Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-06-22, 14:58
Dzień Dziecka
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-06-04, 20:48   Dzień Dziecka



Na wstępie przepraszam za opóźnienie. Mam nadzieję, że się nie gniewacie i możemy przechodzić do naszej atrakcji. Jest ona nietypowa i nie wiem jak zostanie przez Was odebrana, ale mam nadzieję, że się pośmiejecie i mimo wszystko postanowicie wziąć udział.



Wersja PowerPoint czy zwykła?
Atrakcja ma formę prezentacji. Niestety odpowiednio działa tylko w Microsoft Office PowerPoint 2007 i nowszych wersjach. Na starszych ani programach zastępczych nie będzie wyświetlana poprawnie, dlatego dla osób nieposiadającym MS PowerPoint 2007 przewidziany jest zamiennik. Po prostu zobaczycie slajdy (kiepska jakoś ;c) prezentacji i będziecie wykonywać te same zadania. Minus jest taki, że nie będzie to działać płynnie (bez możliwości klikania na przyciski itd.), brak ruchomych gifów i innych dodatków, brak automatycznych piosenek. Ale ogólnie sens ten sam ;)

Wersja PowerPoint
> kliknij, by pobrać prezentacje <

Rozmiar pliku: 5.54 MB
Jak pobrać? Spójrz.

Wersja zwykła
Slajd 1
Wyjaśnienie:
tak - przekierowuje do slajdu trzeciego
nie - przekierowuje do slajdu drugiego
Pokemon Crystal - hiperłącze przekierowuje na forum
Slajd 2
Wyjaśnienie:
STOP! Zmieniłem zdanie - przekierowuje do slajdu pierwszego
Slajd 3
Wyjaśnienie: brak
Slajd 4
Wyjaśnienie: piosenka w tle - posłuchaj
Slajd 5
Wyjaśnienie: brak
Slajd 6
Wyjaśnienie: brak
Slajd 7
Wyjaśnienie: piosenka w tle - posłuchaj
Slajd 8
Wyjaśnienie: brak
Slajd 9
Wyjaśnienie:
Pokemon Crystal - hiperłącze przekierowuje na forum

Zasady
1. Odpowiedzi przysyłajcie mi na PW. Proszę nazywać PW zgodnie z tematem (np. "Dzień Dziecka").
2. Czas na nadsyłanie PW macie do 9 czerwca br. (włącznie). Prawdopodobnie następnego dnia podam odpowiedzi i wyniki.
3. Jeśli masz multi, udział może wziąć tylko jedno konto.
4. Nie podpowiadajcie innym userom.
5. Po wysłaniu PW, napisz tutaj co kojarzy Ci się z dzieciństwem. Nie musi być to żaden esej, wystarczy jedno słowo, np. hulajnoga. Po co? Żeby było śmiesznie + zgarniesz tym samym dodatkowy punkt.

Nagrody
Łącznie za zadania z prezentacji można zdobyć 46pkt + 1pkt za wykonanie punktu piątego z "zasad". Daje nam to max. 47pkt. Po ogłoszeniu wyników i przyznaniu każdemu odpowiedniej ilości punktów, będziecie mieli czas na wymienianie ich na nagrody. Co lepsze możesz wziąć tyle różnych nagród, na ile starczy Ci punktów. Punktów nie można oddawać innym!
♥ jajko dowolnego Poke-baby - 30pkt
♥ Rare Candy - 11pkt
♥ dowolny kamień ewolucyjny (prócz Mega Stone) - 17pkt
♥ dowolna jagoda - 5pkt
♥ 250$ - 1pkt

~ Powodzenia! ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-06-22, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2015-06-04, 22:00   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2015-06-22, 14:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-06-04, 22:00   

Co kojarzy mi się z dzieciństwem? Hm... Dziecięciem będąc, u babci zawsze były takie zarąbiste cukierki owocowe. To jest tajemnica lasu, skąd ona je brała, bo tego nigdzie w sklepach nie było, ale u babci były zawsze xD Szkoda, że jej tajne zaopatrzenie trafił szlag, bo cuksy były na prawdę świetne i ich smak pamiętam po dziś dzień.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-06-04, 22:03   

