Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-07-01, 15:37
Poprawa standardów MG i zwabienie nowych
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-06-13, 23:32   Poprawa standardów MG i zwabienie nowych

No dobry wieczór, miśki ;) Tym razem postaram się krótko i na temat!
Jak wiadomo na PBF'ie główną atrakcją mają być przygody. Ukróciliśmy już sporo dodatkowych atrakcji, zarobków itd., żeby wyszły one na pierwszy plan, ale teraz mam całkiem inny pomysł. Bowiem wydaje mi się, że najbardziej przyciągniemy nowych graczy aktywnymi MG. Wiele userów marzy pewnie, żeby ich przygody nie ruszały się w tempie żółwia. W końcu co to za problem dla MG odpisać graczom raz dziennie, nie? Ale MG to też ludzie i trzeba uszanować ich potrzeby.

Tak więc po pierwsze.
Chciałabym skrócić czas odpisu MG w przygodach jego graczy z siedmiu na cztery dni. Ja wiem, że nie każdy musi mieć chęci, ale odpisanie każdemu graczowi chociaż raz na cztery dni nie wymaga przecież ani mega weny, ani też nie zabierze kilku godzin. A mistrzami gier zostają (albo przynajmniej powinni zostawać) ludzie, którzy mają różne pomysły na gry i odpisywanie sprawia im radość :)
Dodam jednak, że zostałaby regulaminowa zasada numer 3.4 z tą różnicą, że MG z przedłużonym czasem na odpis nie miałby 2 tygodni tylko 10 dni.

A po drugie - nieobecności.
Aktualnie z nieobecnościami jest trochę kiepsko, bo niby MG może sobie zgłosić taką nieobecność, ale jeśli nie znajdzie zastępcy to nic mu to nie pomoże i po tygodniu braku odpisu u gracza tak czy siak zostanie ukarany.
~~~~~~~~~~~~
Pomysł mam taki, żeby MG mogli zgłaszać nieobecność bez wyznaczania zastępcy na max. 10 dni. Czyli na przykład X ma teraz natłok pracy w szkole albo pracy, jest chory, wyjeżdża gdzieś bez netów itd. Wtedy właśnie zgłasza sobie taką nieobecność, która nie może przekraczać więcej niż 10 dni i nie musi się martwić przez ten czas o żadnego zastępce. Jednak są pewne zasady:
- Nie można zgłaszać takich nieobecności cały czas. Jeśli naprawdę masz powód, to skorzystaj z owej możliwości, ale nie nadużywaj jej, bo jeżeli nie będzie Cię wystarczająco często to niestety możesz utracić stanowisko mistrza gry. No bo po co MG, którego częściej nie ma, niż jest? :/
- Nie można zgłosić takiej nieobecności i jednocześnie siedzieć sobie całymi dniami na forum jak gdyby nigdy nic. Skoro ją zgłosiłeś, to miałeś prawdziwy powód, a nie po prostu Ci się nie chce odpisywać, ale na czacie czy w innych działach forum tętnisz życiem. Oczywiście nie chodzi o to, że ze zgłoszoną nieobecnością nie możesz w ogóle wchodzić na forum.
- Termin na odpis w przygodach mija 2 dni po dniu powrotu. Przykład: X jest MG. Ostatnio odpisał swoim graczom 1 stycznia. 4 stycznia zgłasza nieobecność na dziewięć dni, czyli do 13 stycznia. Po powrocie ma dwa dni na odpis, więc jeśli 16 stycznia o 00:00 nie będzie nowego odpisu u któregoś z jego graczy, zostanie ukarany.
