Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-11-03, 19:10
I really want to be best more than ever, no one
Autor Wiadomość
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-28, 20:06   

- Sekundkę - poprosiła, po czym zaczęła stukać coś w klawiaturę, a na ekranie komputera szybko zaczęły przesuwać się jakieś okienka. Nie byłaś w najlepszym miejscu do ich śledzenia czy też czytania, więc zadowoliłaś się poczęstowaniem się leżącymi na blacie cukierkami. - Mamy jeszcze wolne miejsca - uśmiechnęła się i podała odpowiedni formularz. - Prosze.
Wypełniłaś wszystkie wymagane pola i oddałaś kobiecie formularz. Kobieta wpisała dane do komputera i poinformowała, że walki zaczynają się około godziny piętnastej. Miałaś więc całkiem sporo czasu, który mogłaś poświęcić na trening, odwiedziny polecanych ci przez Vierę jeziorek lub zrobienie jeszcze czegoś innego o czym wcześniej nie pomyślałaś.
- Życzę miłego dnia - powiedziała recepcjonistka, gdyż do recepcji podszedł kolejny młody trener, który zajął twoje miejsce przy biurku.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
REKLAMA 
Łowca Rang

Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-28, 20:50   

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-28, 20:50   

- Bardzo dziękuję - rzucilam i zamyśliłam się. W sumie dobrze by było potrenować i zobaczyć, co też chowa się w pokeballu który wygrałam w sklepie. Ruszyłam więc na pola treningowe wraz z moimi towarzyszami. Na miejscu rozejrzałam się. Fakt, całkiem sporo miejsca... a hałas nieznośny. No, ale wiadomo, walki pokemon zawsze są dość... głośne, zwłaszcza, jak trenuje kilka osób na raz... Potem wyciągnęłam z kieszeni ten jakże drogi pokeball i wypuszczam istotkę która w nim siedziała. Ciekawe, ile czasu. Biedne maleństwo... chyba maleństwo. Potem rozglądam się jeszcze raz, w poszukiwaniu kogoś, kto akurat nie trenuje. Taka mini walka byłaby dobrym treningiem...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-29, 19:53   

Spojrzałaś na oznaczenia znajdujące się na ścianach budynku i kierując się nimi, opuściłaś go, wychodząc na tyłu, gdzie mieściło się wielkie pole treningowe. Wszędzie wokół toczyły się walki, zarówno sparingowe jak i z wyimaginowanym przeciwnikiem.
Początkowo nie zwracając na siebie niczyjej uwagi, odeszłaś na bok, tuż obok ławki, gdzie zdjęłaś plecak i wypuściłaś pokemona z podarowanego balla. Ku twojej uciesze z jego wnętrza wyłonił się mały Bulbasaur. Stworek ziewną szeroko, po czym spojrzał na ciebie swymi wielkimi oczyma.
Rozejrzałaś się w poszukiwaniu partnera do treningu. Ciężko było kogoś wypatrzeć w tej kotłowaninie, ale udało ci się wypatrzyć dwie potencjalne osoby. Chłopaka, o krótkich rudych włosach na których błyszczały gogle i dziewczynę, o długich blond włosach i kowbojskim kapeluszu w krowie łatki. Pierwszy trenował strzały swojego Squirtle'a, a blondynka trenowała Taurosa. Tak duży pokemon rzucał się w oczy.
Spojrzałaś na pokemony. Charmander z błyskiem w oku obserwował całe boisko, co chwila podskakując i uderzając łapka o łapkę. Shinx raczej obdarzyła walczących nieufnym spojrzeniem i nim się zorientowałaś, wycofała się w bezpieczne miejsce za twoimi nogami. Bulbasaur nadal zdawał się być półprzytomny, ziewał i zachowywał się, jakby świat zewnętrzny wciąż do niego nie dotarł.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-29, 23:36   