Hmm... Co mi się kojarzy z dzieciństwem? Nadal jestem dzieckiem, no ale chyba najbardziej... smak babcinego sosu mięsnego. No był tak niesamowicie dobry, że do tej pory mam go na języku! Aż się głodny zrobiłem ;-; Szkoda, że babcia nie może już robić jedzenia ;-;
_________________
 
 
     
Aura 

Dołączyła: 18 Lut 2015
Posty: 182
Wysłany: 2015-06-05, 11:13   

Okej! Co mnie kojarzy się najbardziej z dzieciństwem? Oczywiście "gumy Turbo" za 10/20 groszy, które specjalnie się kupowało, aby wymieniać się obrazkami samochodów (albo tatuażami). Normalnie szal w trampkach wśród chłopaków. Natomiast u dziewczyn pamiętam segregatory z milionami różnych karteczek. Też się wymieniałyśmy, a co! Do dzisiaj mam gdzieś karteczkę z Megarą (Herkules się kłania :P)...
 
     
Castiel 


Starter: Pichu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 02 Cze 2015
Posty: 45
Wysłany: 2015-06-05, 11:51   

No to tak... z dzieciństwem mi się kojarzy wiele rzeczy, ale wypiszę trzy, które przychodzą mi jako pierwsze na myśl:
1. Maskotka duszka, którą miałam, a która po naciśnięciu wydawała dziwny dźwięk. O tyle zabawne wspomnienie, że jak byłam mała, to się bałam tego duszka.
2. Frugo! Teraz wróciło, ale długi czas nie było. Kupowaliśmy zawsze wszystkie smaki do domu, bo były takie fajne, kolorowe. I dobre reklamy były.
3. Oglądanie ze starszym bratem teledysków na MTV (kiedy jeszcze leciała muzyka, hehe) i szczególnie zapadł mi w pamięć teledysk "Get down" Backstreet Boysów - a co, nie ma co się wstydzić ^^
_________________
Linki: Box | Bank | Trofea | Przygoda | Kopalnia | Łowisko | Ogródek

Drużyna:
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-06-05, 12:14   

Hmmm, co mi się kojarzy z dzieciństwem? Mnie się kojarzy wiele rzeczy, jak chociażby co niedzielne wstawanie rano tylko po to, żeby oglądać rano Hugo. Poza tym gdy jeszcze miałem krótki okres w którym mieszkałem na przedmieściach to do dziś wspominam sobie melodyjkę samochodu z lodami, którą kiedyś interpretowałem jako dźwięk tego, że "Aniołki mają obiad" ;-;. Nie mogę zapomnieć też o moim pierwszym miejscu zamieszkania jaka była dosłownie wieś, z ogromnym piecem, który był bramą do piekieł~~
_________________
 
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-06-05, 16:15   

Z dzieciństwem kojarzą mi się wakacje. Dwa miesiące laby o których można sobie tylko pomarzyć jeśli się pracuje.
Co do zadania to całkiem miła odmiana po poprzednich poszukiwankach czy też innych zadaniach. :)
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2015-06-05, 18:29   

"Podłoga to jest woda". Nie lawa, jak to się zwykle lansuje w internetach, tylko wodopój dla zabawkowych zwierząt. Lśniące lakierem deski wypadały w tej roli nawet przekonująco.
O, i jeszcze moje standardowe działanie - eksmisja lalek z domku i wprowadzanie zwierzaków na salony. xD

A sama atrakcja mi się podoba, choć za krótko tu jestem, by mieć porównanie. :P
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Pucykot 
Szczęśliwy Pustaczek


Starter: Starly
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Maj 2015
Posty: 44
Skąd: STARGUARD
Wysłany: 2015-06-06, 20:20   

Fajna ta atrakcja. Taka inna. Nie mam jej z czym porównać bo też jestem tu od niedawna, ale ogólnie podobało mi się.

