowolonej miny wzniósł się nieco wyżej nad jelonka, zlatując na dół tylko na moment, by użyć Growl i następnie zapikować, jednak moment przerwy między atakami wykorzystała Angela, także każąc podopiecznemu użyć Growl. Mimo to Quick Attack Hawka zaatakował szybciej (- 15%HP). W ramach rewanżu, gdy pierzasty pozostawał jeszcze w jego pobliżu, Deerling ponownie wykonał Hidden Power (- 22%HP), a w chwilę później z waszej strony padł Steel Wing (- 9%HP). Jak na razie więc walka jest dość wyrównana.


Starly - 56%HP | - 20% Sp.Def. | - 10% Ataku
Deerling - 46%HP | - 10% Ataku | Zmiana typu na: Ziemny
_______________
Skopiuj sobie charakter i podmień, Trifolium repens :3
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-11-28, 23:37   

Walka nie należała do najłatwiejszych, to fakt. Największym zaskoczeniem dla mnie była nagła zmiana typu przez Deerlinga. O ile wcześniej nasze szanse były całkiem spore, to teraz zostały one wyrównane. Spokojnie było aż do czasu, kiedy Deerling użył Hidden Power, który nieszczęśliwie dla nas przyjął typ Lodowy.
- Hawk, wzleć nad ziemię, najpierw wykonaj Roost, żeby zregenerować swoje siły, a następnie zaszarżuj na Deerling! - krzyknąłem do pokemona. - Zwiększ swoja prędkość Quick Attackiem. Jednak nie jest to ruch, którym zaatakujesz... Gdy będziesz blisko, uderz w podbrzusze jelonka Aerial Acem. Postaraj się uderzyć w nią tak, żeby siła uderzenia sprawił, że zostanie ona wypchnięta na trawę. - czemu akurat na trawę? Skoro Camouflage sprawił, że stojąca na ziemi Deerling przybrała tym Ziemny, to po przejściu na trawę powinna ponownie mieć typ Trawiasty. Przynajmniej mam taką nadzieję. - Nie pozwól jej znowu wkroczyć na ubity teren. Wyprowadź w nią szybki Quick Attack, żeby jeszcze bardziej ją odepchnąć. Następnie ponownie uderz w nią Aerial Acem. - jeśli moje poprzednie założenie okaże się być prawdziwe, to ataki typu Latającego będę zadawały Deerling większe obrażenia. Nie wiem, ile czasu uda nam się ją tam przetrzymać, więc powinienem atakować ją nimi jak najdłużej. - Wzbij się nieco nad ziemię i zapikuj na Deerling, uderzając w nią Aerial Acem po raz trzeci. Następnie nie oddalaj się od niej daleko. Staraj się wylądować na jej grzbiecie, po czym zacznij uderzać w nią Wing Attackiem. Niech twoje skrzydła zamienią się w ostrza, a ty niczym szermierz tnij skórę na plecach Deerling. Następnie, gdy zauważysz, że jelonek szykuje się do ataku, uskoczy, wykonaj salto i uderz w nią Aerial Acem.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.