Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2015-04-13, 19:45
Pokehenge
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-03-23, 17:05   Pokehenge




Czy znacie legendę tego tajemniczego miejsca, które większość osób postrzega jako dziwaczną polanę, na której nieznane istoty ułożyły kamienne bloki na kształt koła? Bezcelowa konstrukcja? Otóż nic bardziej mylnego! Nadszedł czas, by pogrzebana tysiące lat temu prawda ujrzała wreszcie światło dzienne.
Grupa kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu Pokemonów na czele z Shayminem co roku tego samego dnia w marcu spotykała się na przestrzennej łące, by z połączenia swoich trawiastych mocy pobudzić do życia najpiękniejszą ze wszystkich pór roku - wiosnę. Bez skomplikowanego rytuału kwiaty nie chciały rosnąć, Ursarinigi nie wybudzały się z zimowego snu, Starly nie ćwierkały radośnie, a promienie słońca nie potrafiły przebić się przez szare chmury. Pewnego razu ciemne bestie o wielkich kłach i pazurach wtargnęły na ceremonię. Rozpoczęła się zacięta walka między siłami zła, a dobra i chociaż wygrały te drugie, wymagało to od nich wielkiego poświęcenia. Strażnicy wiosny, bo tak nazywano trawiaste istoty przywołujące kwiecistą porę roku, były wyczerpane do granic możliwości. Porzuciły więc swe wątłe ciała, aby duszami wsiąknąć w pobliskie głazy, z których utworzyły ochronny okrąg wokół miejsca hołdu. Zapewniły tym coroczne pojawianie i przemijanie wiosny, jednak nie były w stanie opuścić kamiennych powłok. Zostały w nich uwięzione na wiele lat...





Minęło wiele wieków, których prawdziwa historia powstania pokehenge nie przetrwała. Na świat zawładnięty przez cywilizację i elektronikę, całkiem inny od tego sprzed kilkuset lat, przyszła drobna zielonowłosa dziewczynka. Nieśmiała, ułożona, grzeczna, posłuszna oraz pokorna. Nie było z nią żadnych problemów, dopóki nie zaczęła miewać wizji. Widziała w nich historię i zdarzenia pokehenge, a każda następna była coraz wyraźniejsza. Shy dzięki swojemu nieprzeciętnemu intelektowi złożyła elementy układanki, a wówczas pojęła, że nie jest zwykłym dzieckiem. Jej przypuszczenia odnośnie bycia gijinką umocniły się, kiedy zaczęła niekontrolowanie pobudzać rośliny, by rosły, ptaki nakłaniać do śpiewów, a promienie słońca nakierowywać tam, gdzie zapragnie. Zrozumiała, iż powierzono jej trudne zadanie uwolnienia dusz z kamiennych skorup. Opuściwszy rodzinną Floaromę, ruszyła na poszukiwania innych gijinek, by wspólnie z nimi dotrzeć do miejsca kultu i dokonać tego, do czego została powołana.


Czym jest gijinka?
Gijinka to w języku japońskim humanoid. A tak na nasze jest to hybryda człowieka z danym Pokemonem (np. gijinka Luxraya). Postać taka posturą przypomina człowieka, jednak posiada dodatki typowe dla wybranego Poka (np. uszy, ogon), jego ubarwienie, a czasami także moce. W naszym evencie gijinki mają lepiej rozwinięte zmysły oraz znają trzy dowolne ataki typu trawiastego.

Jaką gijinką mogę być?
- Musi być to Pokemon z typem lub podtypem trawiastym (obojętnie czy pierwszym, czy drugim).
- Tylko stadium podstawowe.
- Bez legend!
- Dozwolone są Poke-baby.
- Gijince należy wybrać trzy dowolne ataki typu trawiastego, które może poznać w dowolny sposób (np. przez poziom, breeding - Egg Move, TM) jako Pokemon.
- Nie bawimy się w umiejętności Poków.
- Imiona nadam Wam sama, by były podobne do nazw wybranych Pokemonów (np. Shaymin - Shy, Chikorita - Chiko).
- Za to o płci decydujecie sami :D Byleby nie dawać obrazka faceta, wybierając sobie płeć kobiety i odwrotnie.
- Byłoby fajnie i ciekawie, gdybyście wybierali gijinki takich stworków, których nie wziął nikt przed wami.