No tak Shinx jest nieco nieśmiały... Spojrzałam na Bulbasaura
- Cześć, jestem Sara. Od dziś będziemy razem podróżować, cieszysz się? - zapytałam pokemona gładząc go po... bulwie na grzbiecie. No cóż. Po rozejrzeniu się po sali zaczęłam się zastanawiać. Niby Tauros to silny przeciwnik, ale kto wie, jak dobrze wytrenowane są te stworki? Spojrzałam na Bulbasaura
- Masz ochotę nieco się rozgrzać po tym długim siedzeniu w kuli? - zapytałam go. W sumie od jego odpowiedzi zależy, do kogo pójdę walczyć... Bo jeśli nie będzie chciał, wezmę Charmandera i zmierzymy się ze Squirtlem. Bo zawsze warto walczyć z silniejszym przeciwnikiem, który w dodatku ma przewagę typu...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-30, 09:49   

Bulbasaur przekrzywił łebek najpierw w prawo, potem w lewo, a potem wreszcie się uśmiechnął. Chyba w końcu dotarło do niego, że znalazł dom, nową trenerkę i właśnie zaczyna się jego przygoda.
- Saur! - zawołał, liżąc cię po policzku. Shinx natychmiast podbiegła z drugiej strony i też cię polizała. Chamrander spojrzał na nich z litością, po czym odwrócił wzrok, by obserwować walki. W jego oczach przeskakiwały iskry, które niemal zgasły, kiedy poprosiłaś o walkę nowego pokemona. Widocznie ognisty stworek też chciał walczyć.
Neo zgodził się od razu, napinając się i pokazując jak bardzo jest silny i gotowy. Ava zdawała się go dopingować, natomiast Fae całkowicie zignorował.
Postanowiłaś więc wyzwać Taurosa. Zgodnie ze swoją filozofią, że lepiej walczyć z kimś silniejszym niż bawić się ze słabszym. Dziewczyna przerwała trening, kiedy tylko znalazłaś się w pobliżu.
Przedstawiłaś się i zapytałaś o sparing.
- Sammy - blondynka założyła kosmyk włosów za ucho. - I chętnie się z tobą zmierzę. Każdy ma już parę, a z Kagamim walczę niemal codziennie. Plusy podróżowania razem - uśmiechnęła się, przywołując do siebie wielkiego byka. Był znacznie większy od twojego pokemona. Każdego z nich.
- Chcesz ustalić jakieś zasady pojedynku czy możemy zaczynać? - zapytała, głaszcząc pokemona.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-30, 12:51   

- Nie martw się, Fae, jak szybko się wyrobimy z Taurosem, ty też sobie powalczysz - rzuciłam do Charmandera gładząc go po łbie. Po przedstawieniu się dziewczyny uśmiechnęłam się szeroko
- My właściwie dopiero rozpoczęliśmy podróż - rzuciłam do niej z uśmiechem - I myślę, że możemy zaczynać. Noe, jesteś gotowy? - zapytałam Bulbasaura obserwując go uważnie. W końcu długo siedział, może potrzebuje chwili, żeby się przygotować, albo coś w tym stylu... Ten byk na pewno jest potężnym przeciwnikiem, więc będzie trzeba ustalić dobrą strategię... No cóż. Na pewno damy radę, poradzimy sobie z tym jakoś. Bulbasaur jest wolniejszy od byka i słabszy... Ale i tak w niego wierzę, to strategia czyni zwycięzcę! Rozejrzałam się po kawałku placu, na którym my mieliśmy walczyć, żeby znaleźć punkty szczególne, które też przydadzą się w tej walce...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-07-31, 11:51   

Razem z dziewczyną znaleźliście kawałek wolnej przestrzeni, na której można stoczyć pojedynek. Nie był ani specjalnie długi, ani szeroki, a obok was z lewej zmagały się dwa Pinsiry. Po prawej i za wami mieliście ścianę budynku szkoły. Miejsce w najmniejszym stopniu nie było idealne, ale znalazłaś zaletę. Tauros ma za mało miejsca na ataki z szarży. Jedną rzeczą, którą mogłabyś wykorzystać, zdawała się ławka stojąca na boku.
Stanęłyście na przeciw siebie. Bulbasaur i Tauros ustawiły się pomiędzy wami, a Charmander i Shinx usiadły za tobą. Kiedy pocieszyłaś swojego pokemona, Sammy uśmiechnęła się, związała włosy w kitkę, aby nie przeszkadzały jej podczas walki i powiedziała.
- Nie powinnaś nas niedoceniać. Tauros stoczył nie jedną walkę - zapewniła. - Pozwól się zaskoczyć.
Byk spojrzał groźnie w kierunku Neo, głośno uderzając kopytem o podłogę. Wiedziałaś co to. Specjalna umiejętność Taurosa Intimidate, która obniża atak przeciwnika. Roślinny stworek zrobił ledwie zauważalny krok w tył.
- Gotowa? - zapytała blondynka.

