Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-09-01, 10:47
Little, Little Ruth, where are you~?
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-05, 15:16   

Dziewczyna zaprowadziła mnie nad jezioro, które znajdowało się za Centrum Pokemon. Musiałem przyznać, że miejsce to wyglądało na spokojne i momentami piękne, więc nie dziwiłem się, że ktoś osiedlił się na drugim brzegu. Arena walki, a tak właściwie jedynie kawałek porośniętej trawą polanki, nie wyróżniał się zbytnio, no chyba że wszędobylskimi tutaj niebieskimi niezapominajkami. Przeciwniczka zdążyła już wypuścić swojego pokemona, którym był najzwyklejszy w świecie Sentret. Jednak jedna rzecz okazała się być w nim wyjątkowa.
- Widzę, że miałaś dużo szczęścia, skoro udało ci się zdobyć Shiny. - odparłem do dziewczyny.
Shiny pokemony różniły się od swoich pobratymców jedynie nieco innym kolorem umaszczenia, czasem mniej a czasem bardziej widocznym. Takie stworki nie były ani silniejsze, ani lepsze pod żadnym względem, więc nie musiałem się martwić.
- Zatem... Niech się zacznie walka! - machnąłem ręką do przodu, aby dać znak Mudkipowi, żeby rozpoczął szarżę na swojego przeciwnika. - Rozpędź się i uderzyć w Sentreta Tackle. Postaraj się wyprowadzić cios tak, żeby wiewiór został od ciebie odepchnięty na pewną odległość. Wtedy wykonaj Earth Power. Stąpnij swoją nóżką w ziemię i zatrząś ziemią. Podłoże powinno pęknąć i uderzyć twojego przeciwnika. Następnie wykonaj Growl. Warknij na Sentreta, przy okazji obniżając siłę jego ataku. Zaraz po tym użyj Mud-Slap, machnij swoim ogonkiem tak, żeby błoto chlapnęło w twarz twojego przeciwnika. Gdy Sentret będzie zdezorientowany, ponownie na niego zaszarżuj i użyj Tackle, starając uderzyć się centralnie w jego brzuch.
Była to moja pierwsza walka w życiu i nie byłem zbyt pewien, czy moje instrukcje będą dla Mudkipa w pełni zrozumiałe. W głębi duszy zamartwiałem się, czy cała taktyka została ułożona logicznie. Starałem się jednak uspokoić i nie dać po sobie znać żadnych negatywnych emocji. Jeśli będę pewny siebie to Mudkip również.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2015-10-18, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2015-09-06, 22:13   

Ostatnio zmieniony przez Snazzy 2015-10-18, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-06, 22:13   

- Raczej moi rodzice mieli tyle szczęścia, że udało im się go wyhodować. Są hodowcami normalnych pokemonów - wyjaśniła przeciwniczka, rumieniąc się lekko, jednak natychmiast potrząsnęła głową, powodując tym samym, iż jej ruda fryzura nieco się zepsuła, ustępując miejsca także udanemu nieładowi. Następnie zaś dziewczyna przystąpiła do wydawania poleceń swemu gryzoniowi, który przybrał bojową pozę.
Sama zaś walka można powiedzieć... była chyba udana. Zaczął ją Mizu, który był nieznacznie szybszy od swojego przeciwnika i prawie natychmiast po usłyszeniu całości twej wypowiedzi rzucił się, atakując Tackle. Atak był jak najbardziej udany i zabrał Sentretowi 10% jego zdrowia. Niestety jednak, nie udało mu się tak dobrze odepchnąć gryzonia od siebie, dlatego też jego Scratch także spowodował uszczerbek na zdrowiu Mudkipa (- 15%), a zaraz potem oberwał jeszcze Quick Attack (kolejne - 15%), co spowodowało, że wodne stworzenie zostało odrzucone do tyłu. Wtedy też Mizu wykonał krytyczny Earth Power. Podłoże rzeczywiście lekko pękło, a nieco rozmokłe kawałki ziemi uderzyły w futrzaka, zabierając mu aż dwadzieścia procent pierwotnego zdrowia.
Ruda chyba wyczuła, że długo tak nie pociągnie, ponieważ poleciła natychmiast swemu podopiecznemu użycie Defense Curl, które się udało... podobnie zresztą jak Mudkipowe Growl, które nastąpiło chwilę wcześniej - swoją drogą warczący Mudkip swoim raźnym "mudkip" brzmiał dość komicznie. Następny atak, czyli Mud-Slap (- 10%) spowodował, iż Sentret na moment oślepł. No cóż, w sumie do następnego Defense Curl, nie potrzebował wcale wzroku, ale przez to zbliżył się niebezpiecznie blisko brzegu jeziora, chociaż nadal ma tam daleko. Kolejne Tackle (- 8%) zresztą i tak nie wepchnęło go do wody, jednak krótki pisk stworzenia, które oberwało w brzuch, łamał wręcz serce.

