Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2015-04-13, 19:45
Pokehenge
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-23, 19:01   

Szybka ocena sytuacji i...
- Panowie czarno to widzę- jęknęłam widząc wychodzącego z kręgu Houndooma.
Nie wiem jakie sterydy żarło to psisko, ale to było bydle. Jak pragnę zdrowia, prawdziwe bydlę, wielkości krowy. A w przeciwieństwie do poczciwej mućki uzbrojone to to było w ostre kły, pazury i całą furę ataków opartych między innymi na ogniu. Ale skoro już jesteśmy przy mućkach.
- Ej, mam pomysł. Zastosujmy krąg bojowy. Jak te... bawoły na ten przykład. Shy niech będzie w środku i odprawia rytuał, a my będziemy ją osłaniać z każdej strony. Sztuka polega na tym, aby obrona nie została przerwana. Jak zrobi się wyrwa to koniec. A krąg... Tu nie ma co kombinować z jakimiś finezjami, tylko nawalajmy czym tam mamy, dopóki Shy nie skończy- rzuciłam krótko do towarzyszy.
Tymczasem psisko niespiesznie ruszyło do ataku.
- Jeśli macie jakieś inne pomysły to radzę się sprężać. Zaraz nie będzie komu ich przedstawić- dodałam, przyjmując pozycję gotową do ataku.
Tu chyba inaczej jak z brutalną siłą nie da rady. Ale może chłopcy mają jakiś inny, ciekawszy plan.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 
FIRST OF ALL, BITCH...

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Wysłany: 2015-04-24, 13:06   

 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-24, 13:06   

Zatuptałem nerwowo w miejscu obserwując cerbera nieco wytrzeszczonymi oczami.
Rozglądnąłem się po polanie, szukając jakiegokolwiek punktu zaczepienia, jednak nic takiego nie mogłem dostrzec. Jesteśmy w szczerym polu.
Jest nas więcej, ale jesteśmy mniejsi. Nie wiem, czy to można nazwać jakąkolwiek przewagą, dlatego uważnie słucham słów Snivy.
- Nie możemy tego czarno widzieć. Musimy mieć sytuacje jasną i klarowną. Pomysł z kręgiem jest dobry. A gdyby tak sprowadzić tutaj pokemony żyjące w pobliżu? Czy nie odezwałyby się, gdyby natura tego potrzebowała, by odprawić wiosenny rytuał? Każda istota potrzebuje letniego słońca i żaden demoniczny cerber nie odbierze nam tego, co nasze.
Ustawmy się w szeregu lub kręgu i brońmy Shy niczym fortyfikacja strzegąca miasta.
- Mówię poważnie i głośno.

- Wewnątrz nas jest największa broń. Tak naprawdę to nasze przeznaczenie wygrać tutaj i zaczarować świat by znów cykl życia mógł się toczyć. Myślę, że powinniśmy skupić nasze ataki i zaatakować pieseła, by strącić go do najczarniejszych lochów piekła.
Będę naszą tarczą, która przetrzyma każdy atak. W naturze siła. A natura jest wokół nas!
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-24, 13:28   

- Pytanie tylko, czy natura zechce nas wesprzeć?- rzuciłam krótko, obserwując działania demonicznego psa.
Po chwili ponownie skorzystałam ze swoich pnączy, aby być w gotowości. W sumie...
- Gdyby okazja była sprzyjająca, mogłabym próbować go związać swoimi pnączami i na trochę przytrzymać, aby któryś mógł wycelować do niego czymś z grubej rury. Takim Solar Beam na przykład. On wymaga podładowania, a tak dałabym nam nieco czasu.- dodałam przyciszonym głosem.
Nie chciałam, aby pies poznał nasze taktyki zanim do nas dotrze.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-24, 16:02   

- Coś podobnego już zrobiłem, jak próbowałem minąć ważkę. Może teraz dobrze wyceluje w psa. No dobrze, to mamy wstęp do planu - ty go przytrzymujesz, a reszta go siecze. Oczywiście zanim cisnę promieniem mogę go spróbować czymś jeszcze uszkodzić.. - Dodaję również przyciszonym głosem.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-25, 12:42   

- Myślę, że nie mamy wiele możliwości, więc te będą najlepsze. Postaram się wyssać z niego, jak najwięcej sił, żeby go osłabić. Mógłbym na niego jeszcze zaszarżować, ale pewnie skończyłoby się to strasznie, a musimy chronić shaymin. - wyszeptałem.
_________________
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-04-25, 20:38   

- Czyli rozumiem, że moim zadaniem będzie jedynie jak najmocniejsze obicie mu tego psiego pyska? Nic prostszego. - wyszczerzyłem się szeroko, zupełnie nie przerażony wizją walki z niemal dwa razy większą od siebie bestią. W końcu muszę jakoś dodać sił swoim sojusznikom, prawda? Dobrze, że chociaż mogę ich podnieść na duchu.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-27, 17:17   

