Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-02-08, 20:11
Spokojne życie cyborga
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-07, 21:00   

Toph wstała jako pierwsza z tej dwójki, a gdy już się rozbudziła, kiwnęła nieznacznie głową na powitanie. Z Tahmem zaś było ci nieco ciężej. Maluch najwidoczniej lubi sobie pospać nieco dłużej i przy rozbudzeniu był marudny, jednak po jakichś trzydziestu minutach ponownie się do ciebie przykleił jak na najprawdziwszą przylepę wypada. O siódmej udało wam się wyjść z kajuty na świeże i nieco chłodne powietrze, chociaż aż tak źle nie jest. Mimo wszystko warto będzie jednak chyba pomyśleć o zakupie bluzy na przyszłość. Mając do dyspozycji jeszcze kilka godzin przed przybyciem statku do Kalos, poczłapałaś z wesołą gromadką do pokładowej restauracji, która niestety okazała się czynna od ósmej oraz... ceny posiłku nie były wliczone w bilet.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
REKLAMA 

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-09-08, 07:06   

  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-09-08, 07:06   

No Tahm zdecydowanie jest leniwą kluchą. Chociaż i tak się cieszę że go posiadam. W końcu jest to typ ziemno-wodny czyli jest efektywny na bardzo dużą ilość kontrastującym z nim typów. W sumie jestem ciekawa jakby moje pokemony sprawdziły się w walce? Zanim restauracja będzie otwarta , można wypróbować zdolności mych pokemonów w walce z innym trenerem. Szczególnie jestem ciekawa zdolności Tahma, bo jeśli chodzi o Toph to jestem pewna że da w walkach z siebie wszystko. Jeśli chodzi zaś o pogodę, jeśli będzie nadal tak wiało, oraz będzie chłodno w kalos. Będzie trzeba zakupić jakąś bluzę a nawet kurtkę. Co prawda nie korcą mnie dodatkowe wydatki ale jak trzeba to trzeba.
- Tahm, Toph co wy na to abyście wykazaliście się w walce. - Po tych słowach poszłam poszukać jakieś areny na której moglibyśmy stoczyć z innym trenerem pojedynek.
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-08, 19:12   

Toph wyglądała na zadowoloną z tej propozycji, jednak Tahm nieco spochmurniał, wtulając się w ciebie mocniej. Chyba naprawdę nie powinnaś wystawiać go na razie do walki, a przynajmniej do czasu, aż nie przestanie być taką przylepą. No ale co poradzić.
Z nawet niezłym humorem ruszyłaś wraz z swoją dwójką na poszukiwanie areny, jednak muszę cię zmartwić - okazało się bowiem, iż na statku nie ma żadnego takiego miejsca i wydaje się także, że nie znajdziesz tu też odpowiedniego trenera dla siebie. O tej porze na pokładzie znajdujesz jedynie bogato wyglądające ranne ptaszki oraz załogę statku.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-09-08, 19:45   

- No niestety, nie powalczymy sobie. - Co mogłabym zrobić jeszcze do godziny 8. Co prawda przydałoby się wykąpać. W końcu musiałam już nieźle cuchnąć. Zanim wyjdę na suchy ląd wypada się odświeżyć. Mam nadzieję że łazienka z chociażby prysznicem znajduje się na tym statku.
- Wybaczcie, ale mam zamiar się wykąpać, a nie będę brała raczej prysznicu z pokemonami. - Po tych słowach po prostu przywołałam moje stworki do pokeballi. Po tej czynności poszłam szukać jakieś łazienki w której mogłabym się wykąpać. W końcu co innego mogę robić zanim otworzą restauracje. Gdybym na jakąś natrafiłam. To bym się po prostu wykąpała.
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-13, 20:18   

Łazienkę znalazłaś dość szybko, bowiem wejście do niej znajdowało się... cóż, w twojej kabinie. W cenie biletu znalazła się kabina z małą łazienką, w której znajdowały się jedynie stara toaleta i mała przestrzeń wydzielona na kabinę prysznicową, którą można spokojnie nazwać pełną prowizorką. Samo dbanie o swoją higienę nie zajęło ci dużo czasu, bowiem już po piętnastu minutach wynurzyłaś się z kabiny i poczęłaś się ubierać, jednocześnie starając się podsuszyć włosy ręcznikiem. Niestety jednak czas nie gra na twoją korzyść, ponieważ po tych czynnościach jest dopiero siódma trzydzieści. I co my zrobimy, panno Smith?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-09-14, 10:12   

