Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Alliany
Autor Wiadomość
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-22, 17:20   

Zmierzyłam Lotada ciekawskim spojrzeniem. całkiem urocze stworzenie, przynajmniej kiedy człowiek już się zorientował, że to w ogóle jest pokemon. Ale nie na tyle urocze, by je zaraz łapać, a to oznacza, że...
- ...Tak, myślę, że w sam raz się nada na przeciwnika - oświadczyłam z uśmiechem. Wypuściłam Magikarpia i pomachałam do niego z brzegu. - Cześć, Kadir! Dzisiaj znowu masz okazję, żeby trochę wprawić się w walce. Zaatakuj Lotada za pomocą Tackle, wykorzystując element zaskoczenia. Jednak na wypadek, gdyby błyskawicznie doszedł do siebie, wykonaj szybki unik, a następnie ponownie użyj Tackle, wkładając w ten cios całą swoją siłę!
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
REKLAMA 

Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-02-22, 18:38   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-22, 18:38   

L: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
M: Swift Swim - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia.
--------------------------
Kiedy Magikarp znalazł się w wodzie, wysłuchał twoich poleceń i przystąpił do działania. Niesamowite, że jest taki chętny do walki i nie strzela żadnych fochów ani nie ucieka. Może wyczuwa, że niewiele brakuje mu do ewolucji? O ile Pokemony w ogóle przeczuwają takie zmiany, ale niewykluczone że tak. W każdym razie Kadir zaatakował jako pierwszy, używając do tego Tackle, który odebrał 46HP oponentowi. Niestety rybce nie udało się uniknąć Astonisha, który odebrał 31HP, ale nie wystarczył twojego podopiecznego do tego stopnia, by nie mógł uderzyć ponownie Tacklem (-46HP). Ostatnim ruchem w tej rundzie jest Growl, który zmniejsza statystykę ataku Magikarpia o 10%.

Lotad: 129/221HP
Magikarp: 150/181HP (-10% AT)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-22, 18:52   

Byłam zachwycona nowym podejściem Magikarpia do tematu walk. Może po prostu po ostatnim zwycięstwie poczuł się bardziej pewny siebie i zaczęło mu się to podobać? Tak czy inaczej, było mi to bardzo na rękę, a moją radość można było wyraźnie usłyszeć w moim głosie, gdy wydawałam podopiecznemu kolejne komendy: - Dobrze, Kadir, zaserwuj mu jeszcze jedno Tackle, a potem odpłyń kawałek, zanurkuj na większą głębokość, i kolejny atak - też Tackle - wyprowadź od dołu. Może to nieco zaskoczy Lotada! - Czułam się trochę głupio, powtarzając cały czas jedną i tę samą nazwę ataku, ale co poradzić, kiedy Magikarp nie dysponował szczególnie rozbudowanym wachlarzem ciosów? Mogłam przynajmniej spróbować wysilić się na jakąś nieco bardziej wymyślną taktykę.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-22, 19:35   

No to teraz niespodzianka i... czas na Tackle w wykonaniu Kadira. Rybka podpłynęła do przeciwnika i uderzyła go z płetwy (dosłownie), po czym zaczęła zwiewać. Ze względu na zmniejszony atak twojego podopiecznego cios odebrał nie 46HP, a o 3 punkty mniej, czyli 43HP, ale to nadal niezły wynik. Przeciwnik podczas swojej kolejki dopadł Magikarpia krytycznym Astonishem (-62HP), jednakże po chwili dostał w ramach odwetu również krytycznym, lecz Tacklem, który rybka zastosowała wynurzając się spod wody w formie zaskoczenia (-86HP). Cios odebrał idealnie tyle punktów życia, ile zostało Lotadowi, co oznacza, że ten mdleje, a Kadir zwycięża! Za wygraną otrzymuje 2lvl. Zanim zdążyłaś pogratulować stworkowi, ten zaczął błyszczeć, a wręcz świecić. Po raz kolejny miałaś zaszczyt oglądać proces ewolucji i to jaki widowiskowy! Po chwili było już po wszystkim, a przed tobą w jeziorze znajduje się potężny wąż morski.
- Zabawnie wygląda Gyarados w takim niewielkim jeziorku - zaśmiał się Steven. W sumie to ma racje. Pewnie Kadir spłoszył już wszystkie okoliczne stworki zamieszkujące wodny zbiornik.

Lotad: 0/221HP - LOSE!
Magikarp: 88/181HP (-10% AT) - WIN!