Sentret - 52% HP - podwyższona obrona x2, obniżony atak
Mudkip - 75% HP

Podręczna ściąga:
według schematu: 10% za każdy atak bez dodatkowych efektów, +5% jeśli pokemon ma z niego staba, +5% jeśli jest superefektywny, +10% za cios krytyczny, -5% jeśli jest nieefektywny, 5% obrażeń w każdej turze poparzenia/zatrucia.
Dodatkowo do systemu Kyuu liczę, że każdy wzrost/spadek danej statystyki o jeden poziom zmienia zadawane obrażenia o 1%, czyli jeśli np. Sentret ma podwyższoną obronę, to ruchy fizyczne zadadzą mu 1% mniej obrażeń

EDIT: zmiana HP, pomyliłam się xD
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
Ostatnio zmieniony przez Snazzy 2015-09-17, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-12, 23:15   

Przyglądałem się pierwszemu pojedynkowi Mudkipa, jednocześnie starając się wyłapać wszystkie nieścisłości czy błędy, aby móc je jak najszybciej wyeliminować. Walka poszła Mizu... zaskakująco dobrze. Nie żebym wątpił w zdolności wodnego pokemona, bardziej w swoje, ale byłem bardzo zadowolony takim obrotem pojedynku. Teraz wystarczyło ostatecznie wykończyć Sentreta.
- Mudkip, ponownie wykonaj Earth Power. Wstrząśnij polem bitwy i postaraj się zranić swojego przeciwnika. Po tym ciosie Sentret może być nieco skołowany.. Wykorzystamy to! Zaszarżuj na wiewiórkę i uderz w nią Tackle z całej siły, prosto w brzuch. Cios w tak wrażliwe miejsce nawet jak nie zabierze dodatkowych obrażeń, to wywoła u twojego przeciwnika ból, który na chwilę go sparaliżuje. Gdy Senret się nieco zwinie, ponownie uderz w niego Tackle, tym razem starając się trafić w jego czaszkę. Po takich dwóch, całkiem silnych ciosach, twój przeciwnik powinien upaść na arenę. Wykorzystaj jego chwilową niezdolność do walki i zacznij sypać mu w oczy mułem (Mud-Slap), żeby utrudnić mu widzenie, a tym samym sprawne atakowanie. Następnie odsuń się od swojego przeciwnika. Jeśli będziesz widział, że Sentret jeszcze nie jest zdolny do ataku, wykonaj Growl, żeby jeszcze bardziej zmniejszyć jego obronę. Jednak jeśli wiewiór będzie zamierzał atakować, uprzeć go i wykonaj Earth Power. Po raz trzeci wstrząśnij podłożem i zadaj Sentretowi poważne obrażenia. Teraz przyszedł czas na zwieńczenie pojedynku. Zacznij szarżę na przeciwnika, gdy będziesz blisko niego, machnij ogonem i poślij w jego twarz grudę błota (Mud-Slap), aby go tymczasowo oślepić. Wtedy uderz w niego potężnym Tackle i zakończ tą walkę. Wierzę w ciebie Mudkip! Na pewno ci się uda!
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-17, 21:40   

