Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-11-03, 19:10
I really want to be best more than ever, no one
Autor Wiadomość
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-24, 16:23   

- I nawzajem - rzuciłam. Przyda mi się... Spinarak... Charmeleon był w pierwszej rundzie, więc nie pójdzie... Sięgnęłam po pokeball ze smokiem zamyślona. Nie, reszta się nie nadaje. Poza tym mój smoczek jest w każdej sprawie lepszy niż robak... W każdym razie tak mi się wydaje. Wyrzuciłam go
- Dratini, teraz twoja kolej! Zaczniemy od Ice Beam, staraj się trafić tuż przed Spinarakiem, by jego kolejny atak trafił w ścianę lodu. Zaraz po tym zaatakuj Dragon Rush i gdy już będziesz obok owiń się wokół niego(w sensie Wrap). Trzymaj Spinaraka jak najdłużej zdołasz, przy takiej konfiguracji dużo ci nie zrobi. Na sam koniec odskocz używając Thunderbolt z pełnej mocy. Dasz sobie radę, Dratini! - rzuciłam. Co prawda pokemon był młody i to była jego pierwsza walka, ale na pewno da sobie radę. A jego pouczanie na pewno wkurzy Spinaraka... Uśmiechnęłam się lekko.
_________________


 
  :
     
REKLAMA 
A Certain Ordinary Boy

Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 329
Wysłany: 2016-01-01, 20:59   

 
  :
     
Sebuś 
A Certain Ordinary Boy


Starter: Fennekin
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 329
Wysłany: 2016-01-01, 20:59   

Walka zaczęła się błyskawicznie, a pierwszy ruch należał do twojego podopiecznego, który zgodnie z twoim poleceniem nie trafił prosto w przeciwnika (notabene, robaczek sam odskoczył do tyłu, jakby się bał, iż oberwie lodowym promieniem), lecz Ice Beamem wytworzył cienką i, niestety, dość wąską ścianę między nimi. Pajączek jednak nie zraził się po tym zbytnio i wycelował celnie Poison Sting (- 15%HP), nie powodując przy tym, na szczęście, zatrucia. Następny ruch Dratiniego, czyli Dragon Rush nie trafił. Może to kwestia braku odpowiedniego treningu albo po prostu niewyobrażalny pech – niemniej jednak Spinarak wykorzystał to i strzelił w kierunku smoka String Shotem, który spowolnił go nieznacznie, ale nie na tyle poważnie, by jakoś zagroziło to twojej misternej taktyce, dlatego też Wrap możemy zaliczyć do udanych ataków (- 10%HP) - a dodatkowo spowodował uwięzienie robaczka we zniewalającym wręcz uścisku.
Malutki piechur nie poddaje się wbrew pozorom bez walki, więc twój mały przyjaciel ponownie oberwał Poison Stingiem (- 15%HP). Ucisk spowodował, że zdrowie robaka nieco zostało nadwerężone (- 4%HP)). Ostatni z waszych ataków, czyli Thunderbolt, zadziałał tak, jak powinien, jednak nie pozostawił po sobie paraliżu (- 10%HP), w przeciwieństwie do kontry w postaci Poison Sting (- 15%HP), która zatruła Dratini. Twój podopieczny traci na zdrowiu (- 3%HP) podobnie zresztą jak i rywal (- 2%HP).

Dratini - 62%HP | - 10% szybkości | Zatrucie
Spinarak - 74%HP | Wrap - 2 kolejki
_________________

Camp NaNoWriMo - Lipiec 2015
Multikonto za pozwoleniem administracji :*
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-06, 17:52   

<Dratini ma Marvel Scale, proszę o dodatkowe punkty do obrony :]>
---
Nie wyglądało to najlepiej... Dratini został zatruty. Trzeba bardzo szybko zakończyć tę walkę, inaczej już po nas. Zamyśliłam się. Uch, i co teraz... Trzeba przejść do ostrej ofensywy...
- Dobrze, Dratini, nie jest źle. Dasz radę, to tylko malutki pajączek. Na sam początek użyj Leer, aby osłabić jego obronę, a zaraz potem użyj Dragon Rush. Zaraz potem odskocz od niego i zaatakuj Ice Beam, może uda się go zamrozić, choć wątpię w to. Niezależnie od wyniku ataku na koniec sprzedaj mu piękny Dragon Rush, najpotężniejszy jaki potrafisz. Na pewno ci się powiedzie, Dratini - rzuciłam z zapałem. Choć trucizna... Niepokoiło mnie to. Mogło nie być tak pięknie i mogliśmy przegrać...
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-13, 21:59   