Gyarados
Imię: Kadir

Poziom: 19
Typ:
Ewolucja: Magikarp (20lvl) -> Gyarados (Mega Stone) <-> Mega Gyarados
Ataki: Splash, Tackle, Thrash
Charakter i historia: Alliana otrzymała Magikarpia za zajęcie trzeciego miejsca w drobnych pokazach w Foxhills Town, w których wzięła udział razem z Azumarillem Tajem. Będąc Magikarpiem zachowywał się jak typowy przedstawiciel swojego gatunku. Dopiero po ewolucji jego cechy charakteru wyszły na jaw. Gyarados, dzięki trosce jakiej doświadczył od swojej trenerki, jest niezwykle wierny i posłuszny Ali, chociaż jako rybka lubił jej uciekać. Do walk rwie się jak mało kto, ale niestety zwykle działa pochopnie i zdecydowanie bardziej woli typową nawalankę silnymi ciosami niż przemyślane taktyki. Czasem bywa mściwy, a do tego ma niezawodną pamięć, więc nie pozwoli zasiąść na swoim grzbiecie nikomu, kto kiedykolwiek go zdenerwował. Wracając do Alliany, to uważa ją trochę za bezbronną księżniczkę, którą należy chronić przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Dziewczyna lepszej obstawy nie mogła sobie wymarzyć, jednakże czasem wąż morski bywa zdecydowanie zbyt nadopiekuńczy w stosunku do niej.
Umiejętność: Intimidate - Kiedy Pokemon wchodzi do walki, siła ataków przeciwnika spada o jeden poziom. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie słabszych Pokemonów maleje o 50%.
Trzyma: ---
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-24, 14:03   

Z przejęciem obserwowałam pojedynek, a później ewolucję mojego pokemona. W jej trakcie musiałam przycisnąć dłonie do ust, żeby powstrzymać się od radosnego pisku. I oto on, nareszcie, mój własny majestatyczny Gyarados! Przez dłuższą chwilę w nabożnym skupieniu karmiłam oczy jego widokiem. W końcu wyszeptałam do Stevena: - Jaki wspaniały...! - Zaraz potem popędziłam, by stanąć na samym brzegu jeziorka i, wyciągając ręce do mojej rybeńki, zawołać: - Hej, Kadir, ależ wyrosłeś! Jestem z ciebie taka dumna! Jak się teraz czujesz?
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-24, 17:48   

Kiedy podbiegłaś do Kadira i zaczęłaś do niego mówić, ten pochylił swój wielki łeb i delikatnie szturchnął nim twoje ciało, jakby liczył na pieszczoty. Co do tej delikatności to chyba miało tak być, ale w rezultacie o mało nie straciłaś równowagi. Oprócz tego wydał też głośny ryk w odpowiedzi na pytanie o samopoczucie. Uczucie takie, jakbyś miała słuchawki i niespodziewanie huknęła z nich muzyka przygłośniona do maksimum. Oczywiście wąż morski nie zdaje sobie sprawy ze swojej potęgi, jaką zyskał, ale wygląda na bardzo szczęśliwego. Chyba nie mógł doczekać się tej przemiany tak samo jak ty.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-24, 18:17   

Złapawszy równowagę, przystąpiłam do głaskania stwora po pysku, wciąż nieco ogłuszona. - Ach, mój ty pieszczochu - mruczałam pod nosem. W końcu poklepałam go po raz ostatni, cofnęłam się o krok i obrzuciłam krytycznym spojrzeniem niewielki zbiornik wodny, którego sporą część zajmował mój podopieczny.
- Chyba rzeczywiście trochę ci tu ciasno, co? Może będzie lepiej, jeśli na razie wrócisz do pokeballa, a przy najbliższej okazji pozwolę ci popływać w morzu, hm? - Zakładałam, że teraz Kadir nie będzie już tak skory do ucieczki. A skoro już o pływaniu mowa... Odwróciłam się do Stevena. - Hej, jak myślisz, gdzie mogę zdobyć HM Surf? - zapytałam, ledwie powstrzymując się od chciwego zacierania rąk.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-24, 18:33   

Gyarados przytaknął swym wielkim łbem, kiedy mówiłaś, że chyba jest mu za ciasno w jeziorku. Bez narzekań zgodził się na powrót do kulki w zamian za wypuszczenie go do morza przy najbliżej okazji.
- Czyżbyś miała naprawdę poważne plany względem Kadira? - uśmiechnął się Steven, słysząc twoje pytanie dotyczące HMu Surf. - Na pewno można je gdzieś kupić, ale to raczej w większym mieście typu Celadon no i pewnie kosztują duuuużo więcej niż TMy, dlatego więcej osób decyduje się na skorzystanie z usług kogoś, kto posiada Pokemona umiejącego ten atak i jest skory do nauczenia go innego stworka. Problem w tym, że nie za bardzo orientuję się, kto w pobliżu mógłby oferować takie prywatne lekcje, ale jeśli chcesz, popytam starych znajomych. Na pewno będą wiedzieć.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-25, 14:29   

