Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Alliany
Autor Wiadomość
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-06, 17:28   

No jak na razie to mnie nie przekonali. Uniosłam brwi, pełna sceptycyzmu.
- Wiecie co, trochę mi tu brakuje konkretów. Po co wam niby ta legenda? Chcecie ją złapać? I co dalej? W ogóle co wam się tak bardzo nie podoba w tym świecie? Nie mówię, że nie ma na nim żadnych problemów, ale nie posuwałabym się do określenia go plugawym. - Zaczynałam się rozpędzać, co chyba nie było rozsądne, ale cóż poradzę, że to, co usłyszałam, brzmiało cokolwiek naiwnie. - I co tak szczególnego widzicie akurat w wodnych pokemonach? Serio pytam. Bardzo je lubię, ale myślę, że każdy typ ma swoje słabe i mocne strony, więc chciałabym wiedzieć, dlaczego wyróżniacie właśnie ten. - Nie mogłam powiedzieć, że ten sposób myślenia, według którego jeden typ pokemonów jest lepszy od innych, jest mi zupełnie obcy. Wręcz przeciwnie, słowa Emily sprawiły, że natychmiast pomyślałam o matce. Tyle że ona preferowała pokemony psychiczne... i gdybym już koniecznie musiała wybierać, po której stronie się opowiedzieć, to jej przyznałabym rację. Zwłaszcza że widziałam, czego potrafi z ich pomocą dokonać.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
REKLAMA 

Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-04-07, 17:57   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-07, 17:57   

- Za dużo pytań - westchnęła Emily, łapiąc się dwoma palcami za czoło, przymykając przy tym oczy, jakby skupiała się nad czymś lub próbowała nad sobą zapanować.
- Uhm... To może ja postaram się jej to w miarę wyjaśnić - zaproponował Liam, po czym nie czekając na odzew od ciemnoskórej kobiety, którego zapewne i tak by się nie doczekał, zaczął odpowiadać ci pokrótce na zadane pytania. - Tak, chcemy ją złapać, ale nie dokładnie tak, jak ci się zdaje. Nie zamierzamy jej trzymać w ballu. Będzie miała własny wodny zbiornik, który znajduje się pod kontrolą Teamu Aqua. Tam nasi specjaliści od wodnych Poków, czyli w tym ja będziemy pracować nad tym Pokemonem, by dokładnie zbadać jego i możliwości, jakie posiada. Później spróbujemy wpoić mu jeszcze trochę więcej nowej wiedzy, by był niemalże niezniszczalny - poinformował cię z dumną w głosie. Pewnie sporo w tym wszystkim jest jego wkładu. - Co do świata i tego, dlaczego według nas jest plugawy, nie mamy teraz czasu na takie filozoficzne i długie wywody. Po prostu uważamy, że panuje na nim zbyt dużo zła, które odbija się szczególnie na Pokemonach. Jeśli chodzi o wodne Poki, po prostu uważamy je za wybitnie silne, a równocześnie potrafiące się świetnie bronić i przede wszystkim inteligentniejsze od stworków innych typów.
- Wystarczy. Twoja przyjaciółka wie już wszystko, czego chciała się dowiedzieć. Ze względów bezpieczeństwa nie możemy przecież zdradzić jej wszystkiego, bo gdyby nie zechciała do nas dołączyć, mogłaby nas wydać komuś... nieodpowiedniemu - wtrąciła niby neutralnym głosem, jednak usłyszałaś delikatne rozgniewanie i ostrość wmieszane między słowa jej wypowiedzi. - Nie każemy ci podejmować takiej decyzji od razu. Wracaj do domu, pomyśl o tym, prześpij się i daj nam werdykt za dzień czy dwa. Prosiłabym jednak, abyś z nim nie konsultowała się w tej sprawie. To rozmowa między naszą trójką - uściśliła.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-11, 18:49   

Własny wodny zbiornik, aha. Legenda na pewno będzie przeszczęśliwa. A Liamowe odpowiedzi na moje pytania o filozofię tego ich zespołu to już była kompletna żenada. Podejrzewałam, że wcale nie chodzi o brak czasu czy zaufania, a po prostu żadne z nich nie ma tych kwestii porządnie przemyślanych. Może jakiś charyzmatyczny lider wyprał im mózgi. No, mojego jeszcze żaden nie dopadł, więc bynajmniej nie miałam zamiaru się do nich przyłączać. Tylko jak ja się teraz z tego wyplączę...
- Oczywiście - odparłam, wstając. - Dzięki za tę rozmowę, była bardzo interesująca. To do zobaczenia! - Tak po prawdzie miałam szczerą nadzieję nie oglądać ich nigdy więcej, ale mówienie im tego wprost byłoby zbyt głupie nawet jak na mnie. Uśmiechnęłam się na pożegnanie i ruszyłam do wyjścia.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-12, 17:03   