Co ten czas tak wolno biegnie. W sumie ciekawe jest że przyjemne momenty tak szybko trwają a nieprzyjemne pną się wręcz godzinami a naprawdę to jakieś 10- 20 min . Ciekawym jest jak mózg rozumie pojęcie czasu i czemu mamy wrażenie że czas płynnie niezależnie i nie równomiernie , a tak na prawdę jest na odwrót. Co mogłabym zrobić, zanim otworzą bufet? Na pewno obejrzeć telewizję, druga opcja jest zdecydowanie mniej przyjemna. Mogłabym spróbować poszperać w moim komputerze i coś się dowiedzieć co moi wrogowie kombinują. A najlepiej będę oglądała telewizję przy usprawnianiu urządzenia.
Komputerze włącz się. Sprawdź bazę danych wojska, oraz włam się do danych tajnych projektów
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-16, 18:12   

Telewizja telewizją, jednak niestety twój bilet w cenie nie zawierał kabiny z telewizorem. Z tego też powodu zostało ci tylko jedno - spróbować włamać się do wojskowej bazy danych, by wykraść tajemnice armii swego rodzinnego regionu. Niestety jednak, chociaż plan był ciekawy, jego wykonanie cię przerosło - usłyszałaś bowiem komunikat, który nie brzmiał zachęcająco, a przekreślił definitywnie twoje plany... przynajmniej na razie.
Odmowa dostępu - brak połączenia z Internetem. Odmowa dostępu - brak autoryzacji użytkownika.
Innymi słowy - na razie sobie nie pogrzebiesz w sieci przeciwników.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-09-19, 12:57   

No nie powiem, to nie był o po mojej myśli. Chociaż mogłam się tego spodziewać. W zasadzie, jeśli się nie mylę mogłabym i tak się czegoś dowiedzieć, o sobie. Komputer powinien mieć dane swojego projektu czyli mnie, do czego miałam służyć? Może za kilka minut dam radę odpowiedzieć na to pytanie.
Komputerze, uzyskaj wszelkie informacje o Cyborgu AF8 V0. A dokładnie do czego miał służyć, jaka była jego funkcja. Czy zapisane są jeszcze jakieś dodatkowe dane projektowe? Jeśli dasz radę, ujawnij także wszelakie funkcję tego cyborga. Mam nadzieje że komputer słusznie wykona polecenie, i nie ogarnie że badane urządzenie to on sam. Gdy komputer będzie wykonywać swoją pracę, z chęcią wypuszczę moje stworki z pokeballi i się z nimi pobawię.
- Co maluchy, co wy na to abyśmy się trochę pobawili?
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-22, 12:19   

Komputer... ponownie chyba złapała go złośliwość rzeczy martwych albo wojsko regionalne oraz rząd doskonale zataiły przed tobą projekt dotyczący, jakby nie patrzeć, twego własnego ciała. Ta niewiedza mogła zirytować nawet największego upartego osła, ponieważ komunikat, jaki usłyszałaś w myślach brzmiał, jakby urządzenie z ciebie kpiło.
Odmowa dostępu - brak autoryzacji użytkownika.
No cóż, chyba w ten sposób nie dowiesz się niczego o swoim sprzęcie wewnątrz mózgowia. Jeśli zaś chodzi o pokemony, nie były one zainteresowane zabawą - Tahm, jak na przylepę przystało, wolał pozostać blisko ciebie bez żadnych zbędnych jego zdaniem urozmaiceń, natomiast Toph z ponurą lekko miną pokręciła głową.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-09-23, 14:55   

Bez komentarza się tego ująć nie dało. Jakby nie patrzeć z tą maszyną tworzymy jedno ciało. A ten kawał złomu nie chce zdradzić mi nawet rąbku mojego własnego projektu.
- Kurde, co za ludzie mi taką natrętną maszynę zaprogramowali, czyżby oni mieli mniej człowieka w sobie niż ta maszyna? - oto taka krótka chwila refleksji powiedziana na głos przy pokemonach. W sumie co ja mam teraz do roboty, wszystkie istotne rzeczy, oprócz spożycia posiłku, są już za mną. Wypadałoby z kimś pogadać. Bo jak widać samotność mi niezbyt służy, skoro zaczynam gadać do pokemonów. Chociaż lepiej rozmawiać z pokemonami , niż z ścianą.
- Chcecie jeszcze raz wyjść na statek? Trzeba poznawać innych ludzi i inne pokemony. Po tych słowach postanowiłam wyjść na pokład statku.
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-09-30, 19:14   

Twoi podopieczni spojrzeli na ciebie nieco jak na wariatkę. W sumie nie ma się nawet, co dziwić - w końcu Tahm nie jest z tobą aż tak długo, podobnie zresztą jak Toph. Ile o tobie mogą wiedzieć? Ile mogą zrozumieć? Czytać w myślach jeszcze chyba nie potrafisz, dlatego przejdźmy do następnych sekund. Oto bowiem Riolu ożywiła się na samo wspomnienie o poznawaniu innych. Shellos zaś... no cóż, zareagował na to zwyczajowo dla siebie, bowiem przywarł do ciebie jeszcze mocniej, odwracając od ciebie głowę.
W ten sposób całą trójką ponownie wylądowaliście na zewnątrz kajuty, gdzie było już nieco więcej osób, chociaż tłumem tego raczej nie moglibyśmy nazwać. Niemniej jednak tylko jedna z nich miała wypuszczone na zewnątrz stworzenie - czerwoną małpę, która idealnie pasowała do wyglądu właściciela, który był... rudy.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-10-08, 20:01   