tajest, już się robi o7 i jeszcze nie zauważyłam, że smoczuś ma Leftovers :<
---------------------
Po raz kolejny turę rozpoczął Dratini, który nie tylko uleczył się nieznacznie dzięki Leftovers (+ 6%HP), ale jednocześnie zgodnie z twym poleceniem osłabił obronę przeciwnika, korzystając z Leer. Pajączek wprawdzie na początku cofnął się do tyłu przerażony majestatem smoczka, jednak chwilę później ponownie zaatakował Poison Sting (- 8%HP) - trzeba przyznać, że jak na razie wasze szanse na wygraną się zwiększają, ale... ile wytrzyma Dratini?
Po raz kolejny efekty poprzednich ataków (czyli zatrucie oraz Wrap) dały o sobie znać, znacznie osłabiając walczącą dwójkę (- 3%HP|- 3%HP), jednak w przypadku niebieskiego stworka ponownie zadziałało Leftovers (+ 6%HP). Także on ponownie ruszył do ataku, używając Dragon Rush (- 17%HP). Można teraz chyba odważnie powiedzieć, iż szala zwycięstwa powoli przechyla się na waszą stronę, a robak... ponownie zaatakował zgodnie z poleceniem swego trenera Poison Sting (- 8%HP). Blondyn rzeczywiście wygląda, jakby nie miał specjalnie pomysłu na atakowanie. Tymczasem ponownie obaj podopieczni skrzywili się lekko, gdy znowu ubyło im trochę sił (- 3%HP|- 1%HP + koniec Wrap), jednak sekundę później Dratini kiwnął głową, jakby poczuł się lepiej (+ 6%HP) i strzelił Ice Beamem. Promień spowodował, że drobiny kurzu unoszące się w powietrzu i stojące na jego drodze zalśniły w sztucznym świetle, gdy zostały zmrożone, jednak Spinarak nie ucierpiał na tym zbytnio (- 10%HP) i był w stanie chwilę później zaatakować Poison Stingiem (- 8%HP). Trucizna i efekt leczący jeszcze raz spowodowały chwilową pauzę (podsumowując oba: + 3%HP) u twojego smoczego przyjaciela, jednak po momencie wahania, zaatakował po raz drugi Dragon Rushem (- 17%HP). Jego przeciwnik zaś... chyba niespodzianką nie był trujący kolec lecący w stronę gadzinki (- 8%HP), a na sam koniec mamy znów kombinację leczenia i trucizny (+ 3%HP). Jak na razie też udało wam się trochę wyrównać szanse.

Dratini - 48%HP | - 10% szybkości | Zatrucie | +50% Obrony
Spinarak - 26%HP | - 10% Obrony
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-14, 21:08   

<xD Nie gniewamy się ze Smoczusiem ^^ Sama zapomniałam, że dostał resztki :D>

- Świetnie, Dratini. Myślę, że możemy to wygrać jeśli dobrze to rozegramy. Zaczniemy od kolejnego Leer, by jeszcze bardziej osłabić jego obronę, a potem szybko Dragon Rush. Następnym naszym posunięciem będzie Dragon Tail. Niech pajączek myśli że ma nas w garści... Pokaż mu swój ukryty do tej pory atak! Na sam koniec zaatakuj Flamethrower, niech płonie! - zaśmiałam się cicho. Nie damy się tak łatwo pokonać, o nie... Czekałam na tę chwilę gdy będziemy mieli tę przewagę cały czas... Damy sobie radę, na pewno. Dratini nie podda się tak łatwo... Ani ja zresztą
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-01-23, 22:15   

A więc wszystko znowu zaczęło się od Leer, który jak zawsze skutecznie osłabił obronę przeciwnika, natomiast ten po raz kolejny zaatakował Poison Sting. Trująca igiełka nie mogła wyrządzić bardziej krzywdy (- 8%HP), a dodatkowo po tym nastąpiło kolejne uleczenie oraz równocześnie mały ubytek na zdrowiu spowodowany działaniem trucizny obecnej już w organizmie smoczka (+ 3%HP). Dratini nie przejął się tym jednak mocno i podjął udaną próbę zaatakowania Dragon Rush. Atak sprawił, że teraz pajączek ledwo trzyma się na nogach (- 21%HP), ale bez wahania podjął próbę kolejnego ataku Poison Sting (- 8%HP), po której nastąpiło standardowe osłabienie niebieskiego stworzenia oraz jego uleczenie (+ 3%HP). Ostatnim zaś atakiem w tej walce okazał się być Dragon Tail, który odebrał Spinarakowi pozostałą energię i sprawił, że wasz przeciwnik zwinął się w kulkę, omdlewając. Sędzia nie zwlekał ani sekundy z ogłoszeniem wyniku.
- Spinarak jest niezdolny do walki! Wygrywa Dratini! - oznajmił. Blondwłosy chłopak zaś podszedł na razie do swojego podopiecznego, by następnie lekko go pogłaskać, a następnie odwołać do kulki.