Liam odprowadził cię do drzwi wyjściowych, by przypadkiem nie wzbudzić podejrzeń ojca albo nie złapać u niego minusa. Starszy Watermoll był szczerze zawiedziony, że już wychodzisz, ale w końcu odpuścił sobie namawiania cię i wrócił do salonu, by dokończyć oglądanie przerwanego programu. Kiedy już miałaś wychodzić, trzydziestoletni badacz Pokemonów niespodziewanie zatrzymał cię, łapiąc ręką drzwi, które zaczęłaś otwierać. Zaskoczona spojrzałaś na niego.
- Radzę ci zgodzić się dołączyć do naszej organizacji, ale jeśli jednak zdecydujesz inaczej, musisz zerwać wszelką znajomość ze Stevenem. Inaczej będziesz miała przerąbane. Tylko nikomu ani słowa, że ci to powiedziałem - odrzekł poważnym i zdawać by się mogło, że zatroskanym głosem, w którym nie brakowało też niepokojącej nutki groźby.
Chwilę później znalazłaś się już na zewnątrz przed domem Watermollów, gdzie ciało owiał ci zimny podmuch wiatru.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-16, 11:48   

No nieźle. Ale mimo słów Liama, nadal ani w głowie mi było się do nich przyłączać, nawet jeśli tylko celem infiltracji. Nie miałam najmniejszej ochoty bratać się z tym towarzystwem, a poza tym już czułam, że zaraz bym wpadła w łapy policji i nikt by nie uwierzył, że ja tu tylko zbieram informacje, żeby ich później pokonać. Zrywać kontaktu ze Stevenem też nie planowałam, a myśl, że miałabym się zacząć z nim ukrywać tylko dlatego, że Team Aqua czyha, budziła we mnie zimną furię. Nie będą mi mówić, co mam robić! Zacisnęłam dłonie w pięści i ruszyłam do siebie, snując wizje, w których ścierałam tę ich żenującą grupkę na proch z pomocą Kadira i spółki. Może i mało realistyczne, ale za to jakie satysfakcjonujące! Może odrobinę poprawi mi to humor, nim nawiążę kontakt ze Stevenem, co miałam zamiar zrobić, kiedy tylko trochę się oddalę od domu Watermollów.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 12:22   

Szłaś wzdłuż drogi niczym bomba, która może wybuchnąć w każdej chwili. W sumie o mało do tego nie doszło, kiedy Steven zasłonił ci oczy dłońmi z zaskoczenia, zachodząc cię od tyłu. Na szczęście zanim zdążyłaś się zdenerwować, cmoknął cię w policzek, a potem opuścił ręce, by móc wsunąć jedną z nich do twojej i zacisnąć je w uścisku. To nieco ostudziło twoje emocje.
- Jak tam spotkanie? Kiedy obserwowałem, jak idziesz przez podwórko Watermollów, wyglądałaś na spiętą. W sumie nadal czuję, że coś jest nie tak. Pewnie nawet zapomniałaś, że ukrywam się w okolicy, co? Czego on chciał? - zapytał zatroskany mężczyzna.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-16, 12:38   

- Błagam, nie zaskakuj mnie tak, kiedy akurat wracam ze spotkania z typami spod ciemnej gwiazdy - upomniałam go, ale tonem raczej żartobliwym. Następnie rozejrzałam się podejrzliwie po otoczeniu i dopiero potem przystąpiłam do relacjonowania spotkania ściszonym głosem. Pokrótce opowiedziałam Stevenowi o ich propozycji, powtórzyłam mu też ostatnie słowa Liama. - Rozumiesz chyba, że nie mam najmniejszego zamiaru się na to zgadzać. Nie dołączę do nich, ale też nie będę chować się po kątach, bo taką mają fanaberię. Musimy coś z nimi zrobić, i to szybko! - syknęłam wściekle.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 14:27   