Może i moje pokemony mogą mnie uważać za wariatkę, ale raczej by nie zrozumiały że mam maszynę w swoim mózgu i tak się z nią komunikuję. A dlaczego to robię? Oczywiście aby zapewnić sobie i im spokój. Muszę się dowiedzieć co wojsko kombinuje. W tym momencie zdałam sprawę z pewnej rzeczy. Co jeśli marynarka nie tylko próbowała zrobić ludzkiego cyborga, a dodatkowe pokemona- cyborga? Czy taka broń nie byłaby bardziej efektywna? Tego nie wiem, mam tylko nadzieje że żaden pokemon nie ucierpi z ich powodu, a tym bardziej moje stworki. Wracając do mojego wyjścia z kajuty. Gdy wyszłam na zewnątrz moim oczom okazało się kilku ludków. Niestety tylko jeden spełnił moje warunki, czyli posiadanie pokemona. A mianowicie rudy młodzieniec z rudą małpą. W ogóle ciekawe co to z pokemon. Nigdy takiego nie widziałam. Nie zwlekając ani chwili dłużej zmierzyłam ku niemu.
- Witam ciebie, jestem Alexandra. Nigdy nie widziałam takiego pokemona, jaki to gatunek? - Tak wiem takie zagadanie raczej wybitne nie było, ale nie wiedziałam jak to inaczej rozegrać.
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-15, 20:25   

Rudowłosy młodzieniec, gdy tylko zauważył, że się do niego zbliżasz, przybrał podejrzliwą minę, która ustąpiła dopiero w momencie, gdy zadałaś to jedno pytanie. Rzeczywiście mogło zabrzmieć ono nieco banalnie, jednak usta nieznajomego po chwili zaskoczenia rozchyliły się, ukazując rządek białych zębów, natomiast różnokolorowe oczy zmrużyły się przyjaźnie. Czerwona małpka zaś zeskoczyła bez chwili zwłoki z ramienia właściciela, by przywitać się z Toph. Widać było od razu, że należy do stworzeń towarzyskich i łatwo zaprzyjaźniających się, ale... jak to jest z jej właścicielem?
- Alexandra... mogę to skracać do Alex, prawda? Jestem Scott, a to jest Kenta, Pansear. Ognista małpa z Unovy. Niektórzy sobie żartują, że idealnie do siebie pasujemy - odpowiedział, po czym wskazał na twoją towarzyszkę. - To Riolu, prawda? Swoją drogą, co robisz na statku? Szukasz szczęścia w Kalos?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-10-25, 18:44   

Dopiero teraz w oczy rzuciły mi się różne tęczówki jegomościa. Co prawda słyszałam o takich ludziach, chociaż to i tak rzadkość. Ciekawe w sumie skąd się taka kombinacja różnych tęczówek bierze. Zabawnym faktem jest to że jak na razie małpka i chłopak są do siebie bardzo podobni. Uśmiechnęłam się gdy nasze pokemony zaczęły się bawić.
- Tak, możesz do mnie mówić Alex. Nawet wolę gdy tak do mnie mówisz. Miło mi Scott. Nigdy nie byłam w Unowie i chyba nigdy nie będzie mi dane tam zawitać. Chociaż kto wie. Widzę że dosyć ciekawe pokemony się tam znajdują. Tak to riolu, czasami zastanawiam się jak ona ze mną wytrzymuje. Lecz jak widać jakoś dajemy radę. Nie tylko szczęścia ale też być może nowego życia, kto wie.
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-11-01, 21:42   

Do diabła, człowieku, zdecyduj się w końcu, w jaki sposób oznaczasz dialogi ;-;
--------------
- Nigdy? - nastolatek uniósł w zdziwieniu brwi, jednak chwilę później uśmiechnął się nieco szerzej niż wcześniej. - Jeśli jest coś, czego uczą te wszystkie podróże z pokemonami jako partnerami to na pewno tego, by nigdy nie mówić nigdy. Założę się, że gdy już ci się znudzi Kalos, prędzej czy później ruszysz do innego regionu... prawda, Kenta? - zwrócił się do swojego małpiastego znajomego, który przerwał na moment rozmowę z Toph i kiwnął zadowolony głową. Scott zaś kontynuował dalej dialog z tobą.
- Cóż, szczęście, nowe życie... zobaczysz, co z tego wyjdzie. Swoją drogą, skąd pochodzisz? Fajnie tam jest czy się wyrwałaś, żeby szukać... jak to się wyraziłaś, szczęścia?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.