Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-07-15, 17:28
Przygoda Pikachu Daisy
Autor Wiadomość
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-15, 12:58   

Mężczyzna od razu ukucnął i naszykował aparat. a potem zrobił parę zdjęć z przodu i lekko z boków, uśmiechając się przy tym jakby Gwiazdka przyszła miesiąc wcześniej. Prestonowi też parę zrobił, nie zbliżając się jednak zbytnio po pierwszym ostrzeżeniu
- Dziękuję, maluchy. Poczekajcie sekundę! - i już go nie było. Preston zapiszczał zdziwiony. Po dwóch minutach wrócił fotograf z ciastkami, które położył na ziemi
- Jeszcze raz dzięki. I smacznego! - dodał, machając wam i poszedł w swoją stronę
- Dziwny człowiek - uznał szczurek podchodząc niepewnie do ciastek - Mój wujek też robi zdjęcia pokemonom, ale z ukrycia żeby ich nie wystraszyć - dodał, podnosząc ciastko i obwąchując je niepewnie
_________________


 
  :
     
REKLAMA 

Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-12-24, 23:55   

 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-24, 23:55   

- No cóż, widocznie mieliśmy do czynienia z innym typem fotografa - mruknęłam, sięgając po jedno z ciastek, które dokładnie obwąchuje i dopiero jeśli stwierdzę, że nie pachnie podejrzanie, pakuję je sobie do pyszczka, by wyglądać jak Dedenne z wypchanymi policzkami. - Wracając do tematu fotografów, to ciesz się, że nie trafiliśmy na takiego, który złapał by nas do klatek, a potem dopiero wycykałby nam setki zdjęć w jakimś laboratorium czy Arceus wie gdzie - dodałam, dopiero po chwili orientując się, że mogłabym tym mocno wystraszyć Prestona. No cóż... Już za późno, ale może chociaż chłopak będzie bardziej na siebie uważał. - To co, możemy ruszać dalej?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-06, 18:07   

- Um... Tak, ru...ruszajmy - pisnął dojadając ciasteczko. Szybko skrył się w trawie, widać mu było tylko kawałek ogonka. Gdyby teraz zobaczył cię jakiś fotograf, pewnie pękłby ze śmiechu. Zaczyna się robić ciemno na ulicach. Widzisz, że większość pokemonów zaczęła kierować się do centrum, zapewne na darmową kolację. Preston rozejrzał się
- Laboratorium! Może tam zacznijmy? Wujek zawsze mówił, że bardzo się z profesorem lubią, więc może tam nocuje? - zaproponował oglądając się na ciebie
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-01-18, 16:16   

- Dobry pomysł, Preston! - pochwaliłam Rattatę, który zdecydowanie sobie na to zasłużył. Laboratorium jest idealnym miejscem, a do tego profesorowie są przyjaciółmi wszystkich Pokemonów, więc żadnej krzywdy nam nie zrobią. I raczej nie będą zainteresowani chwytaniem tak pospolitych gatunków Poków jak Pikachu czy Rattata, a nawet jeśli, spróbujemy przekazać im, że nie chcemy być czyjeś i na siłę raczej chwytać nas nie będą.
Wraz z towarzyszem kieruję się do laboratorium. Jeśli jakieś okno w miarę nisko jest otwarte, wchodzimy przez nie, a jeżeli nie spróbujemy narobić hałasu drapiąc do drzwi. Gdy już będziemy w środku, idziemy prosto do kolesia w fartuchu. Oto nasz plan działania.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-01-20, 01:01   

Drzwi po kilku minutach otworzył jakiś dość młody chłopak. Zapewne pomocnik profesora. Preston stał tuż za tobą, lekko zdenerwowany. Weszliście ku zdumieniu chłopaczka i udaliście się prosto do miejsca z którego słyszeliście głosy ludzi. Widzisz mężczyznę który odpowiadał twoim wyobrażeniom o profesorze - nieco podstarzały, uśmiechnięty, z miłym wyglądem... Taki niepozorny nieco, można by rzec. Obok niego stał inny mężczyzna. Preston przyjrzał się obu
- To nie oni - pisnął zasmucony. Tymczasem profesor kucnął przy was
- Dzikie pokemony? Tutaj? Stało się coś? - zapytał z troską nie zbliżając się ani na krok. Drugi mężczyzna cofnął się nieco byście nie czuli żadnego zagrożenia z jego strony. Naprawdę sympatyczni ludzie...
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-01, 22:02   