Jak można się było domyślać, Steven wpadł w istną furię, gdy usłyszał, co mu opowiedziałaś. O dziwo najbardziej zdenerwowała go końcówka twojej opowieści, gdzie poinformowałaś go na temat "rady", jaką otrzymałaś od Liama. Kompletnie nie przejął się tym, że macie stuprocentowe potwierdzenie, iż koleś należy do Teamu Aqua i razem ze swoją kompanką zaproponowali ci dołączenie w ich szeregi.
- On ci groził - wysyczał przez zęby, by powstrzymać się od wrzaśnięcia na całe gardło. - Powinienem tam iść i mu przywalić. Teraz to już po prostu przegiął. Ale pewnie dalej jest u niego ta laska. W takim razie jutro z rana jego twarz pozna się bliżej z moją pięścią - postanowił, zaciskając mocno ręce. - I śpisz dzisiaj u mnie - dodał głosem nieznoszącym sprzeciwu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-16, 14:43   

Ugh, te jego autokratyczne tendencje znowu podniosły swój brzydki łeb. Doskonale rozumiałam jego zdenerwowanie, ale rozstawiać mnie po kątach nie będzie ani Team Aqua, ani on.
- Nie, nie, nie. Liam to płotka i nie warto tracić na niego sił i czasu. - Zawahałam się. - No chyba że ma w rękawie jakiegoś asa, ale nie wygląda mi na takiego. W każdym razie musimy się jakoś zorganizować. Nie mam jeszcze pojęcia jak to zrobić, ale musimy zadać im taki cios, który naprawdę ich zaboli. Okładanie po mordzie czwartorzędnych członków nie pomoże, a tylko zwróci ich uwagę. To znaczy, i tak już mają mnie na oku, ale przynajmniej nie wiedzą na pewno, że jestem wrogo nastawiona. A co do spania, sądzę, że na razie powinnam być jeszcze całkiem bezpieczna w domu babci. W końcu ta babka sama powiedziała, że da mi czas do namysłu, i chyba naprawdę ma nadzieję, że się zgodzę, więc gdyby mieli mnie zaatakować, to dopiero kiedy będą wiedzieć, że nie ma na to szans. - Tak naprawdę nie miałabym nic przeciwko nocowaniu u Stevena samemu w sobie, plan przeszukania domu babci też zszedł już na dalszy plan w obliczu najnowszych wydarzeń. Odmawiałam dla zasady, żeby nie myślał, że może mi ot tak rozkazywać, a ja natychmiast posłusznie spełnię każde rządanie.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 14:53   

- Ugh... No dobra. Nie dam mu w pysk, chociaż wiedz, że teraz o niczym innym bardziej nie marzę. I robię to tylko dlatego, że ty mnie prosisz. No i w sumie mówisz z sensem. Pod wpływem emocji nie myślę racjonalnie, stąd ta pochopna decyzja - przyznał skruszony, pochylając głowę jak psiak, który nasiusiał na dywan. - Ale musimy wymyślić coś takiego, żeby od razu ich zapuszkowali na amen. Trzeba zdobyć niezbite dowody, które przekonają policję, że Team Aqua stanowi duże zagrożenie. Wtedy na pewno im nie odpuszczą tak jak ostatnio. W sumie mam nawet pewien pomysł, ale cóż... jesteśmy pod twoim domem - zauważył, zatrzymując się tuż przy furtce posiadłości Eleonory. - Jesteś pewna, że chcesz spać w nim zupełnie sama? Przecież twojej babci i tak nie ma, a u mnie miejsca pod dostatkiem. Mógłbym przedstawić ci swój plan na spokojnie. No i nie ukrywam, że mimo wszystko byłbym spokojniejszy, wiedząc, iż jesteś przy mnie i nic ci nie grozi. Nie daj się prosić, hm? - dodał, świadomie lub nieświadomie próbując oczarować cię też przy pomocy głosu, który przybrał ton uwodzicielsko-kuszący.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-16, 16:10   

Przygryzłam wargę. Naprawdę chciałam usłyszeć ten plan, a poza tym Steven tak ładnie prosił... Ale jeśli teraz ulegnę temu głosowi, to kto wie, na co jeszcze dam się skusić później? Z trudem powstrzymałam chichot, ale lekkiego rumieńca już nie byłam w stanie. Ostatecznie potrząsnęłam głową i powiedziałam: - Nie, myślę, że dzisiejszą noc spędzę tutaj. Plan możemy omówić rano, ja też się nad tą sprawą zastanowię, może uda mi się wpaść na jakiś pomysł. Jutro znowu spotykamy się na plaży? Potem mógłbyś wpaść do mnie na śniadanie.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 16:51   