Bestia z piekła rodem rzuciła się na was już po chwili. Całe szczęście, że zdążyliście ustalić plan działania, bo inaczej mogłoby być krucho. Jako pierwsze do akcji wkroczyła Serpifeu ze swoimi pnączami. Vine Whip obwiązało Pokemona, a nawet spowodowało, iż się wywrócił. Widzieliście jednak, że na długo się to nie zda. Roślinne pędy może i były na tyle silne, by gigantyczny Houndoom nie był ich w stanie rozerwać siłą mięśni w łapach i reszcie ciała, lecz były niczym dla jego ostrych jak brzytwy kłów, które po zaciśnięciu na pnączu powodowały jego natychmiastowe pęknięcie. Takim sposobem wróg w mgnieniu oka uwolnił się z pułapki, a w ramach zemsty potraktował gijinkę Snivy Emberem. Niby taki lekki żar, ale obrażenia są wielkie, a do tego dochodzi pieczenie na skórze utrudniające skupienie się. Demoniczny pies stwierdziwszy, że ma na trochę spokój z dziewczyną, znów obrał na swój główny cel Igamaro. Drobne ruchy uderzające w potwora doganiającego gijinkę Chespina nie sprawiały mu prawie żadnego bólu. Zrozumieliście, że jedynym sposobem na zwycięstwo jest wspólne przyłożenie mu mieszanką najsilniejszych ciosów. Ale jak to uczynić, gdy monstrum porusza się szybkim biegiem, unikając części posłanych ku niemu ataków, a dodatkowo nie pozwala wam na chwilę skupienia, bowiem możecie przepłacić taki moment własnym życiem.
- Pysk! Unieruchomcie mu paszczę! - krzyknęła niespodziewanie Shy, która właśnie przedostała się bokiem na wewnętrzny teren kamiennego kręgu.
Rada gijinki Shaymin podsunęła wam nowy pomysł na zwalczenie potwora. Seripfeu musiała ponownie użyć Vine Whip, lecz tym razem oprócz oplątania mu pnączami łap, miała skupić się przede wszystkim na zaciśnięciu mordy oponenta, by nie mógł przegryzać pędów. Tak też samiczka zrobiła i doczekaliście się upragnionego efektu. Potwór został na bliżej nieokreślony czas unieruchomiony, więc Igamaro, Pepperoni oraz Irrbis wykorzystali daną im szansę na skumulowanie mocy w najpotężniejszych ciosach. Następnie jednocześnie uderzyły nimi Houndooma. Połączenie musiało być rzeczywiście efektywne, bowiem rywal zaskowyczał przez zaciśnięte zęby i rzuciło nim na kilka metrów w bok. Jako, że gijinka Snivy trzymała swoimi pnączami wilka, poleciała wraz z nim. Całe szczęście, że Irrbis zdołał skoczyć tak, by posłużyć koleżance za miękkie lądowanie. Korzystając z tego, że bestia była jeszcze trochę oszołomiona i ziejąc ze zmęczenia, miała otwarty pysk, ponownie posłaliście ku niej najsilniejsze ciosy. Tym razem prosto w paszczę. Rezultatem było zadanie jeszcze większych obrażeń. Z podrażnionego gardła gigantycznego czworołapa wydostał się ryk tak głośny, że usłyszałby go nawet głuchy. Niespodziewanie Houndoom zaczął znów wyć w niebo głosy, chociaż nie dostał niczym nowym. Wokół niego zrobiło się biało i mgliście.
- Udało się! - usłyszeliście podekscytowany, ale jednocześnie wyczerpany głos liderki drużyny.
Chwilę zajęło wam ogarnięcie wszystkiego, dlatego dopiero po kilku długich sekundach pojęliście, iż mroczny stwór jest właśnie atakowany przez dusze Strażników Wiosny, które dopiero co zostały uwolnione z kamieni. Kiedy zjawy odleciały, ujrzeliście całego podrapanego Houndooma leżącego bez ruchu na zakrwawionej trawie. Ma otwarte oczy, lecz nie porusza gałkami, więc wygląda na to, że właśnie byliście świadkami śmierci demona.