~~~~~~~~~~~~
A dłuższe nieobecności? Jeśli MG nie będzie mógł odpisywać graczom przez dłużej niż 10 dni, zgłasza nieobecność, aczkolwiek musi mieć już wyznaczonego zastępce. Nieobecność taka nie może trwać dłużej niż trzy tygodnie. Zastępca musi odpisywać raz na cztery dni (wg nowej zasady) i nie może przez ten czas zgłosić krótszej nieobecności opisanej wyżej. Jeśli w trakcie trzytygodniowej nieobecności MG jego gracze nie dostaną odpisu w ciągu 4 dni, ukarany zostaje zastępca. Równo z dniem, do której MG zgłosił dłuższą nieobecność, z jego zastępcy "spada" brzemię i MG ma 2 dni na odpis (no chyba, że akurat zastępca dopiero co odpisał i jeszcze żaden gracz przez ten czas nie wysłał posta). Zastępca nie ponosi kary za brak odpisów na czas po dniu, do którego MG zgłosił nieobecność. Niestety MG musi pamiętać, że jeśli nie wyznaczy zastępcy, a napisze, że zgłasza nieobecność na dłużej niż 10 dni, wtedy zostanie ukarany warnem po czterech dniach od ostatnich odpisów u jego graczy - tak jakby po prostu nie odpisał na czas. Tak jak wyżej obowiązują tu podobne zasady, tj.: trzeba mieć prawdziwy powód, aby zgłosić dłuższą nieobecność, nie można zgłaszać ich często, nie można w trakcie zgłoszonej nieobecności tętnić życiem na czacie czy w innych działach, termin na odpis w przygodach mija 2 dni po dniu powrotu.
A, jeszcze. Pisałam, że dłuższa nieobecność MG nie może trwać więcej niż trzy tygodnie. Chcę to podkreślić, ponieważ nie będzie uznawane coś w stylu "zgłaszam nieobecność na 6 tygodni, mój zastępca zgodził się na tyle czasu zająć moje miejsce i odpisywać moim graczom". Nope, nope, nope. To Ty jesteś MG, a nie Twój zastępca. Jeśli nie wrócisz na czas, do którego wyznaczyłaś sobie nieobecność, zastępca nie może napisać "X jeszcze nie będzie przez tydzień, ale ja zajmę się jej działem". Nawet jeśli zastępca będzie dalej odpisywał w przygodach nieobecnego MG po terminie jego powrotu, MG będzie karany co cztery dni za brak swojego odpisu.
~~~~~~~~~~~~
Fragment z regulaminowej zasady numer 3.5 zostaje niezmieniony: "Jeżeli MG nagle zniknie (bez informacji w "Nieobecnościach", np. awaria internetu) i nie ma stałego zastępcy, dysponuje dwoma tygodniami na powrót bez kary. Jeżeli wróci po ponad 2 tygodniach, zostaje ukarany jak w punkcie 3.4.". Czym to się różni od zgłoszenia nieobecności na 10 dni? Ano tym, że tu mamy nagły powód i MG nie może nagle się pojawić na forum, a potem znowu zniknąć i po powrocie tłumaczyć się, że nie miał dostępu do internetu, by zgłosić nieobecność. A taki MG ze zgłoszoną nieobecnością jak najbardziej może wbić na trochę, żeby gdzieś odpisać w evencie, pokazach itd.

Chyba tyle. Czekam na Wasze opinie i głosy "za" bądź "przeciw". Prosiłabym jednak, aby osoby głosujące przeciwko podały powód takiej decyzji - tj. co im się dokładnie nie podoba.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Lazy Batman

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Wysłany: 2015-06-14, 08:16   

 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-06-14, 08:16   

Więc wypowiem się pierwszy. Ogólnie jestem za. I tak przeważnie mieszczę się w tych 4 dniach na odpis, a nieobecności ... cóż, tutaj trochę kontrowersyjnie, bo np. chciałbym pojechać sobie na wakacje, nie będzie mnie dwa tygodnie (14 dni) i w momencie, w którym wrócę, pomimo zgłoszonej nieobecności będę miał warna. Dziwne i mija się z celem. Bo tak jak powiedziałaś, skoro ktoś bierze nieobecność to musi mieć powód i czasem po prostu nie znajdzie się chęci/czasu na odpis. Ja rozumiem, że weny nie trzeba, by sklecić 4 zdania i wysłać, ale kiedy gra składa się z długich, ciekawych odpisów, to niekoniecznie chce się ją zepsuć odpisem na 4 linijki, po to by był. Tutaj trzeba coś pokombinować, zmienić.