Na pewno się uda. Racja – grunt to mieć niezwyciężoną wiarę w swoich podopiecznych, bo przecież wiara może nawet góry przenosić. Niemniej jednak ten doping podziałał pozytywnie na twojego Mizu, który z zapałem ruszył do dalszej walki. Na sam początek tej kolejki zaatakował Earth Power, które nieznacznie zraniło przeciwnika (- 10% HP). Niestety jednak, nie udało ci się go skołować na tyle, by można było to wykorzystać. Z tego też powodu Sentret wykonał idealne Scratch, posyłając twego Mudkipa na popękaną od wcześniejszych ataków ziemnych glebę (- 14% HP). Po Tackle (- 8% HP) autorstwa twego wodnego przyjaciela wydawało się już zapowiadać typową okładankę na zmianę, jednak cios prosto w brzuch zadziałał na tyle mocno, iż Sentret nie był w stanie bronić się przed drugim Tackle, które okazało się krytyczne (- 18% HP), jednak nie trafiło w głowę. Gryzoń natomiast postanowił w momencie największej rozpaczy użyć Defense Curl, a następnie przeprowadzić udany kontratak w postaci Quick Attack (- 14% HP). Ponownie Mizu wylądował na ziemi, chociaż dość szybko i zręcznie pozbierał się i wymierzył celnie Mud Slap (- 10% HP). Swoją drogą warto zauważyć już, że Sentret ledwo się trzyma na łapach, dlatego już bez żadnej zwłoki Mudkip postanowił zignorować twoje polecenie i zaatakować krytycznym Eatrh Power (- 20% HP), co ostatecznie zwieńczyło wasze zwycięstwo, a wodne stworzenie, chociaż także trochę zmęczone, zamudkipowało radośnie. Rudowłosa zaś uśmiechnęła się lekko i wycofała zemdlałego Shiny Sentreta do balla.
- Nie ukrywam, że rzadko można tu spotkać takiego trenera, jak ty - oznajmiła, wyciągając w twoim kierunku dłoń z innym Pokeballem. – Jestem Angela, a to jest twoja nagroda za walkę. Moi rodzice specjalizują się głównie w hodowaniu błyszczących normalnych pokemonów, jednak ostatnio mają ich za dużo. Stwierdziłam więc, że rozdawanie ich trenerom, którzy rzeczywiście potrafią zadbać o swoich podopiecznych, będzie lepszą rzeczą niż oddawanie ich do adopcji dla byle ludzi – wyjaśniła krótko.

Sentret - 0% HP - podwyższona obrona x3, obniżony atak (Keen Eye)
Mudkip - 47% HP (Torrent) + 1 lvl

/omg, nigdy więcej walk, wybacz, że skróciłam, ale już nie miałam sił :*/
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-22, 19:18   

Przyglądałem się dalszej walce Mudkipa z Sentretem. Dzięki dwóm atakom krytycznym, które razem zabrały prawie 2/5 zdrowia wiewióra, ta tura zakończyła się błyskawicznie.
- Brawo Mizu. - pogratulowałem stworkowi i dałem mu jedną z Sitrus Berry, które miałem w plecaku. - Zjedź sobie, zasłużyłem na to.
Następnie podszedłem do dziewczyny, która przedstawiła mi się jako Angela, i podziękowałem jej za walkę. Jakby nie patrzeć, dzięki niej zdobyłem jakieś nowe doświadczenie, które pomoże mi podczas mojej dalszej podróży. Dostałem od niej prezent, którym był podopieczny z hodowli rodziców Angeli. Dowiedziałem się jedynie, że jest to jakiś błyszczący stworek, jednak nie znałem jego gatunku. Nie chciałem się trzymać w tej niewiedzy, więc wypuściłem stworka, żeby się z nim zapoznać.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-22, 20:15   