Widma zaczęły przez was dosłownie przelatywać. Uczucie to było niesamowicie przyjemne, ale też paradoksalnie do niego smutne, ponieważ czuliście, jakbyście tracili jakąś część siebie. Osłabieni czymś takim padaliście jak muchy. Niewyraźnie widzieliście, jak Pokemony już w formach fizycznych oddalają się ku ścianie lasu.
- Odpocznijcie - wyszeptała zielonowłosa dziewczynka, która sądząc po głosie, doświadczyła tego samego.
Wasze organizmy potraktowały jej słowa poważnie. Nawet zbyt poważnie, bo na chwilę straciliście przytomność, jakby ciała postanowiły się zregenerować. Po otworzeniu oczu z powrotem, wszystko było jak wcześniej. Jedynie białe duchy oraz stworki zniknęły na dobre. Zorientowaliście się, że zjawy "wchodząc w was", odebrały należące do nich zdolności Pokemonów. Teraz jesteście zwykłymi ludźmi nieposiadającymi żadnych ataków, ulepszonych zmysłów ani umiejętności rozmowy z Pokemonami. Trochę smutne, ale... chyba tak miało być. Zaraz, a gdzie podziała się Shy? I łup, znów przed oczami czarny ekran. Jednak tym razem po przebudzeniu leżycie sami w swoich łóżkach. Jakaś siła odesłała was z powrotem do rodzinnych miast. Czy dane wam będzie teraz odnaleźć się w nowych, poniekąd upośledzonych ciałach? Czy dowiecie się, co stało się z resztą i przede wszystkim małą gijinką Shaymin? Nie wiadomo, ale pewne jest, że podołaliście zadaniu, do którego zostaliście stworzeni. Możecie być z siebie dumni.

~ KONIEC EVENTU ~



Zabawa dobiegła końca. Wyszło szybciej, niż przypuszczałam, ale nie ma sensu ciągnąć atrakcji na siłę. Zresztą zgaduję, że nie możecie doczekać się drobnych nagród, prawda? ;) Jak widzicie do finału dotrwała tylko połowa, chociaż nikogo nie mordowałam specjalnie, jak to bywa w większości innych eventów xD Co zrobić, by odebrać upominek? Wystarczy odpowiedzieć na te tajemnicze poniższe pytanie:
Cytat:
- Różowy czy niebieski?
- Matowy czy lśniący?
- TM czy EM?
- Dla Gwen i Dafa: Piwnica czy strych? / Dla Dida i Księcia: Piwnica, parter czy strych?

A nagrody dam, jak już każdy z czwórki odpowie. I proszę nie zmieniać decyzji!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-04-27, 17:21   

Niebieski, lśniący, EM, strych :3
_________________
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-27, 17:22   

RÓŻOWY LŚNIĄCY NA STRYCHU Z EM
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-27, 17:26   

Różowy, matowy, EM i strych
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-27, 21:41   

Różowy, lśniący, EM, parter.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-28, 15:32   

Nagrodami są takie Pokemony, jakie sobie wzięliście do eventu. Przy wybieraniu kolor oznaczał płeć, matowy czy lśniący to wersja shiny lub zwykła, potem losowy atak TM lub MT, a piwnica, parter i strych odpowiadają umiejętności :)

~ DAFIAR ~
Shiny Chespin
Imię: Igamaro

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Chespin (16lvl) -> Quilladin (36lvl) -> Chesnaught
Ataki: Spikes (Egg Move), Tackle, Growl, Vine Whip, Rollout, Bite, Leech Seed
Charakter i historia: Możesz napisać sobie sam (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
Umiejętność: Bulletproof - Chroni użytkownika przed niektórymi atakami, które oparte są na kulach bądź bombach (np: Acid Spray).
Trzyma: ---

~ DID ~
Shiny Phantump
Imię: Paragonicca

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Phantump (Pal Pad) -> Trevenant
Ataki: Grudge (Egg Move), Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth, Ingrain
Charakter i historia: Możesz napisać sobie sam (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
Umiejętność: Harvest - Istnieje 50% szansy na ponowne użycie trzymanej jagody. Jeśli świeci słońce - szansa wzrasta do 100%.
Trzyma: ---

~ GWEN BROWN ~
Snivy
Imię: Serpifeu

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Snivy (17lvl) -> Servine (36lvl) -> Serperior
Ataki: Pursuit (Egg Move), Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth
Charakter i historia: Możesz napisać sobie sama (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
Umiejętność: Contrary - Ataki zwiększające statystki tego Pokemona obniżają je, a zmniejszające podwyższają je.
Trzyma: ---

~ KSIĘCIU ~
Shiny Pumpkaboo
Imię: Irrbina

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Pumpkaboo (Pal Pad) -> Gourgeist
Ataki: Destiny Bond (Egg Move), Trick, Astonish, Confuse Ray, Scary Face, Trick-or-Treat, Worry Seed
Charakter i historia: Możesz napisać sobie sam (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
Umiejętność: Frisk - Pozwala Pokemonowi zobaczyć jaki przedmiot trzyma przeciwnik.
Trzyma: ---


Dodatkowo każdy z Was otrzymuje: 2 Rare Candy oraz 4000$.


