Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-11-03, 19:10
I really want to be best more than ever, no one
Autor Wiadomość
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-08, 11:57   

Utuliłam i Shinx i Charmandera
- Spokojnie, skoro nie chcecie, nie będę was zmuszać. Pójdziemy coś zjeść, a potem zrobimy sobie trening indywidualny, okej? - rzuciłam do pokemonów. Cóż, zmuszany pokemon to niezadowolony pokemon. Zamyśliłam się. Faktycznie warto by było coś wszamać, a potem można tu wrócić i nieco potrenować celność obu pokemonów. Muszę się też zaopatrzyć w jakieś ciastka, najlepiej dużą paczkę, żeby zmobilizować Avę do działania... Ale wszystko w swoim czasie. Teraz wychodzę wraz z maluchami ze szkoły i kieruję się w stronę jakiegoś baru czy czegoś w tym rodzaju, żeby się posilić. Jak Noe się obudzi, też dostanie jedzonko, mam przecież karmę dla niego... Choć uszczuplanie zapasów nie jest najlepszym rozwiązaniem, on akurat musi teraz odpoczywać.
_________________


 
  :
     
REKLAMA 
Lazy Batman

Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Wysłany: 2015-08-09, 20:09   

 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-09, 20:09   

Wyszliście razem ze szkoły trenerów. Neo musiałaś nieść na rękach, bo wciąż był nieprzytomny. Walka na prawdę go zmęczyła i na pewno byłoby mu wygodniej w pokeballu albo w centrum pokemon. Skierowałaś swe kroki ... przed siebie. Nie wiedziałaś, gdzie znajduje się jakakolwiek restauracja, ale byłaś całkiem pewna, że mijałaś coś podobnego do restauracji w drodze do szkoły.
Błądziłaś niecałe dwadzieścia minut, kiedy znalazłaś odpowiedni budynek. "U Mimii" był parterowym budynkiem przed którym ustawione były stoliki ukryte pod kolorowymi parasolami. Kiedy weszło się do środka, klienta witało przyjemne wnętrze, zapraszające by sobie usiąść i coś zjeść, a przy okazji poczytać. Wszędzie, gdzie tylko było wolne miejsce stały regały z książkami.
Wewnątrz znajdowało się niewielu ludzi. Jakaś starsza pani jadła smakowicie wyglądające ciasto, a dwóch chłopaków wgryzało się w hot dogi. Mogłaś więc stwierdzić, że serwują tutaj na prawdę szeroki wachlarz dań.
- Stolik dla jednej osoby - zapytała uśmiechnięta blondynka w stroju kelnerki. - Dzisiaj polecamy duży omlet - podała ci otwartą kartę dań, na której znalazłaś takie przysmaki jak pasta z ośmiornicy, krokiety dyniowe, zupa kukurydziana, ryżowy omlet, pieczony ryż czy pomidorowe risotto.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-09, 21:48   

*Ale na poprzedniej stronie wsadziłam Neo do balla xD*
---
-Dzień dobry. Tak, stolik dla jednej osoby - uśmiechnęłam się wesoło do kelnerki. Sympatyczna kobieta. Hm... Omlet? W sumie czemu nie? Przejrzałam kartę w poszukiwaniu ceny i czegoś dla Fae i Avy, żeby też zjedli. Pewnie mają tu specjalną karmę dla poszczególnych typów... Zdecydowałam się po chwili na ten omlet, do tego jakiś napój do popicia i tą karmę dla pokemonów, a potem usiadłam w wyznaczonym dla nas miejscu i czekałam na dania, jednocześnie rozglądając się ciekawie po całej restauracji. Nie ma co, ładnie mają i w ogóle...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-10, 13:54   