Mizu bez chwili wahania zabrał się za pałaszowanie podarowanej przez ciebie jagódki. Aż trudno było oderwać wzrok od takiego słodziaka z żółtym owocem, który prawdopodobnie mu smakuje, jednak nowy podopieczny to też była ciekawa rzecz... może nawet ciekawsza? W każdym razie nie zwlekając ani chwili wypuściłeś błyszczącego stworka, którym okazał się być... Shiny Eevee. Szary lisek o zadbanym futrze obdarzył cię zaciekawionym spojrzeniem ogromnych ciemnych oczu, a następnie pisnął cicho, co zabrzmiało jak "iłi". Angela roześmiała się cicho, obserwując uważnie, jak futrzak zbliża się ostrożnie do ciebie.
- Trzeba przyznać, że nie ma tak drugiego uroczego Eevee jak Kurai, nie uważasz? - zauważyła, a następnie spojrzała w niebo, zastanawiając się nad czymś. - Hm... powinnam niedługo wracać do Azalea, ale chyba zostanę tu na noc. A ty co zrobisz? Widziałam, że przyszedłeś z Teddiursą. Zapewne wrócisz po nią, prawda? A potem?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-22, 20:40   

Czerwone światło, które po otwarciu kuli wylało się z niej, ukształtowało się w niewielki, trochę jakby skulony kształt. Po chwili poświata zniknęła, a moim oczom ukazał się prześliczny lisek o srebrnym futerku, które zdawało się wręcz błyszczeć w promieniach słońca. Przykucnąłem i zacząłem wpatrywać się w jego czarne ślepia.
- Kurai.. - powtórzyłem imię lisiczki. - Bardzo ładne imię, wiesz? - uśmiechnąłem się szeroko do pokemona i poczęstowałem ją Sitrus Berry. (ad. Na bogato, co? xD)
- Chciałbym ci podziękować za ten wyjątkowy podarek, Angelo. - podziękowałem dziewczynie, stanąwszy na równe nogi. - Eevee same w sobie są rzadko spotykane, a błyszczący okaz musi być niczym biały kruk, mam rację?
Dziewczyna wspomniała o Azalei, jednym z miast południowej części Johto. Sam zmierzałem w stronę Violet, które było na drodze do wcześniej wspomnianego miasta, więc Angela zapewne obierze tę samą drogę.
- Zmierzam to Violet, żeby załatwić tam pewną sprawę. Jeśli chcesz, to do tego czasu możemy podróżować razem. - zaproponowałem dziewczynie. - Zaś jeśli chodzi o Teddiursę, to masz rację, wrócę po nią. A co zrobię z nią potem? W sumie to się jeszcze zbytnio nad tym nie zastanawiałem. Pewnie wypuszczę ją gdzieś w lesie, w końcu jest wolnym pokemonem.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-26, 19:24   

Woah, na bogato, racja xd btw- miniaturki w Twojej sygnie to Poki, które już masz w przygodzie? :D

- Uhm, niekoniecznie - odpowiedziała dziewczyna, uciekając swoim zielonym spojrzeniem gdzieś w bok. Wyglądało to trochę tak, jakby nie lubiła wspominać o takich tematach. - Zazwyczaj Shiny Eevee życzyli sobie bogaci rodzice dla swoich dzieci na początek podróży, jednak ostatnio cały biznes hodowlany przeżywa kryzys. Zastanawiamy się właśnie, czy to po prostu przepełnienie rynku, czy coś innego, uhm...
Przez krótką chwilę panowała niezbyt zręczna cisza, w czasie której Kurai zdecydowała się spróbować podarowanej przez ciebie jagódki. Niestety jednak, owoc okazał się nie być dla niej tak samo smaczny, jak był dla Mudkipa, ponieważ prawie natychmiast po pierwszym kęsie skrzywiła się na pyszczku, a następnie delikatnie odsunęła łapką pożywienie, spoglądając tymi pięknymi oczyma z wyrzutem na ciebie.
- Urocza, lisica, nie mówiłam? - Angela z trudem powstrzymała krótki chichot, jaki wyrwał się z jej ust, a następnie kiwnęła głową. - Nie ukrywam, że wolałabym jednak podróżować z kimś, zwłaszcza, że ostatnio Union Cave między Violet a Azalea nie jest najbardziej bezpiecznym miejscem... ale nieważne. Myślę, że powinniśmy już wrócić do Centrum, im szybciej wyleczymy naszych podopiecznych, tym mniej im to zaszkodzi, nie uważasz... uhm, nie przedstawiłeś mi się, prawda?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-01, 11:15   

