Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2015-04-05, 11:20
Strefa Wiosenna
Autor Wiadomość
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-03-22, 12:08   

Rzuciłam szczeniaczkowi trochę karmy i popatrzyłam na niego. Pocieszne stworzenie. -Śliczny jesteś.- Powiedziałam do stworka i obserwowałam go uważnie. -Masz bardzo ładny głos.- Powiedziałam jeszcze jeden komplement. Rzuciłam mu karmy i podeszłam jeszcze trochę bliżej. Chyba nie był az tak płochliwy skoro zaczął mnie obszczekiwać. -Jak się masz?- spytałam sie elektrycznego pieska.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2015-03-22, 12:50   

_________________

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-22, 12:50   

Keisuke: Ditto zbliżył się i tak jakby wchłonął twoją rękę ze smakołykami. Następnie zsunął się, ale tak, ze karma została wewnątrz jego glutowatego jestestwa i na twoich oczach została stopniowo rozłożona i wchłonięta. Ciekawe.

Cleo: Treecko nieco niepewnie ale skusił się na karmę. I byłoby dobrze, gdyby nie próba głaskania. Spłoszyłaś go i jaszczurek napięty jak struna odskoczył do tyłu posykując cicho. Chyba za wcześnie na takie spoufalanie. Ale nie uciekł, więc możesz próbować jakoś go do siebie przekonać.

Aren: Masz gadane. Ale to jak najbardziej na plus. Snivy bowiem z lekkiem wahaniem, ale w końcu pacnął łapką o podstawioną kulkę. Ostatecznie dał się złapać. Gratuluję i czekam na skan (bez charakterystyki i historii) :)

Księciu: To troszkę za mało. Stworek dalej przyglądał ci się nieufnie i nie ruszył nawet o milimetr. Kontynuuj.

Aiko: To może wolisz Samca Gastly'ego?

WarMachine: Bagona nie ma. znaczy JESZCZE nie ma. Na razie napatoczyła ci się samica Shiny Dratini.

Fay: Piesek przyglądał ci się jeszcze chwilę, a kiedy rzuciłaś mu karmę, podszedł, obwąchał ją i ostatecznie zjadł. A kiedy rzucałaś mu jeszcze kilka grudek, piesek wyraźnie uchachany, podskakując wesoło, próbował łapać ją w locie. Ot, zabawowy zwierz.

Ja: Zdecydowanie nie. Odchodzę od wodopoju. Może więcej szczęścia dopisze mi na jakiejś łączce?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-03-22, 12:56   

Gwen: Na łączce wpadasz na dużo trawiastych Pokemonów. Wśród nich: Hoppip, Turtwig, shiny Oddish oraz Exeggcute.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2015-03-22, 13:09   

Spojrzałam tylko na samiczkę Dratini i podrapałam się po głowie. No.. Może jednak nie, idę szukać dalej i rozglądam się w poszukiwaniu swojego wymarzonego stworka. Przeszukuję każdy możliwy zakątek.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-22, 13:25   

WarMachine Twój upatrzony smoczek musiał się nieźle schować. Na razie widzisz innego- Samca Shiny Gibla

Ja: Nope. To dalej nie to. Szukam dalej. Rozglądam się, szukam śladów, nasłuchuje... Gdzieś musi być
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Cleo 
Marudny Gracz


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Z kontowni
Wysłany: 2015-03-22, 13:27   

Yay! Malec skosztował ode mnie karmy, co mnie bardzo ucieszyło. Wszystko szło bardzo fajnie, do momentu, gdy postanowiłam go pogłaskać.
- Hej, nie bój się mnie. Nie chcę Ci zrobić żadnej krzywdy. Chciałam Cię tylko pogłaskać, o tak. - zademonstrowałam głaskanie na sobie i kontynuowałam dalej. - Widzisz? To nic złego, a śmiem twierdzić, że miłe uczucie. W ten sposób pokazuje się, że jest się obok. Czy też, że w jakiś sposób się kimś opiekujemy. No albo po prostu, chcemy by tej osobie było miło. Jednakże, jeśli Cię przestraszyłam, to wybacz. Nie chciałam, naprawdę.
Po trochę długiej przemowie, wyjęłam woreczek z karmą i wręczyłam go Treecko. Uprzednio otwierając, aby zwierz widział karmę.
- Bierz śmiało. Mam jeszcze trochę.
Po chwilki dodałam .
- Wiesz, zależy mi na Twoim dobru i abyś mógł się w pełni rozwijać. To znaczy nabierać sił, doświadczeń i innych takich. Wiem, że nie jesteś tutaj sam. Są również inne pokemony i mogłabym w tej chwili przebywać w towarzystwie, któregoś z nich. Ale to właśnie z Tobą chcę spędzić ten czas, nawet jeśli nie zgodzisz się do mnie dołączyć. Przedstawiłabym Ci mojego Mawile'a, ale nie wiem czy można wypuszczać tutaj pokemony po za Safarii. No i nie wiem, czy Ty byś chciał go poznać.
Spoglądałam chwilę w ciszy na Treecko, uśmiechając się ciepło.
- To jak, zechcesz do nas dołączyć i zwiedzić wiele ciekawych miejsc? Oraz poznać wielu, może i przyszłych towarzyszy? Wyruszyć w nieznane i stać się silnym Sceptile'em?
Z całych sił trzymałam kciuki. Może dopisze mi szczęście? Coming Soon
_________________