[szie=9]Nie zauważyłem. Uznajmy, że jednak jest w ballu.[/size]
- Już podaję - odpowiedziała ci uśmiechem i wskazując stolik, udała się w stronę wysokiej lady, a którą dojrzałaś ciemny zarys drzwi prowadzących najpewniej do kuchni.
Zajęłaś swoje miejsce, a Ava i Fae rozłożyli się przy stoliku. Po chwili kelnerka wróciła z nakryciem dla ciebie oraz pokemonów, po czym kiedy ponownie się pojawiła, położyła przed tobą sok pomarańczowy.
Patrzyłaś jak kelnerka znika na zapleczu. Było coś uroczego w jej niebieskiej sukience w białe paski albo białej sukience w niebieskie paski, błękitnej wstążce do włosów i śnieżnobiałym fartuszku, który zdawał się być częścią sukienki.
Rozejrzałaś się po lokalu. Choć zapewnie nie miewają zbyt wielu klientów, wydawało się, że restauracja dobrze prosperuje. Ktoś mógł też dokładać do niej z własnej kieszeni, ale ostatecznie jak długo można ciągnąć nierentowny biznes.
Z zamyślenia wyrwał cię stawiany przed tobą talerz z parującą zawartością i o nieziemskim zapachu. Był tak żółty, że od razu zorientowałaś się, że jajka wykorzystane do jego przyrządzenia musiały być naturalne, z własnej hodowli. Przez omlet nałożony był ketchup.
- Smacznego - powiedziała kelnerka, nasypując do misek pokekarmy. Zwykłej. Jak zdążyłaś się wcześniej dowiedzieć, to restauracja dla ludzi i choć przyjmują i obsługują pokemony, mają dla nich jedynie zwykłą, podstawową karmę.
- Hey, Feli - zawołał jeden z chłopaków, siedzących dwa stoliki od ciebie. - Idziesz z nami oglądać zawody w szkole trenerów?
- Nie dzisiaj - odpowiedziała. - Jestem sama, a nie mogę zamknąć restauracji - dodała, podchodząc do nich i zabierając puste talerze. - 25$ - wyciągnęła rękę, na którą każdy z chłopców położył swoją część.
- Żałuj - powiedział ten drugi, rudzielec. - Podobno wśród zawodników jest jakiś tajemniczy trener z tajemniczym pokemon, którego nie można spotkać w Kanto.
- Pewnie z Wumplem - zaśmiała się dziewczyna, a drugi z chłopców, blondyn, jej wtórował.
- Śmiej się, śmiej - obraził się.
Drzwi lokalu otwarły się i do środka weszła para staruszków. Pan odsunął dla żony krzesło, a kiedy zasiedli, kelnerka od razu do nich podeszła.
Zajadałaś się omletem. Był tak dobry jak na to wyglądał. W życiu nie jadałaś nic tak dobrego.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-12, 03:01   

Całkiem ładna ta restauracja. No i może nie mają specjalnej karmy, ale moje pokemony na pewno ucieszą się i z takiej, zważywszy na ich puste żołądki. Mój zresztą też nie był najpełniejszy, śniadanie jakoś tak wyleciało mi z głowy... Spojrzałam zadowolona na talerz. Jedzenie wyglądało naprawdę apetycznie. Uśmiechnęłam się wesoło i podziękowałam grzecznie
- Ilę płacę? - zapytałam od razu żeby mieć już jakieś pojęcie o cenie. No i jakiś napiwek należałoby zostawić, bo naprawdę się postarali... Z ciekawością przysłuchiwałam się rozmowie kelnerki i tych chłopaków. Pokemon, którego nie można spotkać w Kanto? Ciekawe, co to za stwór... W sumie Shnx też naturalnie nie występuje w tym regionie, ale to raczej nie o nią chodzi, bo Ava jest jeszcze zbyt nieśmiała na jakiekolwiek walki... muszę popracować nad podbudowaniem jej, żeby się tak nie bała wszystkiego... No nic, zabieram się za jedzenie tego wspaniałego cudu, jakim jest ten omlet
- Smacznego - rzuciłam do pokemonów
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-14, 09:39   

- 85$ - odpowiada kelnerka zapytana o cenę. - Zaraz przyniosę panience rachunek.
Wróciłaś do jedzenia, podobnie jak twoje pokemony. Nim dziewczyna wróciła z rachunkiem, zaniosła jeszcze parze staruszków ich jedzenie. Przyniosła im grillowaną rybę i jakąś sałatkę.
Nie dowiedziałaś się niestety o jakiego pokemona. Mogłaś tylko przypuszczać, że chodzi o takiego, który ani normalnie nie występował w Kanto ani nie zadomowił się tutaj sprowadzony z innych regionów. Wiedziałaś, że Shinx powinna zamieszkiwać region zwany Sinnoh, ale od czasu, kiedy trenerzy swobodnie poruszali się po świecie i uwalniali swoje pokemony, wiele z nich zasiedliło nowe rejony. Oczywiście nadal istnieją pokemony ograniczone terytorialne - chodzi tutaj głównie o te, które ciężko złapać i byle jaki trener nie jest w stanie ich posiąść. W sumie dziękowałaś za to. Co to za frajda z podróży, kiedy wszędzie są takie same pokemony?
Felicity postawiła przed tobą talerzyk, na którym leżał duży cukierek, przytrzymując cienką papierową karteczkę, rachunek.
Chłopcy chwilę jeszcze porozmawiali z kelnerką, po czym zebrali się do wyjścia. Nie wspomnieli już o tajemniczym pokemonie, a jako, że pora obiadowa rozkwitła w pełni, dziewczyna nie mogła sobie pozwolić na swobodną rozmowę. Miała wielu klientów na głowie. Zapewne przy tak niewysokich cenach, ludzie woleli zjeść tutaj niż brudzić kuchnię w domu, szczególnie starsi ludzie.
Poczułaś, że coś szarpie cię za nogawkę spodni. Zerknęłaś pod stół. Charmander gwałtownie gestykulował i nie sposób było go zrozumieć. Poddałaś się, szukając wzrokiem Avę. Miałaś nadzieję, że ona ci wyjaśni o co chodzi. Kiedy jednak nie znalazłaś jej, wiedziałaś co chciał przekazać ci Fae. Shinx zniknęła.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-14, 12:50   