Co się kojarzy z dzieciństwem... Trzepak! Kiedyś byłam zdolna przesiedzieć na podwórkowym trzepaku cały dzień jeśli koleżanki wyszły. Wtedy się razem wspinałyśmy, robiłyśmy fikołki i inne wygibasy i często kończyło się zaryciem głową o beton. Może dlatego jestem taka spaczona. A poza tym ze szczenięcymi latami kojarzą mi się szopki odstawiane, kiedy mama nie chciała kupić zabawki. Teraz gdy patrzę na sceny moich braci zastanawiam się, czy też byłam taka tępa i śmieję się w duchu.
_________________
http://sketchtoy.com/65492080 http://sketchtoy.com/65492252 <-Desu Mietek. Tutaj, żebym go nigdy nie zgubiła.
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-06-07, 09:24   

A więc mi z dzieciństwem najbardziej kojarzą się trzy rzeczy :
- Tamagochi, bo każdy obowiązkowo musiał mieć, a im bardziej wypasione tym lepsze. Pamiętam jak dziś jak jeden kolega miał przeźroczystą obudowę i wszyscy mu zazdrościli, nawet jeśli w środku było tylko jedno zwierzątko.
- Skakanie w gumę, bo każdy skakał na przerwach w szkole i po szkole. I pamiętam jak wtedy to było super, a teraz zastanawiam się nad sensem i logiką gry na poziomie pach. Serio?
- Basen, bo każdego lata mieliśmy na ogródku wielki basem. Teraz jesteśmy za starzy, nie ma miejsca na ogródku i mamy blisko na basen otwarty. Ale i tak za nim tęsknię. Do tego ogródkowego nikt nie sikał ani nie chodził się umyć, jak to ma miejsce przy otwartych, publicznych.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-06-07, 23:30   

Mnie dzieciństwo kojarzy mi się z plac zabaw, na którym spędzałem niezliczone godzinny bawiąc się z innymi dziećmi. Fajna atrakcja! <3
_________________
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-06-08, 00:22   

A mnie z dzieciństwem kojarzą się dwie rzeczy:
- jako, że byłem chorobliwym i mizernym dzieckiem, często jeździłem po lekarzach z mamą. Zawsze po badaniu dostawałem takie fajne naklejki, które przyklejałem do lodówki;
- zbieranie pająków do słoików razem z bratem. Byliśmy takimi popapranymi bachorami, że łaziliśmy po jakichś gruzach i wypatrywaliśmy pająków. Kiedy je już złapaliśmy, zawsze słoik zostawialiśmy w naszej bazie. Słoiki były wypchane liśćmi, łapane były muchy (brat się tym zajmował), tylko jakoś zawsze zdychały. Może to wina tego, że często zapominaliśmy robić te dziurki w nakrętkach? ;-; Żeby było śmiesznie, teraz boję się pająków i się nimi brzydzę T.T
_________________
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-06-08, 23:32   

Nie wolno nadepnąć na przerwę w chodniku! D:
_________________


 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-06-09, 06:47   

Dzieciństwo pandy:
- Fox Kids i Jetix. Najlepsze stacje telewizyjne ;-;
- latające żelki na plaży w gdyni. kiedyś je zrzucali z paralotni i dzieci latały po plaży za nimi. To było wspaniałe xD

Najbardziej z dzieciństwem kojarzą mi się seriale których już nie puszczą, a leciały. Np. najstarsza wersja x-menów ;-;
_________________
 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-06-09, 21:06   

Nienawidzę tego typu eventów ;-;

Swoją drogą, jeśli chodzi o dzieciństwo (chociaż imo nadal jestem w tym okresie, wszak idę na studia tylko po to, by mieć te dodatkowe 3,5 roku dzieciństwa <3), to najbardziej kojarzy mi się zima i zjeżdżanie na sankach :D W sumie nie wiem czemu, ale teraz to już raczej nie zjeżdżam, a pamiętam, że zawsze zazdrościłam koleżankom posiadania tzw. jabłuszek, podczas gdy ja sama miałam solidne drewniane sanki (które rozwaliły się dopiero po 10 latach, nie to co jabłucha xD)
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.