 
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2015-03-22, 13:29   

Podrapałam się po głowie. To już jest bardziej kusząca rzecz.... Ale nie, mi potrzebne jest coś co jest duże i lata, czyli ewolucja Bagona, no i ogólnie... A więc mijam tego pokemona i tupam sobie dalej.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-03-22, 14:20   

Uczucie, gdy Ditto pochłania pokarm swoim glutowatym ciałkiem, podczas trzymania go na dłoni jest dosyć...nietypowe, aczkolwiek mimo to przyjemne. Także widok trawienia karmy jest naprawdę ciekawym doświadczeniem. W każdym razie nie mogłem tak ciągle czekać i podziwiać widok glutka. Uśmiechnąłem się lekko w jego stronę i podałem dłoń na znak przyjaźni oraz przywitania się.
-Cześć mały, nazywam się Keisuke. Masz bardzo ciekawy kolor, zupełnie różniący się od innych przedstawicieli swojego gatunku, mnie osobiście się on podoba.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-03-22, 15:10   

Gwen: Po kolejnych ciężkich poszukiwaniach wpadasz na Gastly, który zawzięcie kłóci się z innym Poke-duchem, a mianowicie Litwickiem. Może któryś z nich?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-03-22, 15:54   

-O widzę, ze lubisz dobrze się pobawić.- Powiedziałam do stworka i rzuciłam mu jeszcze karmy. -Fajnie, ze się nie boisz.- Dodałam i przyglądałam się pokemonowi. Podeszłam ostrożnie jeszcze bliżej i wyciągnęłam dłoń z karmą. -Mam tego jeszcze więcej, śliczny- zachęciłam go. -Nie nudzi ci się tutaj samemu?- Spytałam się Electrike. Wyglądało na to, ze piesek musiał bardzo lubić mieć jakieś towarzystwo.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-22, 16:26   

Klękam na trawie, podwijając przy tym spódnice. Uśmiecham się nieco szerzej, a następnie gryzę i połykam jednego chrupka, którego biorę z ręki. Pozostałe chrupki kładę na trawie nieco bliżej stworka, by bez oporów mógł skosztować przysmak.
- Śmiało, są smaczne. - Dodaję, kładąc ręce na kolanach.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-22, 18:40   

Cleo Udało się. Udobruchany Treecko od razu zmienił cały wydźwięk rozmowy. Po chwili, na twoje ostatnie pytanie nieco nieśmiało, ale skinął głową. No, to chyba zostało tylko wyjąć safariballa i zrobić z niego użytek ;P

WarMachine Łaziłeś i łaziłeś, aż wyłaziłeś- samiec Shiny Bagona

Keisuke Ditto wyprężył się dumnie, wyraźnie połechtany komplementem. Idzie nad podziw zacnie, nie?

Fay Piesek dalej sobie wesoło hasał, zawzięcie merdając swoim niedużym ogonkiem. Twoja obecność całkowicie go pochłonęła. Zupełnie jakby koncentrował się wyłącznie na zabawie.

Księciu W reszcie po długiej chwili oczekiwania, Pikachu zdecydował się podejść i nieśmiało sięgnąć po jedną z chrupek. Dalej jednak zerkał na ciebie nieufnie.

Ja: Oj nie. Zdecydowanie nie. Szukam dalej. Hm... A może spróbuję zagwizdać? Tak jak na piesełki. Byłyby jaja gdyby przybiegł.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Cleo 
Marudny Gracz


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 33
Dołączyła: 19 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Z kontowni
Wysłany: 2015-03-22, 19:21   

Świetnie! Maluch zgodził się, abym go złapała. Nie czekając ani chwili dłużej, wyjęłam SafariiBall'a i popatrzyłam na Treecko.
- To jest SafariiBall, do którego muszę Cię teraz złapać. Dotknę nim Ciebie.
Powiedziałam, po czym następnie przeszłam do tejże czynności. Gdy tylko stwór znalazł się w środku, mogłam udać się ku wyjściu.
- Obiecuję, że będzie Ci z nami dobrze.
Dopowiedziałam ciepłym i cichym głosem do Pokémona w kulce i wyszłam z Safarii.
_________________

 
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2015-03-22, 19:25   

*aś

A więc oto wreszcie trafiłam na pokemona jakiego chciałam! Ucieszyłam się niezmiernie, po czym podeszłam do stworka, wydobywając z swojej kieszeni jakieś smakołyki.
- Cześć, mały - przywitałam się z Bagonem.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-22, 19:33   

- Smakuje Ci? Mam tego więcej jakbyś chciał. - Mówię, uśmiechając się czule do pokemona. - Ładną mamy pogodę dziś. Nareszcie wiosna, huh. Lubisz wiosnę? Ja uwielbiam. Wszystko wstaje do życia, jest bardziej kolorowo i jest weselej. Nie ma upalnego skwaru, ani lodowatego mrozu, jest przyjemnie.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.