- Oj, czy zaraz takie poważne? Chcę po prostu pozażywać wycieczek na wielkim wężu morskim, czy to tak wiele? - Wydęłam usta, ale zaraz się roześmiałam. - No tak, w takim razie ja również wolałabym, żeby Kadir nauczył się tego od kogoś innego. Jeśli możesz popytać, to będę szalenie wdzięczna. Swoją drogą, macie tu jakieś ciekawe wysepki albo coś podobnego? Mogłabym już zacząć dobierać sobie cele takich ekspedycji... - Rozmarzyłam się, ale szybko wróciłam do rzeczywistości. Takie rzeczy to dopiero w jakiejś nieokreślonej przyszłości, a na razie musiałam pamiętać o bardziej przyziemnych sprawach, takich jak choćby zakupy. - To co, będziemy już wracać?
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-25, 19:16   

- Jasne, nie ma sprawy. Co do wysp to chyba kilka za zatoką jest, ale to raczej niewielkie. Jeśli myślałaś o czymś większym to spory kawałek dalej jest Tilikule, też nieduża, jednakże ma chociaż nazwę i coś się chyba na niej znajduje. A zaraz obok Tilikule mieści się Layuda, zdecydowanie większa i posiadająca rozległe jaskinie. Kiedyś gniazdo miał tam sam Zapdos, ale nie wiem, czy się gdzieś nie wyniósł, kiedy zaczęło zjawiać się zbyt wiele turystów. W każdym razie do tych obydwóch trzeba by było płynąć kilka ładnych godzin, więc to bardziej wyprawa na minimum dwa-trzy dni z nocowaniem w namiocie i takie tam, żeby mieć jeszcze czas pozwiedzać, a potem znów kilkugodzinny powrót - poinformował cię Steven, kiedy wracaliście do miasteczka.
Po dotarciu do Foxhills, zaszłaś na chwilę do Stone'a, aby się przebrać w swoje wyschnięte już ubrania i zwrócić mu te należące do Amandy.
- Jeśli uda mi się czegoś dowiedzieć z tym Surfem, to zadzwonię albo napiszę. A jutro tradycyjnie o szóstej spotykamy się przy plaży. Możesz czekać tam, gdzie stał dzisiaj Liam, bo w krzakach niestety się już nie schowany - oznajmił mężczyzna, po czym pocałował cię czule w usta i podziękował za mile spędzony dzień, życząc przy okazji spokojnego wieczoru.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-29, 15:21   

- Okej, dziękuję - odparłam, tuląc się do niego na pożegnanie. Mm, kochany był ten mój Steven... Ale nie czas na rozmarzenie, mam dziś jeszcze parę rzeczy do zrobienia! Kiedy chłopak już odszedł, weszłam do domu babci. Umyłam ręce, po czym zabrałam się za przeglądanie dostępnych produktów, żeby dowiedzieć się czy muszę uzupełnić jakieś zapasy, kiedy pójdę do sklepu po karmę. Sprawdzając zawartość lodówki i szafek, szukałam też jakiejś kuchennej inspiracji, bo nie bardzo wiedziałam, co mogłabym przyrządzić sobie dziś na obiad.

----------
Znaczy, karmę już w sumie mam z nagrody za ostatni tydzień. Może mi ją jakoś wprowadzisz? Bo dopiero co było jęczenie, że się kończy, więc samo dopisanie jej trochę naruszy kontinuum. :v
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-29, 17:00   

kk // masz jakiś pomysł na swój tematyczny tydzień? C:
----------------
Okazało się, że kuchenne szafki i lodówka są uzupełnione w stu procentach, a wręcz wypchane po brzegi. Znalazłaś sporo produktów, których wcześniej nigdy nie widziałaś w kuchni babci. Ciekawe czy staruszka chciała ci zrobić tym miłą niespodziankę, czy po prostu uznała, że jak ty zrobisz zakupy, to wybierzesz najdroższe artykuły spożywcze i potem, kiedy będzie ci musiała za nie oddać kasę, pójdzie z torbami. W szafce pod zlewem odkryłaś też ogromne pokłady karmy dla Pokemonów, więc w sumie nie masz chyba potrzeby, aby iść do marketu. Ewentualnie jutro, coby nie musieć jeść sczerstwiałego chleba ani śliskiej wędliny. A odnośnie obiadu to możesz zaszaleć, ponieważ składniki znajdziesz zarówno na coś banalnego jak jajecznica albo spaghetti, jak i na coś godnego kilkugwiazdkowej restauracji.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-02-29, 19:40   