- Mówił ci ktoś, że jesteś strasznym uparciuchem? - jęknął Steven, kręcąc głową z dezaprobatą. - Niech ci będzie, ale ostrzegam, że jeśli zadzwonię, a ty nie odbierzesz, przychodzę tutaj choćby to był środek noc. A zamknięcie drzwi na zamek nie będzie stanowić dla mnie najmniejszego problemu, hehe - odrzekł z nutką tajemniczości w głosie. - Myślę, że nie ma sensu iść jutro na plażę. Jak cię zobaczą, pomyślą, że im nie ufasz i ich sprawdzasz, a jeśli co gorsza dostrzegliby mnie w twoim towarzystwie, na bank uznaliby, iż wygadałaś mi wszystko, co ci powiedzieli. Ale z propozycji darmowego śniadania przygotowanego przez moją dziewczynę nie odmówię - oznajmił, uśmiechając się szeroko na koniec. - Uważaj na siebie, uparciuchu. Dobranoc - dodał na pożegnanie, przytulając cię do siebie.
Potem Stone odszedł w kierunku swojego domu, a ty, coby niepotrzebnie nie stać tak na dworze, udałaś się do posiadłości Eleonory. Co masz teraz w planach?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-16, 19:02   

Obiecałam pomyśleć nad rozwiązaniem problemu Teamu Aqua, ale na razie wcale nie miałam ochoty na poważne rozważania na ten temat. Najchętniej w ogóle bym o nich zapomniała, ale na to oczywiście nie mogłam sobie pozwolić. Zasługiwałam jednak chyba na małą przerwę. Zaczęłam więc od nakarmienia pokemonów i zorganizowania kolacji dla siebie. Przy okazji oceniłam też stan lodówki, żeby wiedzieć, czy będę miała czym poczęstować jutro Stevena, czy też może powinnam bladym świtem popędzić do sklepu. A potem... potem planowałam włożyć jakieś ciuchy, których nie byłoby szkoda zakurzyć, i zejść do piwniczki.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 20:14   

Wspólnie z Pokemonami zjadłaś kolację (-2kg karmy). Oczywiście ty miałaś co innego niż one, ale ostatecznie wszyscy czuliście się najedzeni do syta. Cóż, może to trochę niezdrowe tak objadać się na noc, ale cicho sza. Nie ma babci w domu, więc można zaszaleć, co nie? Co do lodówki to nadal trudno ujrzeć światło wewnątrz niej przez wypchane po brzegi szafki, co rzecz jasna są zasługą przezornej i zawsze ubezpieczonej Eleonory. Akurat kiedy skończyłaś się przebierać, zadzwonił telefon. To Stone sprawdzał, czy wszystko okey. Kiedy zapewniłaś go, iż nic ci nie grozi i zjadłaś kolację (czasem naprawdę zachowuje gorzej niż nadopiekuńcza mama), uspokojony życzył ci ponownie dobrej nocy i się rozłączył. Kiedy znalazłaś się w piwnicy, kolana lekko ci się ugięły. Tu jest tyle gratów, pudeł i wszystkiego innego, że przeszukanie ich wszystkich zajęłoby całą noc albo i więcej. Musisz zdecydować, od czego zaczynasz, bo innej rady nie ma, skoro i tak nie zdążysz ogarnąć całości za jednym razem.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-16, 21:19   

Trochę obawiałam się naruszyć pokłady kurzu, żeby nie było totalnie oczywistym, że tutaj grzebałam. Ale jak inaczej miałabym cokolwiek zdziałać? Cóż, będę po prostu ostrożna, a na potem się zobaczy, jak to będzie wyglądać. W najgorszym wypadku... ee... zainwestuję w sztuczny kurz? Albo po prostu pościeram go ze wszystkiego i w razie czego powiem, że robiłam porządki? Miejmy nadzieję, że babcia tu zbyt często nie zagląda...
Czas zdecydować, od czego rozpocząć pracę. Zaczęłam od podstawowego pytania: czego w ogóle tutaj szukałam? Na pewno chciałam dobrać się do dzienników, o których kiedyś wspomniała babcia. Niestety mówiła też coś o tym, że są zagrzebane pod stertą śmieci. Poza tym nie pogardziłabym czymkolwiek, co powiedziałoby mi coś ciekawego o mamie. Ewentualnie o dziadku, choć nie wiedziałam, czy kiedykolwiek tu mieszkał.
Rozejrzałam się po pomieszczeniu, próbując wybrać stertę gratów, która mogłaby najbardziej prawdopodobnie zawierać takie skarby. Czyli raczej niepochodząca z czasów najnowszych. I to najlepiej jeszcze taka, która się na mnie od razu nie zawali.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.