Moi najmilsi! Dokładnie cztery lata temu powstało nasze kochane forum, które złączyło nas w tej szczęśliwej rodzince :3 Myślę, że jeszcze trochę pociągniemy wspólnymi siłami, prawda? Nie chcę Was zbytnio zanudzać wzruszającymi tekstami, bo na takie przyjdzie pora za rok, kiedy stuknie nam okrąglejsza cyferka. Musicie jednak wiedzieć, że ten event powstał zarówno z okazji nadejścia wiosny jak i czwartych urodzin Crystala. Co to daje? Od jednego do dwóch dodatkowych ruchów jako gijinka + lepsza nagroda, jeżeli dotrwasz do końca. Poniżej macie cztery proste pytania dotyczące naszego PBF'a i osób z nim związanych. Jeśli udzielisz min. 2 poprawnych odpowiedzi, dostaniesz możliwość dobrania sobie dodatkowego ataku. Za 4 poprawne odpowiedzi dostaniesz możliwość dobrania sobie dwóch dodatkowych ataków + lepsza nagroda na koniec. Odpowiedzi przysyłajcie mi na PW (i tylko tam!) do końca zapisów. Nie przyjmuję poprawek. Proszę sobie nie pomagać! Jeśli Twój nick pojawi się w poniższej liście "Odpowiedzi przysłali" (postaram się aktualizować ją w miarę na bieżąco), edytuj swój zapis, dodając do pola "ataki dodatkowe" jeden bądź dwa ruchy (chyba, że podałeś tylko 1 pop. odp. - wtedy niestety nie otrzymasz dodatkowego ciosu).

Pytania:
1. Jak nazywał się nasz pierwszy gracz? (podpowiedź: hymn Crystala na aafie i nie chodzi o mnie ;-;)
2. Czy na forum istniały kiedyś mieszkania dla graczy, które kupowali za kasę i robili tam, co chcieli?
3. Wykroczenia jakiego użytkownika forum były tak wielkie, że sprawa otrzymała oddzielny wątek w "Sądzie"?
4. Czy zebrawszy ilość osób zarejestrowanych na wszystkich domenach, na których stacjonował Crystal, uzyskamy wynik powyżej 2000?

Odpowiedzi przysłali:
• Dafiar - 4/4
• Yuki - 4/4
• Did - 4/4
• Gwen Brown - 4/4
• Annika - 0/4
• Księciu - 4/4
• Molin - 4/4


Zapisz się do zabawy i weź w niej udział!
Zapisać może się każdy! Nawet osoba mająca wyłącznie Pokemonową Kartę Postaci czy nieposiadająca żadnej. Miejcie jednak na uwadze, że gracz, który nie dysponuje forumową forsą, za nieodpisanie na czas zostanie ukarany warnem do odpracowania + dyskwalifikacja z atrakcji, a nie grzywną w wysokości 5000$ + dyskwalifikacja z atrakcji. Czas na odpis wynosi 72h od mojego postu. Przy każdym odpisie będę informowała Was, ile możecie w danej rundzie dać swoich postów. Wybaczcie za to ograniczenie, ale bez niego wątek zamieni się w wielkie, bezsensowne lanie wody, a tego nie lubię :c Ach, nie można brać udziału z kilku kont w przypadku posiadania multi. Nagrody przewiduję dla wszystkich, którzy dotrwają do końca, a nie będzie to jedna czy trzy osoby, bo żadnego podium nie planuję -> po prostu Ci, którzy wytrwają (może 7, a może 12 userów?), dostaną podobne, chociaż niejednakowe nagrody (dowiecie się na koniec eventu). W związku z tym nie liczcie na coś mega, bo będą to raczej UPOMINKI (bez obaw, nie taki upominek, że 1000$ czy 5RC), ponieważ w naszym wiosennym evencie chodzi głównie o zabawę. Formularz zgłoszeniowy macie poniżej. Wklejcie go tutaj do 28 marca br., godz: 15:00. Im nas więcej tym lepiej, a event nie będzie zbyt wymagający i bez skomplikowanych walk.