Przysłuchiwałem się słowom Angeli niezwykle uważnie. Przez większość swojego życia byłem na uboczu pokemonowego świata i chciałem teraz chłonąć jak najwięcej wiedzy. W końcu nie wiadomo, co mi się może przydać w przyszłości.
Dla Kurai najwyraźniej niezbyt smakował zaserwowany przeze mnie owoc. Czyżby nie odpowiadał jej po prostu smak jagody, czy może kryły się za tym inne powody. Mógłbym próbować domyślać powodu, z którego Eevee wolała nie jeść owocu, jednak wpadłem na inny, mniej pracochłonny pomysł. Wyjąłem z kieszeni kurtki czerwony PokeDex, po czym znowu przykucnąłem przy lisiczce. Pogłaskałem ją po jej główce, żeby się uspokoiła, po czym skierowałem na nią urządzenie.
- Jeśli nie jesteś zbyt pewna co do samotnej podróży, to możesz liczyć na mnie. - odparłem do dziewczyny z uśmiechem. Mina nieco mi zrzedła, gdy okazało się, że tak na prawdę ta znajomość jest jedynie jednostronna. Dlaczego? Otóż nie wyjawiłem Angeli swojego imienia. - Rzeczywiście. Nazywam się Remigiusz Blake. - ukłoniłem się z pewną powagą, a po wyprostowaniu się, na mojej twarzy zagościł szeroki uśmiech. - Ale możesz mi mówić Remi.
Zatem wszystkie formalności zostały już wykonane. Teraz zostało jedynie wrócić do Centrum Pokemon, wyleczyć pokemony, dowiedzieć się, jak czuje się Teddiura, a potem można ruszać do Violet.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-11, 20:01   

- Remigiusz Blake. Remi. Postaram się zapamiętać - powiedziała Angela, powtarzając przy okazji twoje imię oraz jego skróconą wersję, a następnie uśmiechnęła się, obserwując, jak skanujesz czerwonym urządzeniem nowy nabytek. Na ekranie urządzenia wyświetliły się wszelkie przydatne dla ciebie jako trenera rzeczy:
Kod:
[color=#d5d5c5][b][i]Shiny[/i] Eevee[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] Kurai
[img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/normal.gif[/img][img]http://i.imgur.com/nMneGfb.png[/img][img]http://cdn.bulbagarden.net/upload/c/c0/Spr_b_5b_133_s.png[/img][img]http://www.serebii.net/pokedex-bw/type/normal.gif[/img]
 [b]Poziom:[/b] 8 (50%)
[b]Ewolucja:[/b] [u]Eevee[/u] --(lvl up. noc/dzień/odpowiedni stone)--> Vaporeon/Jolteon/Flareon/Umbreon/Espeon/Glaceon/Leafeon/Sylveon
[b]Zadowolenie:[/b] 0/75
[b]Ataki:[/b] Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, [u]Yawn[/u], [u]Wish[/u], Sand Attack, [u]Synchronoise[/u]
[b]Charakter i historia:[/b] Kurai wykluła się jako pierwsza z piątki rodzeństwa Eevee, a następnie trafiła do rąk Remigiusza jako nagroda od Angeli za wygraną walkę. Lisiczka jest wielką damą, a elegancja to jej drugie imię. Każdy ruch wykonują z niezwykłą gracją, a jej uśmiechy oraz spojrzenia ujmą nawet najbardziej kamienne serca. Uwielbia zabawiać się kosztem zauroczonych nią samców, którzy walczą o jej względy. Lisica kocha czystość i zawsze stara się zachować czyste oraz schludne futerko, co czyni ją ostrożną, choć nieszczególnie zajadłą wojowniczką. Wszelkie zabiegi pielęgnacyjne sprawiają Eevee wielką radość. Cechują ją także wyszukany smak. Niechętnie zjada więc zwykłą pokekarmę oraz nie zadaje się z pokemonami, które się jej po prostu nie spodobają. Nie przepada także za kwaśnymi jagodami, zwłaszcza Sitrus.
[b]Umiejętności:[/b] [u]Anticipation[/u] - ostrzega jeśli przeciwnik posiada ataki Superefektywne lub OHKO.
[b]Trzyma:[/b] ---

