Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-07-15, 17:28
Przygoda Pikachu Daisy
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-09-18, 09:23   

O nie, nie, nie. Tylko niech mi tu młody nie panikuje. Jeszcze się rozklei i zacznie popiskiwać, a wtedy znalezienie nas przez tego kolesia, co siedzi pod nami, murowane! Natychmiast muszę go uspokoić.
- Preston, spokojnie, nie przegapimy stacji. Ja się tym zajmę, a ty może... Może się zdrzemniesz, hm? Wiesz, musisz nabrać sił, bo pewnie kawałek jest od stacji do domu twojego wuja - proponuję, a gdy zgodzi się na mój pomysł i zacznie drzemać, sama zamierzam jakoś po cichu wydostać się z walizki, by ogarnąć, gdzie mniej więcej jesteśmy i jak jeszcze daleko do naszej stacji. Oczywiście tylko pod warunkiem, że facet nie będzie się patrzył. O, mógłby wyjść do łazienki.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Łowca Rang

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-27, 21:43   

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-27, 21:43   

Fajny piesio btw :3
---
Ano. Szczurek po chwili powierzył ci opiekę nad obudzeniem go na odpowiednim przystanku. Niestety, mężczyzna chyba załatwił swoje potrzeby nieco wcześniej i nie planował wyjścia do toalety przez najbliższe parę godzin, a nie wiadomo tak do końca, ile będziecie jechać... czy raczej ile powinniście jechać. I którędy jedziecie też nie wiadomo. Pewter będzie przed czy po Pallet? Z której strony dojedziecie do stacji docelowej? Te pytania na razie muszą pozostać bez odpowiedzi. Ale nie jest tak źle, by nie mogło być gorzej, prawda? A, prawda/ Przedział właśnie zaczął się zapełniać, a ty wychyliłaś zaledwie czubek noska... Nikt jednak nie patrzył w twoją stronę... bo gdyby patrzył, pewnie by chciał uściskać słodkiego Pikachu, albo, co gorsza, złapać go do pokeballa. Preston zapewne też by tak skończył. Ciekawe, czy w ogóle da się go zpałać w pokeball, skoro nie jest tak naprawdę pokemonem? I co by się z nim stało, gdyby zmienił się w człowieka po złapaniu? Takie ciekawe, filozoficzne tematy...
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-05, 18:14   

a dziękuję, wilczek też niczego sobie ;)
-------------
Taaaak, to rzeczywiście całkiem ciekawe pytania, ale nie mam teraz polotu, żeby się nad nimi zastanawiać. Nie podoba mi się, że coraz więcej ludzi wsiada na naszego przedziału. Z jednym człowiekiem było trudno, a co dopiero kilkoma. Jeszcze może niech przylezie jakaś babka z ciekawskim dzieciakiem. Wtedy będziemy kompletnie skończeni. Na razie jednak odganiam od siebie czarne myśli, żeby przypadkiem niczego nie wykrakać. Chowam pyszczek z powrotem do walizki i spoglądam na Prestona, by dowiedzieć się, czy przybycie nowych pasażerów nie zbudziło go.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-06, 17:38   

A dziękuję :3
---
Szczur spał, przytulony do jakiegoś małego pluszaka pokemona, którego jeszcze nigdy nie widziałaś. W sumie przypominał świetlistego Sawsbucka w wersji zimowej, tylko mniej futerka i o wiele większe rogi... Na wasze szczęście żadnego dzieciaka nie było, za to przedział się zapełnił i pociąg znów ruszył. Słyszałaś teraz gwar rozmów pasażerów waszego wagonu
- Pan do Pallet? Ja jadę do Pewter. Strasznie zmęczony jestem, stara nie dała w nocy spać, do tego dzieciak cały czas płakał, chyba kolka... Tak, tak, pojechała z nim, ale szef nie dał mi wolnego i muszę jechać do roboty... wcale mi się to nie podoba - usłyszałaś głos pod waszą walizką, czyli prawdopodobnie właściciela owej walizki.
- Och, do Pewter? Ekstra. Jak pan chce, niech się pan zdrzemnie, obudzę pana. Powinniśmy być za jakieś trzy godziny. Ja jadę odwiedzić mamę. Pół godziny drogi dalej niż pan. Podobno znalazła jakiegoś rannego pokemona na drodze. Nie zna jego gatunku i poprosiła, żebym przyjechała zobaczyć, czy dam radę mu pomóc, bo miejscowe siostry nie mają pojęcia jak go zaleczyć. To chyba pierwszy raz kiedy czegoś nie potrafią - usłyszałaś po chwili miły i sympatyczny żeński głos naprzeciwko was. Ranny pokemon w Pallet? I to taki, którego nie można wyleczyć... intrygujące, czyż nie?
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-14, 09:37   

Powiedziałabym nawet, że bardzo intrygujące. W głowie zdążył mi się już zrodzić pewien plan. Może udałoby mi się prędko odstawić Prestona na miejsce, a potem dostać do tego miejsca, gdzie jedzie kobieta z wagonu i zobaczyć Pokemona, o jakim mówi? No bo skoro nie znają jego nazwy i nawet siostry Joy nie potrafią mu pomóc... tak, to musi być rzadki stworek. Och kurczę, podjarałam się tym wszystkim i to bardzo. Czuję, że teraz nie zasnę, choćbym nie wiem jak bardzo chciała.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-19, 19:07   