Kod:
[b][i][color=#748B31]~ Formularz uczestnika eventu ~[/color][/i][/b]
[b]Czy masz ludzką KP?:[/b]
[b]Gijinka:[/b] (podaj nazwę Pokemona)
[b]Płeć:[/b] (bez gender ;-;)
[b]Wygląd:[/b] (najlepiej dać obrazek)
[b]Ataki:[/b] (trzy ruchy typu trawiastego, które może poznać wybrany Pok)
[b]Ataki dodatkowy:[/b] (wyjaśnienie przy "Urodziny Crystala", ataki muszą być typu trawiastego oraz muszą być możliwe do poznania w dowolny sposób przez wybranego Poka)
[b]Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.[/b]
[color=#748B31][i]~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~[/i][/color]
[b]Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?:[/b]
[b]W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?:[/b]
[b]Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?:[/b]
[b]Skąd wyruszyła Shy?:[/b]


EVENT MOŻE TRWAĆ PONAD MIESIĄC!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-03-25, 12:57, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
REKLAMA 
Now it's mine~

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-03-23, 17:31   

Ostatnio zmieniony przez Dafiar 2015-03-25, 12:57, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-03-23, 17:31   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Mam C:
Gijinka: Chespin
Płeć: Male
Wygląd: O taki
Ataki: Seed Bomb, Energy Ball, Grass Knot
Ataki dodatkowy: Grass Pledge, Synthesis
Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: w kamienie
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką
Skąd wyruszyła Shy?: Floaroma
_________________
Ostatnio zmieniony przez Dafiar 2015-03-23, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-03-23, 17:32   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Ta.
Gijinka: Bulbasaur
Płeć: Samica
Wygląd:
Ataki: Vine Whip, Razor Leaf, Energy Ball.
Ataki dodatkowy: Leaf Storm, Giga Drain.
Przeczytałam powyższą sielankę i jestem świadoma kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: Huehuehue. Głęboko weszły w kamienie.
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką.
Skąd wyruszyła Shy?: Floaroma~~
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yuki 2015-03-23, 19:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-23, 17:43   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Mam
Gijinka: Phantump
Płeć: facet
Wygląd:

Ataki: Ingrain, Horn Leech, Leech Seed
Ataki dodatkowy: Worry Seed, Giga Drain
Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: W kamienie ~
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką
Skąd wyruszyła Shy?: Floaroma
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-23, 19:47   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Żeby tylko ludzką- pokemonową też ;)
Gijinka: Snivy
Płeć: Samiczka oczywiście, znaczy dziołcha ;P
Wygląd: KLIK
Ataki: Wine Whip, Leaf Tornado i Energy Ball
Ataki dodatkowe: Synthesis, Leaf Storm
Przeczytałam powyższą sielankę i jestem świadoma kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: W kamienie co to potem zrobiło się z nich Pokehenge
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką
Skąd wyruszyła Shy?: Z Floaromy
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Annika 


Starter: Ralts "Heoriolcia - Heo"
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 13
Wysłany: 2015-03-23, 21:45   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Tak. : O
Gijinka: Oddich
Płeć: Ona
Wygląd: PROSZĘ
Ataki:
- Absorb
- Stun Spore
- Bullet Seed
Ataki dodatkowy: (Nie jestem w stanie odpowiedzieć na te pytania, nowa jestem. :C)
Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: W kamienie
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką
Skąd wyruszyła Shy?: Z Floaromy
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-23, 23:17   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: A i owszem.
Gijinka: Pumpkaboo.
Płeć: Mężczyzna.
Wygląd:



Ataki: Seed Bomb, Razor Leaf, Leech Seed.
Ataki dodatkowy: Energy Ball i Solarbeam.
Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin.
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: W kamienie tworzące Poke(stone)henge.
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką.
Skąd wyruszyła Shy?: Z Floaromy.
_________________
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-03-24, 10:23   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Yup
Gijinka: Deerling
Płeć: Samiczka ^^
Wygląd:
Ataki: Energy Ball, Synthesis, Giga Drain
Ataki dodatkowy:
Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: w kamulce
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: gijinką
Skąd wyruszyła Shy?: Z Floaromy
_________________


 
  :
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-03-25, 12:58   

~ Formularz uczestnika eventu ~
Czy masz ludzką KP?: Na pewno zdążę założyć do końca eventu.
Gijinka: Mow Rotom
Płeć: Mężczyzna
Wygląd: http://fc03.deviantart.ne...lin-d68hq37.png
To to zielone, nie chce mi się wycinać ;-;
Ataki: Leaf Storm
Ataki dodatkowy: Tak trochę mam tylko 1.
Przeczytałem/am powyższą sielankę i jestem świadom/a kary, jaka mnie spotka za nieodpisywanie na czas (72h), przekroczenie limitu odpisów na jedną rundę lub psucie zabawy innym.
~ Krótki test sprawdzający znajomość eventu ~
Jaki stworek stał na czele strażników wiosny?: Shaymin
W co "weszły" dusze strażników po wyczerpującej bitwie?: Kamienie
Shy jest człowiekiem, Pokemonem czy gijinką?: Gijinką
Skąd wyruszyła Shy?: Floaroma
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-03-28, 19:19   