O w mordę... Gdzie mogła pójść Ava, i to zupełnie sama? Jasny gwint! Szybko zostawiłam 100$ przy rachunku i podniosłam się
- Fae, musimy ją znaleźć - rzuciłam do pokemona nieco spanikowana. Wyszłam na zewnątrz i zaczęłam się rozglądać. Gdzie mógł pójść kot, w dodatku nieco strachliwy i nieśmiały? Szukałam wzrokiem jakiejś wskazówki, czegokolwiek. Może poszła do parku, albo coś w tym rodzaju... w Viridian w ogóle jest park? Kurczę, kurczę, kurczę!
- Jakieś sugestie, mały? Widziałeś, kiedy znikała? - zapytałam z troską Charmandera nadal się rozglądając. Może zobaczę coś, co byłoby dla niej atrakcyjne, sama nie wiem, jakaś wielka kuweta albo ogromny kłębek wełny...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-18, 08:37   

W pośpiechu położyłaś na stole banknot, który pokrył koszty waszego jedzenia i napiwku dla kelnerki, po czym zarzucają na plecy plecak pognałaś na zewnątrz. Stara staruszków popatrzyła na ciebie, a któreś z nich zrobiło kąśliwa uwagę na temat "tej dzisiejszej młodzieży".
Nie miałaś jednak czasu na rozmyślanie nad tym. Miałaś na głowie większe kłopoty. Rozejrzałaś się dookoła. Shinx nigdzie nie było widać. Widziałaś oddalających się chłopców, ale żaden nic nie trzymał ani nie towarzyszył im żaden pokemon. Gdzie ona mogła pójść? I w dodatku sama. Przecież jest nieśmiała. Fae zdawał się także jej nie wyczuwać. Czyżby, aż tak daleko się oddaliła? A może wróciła do domku Viery? Tylko po co?
Zawołałaś. Brak odpowiedzi. Nawet Charmander coś zaryczał, ale i jemu odpowiedziało tylko echo odbijające się od ścian budynków. Drzwi restauracji za tobą otworzyły się i stanęła w nich kelnerka.
- Wszystko w porządku? - zapytała zmartwiona. - Wybiegłaś w takim pośpiechu. Zapomniałaś tego - powiedziała podając ci .
Nagle wewnątrz rozległ się rumor. Jakby metal uderzający o metal, jakby coś spadało, dużo "czegoś". Kelnerka natychmiast weszła do środka, kierując się prosto ku zapleczu. Charmander pobiegł za nią.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-18, 11:33   

Podając mi...? Boś nie dopisał, ale wybaczam :3
---
Rozejrzałam się wszędzie i dostrzegłam kelnerkę idącą w moją stronę. Aż tak bardzo było widać, że coś jest nie tak? No tak, spieszyłam się, bo mój pokemon zaginął! Kurczę, martwiłam się, tak? To chyba logiczne! Westchnęłam tylko i pokręciłam głową
- Nie, nie jest w porządku. Zniknął mój poke... - rzuciłam i ogłuszył mnie rumor. Nie... proszę, niech to tylko nie będzie to, o czym ja myślę... bo jeśli to to, to mamy całkiem ślicznie przekichane... Nigdy więcej nigdzie nas nie wpuszczą... Jasna cholera! Pobiegłam za kelnerką ściskając (?) w ręce. Miałam naprawdę szczerą nadzieję, że to nie Ava podkradła się do kuchni i że to nie ona spowodowała ten okropny rumor... Tylko o tym jednym teraz myślałam. Szlag by to wszystko...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-23, 09:49   