Jak miło wiedzieć, że tacy dobrzy ludzie istnieją i że moje potwierdzenia odnośnie Poke-profesora potwierdziły się. Gdyby koleś okazał się wrednym facetem, który bada Pokemony na siłę, a może nawet na nich eksperymentuje... oj wtedy straciłabym całą swoją wiarę w ludzi. W każdym razie nie czas teraz na obmyślanie czarnych scenariuszy. Chociaż żaden z tutejszych kolesiów nie jest wujkiem Prestona, to starszy jegomość ewidentnie chce nam pomóc. Tylko jak wytłumaczyć mu, jaki mamy problem? Na początek postanowiłam wskazywać na zmianę na Rattatę i kolesia, a także łapkami pokazywać zwiększanie się czegoś i pomniejszanie. A nóż widelec profesorek zakuma, co próbuje mu przekazać.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-08, 22:19   

Profesor marszczył brwi, wyraźnie nie kumając o co może wam chodzić
- Em... Duzi? Chcecie być duzi? Ewoluować w sensie? - zapytał po chwili kucania przy was i myślenia - Tobie, Pikachu, mogę w tym pomóc, ale Rattacie niekoniecznie... - dodał po kilku sekundach
- Profesorze, to raczej nie to, daliby sobie radę i bez nas... Tu chodzi o coś innego. A może dać im coś do malowania? Może Pikachu ma zwinne łapki i pokaże o co chodzi w ten sposób. W końcu myszy są zręczne, prawda? - uznał. Oak kiwnął głową
- Świetny pomysł, a co ty na to, dziewczynko? Namalujesz o co ci chodzi? - zapytał, wyraźnie uznając cię za lidera grupy. Preston też patrzył tylko na ciebie, bezradnie obgryzając pazurki
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-15, 11:47   

O matko! Jeszcze tego mi brakuje, żeby próbowali we mnie wmusić Thunderstona. Nigdy nie chcę ewoluować! Mam to sobie gdzieś wytatuować? Chociaż zapewne zdziwiliby się, gdybym po dotknięciu kamienia nie zmieniła się w Raichu. Wszystko dzięki Everstonowi, który niegdyś połknęłam tak dla bezpieczeństwa. Hehehehe. Wracając do teraźniejszości, pomocnik Oaka zaproponował, abym namalowała, o co mi chodzi. Genialne! Nawet nie potrzebuję żadnego pędzelka, bo przecież mam łapki. Wystarczy, że odcisnę je w jakiejś farbce i do dzieła. A więc tak wygląda mój ukończony malunek:


Po ukończeniu "arcydzieła", wskazuje na Prestona, a następnie na chłopca i Rattatę, których namalowałam na kartce. Może zrozumieją, że to jedna i ta sama osoba?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-23, 14:50   

Naukowcy spojrzeli na twój malunek lekko zdziwieni
- Eee... Rozbite lustro, człowiek i jakaś małpka? Co to ma wspólnego z wami? Nic nie rozumiem - poskarżył się mężczyzna. Oak tymczasem dłużej przyglądał się obrazkowi
- To jest Rattata, tak? - pokazał na małpkę spoglądając na ciebie i marszcząc brwi. Znów zerknął na obrazek
- Trener Rattaty się zgubił? - zapytał w końcu interpretując obrazek w ten sposób. Preston zapiszczał
- Oni nigdy się nie domyślą o co chodzi - jęknął płaczliwie podgryzając własny ogonek
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-05, 16:25   

Jeny, co a ciołki. Przecież mój rysunek jest wykonany perfekcyjnie i czytelnie jak na istotę, która nie posiada przeciwstawnych kciuków. To chyba nie moja wina, że urodziłam się jako Pikachu a nie człowiek, prawda? I że niby ludzie to najmądrzejszy gatunek, jaki stąpa po tym świecie. Wolne żarty. Nie powiem, trochę się zirytowałam, ale nie chciałam wyżywać się na wystraszonym Prestonie, dlatego zmusiłam się do posłania mu uśmiechu i wyrzucenia z siebie następujących słów otuchy "wszystko będzie dobrze". Przepraszam, ale nie stać mnie na więcej w obecnej sytuacji. Wracając do tych ludzi, to kiwam twierdząco łebkiem, kiedy profesorek poprawnie odgadł, że ta niby małpka to Rattata. Jednak po usłyszeniu teorii, jakby trener myszki się zgubił, zaczęłam energicznie merdać główką na boki, po czym pokazuję na Prestona i na tego kolesia. No dawać, wykażcie się swoją "inteligencją", dwunożne istoty.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-07, 16:53   