Zarzucę paroma rzeczami, które radują moje serce, może coś z tego wybierzesz. Ogólnie: rysunek, fotografia, literatura, fantastyka (byle nie w formie standardowego europejskiego średniowiecza/renesansu). Randomowe duperele: motyw monarchii (srsly, nic nie przyciąga mojej uwagi tak bardzo jak tytuł cesarski), smoki (zwłaszcza takie bardziej chińskie), szarzy kosmici, wianki z kwiatów.
----------------
Bardzo ucieszyły mnie te znaleziska. Nie tylko nie musiałam wydawać pieniędzy, ale i wychodzić z domu, co miało niebagatelne znaczenie, bo wycieczka do lasu zmęczyła mnie na tyle, bym nie paliła się teraz do taszczenia siat z zakupami. Przez chwilę w zamyśleniu wpatrywałam się w paczkę makaronu, rozważając różne opcje, ale ostatecznie zdecydowałam się właśnie na spaghetti. Zdecydowanie nie miałam zamiaru porywać się na nic bardziej skomplikowanego. Nie dość, że ogólnie trochę brakowało mi doświadczenia w kuchni, to jeszcze ostatnio wypadłam trochę z wprawy - dzięki babci sama musiałam przygotowywać sobie co najwyżej kanapki, ewentualnie tylko trochę jej pomóc przy konkretniejszych daniach. Nie, spaghetti w zupełności mi wystarczy.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-29, 20:27   

wow, dzia ^^
----------------------------
Przygotowanie spaghetti nie było dla ciebie żadnym wyzwaniem, tym bardziej, że sos miałaś już w słoiku i jedyne co tobie pozostało, to ugotowanie makaronu, a potem przygotowanie go według instrukcji zamieszczonej na etykietce. Postanowiłaś dać się trochę ponieść fantazji i użyć własnej ziołowej mieszanki, ponieważ przyprawy zawarte w gotowym sosie były słabo wyczuwalne, a przez to cały smak zdawał się mdły. Ostatecznie usiadłaś przy stole z talerzem gorącego przysmaku późnym popołudniem. Jedząc, rozmyślałaś, kiedy by tu przeszperać pudła. Zrobić to jeszcze dzisiaj czy może poświęcić na ową czynność cały jutrzejszy dzień? Z rozmyśleń wyrwał cię dźwięk dzwoniącego telefonu. Kiedy odebrałaś, usłyszałaś głos Liama. Byłaś lekko zaskoczona, ale było to niczym w porównaniu do szoku jakiego doznałaś, gdy ten zaprosił cię do siebie dziś na dziewiętnastą, tłumacząc, że chce z tobą porozmawiać o czymś ważnym, a także przedstawić ci kogoś, jak to ujął, "specjalnego".
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-03-05, 17:03   

Czyżby chodziło o kogoś z Teamu Aqua? Pewnie tak. Ciekawe tylko, czy to zaproszenie wynika z chęci zwerbowania mnie, czy może raczej... usunięcia sobie z drogi. Zauważył przecież, że dostrzegłam tamtą bandanę, wie też, że trzymam się ze Stevenem i mam tendencję do kręcenia się w strategicznym miejscu. Niby niewiele, ale może jednak wystarczająco, żeby chcieć się mnie pozbyć. Na tę myśl zrobiło mi się nieco słabo i musiałam oprzeć się o ścianę. Pewnie rozsądnie byłoby teraz zmyślić, że jestem zajęta i niestety nie mogę się u niego zjawić... Jednocześnie jednak czułam dziwną pokusę, żeby się tam zjawić. Może byłabym w stanie dowiedzieć się czegoś o ich planach? No i Steven zalecał, żeby traktować Liama normalnie, tak jakbym niczego nie podejrzewała, a przecież jeszcze niedawno z przyjemnością zgodziłabym się na tę propozycję.
- Uh, okej... - Zabrzmiało to chyba niezbyt entuzjastycznie, więc szybko dodałam radośniejszym głosem: - Chętnie wpadnę.
Po zakończeniu rozmowy z Watermollem miałam zamiar niezwłocznie powiadomić Stevena o tym spotkaniu i poprosić go, żeby zaczaił się gdzieś w pobliżu, tak żeby w razie czego ktoś mógł pospieszyć mi na ratunek. Sama też nie jestem całkiem bezbronna, pomyślałam, upewniając się, że mam pod ręką pokeballe Kadira i Taja.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.