Ale chciałbym też dodać coś od siebie, a mianowicie kwestie odpisów graczy. Bo dlaczego tylko MG mają stawać na głowie i zadowalać graczy, kiedy Ci korzystając z tego że mają MIESIĄC (!!!) na odpis, zupełnie grę olewają, jeszcze czasem bezczelnie narzekając, że MG nie odpisał im zaraz po ich odpisie. Gra biegnie wolno? Nie zawsze to wina MG. Mistrz też człowiek, ma pomysł na grę, na wątki, ale kiedy może "pchnąć" grę do przodu raz w miesiącu to też zapomina, albo mu się w ogóle odechciewa. Tak więc, zgadzam się, niech MG ma 4 dni na odpis, ale w tym momencie gracz ma maksymalnie tydzień, a potem wylatuje. Bo skoro ktoś chce grać, zajmuje miejsce, etc. to chyba odpis raz na tydzień nie jest zbyt wielkim wymaganiem, co nie?
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-06-14, 09:32   

A więc wypowie się i Gall:

1. Rozumiem Dais, że chcesz rozruszać te przygody i stąd obcięcie MGom czasu na odpis, co być może podziała to motywujące na niektórych bardziej leniwych MG, ale miejmy nadzieję, że nie odstraszająco. Ogólnie Gall nie jest ani na nie, ani na tak. Zmienię zdanie ewentualnie jak będzie jakiś remis w głosowaniu.
Ja w sumie staram się odpisywać raz na dzień, więc 4 powinny mi starczyć, ale Gall i tak chce się potargować. A może by tak 5 dni na odpis? 5 to taka ładna, okrągła liczba :mrgreen:

2. Nieobecność bez zastępcy popieram w pełnej rozciągłości. To mnie śmieszyło na Crystalu, że zgłaszasz nieobecność, a i tak dostajesz warna. Jak ktoś kiedyś pisał na chatcie, lepiej było zniknąć bez słowa na parę dni, bo wtedy nikt ci nic nie robił.

3. Co do postu Chmurka. Popieram, że skoro MG mają mniej czasu na odpis, gracze też powinni go mieć mniej. Skrócić przynajmniej o połowę, a co. Z tym, że MG mógłby z własnej dobrej woli przetrzymać taką przygodę powiedzmy o jeszcze tydzień. I tak rzadko się zdarza, by gracz nagle wracał do pisania po niezapowiedzianej nieobecności dłuższej od dwóch tygodni.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-06-14, 09:33   

Skrócenie czasu dla MG to dość kiepski pomysł. Znaczy fakt, zawsze to jakiś bat, żeby się wziąć za siebie i odpisywać. Z drugiej strony 4 dni to dość krótko- łatwo przeoczyć jak ktoś nawet nie zgłaszał nieobecności, a po prostu ma trochę na głowie. Niby nigdy nie miałam kłopotów z odpisaniem na czas, ale jednak wolę mieć te kilka dni w zapasie, niż ich nie mieć. Zawsze można by wymyślić graczom coś ciekawego. I fakt- mogłabym pisać im odpisy z tą minimalną liczbą linijek, ale powiedzmy sobie szczerze- wiele bym w takim odpisie nie zawarła. Zostałabym jednak przy tym tygodniu tak jak jest, serio.

Z nieobecnościami nie mam kłopotów, więc nie bardzo się będę wypowiadać.

Za to podoba mi ta koncepcja Chmurka, o tym aby to GRACZOM skrócić czas na odpis. Skoro MG może się zmieścić w tygodniu, to gracz tym bardziej. Tu jako przykład mogę posłużyć ja. Nigdy sama z siebie nie wywaliłam gracza. Nikt też nigdy ode mnie nie uciekł i nie przeniósł się do kogoś innego. Jeśli już, to taki osobnik po początkowej aktywności niespodziewanie zamiera i potem już nie daje znaku życia. I ja na dobrą sprawę nie mam pojęcia co w tej sytuacji zrobić. Bo ani nie wykopię dziada, że miejsce zajmuje, pogonić do pisania nijako, bo ma legalnie miesiąc na odpis i w rezultacie to się tak ciągnie jak stare gacie aż w końcu po miesiącu zwalnia mi się miejsce. Wiecie jeszcze pół biedy jak po jakimś tygodniu czy dwóch ludek ożywa i dalej już odpisuje z normalną częstotliwością. Ale najczęściej zamiera na amen.