Po tej jakże ważnej czynności udaliście się z powrotem do Centrum Pokemon. Tam też oddaliście wraz z rudowłosą swoje ranne pokemony pod opiekę tego samego stażysty, który wcześniej odebrał od ciebie Teddiursę. Ten sam człowiek poinformował cię także, iż z misiakiem wszystko w porządku, jednak... nie jest dzika, a aktualnie trwają poszukiwania jej trenera. Zgubiła się? A może została porzucona? Oto jest pytanie.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-17, 12:26   

Jako że cała walka odbywała się niedaleko Centrum Pokemon, powrót do budynku nie zajął nam długo. Wraz z Angelą oddaliśmy naszych podopiecznych dla personelu, ażeby stworki mogły sobie odpocząć po walce. Spotkałem tego samego chłopaka, w którego ręce oddałem Teddiursę i dowiedziałem się od niego kilku faktów na temat niedźwiadka.
- Czyli jednak ma ona trenera? - było to bardziej stwierdzenie niż pytanie, bo już wcześniej nie wykluczałem takiej możliwości. Teraz jedynie rozchodziło się o to, czy Teddiursa została w lesie porzucona, czy jej trenerowi coś się stało. - Miałbym jedno pytanie. Czy mógłbym do czasu odnalezienia jej trenera, zająć się Teddiursą? - spytałem chłopaka, jednak miałem świadomość, że moja prośba może być trudna do spełnienia, w końcu Teddiursa miała trenera, więc czemu miałaby być oddawana w ręce kogoś innego?
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-19, 19:17   

- Niestety, ma, jednak najbardziej zadziwiające jest to, że... nie jestem pewny, czy powinienem o tym mówić... - stażysta rozejrzał się nieco nerwowo po okolicy, a następnie przechylił się przez ladę, dając ci tym samym kolejny znak, iż to jakaś wiedza tajemna. - ...tak więc według danych w systemie ta Teddiursa należy do takiego gostka, który w świecie trenerów dużo znaczy. Sami wiecie, taki typ wschodzącej gwiazdy. Nie tak dawno znowu było o nim głośno, gdy pokonał większość trenerów z Elitarnej Czwórki Kanto, natomiast teraz wrócił do Johto, by zmierzyć się z rodzinną ligą. Był tutaj jakoś... hm. Będzie z tydzień temu, więc tym bardziej zastanawia mnie, jakim cudem znalazłam dzisiaj tę małą... ale cóż, może po prostu się zgubiła, nie wiem... - wyjaśnił, po czym zrobił dłuższą przerwę na wzięcie oddechu, gdzie ty zadałeś to znamienne pytanie. Chłopak został nim nieco zbity z tropu, jednak odzyskując głos oznajmił, iż zapyta kogoś lepiej zorientowanego w tych sprawach i zniknął. Angela zaś westchnęła, kiwając głową.
- Remi... myślisz może, czy jej trener jej nie porzucił? W końcu raczej w ciągu tygodnia by się zorientował, że jej nie ma, prawda? - zapytała.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-10-19, 20:24   