Po się zastanawiałem czegoś mogła zapomnieć i nie wymyśliłem i zapomniałem i wkleiłem post ;_; Zostawmy ten "?", przedmiot nieważny fabularnie.
Wbiegłaś niemal depcząc kelnerce po piętach. Ludzie wewnątrz niespokojnie oglądali się w kierunku zaplecza, z którego dochodziły dziwne hałasy. Choć cichły, nadal słyszałaś jakby ich echo. Blondynka pierwsza pokonała drzwi do kuchni, zatrzymując się niemal za progiem. O włos a wpadłabyś na nią. Fae jakby wiedział, co może się zdarzyć biegł obok, a nie za tobą.
Kiedy znalazłaś się w kuchni od razu wiedziałaś, że coś jest nie tak. Na środku, pomiędzy dwoma blatami, leżała kupka metalowych naczyń kuchennych - garnki, patelnie, sztućce. Spomiędzy nich wydostawały się jakieś resztki jedzenia.
- Och - jęknęła kelnerka, odkładając na bok trzymaną wciąż w rękach tacę i klękając, by pozbierać naczynia. Kiedy uniosła największy z garnków, odnalazła się twoja zguba. Ava siedziała pod nim z pyszczkiem usmarowanym na fioletowo, a wokół leżało jeszcze więcej okruszków.
- Jak się tu dostałeś? - zapytała dziewczyna. Widziałaś, że była zła, że jej praca poszła na marne, a w dodatku Ava nabałaganiła, ale nie krzyczała na pokemona.
Charmander na widok Shinx zaczął się śmiać. Rzeczywiście wyglądała komicznie z kubkiem na uszu, usmarowana czymś fioletowym, ale z pełnym uśmiechem zadowolenia na twarzy.
- Inx! - szczeknęła, radośnie wydostając się spomiędzy naczyń i dreptają w twoją stronę.
Kelnerka podążała za jej krokami, a kiedy pokemon usiadł zadowolony przed tobą i domagał się wzięcia na ręce, jej spojrzenie spiorunowało ciebie.
- Czy to twój pokemon? - dla ciebie nie była już tak miła jak dla Shinx. Może udasz, że go nie znasz?
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-27, 21:50   

Spoko
---
Jasna cholera... Spojrzałam na Avę groźnie
- No ładnie... Nie wolno tak uciekać i jeszcze na dodatek zjadłaś coś, co nie należało do nas, Ava! Martwiłam się o ciebie, wiesz? Mogłaś jakoś, no nie wiem, pokazać, że chcesz deser, przecież bym go wzięła. Zobacz, co narobiłaś - rzuciłam zmartwiona biorąc pokemona na ręce. Też nie krzyczałam, bo to nie był sposób wychowywania, po prostu powiedziałam to. Przytuliłam zwierzaka nie zwracając uwagi na fioletowe plamy, a potem spojrzałam na dziewczynę. Była zła, to było bardzo widoczne... Szlag by to. Cofnęłam się o pół kroku i spuściłam głowę
- Tak, Shinx jest mój... bardzo przepraszam za nią. Oczywiście posprzątam i zapłacę za to co zjadła czy zepsuła... - rzuciłam pokornie. Ten wzrok... brr... Obliczałam ile to może wyjść za to wszystko i ile czasu może zająć sprzątanie
- A ty, moja panno, mi w tym pomożesz - mruknęłam do Shinx nieco zła, ale bardziej szczęśliwa, że się znalazła i że prócz odrobiny strachu nic jej nie jest...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-28, 15:57   

Przypominam o nagrodzie w konkursie : )
- Po prostu, idźcie stąd - poprosiła kelnerka, zbierając rozrzucone garnki, układając sztućce i zetrzeć ślady po deserze rozmazane podłodze.
Postanowiłaś jednak pomóc. Uklęknęłaś obok dziewczyny i odkładać na bok te przybory, które zbrudziły się w kontakcie z jedzeniem. Shinx usiadła obok i zaczęła sprzątać, ale siebie. Myła się zaciekle, aby zetrzeć z pyszczka ślady swojej zbrodni, które jednak nie chciały dać się zmyć.
Kiedy spoglądałaś na nią kątem oka, potulnie spuszczała głowę na znak, że żałuje, ale nie byłaś tego do końca pewna. Gdyby ktoś postawił przed nią kolejny placek jagodowy, mogłabyś dać sobie rękę uciąć, że mała pognałaby za nim na złamanie karku.
Już prawie kończyliście, kiedy do kuchni zerknęła starsza kobieta.
- Felicity kochanie, masz nowych klientów, a my chcieliśmy prosić o deser - uśmiechnęła się jak to tylko babcie potrafią.
- Przepraszam, muszę się tym zająć - zwróciła się do ciebie. - A ty na prawdę powinnaś już pójść. Dość zdziałałyście - powiedziała, chwytając za tacę i wybiegając.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-28, 16:58   