Tak więc wbrew pozorom to nie zawsze MG są nieaktywni ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2015-06-14, 09:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-06-14, 09:50   

1. Uważam, że tydzień to dobry czas na odpis. Widzę wtedy wyraźnie na kalendarzu czas, do kiedy muszę odpisać, a jeśli będzie to mniejsza ilość czasu obawiam się, że mogłabym przeoczyć termin odpisu, zwłaszcza, że też mam trochę życia, więc... nie.
2. Nieobecności mogą być, bo i tak rzadko wyjeżdżam tak, by nie móc odpisać xD
3. Tak, Chmurek poruszył dobry punkt. Irytuje mnie to, że dostaję niekiedy odpis po trzech tygodniach, a potem muszę kombinować, co wsadzić do przygody, bo zapominam i automatycznie tracę chęć na prowadzenie takiego gracza. Osobiście od siebie proponuję dać graczom dwa tygodnie, ostatnio zauważyłam, że to dość popularny okres na wielu pbfach, więc czemu też nie u nas?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-06-14, 10:12   

W sumie to nie mam raczej nic przeciwko zmniejszeniu tego czasu na odpis do 4 dni u MG. Mogę się w nim wyrobić, jak się ogarnę, ale wiem, że mogę też nie zdążyć z odpisem. Chociaż to raczej przez moje lenistwo, niż cokolwiek innego.
Z nieobecnościami też się mogę zgodzić, bo i tak ich nie zgłaszam. Chociaż pod koniec sierpnia wyjeżdżam do Anglii i nie wiem, ile mi to zajmie, ale będziemy się później o to martwić.
Zgadzam się też z Chmurkiem. Nie zawsze MG jest przyczyną hamowania przygód. Trafią się też i tacy gracze, którzy wykorzystują to, iż mają czas na odpis równy miesiącu i tak robią. A nie ukrywam, że to może pozbawić chęci prowadzenia dalej takiej przygody. Ja osobiście nie mam z tym problemu, bo moi gracze przeważnie szybko odpisują, ale wiem, że coś takiego na forum jest dość pospolite.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-06-14, 10:27   

Cytat:
chciałbym pojechać sobie na wakacje, nie będzie mnie dwa tygodnie (14 dni) i w momencie, w którym wrócę, pomimo zgłoszonej nieobecności będę miał warna.

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli. No bo to zaliczałoby się jako ta długa nieobecność (więcej niż 10 dni) i wtedy znajdujesz sobie zastępce i nie dostaniesz warna ;)

Cytat:
A może by tak 5 dni na odpis? 5 to taka ładna, okrągła liczba :mrgreen:

Też na początku myślałam o pięciu, ale jakoś mi się nagle na cztery zmieniło xd W każdym razie może być i pięć, o ile propka wgl przejdzie, bo na razie to ta sprawa nie ma mnóstwa zwolenników.

A co do sprawy skrócenia czasu graczom na odpis. Czemu by nie. Nie poruszałam tego tematu w propce, ponieważ tutaj każdy MG może sobie w swoim regulaminie sam określić, ile u niego jest czasu na odpis (np. Daisy daje tydzień swoim owieczkom). Sama nie potrafiłabym tak odpisywać kolesiowi, który obudziłby się z odpisem po miesiącu. Jeśli podoba Wam się ten pomysł z ukróceniem czasu na odpisy graczy do dwóch tygodni - jestem za. Z tym, że zostałaby możliwość zawieszenia przygody raz w roku na 6 tygodni.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-06-14, 12:50   

Tydzień to dobry czas, ale róbcie, co chcecie.