Trzy godziny minęły jak z bicza strzelił. Do Pallet jeszcze pół... Gorzej, że właściciel waszej walizki właśnie szykował się do wyjścia. I co teraz zrobicie? Preston szczerze powiedziawszy jest nieco przerażony tym, że musicie się jakoś wymknąć z walizki na oczach kilku ludzi i to w dodatku tak, by nikt was nie zauważył. A przede wszystkim tym, że dzieciak siedzący gdzieś w kącie bawił się pustym pokeballem podrzucając go i łapiąc w jedną rękę. Szczerze powiedziawszy ciebie też to nieco niepokoiło... Co, gdyby cię złapał, albo co gorsza najpierw próbował pokonać za pomocą innego pokemona? Choć i tak macie ważniejsze pytanie... Zostać w walizce i do Pallet na pieszo czy próbować się wymknąć?
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-26, 11:34   

W sumie wcale się nie dziwię Prestonowi, że się boi. Nawet mnie ogarnął lęk, chociaż staram się tego nie pokazywać przed małym szczurkiem. Nie miałam zbyt wiele czasu na podjęcie decyzji, a od niej może zależeć powodzenie lub niepowodzenie całej tej misji. Z pewnością poszłoby nam szybciej, gdybyśmy wydostali się niepostrzeżenie z walizki i potem wysiedli na odpowiednim przystanku, jednak ryzyko jest zbyt wielkie. Ostatnimi czasy cenię sobie wolność, więc widok chłopca podrzucającego pokeball przyprawia mnie o mdłości. Nie mówiąc już o moim towarzyszu, który tak naprawdę nie jest Pokemonem. Ciekawe czy dałoby się go schwytać. Jeśli tak, to czy już do końca swoich dni żyłby w ciele fioletowej Rattaty? To naprawdę interesuję, ale może pomyślę o tym później. Tymczasem decyduję, abyśmy nie wychodzili z walizki, dopóki nie znajdziemy się na peronie. Tam dopiero wychodzimy i od razu czmychamy od jakąś ławkę albo za śmietnik, żeby nikt nas nie dostrzegł. Następnie będziemy kierować się wzdłuż torów (ale nie po nich i kawałek od, bo życie nam miłe!) w stronę, w którą odjedzie pociąg. Następny przystanek to nasz cel. Pociąg dotrze tam za jakieś pół godziny, więc nam zajmie to znacznie więcej czasu, ale też nie cały dzień. Musi się udać.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-01, 22:36   

Preston zaakceptował twój plan bez słowa skargi. W zamieszaniu na stacji bardzo łatwo udało wam się wymknąć, w dodatku znaleźliście jakąś wydeptaną ścieżkę nieopodal torów, w takiej odległości, by nie bać się przejechania przez pociągi. Gorzej, że szli po niej jacyś ludzie... para, która w dodatku was zauważyła. Nad nimi krążył mały Pidgey podśpiewując sobie po swojemu
- Kochanie, zobacz, jaki słodki Pikachu z Rattatą - rzuciła dziewczyna patrząc na was z delikatnym uśmiechem - Na pewno są głodne - dodała z przekonaniem i wysypała nieco karmy na ziemię cofając się na bezpieczną odległość. Preston nie myśląc wiele potupał tam popiskując wesoło. Chłopak uśmiechnął się
- Te pokemony wyglądają, jakby się gdzieś spieszyły... Fakt, słodkie są... Może dadzą się pogłaskać? - zastanawiał się kucając przy Prestonie i delikatnie wyciągając do niego rękę. Rattata cofnął się i bezradnie spojrzał na ciebie, jakby pytał, czy może ufać tym ludziom. Ale niby skąd TY to miałaś wiedzieć?
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-08, 10:47   

Alarm, ludzie, alarm! Ogólnie wydają się być mili i tak dalej, ale z doświadczenia wiem, że te dwunożne istoty często kierują się takim systemem, że jeśli dajemy się im głaskać itd., to według nich od razu znaczy, że chcemy być ich podopiecznymi. A my nie mamy czasu na żadne dodatkowe problemy czy opóźnienia czasowe. Z tego też powodu musimy zagrać niezbyt przyjazną parę gryzoni i gdy tylko Preston się cofnął, elektryzuję policzki, aby wystrzeliły z nich lekkie iskierki - tak w celu odstraszenia ludzi. Jeśli to nie podziała, dodatkowo obnażam zęby i fukam z niezadowoleniem, po czym razem z Rattatą zwiewam byle jak najdalej od ścieżki, a jednocześnie nie aż tak daleko, bo przecież musimy jakoś dojść do następnego miasteczka.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-08, 12:18   