Dratini - 38%HP | - 10% szybkości | Zatrucie | +50% Obrony | + 2 lvl
Spinarak - 0%HP | - 20% Obrony
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-24, 02:24   

Podchodzę do wymęczonego smoczka i biorę go na ręce
- Świetna robota, maluszku. Naprawdę, gratulacje. To była świetna walka - rzucam chwaląc go. Przydałoby się na chwilę wyjść i zanieść go do Poke Centrum... Z drugiej strony nie mam pojęcia ile zajmą inne walki. Ale ciul tam, zdrowie smoczka ważniejsze... Poza tym stąd nie jest tak daleko... Chociaż może lepiej nie ryzykować. Wyciągam z plecaka Antidote i używam na Dratinim
- Zasłużyłeś na odpoczynek. Powrót - kieruję go do balla, po czym wracam na miejsce oczekiwań. Ciekawe, z kim teraz przyjdzie mi się zmierzyć... Cóż, mam szczerą nadzieję że ktoś pokona tamtego chłopaka. Jego pokemon wygląda na niesamowicie wyszkolonego, a my... cóż... dopiero zaczynamy
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-02, 21:55   

Antidote potrzebowało trochę czasu, by zadziałać, jednak podsumowując wszystko - Dratini wydawał się być nieco żywszy, gdy pochwaliłaś go za udaną walkę, zaś skrzywienie z jego twarzy zniknęło w momencie, kiedy lekarstwo zaczęło działać. Wtedy też odwołałaś go do kulki, by spokojnie regenerował siły - nigdy bowiem nie wiadomo, co mogłoby was czekać w następnej rundzie.
Gdy tylko wkroczyłaś ponownie do sali, gdzie skumulowali się pozostali uczestnicy turnieju poczułaś na sobie baczne spojrzenie. Krótka obserwacja pozwoliła ci się upewnić, że trener z płaszczu z kapturem uważnie ci się przygląda. Widziałaś dokładnie teraz jego oczy - rozszerzone i pożerające cię wręcz z ciekawości - jednak reszta jego twarzy nadal pozostawała ukryta w cieniu.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-02, 22:38   

Zarumieniłam się nieco widząc, jak ci wszyscy ludzie tak mnie obserwują. Zwłaszcza, jeśli chodzi o tamtego mężczyznę w płaszczu... Ciekawił mnie. Widzę też, że po dwóch wygranych walkach ja jego również ciekawię... Miło. Przynajmniej wiem, że choć część uważa mnie za godnego rywala. Z uśmiechem wchodzę głębiej do sali i siadam gdzieś w kącie, żeby nie przykuwać zbytniej uwagi i obserwuję kolejne pojedynki. Ciekawe, ile ich jeszcze będzie... To był drugi, a uczestników jest sporo... Jeszcze jest sporo. Machinalnie gładzę palcem kulkę, w której jest mój as, Fae. On już co prawda nie powalczy z powodu zakazu używania dwa razy pokemona, ale i tak świetnie się spisał...
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-10, 16:48   

Tak więc niekoniecznie celowo znalazłaś się w kręgu zainteresowania innych uczestników, jednak nie ma się co dziwić - przed chwilą w końcu stoczyłaś całkiem imponującą walkę, gdzie twemu podopiecznemu niewiele brakowało do przegranej. W każdym razie trzeba też spojrzeć na plusy sytuacji - może dzięki temu staniesz się docenionym i rozpoznawalnym trenerem w całym regionie... ewentualnie tylko lokalnie tutaj, w Viridian.
Starałaś się usiąść gdzieś z tyłu, nieco dalej od pozostałych uczestników, by w spokoju przeanalizować walki pozostałych uczestników. Zaraz po tobie na arenę wkroczyło dwóch brunetów w okularach - jednym z nich był wyraźnie poddenerwowany właściciel innego Charmandera, natomiast drugi wykazywał dziwny spokój i obojętność, wystawiając do walki Pidgeotto.
- Trener z Charmanderem na pewno wygra. Wbrew pozorom okazywanie emocji czasem pomaga - skomentował to niespodziewanie znajdujący się blisko ciebie głos. Dopiero po chwili byłaś w stanie przypisać go do właściciela, jednak... czy to możliwe, że zakapturzony trener z Heatmorem się do ciebie odezwał?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-10, 20:16   