Neo
1176/1176 HP
-10% atak



Sammy's Tauros
1416/1416 HP
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-31, 13:19   

- Ależ ja was doceniam. Stwierdziłam jedynie, że tak walka nie potrwa długo... ale raczej z naszej strony. Chociaż, kto wie? - rzuciłam uśmiechając się. Cóż, Intimidate Taurosa na pewno nie pomoże nam w zwycięstwie... Ale damy radę. Musimy!
- Dobrze, Noe. Skoro my na starcie mamy obniżony atak, zacznij od zrobienia tego samego, czyli Growl. Jesteś nieco wolniejszy niż przeciwnik, ale na pewno dasz sobie radę. On niezbyt może się tu rozpędzić. Po tym użyj Lech Seed. Na pewno nie zaszkodzi, gdy będziesz czerpał energię z Taurosa, prawda?> A jego osłabi. Potem Power Whip, i staraj się celować w jego kopyta, byś może się potknie i upadnie dzięki temu. Jak nie, cóż... mówi się trudno. W każdym razie Postaraj się, by właśnie tak wyszło. Na koniec użyj znów Growl, by jeszcze bardziej osłabić jego atak. Tak silny pokemon raczej korzysta głównie z fizycznych ataków, i to raczej kontaktowych, więc staraj się robić dość szybkie uniki. Dasz radę, mały - rzuciłam jeszcze obserwując w napięciu poczynania stworka
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-04, 10:49   

Walka się rozpoczęła. Byk był znacznie szybszy od małego, zielonego stworka i nim ten zdał sobie z tego sprawę, przeciwnik już uderzał go rogiem. 236HP. Bulbasaur skoczył na równe nogi, po czym głośno zawył, obniżając atak przeciwnika. Chciał wyrównać szansę. Tauros również odpowiedział zmianą statusu. Scary Face w jego wykonaniu, obniżyło jeszcze bardziej szybkość Bulbasaura, który odpowiedział Leech Seed. Od tej chwili po każdej turze część życia będzie trafiała do Neo.
- Sprytnie, ale nie dostatecznie - pochwaliła cię Sammy. - Mogłabym zakończyć tę walkę w trzech ruchach, ale wolę sobie zostawić coś na finały ... aby cię zaskoczyć. Coś mi mówi, że to nie nasza ostatnia walka - uśmiechnęła się. - Jeszcze raz! Horn Attack!
Neo przyjmuje kolejny cios, choć tym razem odrobinę słabszy. 212HP. Pnącza biją po nogach byka, ale nie powoduje to wywrotki. Niestety atak nie jest na tyle silny, by przewrócić Taurosa. 165HP. Walka kończy się wymianą statusów. Byk obniża obronę Bulbasaura swoim Tail Whip, a Neo obniża jego atak Growlem. Do twojego podopiecznego powraca 74HP.
Nie wyglądało to różowo i byłaś tego świadoma. Tauros był pokemonem o iście piekielnym ataku, szczególnie dla tak małego pokemona jak Bulbasaur. Musiałaś coś wymyślić. I to szybko.