Ludzie widząc elektryzujące policzki cofnęli się o pół kroku
- Ta Pikachu chyba się nas boi. Chodźmy, nie straszmy ich - rzuciła dziewczyna po chwili i ludzie ruszyli w swoją stronę. Preston spojrzał na ciebie
- Wystraszyłaś ich - uśmiechnął się wesolutko machając ogonkiem -Chodźmy, jeszcze kawał drogi przed nami - dodał przeciągając się -Mam nadzieję, że idziemy w dobrą stronę - pisnął idąc obok ciebie. W sumie raczej na pewno szliście tak jak trzeba, ścieżka prowadziła obok torów, więc nie mogliście się pomylić... Szczurek był podekscytowany tym, że niedługo znajdzie wujka i będzie mógł stać się normalnym człowiekiem, jak kiedyś
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-16, 18:46   

- No wiesz, nie można być zawsze potulnym i uległym. Trzeba wiedzieć, kiedy pokazać pazurki albo w moim wypadku naelektryzowane policzki. Zapamiętaj to sobie, bo na pewno cię kiedyś w życiu taka wiedza przyda - powiedziałam Prestonowi, po czym zastanawiałam się, czy mówię sensownie, skoro wkrótce będzie zapewne człowiekiem. Ale w końcu ludziom też potrzeba asertywności, nie? - Tylko się nigdzie nie oddalaj, nie wychodź na środek ścieżki i nie podchodź zbyt blisko torów - upomniałam go, czując się jak jakaś przewrażliwiona mamuśka, ugh... Cały czas mam oko na Rattatę, a także okolicę - zarówno mowa o ludziach jak i innych Pokemonach. Staram się również utrzymać dobre tempo marszu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-22, 11:40   

- Dobrze - odparł ze śmiechem trzymając się blisko ciebie. Chyba nieco go rozbawiła ta troska o niego. Mimo to się słuchał, jak na grzecznego dzieciaka przystało... Po jakimś czasie dotarliście do miasta. Właściwie do jego pobliży... Widzisz wielu ludzi i kilka błąkających się pokemonów, niektóre chyba były bezdomne, ale ludzie nawet nie zwracali na nie uwagi. Preston rozejrzał się
- No i jak mamy go znaleźć? Tu jest tylu ludzi - zapiszczał wystraszony chowając się za tobą. Właśnie, dotarliście do celu, ale jak dotrzeć tam, gdzie chcecie, w dodatku niezauważonym i jednocześnie wytłumaczyć mu co i jak?
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-23, 08:18   

No dobra, teraz sprawa się nieco komplikuje. Chyba myślałam, że dotarcie do miasta będzie sukcesem, a tym co dalej nie zawracałam sobie głowy. Masz babo placek. Nie dość, że nie mam pojęcia, gdzie rozpocząć poszukiwania, to jeszcze plącze się tu mnóstwo ludzi. Może lepiej byłoby poczekać do nocy, kiedy ulice opustoszeją? Ale wtedy będzie ciemno, a to może utrudnić nasze poszukiwania. Ugh.
- Nie kojarzysz może, gdzie twój wujek prawdopodobnie przebywa? Jakakolwiek wskazówka byłaby na wagę złota - odezwałam się do Prestona z nieukrywaną nadzieją w głosie.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-27, 11:10   

Btw jeden z warnów dzisiaj znika, prawda? ^^
Szczurek spojrzał na ciebie nieco wystraszony i pokręcił głową
- Mój wujek jest naukowcem, ale nie wiem, gdzie może być. Może... albo w centrum pokemon, albo na przykład u profesora? Podobno jakiś tu mieszka... Chyba. Nie jestem pewny, nigdy nie byłem tu sam, a jak byłem z siostrą to tylko na lodach bo ona miała tutaj jakąś sprawę... Ale wujek na pewno powinien tu być - dodał z przekonaniem... ale i jednocześnie lekkim strachem w głosie. Tymczasem was dojrzał jakiś trener
- O, Pikachu! Rzadko się je tu widuje... Zrobię mu zdjęcie zanim ucieknie... Nie bój się, mały Pikachu. Nie chcę cię łapać ani nic, zrobię tylko zdjęcie i już mnie nie ma, co ty na to? - zapytał, stojąc w bezpiecznej odległości z aparatem w ręku. Preston od razu schował się za tobą - Dam wam za to pyszne ciastka! - obiecał
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-08, 07:30   

- Mhm... Rozumiem. W takim raz... - zaczęłam, lecz wtem przerwał mi jakiś trener. Spojrzałam na gościa i przeskanowałam go całego wzrokiem. Według mnie nie wygląda na wroga. No i powiedział, że nie chce mnie łapać, zależy mu tylko na zdjęciu, a w zamian dostaniemy ciastka. Ugh... Odezwała się we mnie moja strona łasa na wszelkiego rodzaje słodycze. I co mam teraz począć? Preston trochę się wystraszył, ale spokojnie, nic mu nie grozi. Ostatecznie decyduję się zgodzić na kilka zdjęć, ale tylko z odpowiedniej odległości. Jeśli koleś zanadto się zbliży, puszczę kilka gniewnych iskierek z policzków. Jeżeli mimo to odważyłby się mnie dotknąć, nie ma zmiłuj i kopię go prądem.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.