Mam ją odebrać w konkursie czy w urodzinkach? BTW jeszcze 1 lvl i Charmander ewoluuje :3
---
Przynajmniej nie wywaliła nas na zbity pysk, tylko delikatnie zasugerowała, że nie mamy tu czego szukać... zabieram moje pokemony i wychodzę zła na Avę
- Za karę powinnaś siedzieć ze dwa dni w pokeballu - wyburczałam trzymając ją na rękach. No cóż, zrobiła źle...
- Nie można tak się podkradać i zjadać czegoś, co nie należy do nas, mała. Zobacz, ile problemów tym zrobiłaś - dodałam po chwili wzdychając. Jasne, byłam zła, ale wrzeszczenie na pokemona nic nie da... Idę z powrotem w miejsce, gdzie trenowaliśmy w tej szkółce. Teraz kolej Fae, obiecałam mu to... Ale to będzie raczej jakiś trening sprawnościowy, by miał lepszą szybkość albo coś... Ale i to za chwilę. Być może. Patrzę na zegarek sprawdzając godzinę i siadając na trawie żeby doczyścić Shinx futerko
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-30, 09:01   

Normalnie w temacie. Daisy już wie. Po prostu wybierasz sobie poka, robisz skan i piszesz, że to za mnie odbierasz.

Wróciłaś na plac treningowy, który wyglądał teraz trochę inaczej. Od razu zauważyłaś, że zostało tylko kilku trenerów. Większość poszła zapewne coś zjeść, wypocząć albo ostatni raz odwiedzić siostrę Joy, tak, aby ich pokemony były gotowe na to co nastąpi. Ostatni maruderzy chcieli zapewne wykorzystać pozostały czas do końca lub też wcześniej nie znaleźli miejsca na ćwiczenia.
Usiadłaś na boku, gdzie zajęłaś się czyszczeniem futerka Shinx, w szczególności pyszczka. Dobrze, że szykowałaś się na zawody koordynatorskie. Brudny pokemon to nienajlepsza wizytówka. Charmander zajął miejsce niedaleko ciebie, gdzie rozpoczął rozgrzewkę przed treningiem. Ty obserwowałaś jego, aby nie zgubić kolejnego stworka i resztę ćwiczących. Aktualnie nie trwał żaden sparing. Chłopak z Pidgeotto ćwiczył szybkie nurkowanie z powietrza, drugi, którego rozpoznałaś z restauracji ścigał się z Ponytą, a dwie dziewczynki, bliźniaczki poprawiały koordynację swoich Clefairy.
Dwadzieścia minut zajęło ci doprowadzenie swego pokemona do stanu względnej czystości, choć ślady jagód nadal były widoczne, kiedy się lepiej przyjrzało. Wiedziałaś jednak, że nic już z tym nie zrobić i Ava będzie musiała nosić znamiona swojego czynu przez co najmniej kolejny dzień.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-04, 15:31   

Westchnęłam tylko patrząc na futerko Shinx. Tyle dobrego, że nie było śnieżnobiałe, takie, jakie mają na przykład Cubchoo, bo wtedy byłoby nieciekawie... No ale nic to jednak. Po skończonej robocie z Avą czas chyba zabrać się za trening Charmandera i jej właśnie... Bulbasaurowi na razie damy spokój, niech odpocznie po tamtej wyczerpującej walce z Taurosem. Spojrzałam na oba pokemony i zamyśliłam się
- Dobra, mordki, czas na was. Fae, u ciebie zrobimy trening szybkości i celności. Czyli na początek będę rzucać do góry patyki, a ty będziesz niszczył je Aerial Ace na przemian z Ember. Jeden patyk tak, jeden tak. Na początku będę rzucać wolno, ale tempo będzie rosło z każdą serią. A potem całą trójką pobiegamy wokół placu żeby wzmocnić kondycję. Następnie trochę odpoczniesz, a Ty - zwracam się do Avy [/i]- Ty zaczniesz swój niewielki trening. Twój będzie czysto siłowy. Zrobisz parę serii Double Kick na... tym pniaku?[/i] - pokazałam jej cel - A potem znów zrobimy ze dwa kółeczka. Co wy na to? - pytam
_________________


 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.