Nieobecności... nie ce mi się o tym pisać. Nawet tego nie przeczytałem.

Co do skrócenia czasu dla gracza, to jestem na NIE. NIE I JESZCZE RAZ NIE. MG może sobie ustalić terminy, co zrobiła już Daisy. Ja osobiście nie mam problemu odpisać graczowi po 2 tygodniach albo nawet miesiącu. Nie miałem nawet problemu, kiedy przedłużyłem termin Layli. Wystarczy mi wątek główny, żeby mieć o czym pisać... i tak zadowala mnie jeden odpis na miesiąc, bo kocham przygody, które prowadzę ;-;
_________________
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-06-14, 13:57   

Hej, to może od razu dajmy dwa dni i przywiążmy każdego MG łańcuchem do kompa, żeby zasuwał niczym niewolnik w gułagu? Nie przesadzajmy już. Jeżeli ktoś nie jest na tyle cierpliwy, żeby wytrzymać tydzień czekania na odpis, no to wiecie... coś jest nie tak.
Nieobecności to też przesada. Jakoś nikt do tej pory na ten temat nie narzekał. W większości wypadków nieobecności i tak pojawiają się w wakacje.
Co do czasu na odpis gracza.. Moi akurat dość często odpisują (poza Blue), ale myślę, że przeciez nie tylko w kwestii MG leży dynamika przygody. Chmurek bardzo dobrze przedstawił całą sytuację i to akurat popieram.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-06-14, 14:53   

Ależ Daf, spokojnie, to nie jest żadna adminowska decyzja moja i Gwen tylko luźna propka. Jak nie będzie więcej głosów za, zostanie jak jest ;)
Nie wiem tylko, co nie podoba Ci się w propce o zmianie zasad w "Nieobecnościach". Tożto idzie na korzyść MG .o. Bo teraz masz tak, że zgłoszenie nieobecności nic Ci nie da i po tygodniu od ostatniego odpisu u gracza tak czy siak dostaniesz warna. A ta propka jest po to, by MG mogli zgłaszać nieobecności do 10 dni bez szukania zastępcy na ten czas i wtedy nie dostają warna. Zastępcy trzeba szukać dopiero na dłuższe nieobecności~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-06-14, 17:58   

Dobrze wiesz, że ja lubię takie agresywne porównania. xD
Aaa... dobra, wybaczcie, nie ogarnąłem. xD To jest okej... Ale może na czas wakacji wydłużmy to do 14 dni? Bo niektórzy jeżdżą np na dwutygodniowe obozy, czy coś.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-06-17, 00:13   

W sprawach, które Daisiak tu rozpoczął, a głównie tej pierwszej o zmniejszeniu czasu na odpis MG, czekamy jeszcze na odzew pozostałych MG (bo jakby nie było to ich dotyczy propka). To z nieobecnościami jest przyjmowane w większości "za", więc prawdopodobnie wkrótce wejdzie w życie.

A jeśli chodzi o skrócenie czasu na odpis graczy, zapraszam do sondy - KLIK.
Może to dosyć nieskomplikowane rozwiązanie, ale zapewnia ono anonimowość i liczę, że w ten sposób uda nam się jakoś wybrać, czy skracamy czas ten czy nie, bo jak tu będziemy czekać, to może jeszcze trochę potrwać xd
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-06-17, 07:01   

Nie jestem MG więc w sprawie MG się nie wypowiadam za bardzo .-.

A co do czasu na odpis gracza - może niech będzie ten miesiąc wyznaczony w regulaminie, ale za to MG będą mieli u siebie możliwość skrócenia tego czasu? Myślę, że taka opcja byłaby najlepsza i każdy MG mógłby sobie ten czas odpowiednio dostosować.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-07-01, 15:36   

Nowe nieobecności oraz skrócony czas graczy na odpis w przygodach weszły w życie.
Propozycja skrócenia czasu MG na odpis w przygodach nie przeszła.

Regulamin został odpowiednio zaktualizowany.

//close
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.