Ośmioro uczestników, tak? Okey, będzie bardziej kameralnie, ale nie myślcie, że nudniej~ Wszyscy podali dobre ataki i gijinki, więc możemy zaczynać ;) Ach, imiona lekko zmieniam. Nie będą brzmiały jak fragmenty nazw gatunków, aczkolwiek nie są też od tak wymyślone. Pomysł Anniki. Może ktoś zorientuje się, jaki jest "schemat"?



Pallet Town. Dzień dosyć ciepły, jednak białe chmury zasłaniają co rusz promienie słońca, które uporczywie i niestety bez skutku próbują przedostać się przez nie. Na pagórku porośniętym drobną trawką przesiadują dwie dziewczyny uznane przez społeczeństwo za "inne", "odmieńce" czy też "odludki". Wszystko przez ich nietypowy wygląd kojarzący się z dwoma trawiastymi Pokemonami.
- Tu Shy, Shaymin, Bulbasaur, zgłoś się - taki głos usłyszała dziewczyna o jasnych zielonych włosach upiętych w koka z dwoma kosmykami zarzuconymi do przodu, które żyją własnym życiem. - Masz na imię Bisasam, prawda? Spokojnie, nie jesteś schizofreniczką, ale nie potrafię ci tego teraz wyjaśnić. Znajdź swoją koleżankę o imieniu Myrapla i pójdźcie na południe pod sam brzeg. Zaraz wszystkiego się dowiecie - dodał cichy, delikatny i melodyjny głosik, który następnie zniknął z głowy zaskoczonej dziewoi.
- Oddish, to znaczy Myrapla, nie idź nigdzie sama i czekaj na Bisasam. Bez obaw, nie zwariowałaś, do zobaczenia! - tym razem ton nawiedził głowę drugiej młodej kobietki odzianej w szerokie granatowe ciuchy.


Canalave City. Na moście siedzi blondyn o ślicznych zielonych oczach. Z nudów przycupnął sobie na brzegu drewnianej kładki, wystawiając nogi do wody. Jak zawsze zdjął buty i skarpetki, by móc zanurzyć stopy w przezroczystej substancji. Z niewiadomych powodów ta czynność zawsze przywraca mu siły oraz dobry humor, dzięki czemu nie zdecydował się jeszcze na samobójstwo. Zapewne gdyby nie to, już dawno powiesiłby się gdzieś w lesie, bo trudno żyć wyśmiewanemu przez wszystkich nastolatkowi.
- Witaj Rotomie. Uch, przynajmniej twoje imię jest jednoznaczne z gatunkiem. Czekaj, nie bój się. Jestem w twojej głowie, to prawda, ale wszystko gra i nie musisz się rzucać do wody. Wystarczy żebyś poszedł na najbardziej wysuniętą północną część miasta, w którym się znajdujesz. Tam wszystko ci wyjaśnię. Czekam! Czekaj, stop. Po drodze zwiń sobie jakiś kawałek patyka czy miotłę, cokolwiek.
I dziwny, melodyjny głos zniknął z głowy Rotoma niczym bańka mydlana w starciu z małym dzieckiem.


Black City. Mroczne miasto pełne opryszków, gdzie przemoc i patologia są na porządku dziennym. Pełno Rocketsów, z którymi policja nawet nie stara się walczyć. Nic dziwnego, że nad miastem unosi się mnóstwo smogu, przez który dwie dziewczyny przypominające Pokemony dzień w dzień kaszlą od rana do wieczora. Chyba obydwie zdają sobie sprawę, że to dla nich czysta trucizna, jednak nigdy nie miały okazji po prostu zwiać. Blondynka z jelenimi uszami i ogonkiem traktuje zielonowłosą jak siostrę i wzajemnie. Są ze sobą mocno zżyte, dlatego nic dziwnego, że obydwie ukrywają się właśnie w zaułku, przeklinając wspólnie ten parszywy los.
- Dziewczyny, słyszycie mnie? Nazywam się Shy i bardzo wam współczuję, że mieszkanie w takiej dziurze. Nie możecie tam dłużej zostać, bo się wykończycie. Serio. Sniv... Serpifeu, nie poddawaj się, będzie okey. Deerling, to znaczy Sesokitz, ty też masz się trzymać, zgoda? Jesteście mi potrzebne. Ruszajcie prędko na zachód tuż nad brzeg. Tam wszystko wam wyjaśnię! - identyczny głos w swoich głowach usłyszały jednocześnie obydwie zszokowany koleżanki.