Neo
802/1176 HP
-10% atak
-10% obrony
-10% szybkość




Sammy's Tauros
1177/1416 HP
-20% atak
Leech Seeded
_________________
KP | BOX | BANK

Ostatnio zmieniony przez Chmurek 2015-08-04, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-04, 11:11   

Zmarszczyłam brwi. Szybki skubaniec, ale i tak damy jakoś radę!
- Noe, nie jest źle. No, nie jest bardzo źle. Damy bykowi radę. Tym razem użyj na początku Giga Drain, zabierzesz mu tym nieco energii i się zregenerujesz. Potem znów Power Whip, tym razem po pysku i najlepiej ślepiach, może akurat trafisz tak, że przez chwilę będzie oślepiony. Wtedy użyj Power Whip by na niego wskoczyć i zrób sobie swoiste rodeo, wspomagane Growl. Potem zeskocz tak, żeby wylądować na tej ławeczce. I pamiętaj o unikach, mały, wiem, że może jesteś wolniejszy, ale na pewno jesteś sprytny. Dasz sobie radę! - rzuciłam do pokemona. Na słowa dziewczyny uśmiechnęłam się
- Być może... o ile dojdę tak daleko jak ty - rzuciłam wesoło
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-05, 18:54   

Wiedziałaś, że to jeszcze nie koniec. Czułaś jak twoja nieśmiałość lekko zanika, ustępując miejsca determinacji. Zamierzałaś wygrać. Neo także. Druga rundę zaczął kolejny atak rogów przeciwnika, który zabrał Bulbasaurowi 207HP. Choć atak trafił, poczułaś satysfakcję. Growl podziałał i ataki byka nie były już tak silne jak na początku. Z wyrazu twarzy przeciwniczki mogłaś wyczytać, że ona też to zauważyła.
Teraz ruch należał do twojego pokemona, który nie tracąc czasu zaczął wysysać życie z przeciwnika, jednocześnie uzdrawiając siebie. Byk stracił 171HP, a żaba zyskała 86. Tauros zaczął następną wymianę ciosów od Scary Face, obniżając szybkość Bulbasaura o kolejny stopień. W odpowiedzi otrzymał cios pnączami, który zabrał mu 165HP. Atak trafił w oczy, przez co oślepiony przeciwnik nie trafił z kolejnym atakiem, wbijając się rogami w ścianę. W gniewie wyszarpał uwięziony rogi, otrzymując kolejne ciosy pnączami. 165HP. Walka się wyrównywała. Byk uderzył Tackle, zabierając ze sobą 187HP, a Neo ponownie zawył, obniżając na koniec walki atak przeciwnika. Leech Seed zabrał swoje żniwo, napełniając punkty życia Bulbasaura. 74HP.
Runda druga dobiegła końca, a walka się wyrównała.

Neo
568/1176 HP
-10% atak
-10% obrony
-20% szybkość




Sammy's Tauros
602/1416 HP
-30% atak
Leech Seeded
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-05, 22:15   

Tak! Świetnie, mamy jeszcze jakąś szansę. Byk jest coraz bardziej rozwścieczony... A i jego trenerka uważniej przygląda się walce. Jest dobrze...
- Brawo, Noe, bardzo dobrze. Może nawet uda nam się to wygrać. Tym razem zaczniemy od Sludge Bomb ciśniętego prosto w pysk, a kolejnego pod kopyta. Kto wie, może się poślizgnie? Następnie Giga Drain, by znów podbudować twoją energię i kolejny Power Whip, aby zabrać mu kolejną część życia. Dasz radę, Noe, jeszcze tylko troszeczkę! - rzuciłam z ogromną wiarą w małego pokemona. Czyżby naprawdę miało nam się aż tak poszczęścić? Pierwsza walka Noego i od razu sukces, w dodatku z tak potężnym zdawałoby się przeciwnikiem? W dodatku tak szybko? Cóż... Przyglądam się wymianie ciosów w napięciu nieco zestresowana
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-07, 12:08   