Kody skanów tutaj:
Kod:
[color=#533733][b]Shiny Chespin[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię:[/b] Igamaro
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados-shiny/chespin.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 15
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Grass.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Chespin[/u] (16lvl) -> Quilladin (36lvl) -> Chesnaught
[b]Ataki:[/b] Spikes (Egg Move), Tackle, Growl, Vine Whip, Rollout, Bite, Leech Seed
[b]Charakter i historia:[/b] Możesz napisać sobie sam (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Bulletproof[/u] - Chroni użytkownika przed [url=http://i.imgur.com/xSEZYrt.png]niektórymi atakami[/url], które oparte są na kulach bądź bombach (np: Acid Spray).
[b]Trzyma:[/b] ---

[color=#5B707C][b]Shiny Phantump[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] Paragonicca
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados-shiny/phantump.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 15
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Ghost.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Grass.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Phantump[/u] (Pal Pad) -> Trevenant
[b]Ataki:[/b] Grudge (Egg Move), Tackle, Confuse Ray, Astonish, Growth, Ingrain
[b]Charakter i historia:[/b] Możesz napisać sobie sam (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Harvest[/u] - Istnieje 50% szansy na ponowne użycie trzymanej jagody. Jeśli świeci słońce - szansa wzrasta do 100%.
[b]Trzyma:[/b] ---

[color=#64C160][b]Snivy[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] Serpifeu
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados/snivy.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 15
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Grass.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Snivy[/u] (17lvl) -> Servine (36lvl) -> Serperior
[b]Ataki:[/b] Pursuit (Egg Move), Tackle, Leer, Vine Whip, Wrap, Growth
[b]Charakter i historia:[/b] Możesz napisać sobie sama (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Contrary[/u] - Ataki zwiększające statystki tego Pokemona obniżają je, a zmniejszające podwyższają je.
[b]Trzyma:[/b] ---

[color=#704C74][b]Shiny Pumpkaboo[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/female.gif[/img]
[b]Imię:[/b] Irrbina
[img]http://www.pkparaiso.com/imagenes/xy/sprites/animados-shiny/pumpkaboo.gif[/img]
[b]Poziom:[/b] 15
[b]Typ:[/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Ghost.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Grass.png[/img]
[b]Ewolucja:[/b] [u]Pumpkaboo[/u] (Pal Pad) -> Gourgeist
[b]Ataki:[/b] Destiny Bond (Egg Move), Trick, Astonish, Confuse Ray, Scary Face, Trick-or-Treat, Worry Seed
[b]Charakter i historia:[/b] Możesz napisać sobie sam (pamiętaj, by w historii wspomnieć, iż jest nagrodą za event) lub jeśli nie chcesz, ja Ci coś wysmażę w to miejsce.
[b]Umiejętność:[/b] [u]Frisk[/u] - Pozwala Pokemonowi zobaczyć jaki przedmiot trzyma przeciwnik.
[b]Trzyma:[/b] ---
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-28, 21:03   

Ja jesio poproszę o charakter dla Pumpkaboo.
I jeżeli można - jaką tajemnice skrywa imię mojej postaci: Irrbis?
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-29, 07:18   

Charakter i historia dla Pumpkaboo.
Cytat:
Pumpkaboo przyszedł na świat w lesie przy mieście Eterna. Co ciekawszy nie był shiny od urodzenia, ponieważ ową odmienność zyskał dopiero po odbyciu niebezpiecznej przygody do jaskini, w której koczowała grupka naukowców amatorów. Gdy mężczyźni dostrzegli dyńką, natychmiast rzucili się za nią, zapominając o byciu spokojnym i łagodnym w kontakcie z dzikimi Pokemonami. Nic więc dziwnego, że Pumpkaboo w przerażeniu zaczął uciekać, nie patrząc nawet, gdzie leci. Takim sposobem strącił pojemnik z proszkiem, który obsypał trochę jego ciała. Już następnego dnia rano, gdy samczyk ujrzał się w kałuży, zamiast brązowo-pomarańczowej wersji siebie, ujrzał czarno-fioletowego Poka. Nietypowy wygląd sprawił, że prędko pochwycił go jakiś trener, który następnie oddał potworka w ręce Ignatiusa (nagroda za event Pokehenge). Pokemon ten jest arogancki, ale również bardzo inteligenty i niezwykle bystry. Lubi osiągać sukcesy, które czasami znaczą dla niego zdecydowanie za dużo i potrafi kosztem innych zdobywać laury. Warto dodać, że jest rozmiaru Average.


A co do tajemnicy imion wszystkich uczestników są to po prostu nazwy wybranych przez Was stworków w języku niemieckim ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-29, 07:56   

Dwie adnotacje;
czy jeżeli w historii napisałaś, że jest to samczyk, a wylosowałem samiczke, to możemy zostać przy ów samczyku? I rozmiar dyńki - może być Super Sized zamiast Average? ;>
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.