I profesor, i jego pomocnik uważnie obserwowali twoje ruchy i Prestona... Który właśnie teraz zaczął udawać człowieka chodząc na dwóch łapkach. Obaj zmarszczyli brwi
- Myślisz, że...? - spytał Oak, a tamten pokiwał głową
- Myślę, że tak... W końcu był tu zaledwie godzinę temu... - rzucił, a potem kucnął przed Rattatą
- Wtedy to lustro byłoby maszyną, a mysz... PRESTON?!? - spytał, prawie że wrzeszcząc z oszołomienia. Oak spojrzał na Ciebie
- Ale Ty jesteś pokemonem od urodzenia, prawda? - zapytał poważnie - Nie było cię na obrazku - obejrzał go jeszcze raz - To miałoby sens... I sami tu przyszliście? Taki kawał drogi? - aż się zdziwił
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-15, 07:48   

Matko jedyna, zrozumieli! Nawet nie wiedzą, jak bardzo się cieszę. A może wiedzą, bo z radości wyrwało mi się ciche pisknięcie. W sumie to spora zasługa Prestona, który wpadł na ten pomysł z chodzeniem na dwóch nogach. Chociaż wyglądało to zabawnie, podziałało, a to najważniejsze. Zaczęłam energicznie kiwać głową, kiedy Oak skojarzył Rattatę z Prestonem, a także w odpowiedzi na kolejne pytanie (czy ja jestem Pokiem od urodzenia, czy przyszliśmy tu sami). W sumie to jechaliśmy też pociągiem i pomagał nam pewien Linoone, ale nie zagłębiajmy się w szczegóły.
- Słyszałeś? Twój wujek był tu godzinę temu! Może jest jeszcze w mieście. Profesor Oak na pewno zaraz do niego zadzwoni - powiedziałam wesołym głosem do swojego mysiego towarzysza.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-06, 19:54   

Preston spojrzał na Ciebie szklącymi się ślepkami
- Udało się... Naprawdę się udało! I to Twoja zasługa! Nie wierzę, niedługo znowu będę sobą! Dziękuję, dziękuję! - piszczał, tańcząc wokół Ciebie z wesołym uśmiechem na pyszczku, a potem się przytulił. Tak po prostu. Oak w tym czasie dzwonił gdzieś, a jego pomocnik przyniósł wam wodę i jakieś jagódki do przekąszenia
- Proszę, musicie być zmęczeni. Pikachu, może zostaniesz do rana, odpoczniesz nieco. Na zewnątrz mogą Cię niepokoić, jutro zaczynają się zawody elektrycznych pokemonów i wszyscy trenerzy na siłę szukają tego typu byle móc się zgłosić. Co Ty na to? - zapytał odsuwając się od misek tak żebyś nie czuła się... osaczona
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-14, 14:49   

Poczułam dumę. Miło, że Preston się tak cieszy, a nasza mordercza wędrówka nie poszła na marne. Ciekawe gdzie teraz wyruszę. Pewnie tam, gdzie mnie łapki poniosą, bo nie mam sprecyzowanego żadnego konkretnego celu. Właśnie delektowałam się pyszną jagódką, gdy usłyszałam propozycję pomocnika Oaka. Zostać tu z nimi do rana? Niby wydają się dobrzy i nic mi tu chyba nie grozi, ale przyzwyczaiłam się już do życia w dziczy. Chciałam nawet odmówić, lecz zanim zdążyłam, koleś dokończył mówić i okazało się, że odbywać się tu będą jakieś zawody Poków elektrycznych. Że niby ja miałabym zostać schwytana i zmuszona do brania udziału w tej atrakcji? O nie! Po moim trupie. Skoro tak przedstawia się sytuacja, to nie mam innego wyjścia, aniżeli skorzystać z oferty faceta. Jakoś dam radę przenocować tu jedną noc, prawda? Ciekawe co ten Oak tak długo gada. Mam nadzieję, iż nie pojawią się już żadne problemy.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 08:44   

- Uh... Mamy problem - powiedział mężczyzna nieco zmieszany, jakby w odpowiedzi na twoje pobożne życzenia. Preston zamarł w bezruchu w drugą jagódką w pyszczku
- Ale jak fo frowlem? - zapiszczał, nerwowo poruszając ogonkiem. Oak zauważył jego zdenerwowanie
- Spokojnie, nic, czego nie dałoby się rozwiązać. Po prostu do cofnięcia przemiany potrzebny jest jeden, niezwykle rzadki przedmiot, zwany Reverse Berry. Nie musisz zrobić nic prócz zjedzenia go... Ale tylko nieliczne Audino wiedzą, gdzie można go znaleźć. A Audino nie widzieliśmy tu od wieków... Właściwie, w tym regionie chyba naturalnie nie występują - zmartwił się nieco. Preston na tę wieść wziął i zemdlał...
_________________


 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.