Coumarine City. Na drewnianej ławce w świetle mocnego słońca wyleguje się czarnowłosy chłopak z gałęziami zamiast uszu. Paragoni na szczęście ma w głębokim poważaniu opinię innych, a także wredne docinki odnośnie swojego wyglądu. A niech się idioci śmieją. Może dostaną zapalenia wyrostka robaczkowego i zdechną, pf.
- Cześć Phantump. Em... Pepperoni? Nie! Paragoni! Wybacz, mylę się. Chcesz się uwolnić z dala od tych leszczy, którzy cię nękają? Jestem pewna, że tak. Idź do portu. Obok tej starej, zepsutej łajby będzie też taki pan w pomarańczowym wdzianku oraz młody chłopak ubrany na zielono. Przywitajcie się ze sobą, a wtedy wam wszystko wyjaśnię. Biegiem, chłopcze! - odezwał się łagodny głosik w głowie czerwonookiego młodzieńca.
Gruby mężczyzna z ciemnym owłosieniem na twarzy i głowie aktualnie zatapia smutki w niskokalorycznych lodach własnej roboty. Pychotka. Czując w ustach waniliowy smak, natychmiast uśmiechnął się szeroko sam do siebie. Jak dobrze, że chociaż we własnym ogrodzie ma błogi spokój. Albo i nie?
- Smacznego, Irrbis! W sumie to jesteś Pumpkaboo, wiedziałeś? Przepraszam, nie powinnam tak ci mieszać w głowie. Słuchaj... Musisz iść do portu i znaleźć takich dwóch wyróżniających się młodziaków. Na pewno sobie poradzisz. Zapoznajcie się, a powiem wam, co robić dalej. Pa! - pożegnał się dziewczęcy głosik, który na moment zagościł w głowie pana Irrbisa.
Ogon, dziwna czapka na głowie, nietypowe buty i luźne ciuchy. Tak wygląda młody chłopak, który jako jedyny z dziwnej bandy odmieńców rozrzuconych po czterech regionach nie ma problemów przez swoją oryginalność. Ziomuś właśnie wraca ze spaceru, aczkolwiek wędrówkę przerwał mu głos usłyszany w głowie: Hej! Jak się masz, Chep... Uhm, Igamaro? Super pogoda, co nie? Leć prędko do portu i znajdź wąsatego kolesia ubranego w pomarańczowy strój oraz nastolatka w czarnej bluzie i brązowych spodniach, okey? Tam wam wszystko objaśnię. Strzałeczka!


Wiem, że początek taki ni z gruchy, ni z pietruchy, ale szybko przez to przejdziemy. Każdy może dać dwa odpisy, chociaż sadzę, że większości jeden wystarczy, bo tylko Did, Księciu i Daf muszą się dodatkowo zapoznać. Czas macie do wtorku, godz: 19:10. Powodzenia!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-28, 19:39   

Zaskoczona spojrzałam na swoją przypominającą sarnę koleżankę. Czy ona słyszała to samo co ja, czy już mózg do reszty przeżarł mi ten dym?
- Słyszałaś, Ses? Sama nie wiem co o tym myśleć, ale wydaje mi się, że rozsądnie będzie sprawdzić o co chodzi. Mam przeczucie, że powinnyśmy tak zrobić. Przynajmniej to coś lepszego od tkwienia w tym smrodzie i zaduchu- stwierdziłam podnosząc się z ziemi.
Zaintrygował mnie ten głos w głowie. To było dziwne, nieco niepokojące, ale i fascynujące. Chyba nie byłabym sobą, gdybym nie sprawdziła w czym rzecz. A więc na zachód! Głos mówił żeby iść na brzeg. Ale właściwie brzeg czego? Miasta? Lasu? Rzeki? Jakiegoś jeziora? Dużo tych brzegów. Ale nic, przynajmniej mamy iść na zachód. Pewnie zorientuję się, że to odpowiednie miejsce kiedy już tam dotrzemy. Chyba żeby Ses została z tyłu lub nie chciała iść. Ja tam jestem ciekawa, kto do mnie przemawiał.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2015-03-30, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-03-28, 22:13   