Zerknęłam na niego zdumiona. Odezwał się... Do mnie czy ogólnie w przestrzeń? Spojrzałam na oba pokemony
- Pidgeotto wygląda na wytrenowanego, ale jego trener... Jakby miał to wszystko gdzieś. Nie widzę więzi która by ich łączyła - odpowiadam w końcu zupełnie od czapy. O czym ja chrzanię? Znaczy... gadam do rzeczy, ale czemu na głos? Przecież tak tylko pomyślałam... Co nie zmienia faktu, że koleś ma rację. I moim zdaniem wygra ten z Charmanderem. Nie zawsze silny jest zwycięzcą. Zwłaszcza jeśli pokemon jest trenowany tylko tak, żeby trenować. Rozsiadam się nieco wygodniej wypuszczając Shinxa i biorąc go sobie na kolana
- Chodź, też sobie popatrzysz. Za jakiś czas i ty będziesz tak walczył, wiesz? - mruczę do niego cicho, gładząc go po łebku. Powoli trzeba go ośmielać...
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-17, 18:52   

Przez krótką chwilę panowała cisza, jakby zakapturzony człowiek przetwarzał to, co przed chwilą powiedziałaś - w końcu jednak się odezwał.
- Dokładnie - przytaknął nie tylko werbalnie, ale także w postaci gestu jakim jest kiwnięcie głową. - W każdym razie uważam, że mimo wyraźnej przewagi, warto będzie oglądać tę walkę, chociażby dla samej inspiracji.
Ot, tyle z jego strony, bo dalej już nie powiedział nic więcej, zajmując się już tylko jedynie obserwacją ekranu, na którym wyświetlała się transmisja z areny. Ty zaś postanowiłaś wypuścić Shinxa, by dotrzymał ci towarzystwa, a przy okazji przyjrzał się aktualnej toczonej walce. Niestety... przeliczyłaś się trochę z tym braniem na kolana, ponieważ gdy tylko wypuściłaś malucha z jego kulki, pochłonęło go chwilowe światło, identyczne jak to, które zainicjowało ewolucję Charmandera. Po chwili przy tobie stał dumnie nieco większy kotowaty, a część z uczestników ponownie zwróciła na ciebie swoją uwagę. Tak więc brawo - stałaś się chyba tutejszą atrakcją.

_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-17, 20:09   

Zrobiłam się czerwona z tego wszystkiego. Dlaczego oni się gapią? Nie widzieli ewoluującego pokemona? Ale poczułam dumę
- Gratulacje... Ava, ewoluowałaś, kocie. Jestem z ciebie dumna - mówię, gładząc stworka po łebku. Cieszy mnie jej ewolucja, to znaczy, że jest silniejsza niż wcześniej. Być może walka z jej udziałem nie będzie taką klęską jak myślałam... Hm... No, zobaczymy. Na razie również wpatruję się w ekran, zaciekawiona. Pidgeotto wygląda na naprawdę silnego, ale Charmander na pewno nie podda się bez walki... Będzie wesoło
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-22, 20:58   

/Tak, będę przedłużać ten wątek, dobrze mi się go pisze tak fragmentarycznie/
---------------------
Rzeczywiście wzrok gapiów mógł ci nieco przeszkadzać, jednak z drugiej strony mogłaś rozważyć też pozytywne strony tej uwagi ze strony pozostałych uczestników - jak dotąd w trakcie walk ewoluowały ci aż dwa Pokemony, co pewnie ma oznaczać, że raczej jesteś dość... niepokojącym przeciwnikiem, jeśli można to tak określić.
Ava na pieszczotę zareagowała przyjemnym, wydłużonym mruknięciem wydobywającym się z jej gardła, gdy spokojnie przeczesałaś palcami jej miejscami gęste futerko. Już miałaś przenieść swą uwagę z powrotem na ekran, gdy rozległ się znany ci już głos.
- Gratuluję. Swoją drogą... nie ma chyba nic piękniejszego niż ewolucja podopiecznego. Swoją sztuką urzeka bardziej niż najwspanialsze spektakle tego świata - zakapturzony jeszcze raz kiwnął głową - chociaż... ciebie sława raczej nie interesuje, nieprawdaż?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-23, 14:45   

Ależ mnie to nie przeszkadza ^^
---
Gładziłam kota machinalnie, zastanawiając się nad słowami zakapturzonego
- Nie zgodzę się z tobą. Fakt, ewolucja pokemona jest piękna, ale jeszcze piękniejsze są ich ucieszone mordki, gdy są szczęśliwe - mówię po chwili wpatrując się w Avę a potem przez chwilę w mężczyznę
- Sława sama w sobie nie. Nigdy mnie nie interesowała - dodaję wreszcie, po kilku chwilach namysłu - Raczej chęć sprawdzenia, jak dobrym trenerem jestem i jak wiele mi brakuje do tych lepszych. Bo zawsze jest ktoś lepszy - mówię zamyślona. Dziadek coś o tym wiedział. A teraz wiem i ja...
_________________


 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.