Czułaś, a właściwie obie wiedziałyście, że ta runda jest tą ostateczną. Że jeszcze kilka ciosów i pojedynek się zakończy. Rozpoczął Tauros, który w porównaniu z wolnym Bulbasaurem, poruszał się z szybkością dźwięku. Stał w jednym miejscu, a za chwilę uderzał w twojego pokemona. 149HP.
Neo postanawia spróbować czegoś nowego. Pluje nieczystościami, które spływają po byku. 194HP. Byk ponownie uderzał, a żabka traci kolejne 149HP. Po otrzymaniu ciosu Neo zaczął się świecić, jego oczy błyszczeć, a wokół poczęła tworzyć się zielonkawa poświata. Wiedziałaś co to oznacza. Jego umiejętność zadziałała. Overgrow. Jednak nie korzystasz z tego, każąc mu użyć kolejnego Sludge Bomba. Byk zostaje uderzony po kopytach, ale nie ślizga się. 194HP.
- Chcesz się poddać? - zapytała Sammy. - To w końcu tylko spraing, nie powinnyśmy walczyć na śmierć i życie - uśmiechnęła się delikatnie.
Nie zamierzałaś jednak się poddać. Bulbasaur przyjął następny cios byka. 149HP. Jego siły były na wyczerpaniu. Widziałaś, że ledwo trzyma się na nogach. Shinx i Charmander patrzyli na ciebie przestraszeni. Już miałaś na końcu języka, aby wrócić go do pokeballa, kiedy stwierdziłaś, że jeszcze masz szansę. Giga Drain poskutkowało. Zabrało Taurosowi 267HP. Roślinny atak wzmocniony sekretną umiejętnością, a dodatkowo atak tego samego typu co pokemon podziałały z zawrotną siłą. Neo przywrócił sobie 134HP, a Tauros zachwiał się i upadł nieprzytomny.
Sammy natychmiast podbiegła do biedaka, padając przy nim na kolana i tulą. Wygrałaś. Najtrudniejszą jak dotąd walkę. Poczułaś, że jesteś cała oblana potem. Zmęczyłaś się. Jeśli cały turniej ma tak wyglądać ... czeka cię mnóstwo ciężkiej pracy.

Bulbasaur level up ! + Lv2
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-07, 12:40   

Natychmiast podbiegłam do Bulbasaura i utuliłam go
- Świetnie się spisałeś, Noe, gratulacje - rzuciłam do pokemona, a potem wstałam
- Twój Tauros jest naprawdę silny. Mało brakowało, a przegralibyśmy. Gratuluję, świetnie go wyszkoliłaś - rzuciłam do dziewczyny, uśmiechając się delikatnie i podając jej dłoń. Fakt, jeśli cały turniej będzie tak ciężki... choć i tak raczej daleko nie zajedziemy, nie na naszym poziomie. Traktuję to raczej jako ciekawostkę niż prawdziwą rywalizację o zwycięstwo. Na pewno jest tu o wiele więcej trenerów i to silniejszych niż dziewczyna... Noe tymczasem wrócił do pokeballa, by mógł wypocząć po walce
- Fae, a ty nadal masz ochotę na trening? - zapytałam mając jednak nadzieję, że się rozmyśli. W końcu widział, jak potężni przeciwnicy tu są. Spojrzałam przy okazji na zegarek, żeby sprawdzić, która godzina i ile mamy czasu. Przydałoby się również wyleczyć Bulbasaura, by był w pełni sił na wyzwania, które nas czekają...
_________________


 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-08-08, 11:26   

- Gdybym tylko użyła pełnej mocy - westchnęła dziewczyna, wracając swojego pokemona do kuli. - Pamiętaj, że jeśli spotkamy się w turnieju, nie pójdzie ci tak łatwo - puściła ci oczko, po czym wróciła do budynku.
Tulisz Neo, które choć jest wdzięczny z pieszczoty, słania się w twoich ramionach i koniec końców mdleje. Śpi tak głęboko, że nawet potrząsanie, nie jest w stanie go obudzić. Spoglądasz na Charmandera i zadajesz mu pytanie o walkę.
Pokemon robi wielkie oczy i macha łapkami na znak, że odpuszcza. Nie wiesz, czy jest przerażony siłą tutejszych pokemonów, czy faktem, że z własnej woli chcesz go posłać na wodnego pokemona, kiedy wystarczy jeden celny strzał w jego ogon, by go zabić. Shinx też zdawała się unikać twego wzroku. Mogłaś wracać do centrum pokemon lub po drodze zająć czymś jeszcze.
Zerknęłaś na zegarek. Było parę minut po dwunastej. Do siedemnastej miałaś jeszcze sporo czasu. Mogłaś odpocząć i nabrać sił, zwiedzić coś, pójść coś zjeść. Zamyśliłaś się.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.