Chłopak wracał właśnie ze swojej codziennej przebieżki, uśmiechając się wesoło pod nosem. Jak zwykle czuł na sobie spojrzenia innych ludzi, jednak miał je głęboko... w nosie. Przeciągnął się lekko, czując na sobie ciepłe promienie słońca. Sielanka trwała by dłużej, gdyby nagle nie usłyszał głosu. Rozejrzał się dookoła, zdezorientowany. Gdy dotarło do niego, że głos rozchodzi się tylko w jego głowie, mało nie wpadł w panikę.
~ Co, do cholery..? ~ pomyślał sobie, gdy dziwna wiadomość się skończyła. Ziarno ciekawości zostało jednak zasiane. Niewiele myśląc, odwrócił się na pięcie, po czym żwawym krokiem ruszył w stronę portu.
_________________
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-28, 23:51   

Jak już ktoś mi gada w głowie, to niech mówi z sensem. Nie wiem jakiego dilera ma ta osoba, ale jest dobrze po... emm, zakręcona! Wiem, że jestem lepszy od innych, ale lubię tych ludzi. Z wieloma mam świetny kontakt i nigdy nie powiedziałbym o nich "leszcze". Co za niewychowany koleś. Z jednej strony, to nie chcę opuszczać mojego domu, bowiem jutro mieliśmy iść do klubu, ale z drugiej... chcę spotkać tego kolesia i przywalić mu w twarz za nazwanie moich ziomków "leszczami". Idę do niego! Nie zostawię na nim suchej nitki! Pożałuje, że ze mną zadarł!.
- Cześć wam. Was też pokierował tutaj ten okropny głos w głowie? - przywitałem się z dwójką ludzi, których nigdy nie widziałem.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-29, 00:02   

Wypowiedziawszy na głos podziękowania spotkałem się z konsternacją skąd ów głos pochodzi. Czy depresja, która kwitnie wewnątrz mnie doprowadza mnie do słyszenia głosów wewnątrz mojej włochatej głowy? Co musi być tak ważnego, by odwrócić moją uwagę od lodów w moim ulubionym smaku własnej roboty. Pumpkaboo? Niedorzeczne. Jestem zwykłym, szarym facetem z milionem problemów, a nie pokemonem do złudzenia przypominającym halloweenową dynię.
Chociaż – nie oszukujmy się, faktycznie może ubieram się podobnie do tego stworka, a i mój rozmiar pasuje doń wręcz idealnie.
Ten głos, z mojej głowy – on wcale nie był smutny i pusty jak mój (wydrążony z życia) środek. Ba, zupełnie przeciwny definicji smutku. Pewnie jakiś psychiczny pokemon zabawia się na czyimś nieszczęściu. Huh, muszę to sprawić i porozmawiać sobie z tymi gnojkami w porcie. Co to, to nie!
_________________
 
     
Annika 


Starter: Ralts "Heoriolcia - Heo"
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 21 Mar 2015
Posty: 13
Wysłany: 2015-03-29, 18:48   

Myrapla z szeroko otwartymi oczami oderwała plecy od koca i powoli rozejrzała się dookoła:
- Kto... Do diabła...?
Siedziała jak sparaliżowana. Rozmyślała intensywnie: w zasięgu jej wzroku nie było żywej duszy, której głos usłyszała. Nie przypominało to szeptu. Zdecydowanie był to głos w jej głowie. Pewnie Pinokio ze świerszczem gadającym w jego drewnianej głowie musiał się czuć identycznie jak Myrapla.
Zaraz to wstała i wbiegła na szczyt pagórka, gdzie odpoczywała koleżanka tej samej niedoli. Myrapla uklęknęła przy Bisasam i zaczęła ją szturchać:
- Głosy, głosy, słyszę głosy! Bizz, słuchaj, no! To nie takie myśli, że myślę, że ktoś mówi, ale ktoś mi mówił w głowie, że mówi! Rozumiesz Bizz, no?!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.