Słuchałem opowieści stażysty z jak największym skupienie, starając zapamiętać się najważniejsze fakty. Ostatecznie okazało się, że trenerem Teddiursy nie jest byle kto, bo według ustaleń mężczyzny właściciel niedźwiadka był na tyle silny, żeby pokonać wszystkich członków Elitarnej Czwórki w sąsiednim regionie Kanto.
- Kim on może być? - zastanawiałem się, gdyż do Elitarnej Czwórki danego regionu zawsze należeli najlepsi z najlepszych.
Dodatkowo wiadomo było, że trener jest na terenie Johto, a w Cherrygrove zatrzymywał się około tygodnia wstecz.
- Zdaje się, że możesz mieć rację. - odparłem Angeli zamyślony.
Dziewczyna miała rację. Przez ten tydzień mężczyzna kilkanaście razy mógł zorientować się, że w jego drużynie brakuje jednego członka. Jednocześnie pokazywało to wytrzymałość Teddiursy, która w niezbyt sprzyjających warunkach w dziczy potrafiła przetrwać aż siedem dni.
- Ciekawe kim jest ten trener? - powtórzyłem pytanie, tym razem jednak na głos.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-19, 21:08   

- Ale ja wolałabym nie mieć racji... wiesz, zawsze istnieje możliwość, że coś mu się stało po drodze, ale okoliczne drogi... nie powinny przecież stanowić problemu dla tak silnego trenera, prawda? - głos Angeli brzmiał, jakby dziewczyna była nieco przybita sytuacją Teddiursy i jej opiekuna. Po chwili jednak rudowłosa uśmiechnęła się lekko, a następnie kiwnęła głową. - Najważniejsze to go znaleźć. Minął tydzień, więc chyba nie może być aż tak daleko, nie? Najdalej może być w Goldenrod pod warunkiem, że nie zgubił się w lesie Ilex albo w Union Cave, a teoretycznie istnieje skrót do Ecruteak niedaleko Violet. Moglibyśmy go wykorzystać... albo ewentualnie podpytać ludzi po drodze, czy go nie widzieli, ale do tego musimy znać jego nazwisko...
Cóż, jak widać, twoja koleżanka już się wzięła za planowanie poszukiwań, a tymczasem wrócił stażysta razem z waszymi ballami oraz Teddirusą, która natychmiast rzuciła ci się w ramiona.
- Siostra Joy powiedziała, że możesz się nią zając pod warunkiem, iż zostaniesz z nami w kontakcie w przypadku odnalezienia jej trenera - oznajmił, jednocześnie prosząc cię o numer telefonu.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-19, 21:46   

- Tutaj ponownie muszę się z tobą zgodzić. Gdyby był to jakiś młody, początkujący trener, to nie można by założyć, że gdzieś zabłądził lub został zaatakowany przez silniejszego pokemona. - odparłem do dziewczyny. - Jednak jeśli udało mu się pokonać Elitarną Czwórkę Kanto, to raczej zgraja Zubatów nie powinna dla niego być większym problemem.
Ponownie pojawiło się gdybanie, zarówno na temat trenera, jak i o przyczynach porzucenia jednego ze swoich podopiecznych. Przysłuchiwałem się przypuszczeniom Angeli na temat tego, gdzie mógł się udać trener Teddiursy. Dziewczyna wymieniła dwa miasta, leżące w zbliżonej odległości od Cherrygrove, do których mógł udać się chłopak. Póki co nie musieliśmy wybierać dokładnego kierunku swojej podróży, ponieważ wcześniej i tak musieliśmy dotrzeć do Violet.
- Dziękuję bardzo. - odparłem wesoło, dowiadując się, że Teddiursa będzie mogła mi towarzyszyć.
Mój entuzjazm jednak nieco ostygł, gdy stażysta zapytał mnie o mój numer telefony. Pomimo, że przez rok mieszkałem sam i pracowałem w New Bark, nie miałem okazji odłożyć na tyle dużo, żeby móc kupić sobie telefon albo jakiekolwiek urządzenie komunikacyjne.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.